Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

PewnySiebie

Użytkownik
 • Zawartość

  195
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

92 Świetna

O PewnySiebie

 • Tytuł
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Pierwszy raz

  @Grim Nie permen, tylko zwykła arginina z apteki (suplement diety) , ewentualnie seler działa - sprawdzałem na Sobie.
 2. Pierwszy raz

  2 tygodnie bez porno, arginina, dobre odżywianie, słońce lub suplementacja witaminą D, nie pij piwa i pospaceruj i będziesz potrzebował gumek z żelem znieczulającym
 3. Schematy rodzinne - analiza

  Dlatego w biblii jest przedstawione pojęcie przekleństwo pokoleniowe. Żeby to przerwać trzeba się nawrócić:). Tylko różne są interpretacje co do nawrócenia. Katolicy uważają to za powrót do kościoła np.
 4. Najlepszy kandydat dla kobiety

  Większość osób z tego forum by odpadła przy rekrutacji, bo tam szukają osób , którzy nie są indywidualistami, liczy się kolektyw. Nie ma co się obrażać. Coś w tym jest. Na tinderze dałem słabe zdjęcie i opis, że jestem przed święceniami kapłańskimi. Zainteresowanie wzrosło znacznie haha. Oceny w szkole o niczym nie świadczą. Najlepsze oceny miały jednostki, które dopasowały się do schematu i umiały się podlizywać. Najlepszy uczeń z mojego liceum aktualnie wykłada towary w tesco, a najgorsi sobie radzą, niektórzy bardzo dobrze.
 5. Przestań szukać pasji

  Ja bym powiedział, że pasja + praca = sukces. Sama pasja lub praca , to lipa. Przykład to Pan Marek, założyciel forum i pisarz.
 6. Nareszcie coś pozytywnego https://www.washingtonpost.com/news/true-crime/wp/2017/08/11/jury-orders-blogger-to-pay-8-4-million-to-ex-army-colonel-she-accused-of-rape/?utm_term=.bce91051660e
 7. @Arintal Z tego co zauważyłem, te najmniej urodziwe mają wbrew pozorom duży "przerób". Nawet jeśli to tylko 1 spotkanie i koniec.
 8. Pierwszy raz

  Jaki był Twój 1 raz?, bo ja skończyłem po 10 sekundach . Potem potrenowałem i zajechałem Panne na gumkach znieczulających. Warto pooglądać m.in kanał yt "oświecony kochanek", gdzie gość uczy co i jak.
 9. @JoeBlue Prawda jest taka, że programiści nie istnieją bez Project Managera czy grafików , więc fajnie jak każdy odkryje to co lubi robić. Z drugiej strony znam kilku programistów co pojechali do Norwegii czy Niemiec pracować na magazynie i sobie chwalą, więc różnie to bywa.
 10. Podryw dziesiątki

  Łatwo napisać, gorzej wykonać. U większości facetów przy bardzo ładnej kobiecie uruchamiają się potężne emocje i trudno nad nimi zapanować (tysiące lat ewolucji).
 11. Kolega często korzysta z badoo i spotkał po roku tę samą kobietę poznaną na badoo i go nie poznała, historia się powtórzyła kilka razy i pokazuje , że laski robią masówki.
 12. z PHP się wszyscy śmieją, umiera ten język x lat i umrzeć nie może ;P .
 13. Karanie samic

  Często kobieta coś mówi, a potem się tego wypiera, albo przekręca moje słowa. Żeby to udowodnić faktycznie musiałbym nagrywać, ale strasznie dużo z tym roboty, nawet nie wiem czy są programy, które ułatwiają tę robotę. Najlepiej w takim przypadku zmienić kobietę chyba ;p
 14. Kolejna mądrość z kafeterii

  Po prostu uciekaj od takiej lub zastosuj ograniczenie kontaktów (w większości przypadków taka kobieta znajdzie innego kozła ofiarnego ) Jednak zdaje sobie sprawę, że wielu facetów jest tak napalonych , że przystanie na następujące warunki : 1) naruszenie prywatności (sprawdzanie połączeń, smsów, maili, korespondencji, stanu konta w banku) 2) manipulacja poprzez płacz i foch 3) stawianie ultimatum (ślub albo do widzenia, budujesz dom na mojej działce albo do widzenia) 4) ciągłe porównywanie do innych (ten ma lepszą pracę, ten ma lepszy samochód, ten mnie zaczepił, koleżance facet kupił samochód itd.) 5) zabranianie wyjścia z kolegami lub realizacji pasji
 15. Pierwszy raz

  Większość facetów przy 1 razie kończy szybko, więc ja bym raczej obstawiał prezerwatywy ze środkiem znieczulającym, a Ty z Viagrą wyskakujesz ;P. Bzykaj a nie pytaj się, bo forumowicze same 10 bzykają bez dzieci i max 20 lat... Rady: Kobiety bzykają wzwyż swojego SMV Kto wybrzydza ten nie rucha ;p
×