Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

AdamPogadam

Użytkownik
 • Zawartość

  423
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

125 Świetna

O AdamPogadam

 • Tytuł
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Radom
 1. Szatan w sennej rzeczywistości.

  https://www.gotquestions.org/Polski/interpretacja-snow.html
 2. Ator - Komentator

  Ator drwił z illuminati, to dezinformator
 3. Nie umiem podrywać

  Mogą, ale do "ściany"... potem zaczynają bredzić "gdzie są dobrzy mężczyźni? Nie ma takich.." tymczasem oni ich nie chcą, wolą młodsze niż psujące się królewny, które olewały dobrych...
 4. Nie umiem podrywać

  "Konkretne" porady z matrixa: -bądź sobą -bajer jest najważniejszy I teraz wiesz wszystko.... ;D
 5. Facet a prostytutki...

  Dodam jeszcze, że prostytucja obecnie to dla mnie pewne mniejsze zło niż pakowanie się dla seksu w byle związek/małżeństwo. JoeBlue - jak nie ma jak są, a co robiły w czasie młodości/świetności to już inna para butów. To też hipokryzyjne, że gdy miały korzystały, zasłaniając się hajem hormonalnym (miłością..), a chłopom, którzy nie mają brania a mają potrzeby odmawiają nawet i tego powołując się na swoją propagandę mającą trzymać chłopa przy ich cipce oraz w ich władzy.
 6. Nie umiem podrywać

  Muszą tak robić, bo mają w tym interes podświadomy - samiec to dla nich "przydatność" w zasadzie - do rozrodu, do żywienia miotu etc Tego się nie przeskoczy, trzeba po prostu mieć okulary prawdy zawsze na nosie i widzieć sens tego pierdzielenia, manipulacje i świadomie wówczas decydować o swoim życiu dbając o swoje interesy. Kobita to jak taki cwaniaczek na targowisku: będzie super miły, fajnie gadał o swoim produkcie, skakał wokół ciebie, abyś kupił jakiś shit od niego, wymagając większej zapłaty niż rzecz ma wartość - tak panie chcą być idealizował cipkę i biegał w koło, przepłacał, wbijał się w cały ten mechanizm zaspokajania potrzeb kobiety. A tu zonk- reklamacji nie ma, prawo ma cię w dupie, ustawodawca ocipiał i radź sobie z tym, a jak nie, to nei jesteś "maczo", nie jesteś prawdziwym mężczyzną! Ach! Dlaczego nie chcesz tych pięknych pań przed 40 stką ! One też chcą miłości, a ty świnio patrzysz tylko na młode. Co z tego, że byłeś niewidzialny dla nich przez pół życia, czy co najwyżej jak frajer, weź pokaż jaja!!!
 7. Nie umiem podrywać

  Tak, system ci wpaja, że bycie z kobitą to jakaś "nobilitacja", bilet do nieba na całe życie, szczęście w zasięgu każdego i żeruje na wyolbrzymionych potrzebach. Cielaki mają się rozmnażać i eliminować z obiegu słabsze cielaki czy te, które nie dają sobie wcisnąć kitu. Dlatego single są tak"prześladowani" i naciskani.
 8. Nie umiem podrywać

  Ciekawe podstawy:
 9. Nie umiem podrywać

  Bo masz jeszcze głęboko w sobie zaprogramowane poddaństwo wobec kobiecości. Po co masz płaszczyć się psychicznie przed kimś, kto po prostu wygrał na loterii genetycznej dobre ciało? To nie prymitywne? Uświadom sobie, że one budują swoją samoocenę, pewność i godność przeważnie tylko na ciele, na swojej pupie, i ty chcesz podchodzić do kobiet poważnie? Najlepsze efekty będziesz mieć, gdy je zbagatelizujesz, nie weźmiesz na serio. Powagę zachowaj na jakieś poważniejsze rzeczy, ale nigdy na kobiety, bo to jest animal planet. Uważaj na emocje, bo tym kobiety manipulują w mistrzowski sposób.
 10. Nie umiem podrywać

  O właśnie sygnały, bo zazwyczaj żadna dupy nie ruszy of kors, masz być specem od mowy ciała: rozpoznawać kiedy porusza włosami, uśmiecha się, rzuca wstydliwe spojrzenie, czy dłubie w nosie - z pobudzenia Tobą czy tak dla jaj, a potem do boju - bo przecież "bajer jest najważniejszy" jak mówi stara śpiewka Haj hormonów- czyli cieczka samca pomaga (tu znaczenie ma właśnie no fap, no porn), motywacja seksualna to najwłaściwsza motywacja (co by panie bez tego zrobiły, mielibyśmy te miłostki kompletnie w nosie).
 11. Nic nie przeszkadza, jeśli wygląd, pieniądze, sława czy władza - jest na tyle mocne, że wyróżniasz się ze stada samców w swoim regionie
 12. Słowo

  No i żeby to Słowo ciałem się stao
 13. Ogier - żeby się feministki cieszyły wykastrowaniem jednego z szowinistów tego zacnego forum? No way
×