Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

PewnySiebie

Użytkownik
 • Zawartość

  306
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

141 Świetna

O PewnySiebie

 • Tytuł
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

382 wyświetleń profilu
 1. Radio Samiec do poduszki.

  Ja słucham wieczorami, na spokojnie :). Jak czegoś nie zdążę wysłuchać , to w samochodzie rano. Pan Marek cały czas nowe audycje nagrywa , więc trzeba nadrabiać
 2. Takie teksty to zasobny gość w jakieś dobro (wygląd, pieniądze, status) może pisać. Jak tego nie macie, to większość kobiet tylko uśmieje się na takie teksty, bo w "poczekalni" jest mnóstwo facetów. Naczytaliście się o byciu nagrodą dla kobiety, ale prawda jest taka, że niewielu facetów tak może ze względu na rosnące oczekiwania kobiet i będzie ich jeszcze mniej.
 3. Straciła i nie powróci już ;). Kobiety z dzieckiem nie chcą inni faceci ? ojojoj
 4. Grzech śmiertelny - brak rozgrzeszenia

  nie zawsze tak jest. Zależy od świadków i podejścia rodziców. Poza tym na całe szczęście chrzest został skrócony przez Sobór, więc jego moc spadła.
 5. Grzech śmiertelny - brak rozgrzeszenia

  1) Mi w podstawówce zakonnica mówiła, że jak ktoś nosi inny wisiorek niż krzyż, to pójdzie do piekła. 2) Było przed 1 spowiedzią Świętą coś takiego jak 12 pierwszych piątków. Ksiądz mi mówił na religii, że jak człowiek przynajmniej raz w życiu nie zrobi 12 pierwszych piątków , to pójdzie do piekła.
 6. Czy warto kupić ten płaszcz?

  Dołóż do dobrego materiału. Ten może szybko się zmienić.
 7. @Dworzanin_Herzoga @Piter_1982 @I_am_the_Senate Zwróćcie uwagę jakie chwyty psychologiczne zastosował. Wbrew pozorom można się od niego sporo nauczyć i wykorzystać do własnych celów. Niby PZPRowiec, ale sztukę manipulacji opanował doskonale :).
 8. @MoszeKortuxy Pomijając poglądy polityczne, dyskusja powinna być kulturalna. Agresja jest słabością w intelektualnym pojedynku.
 9. Taką mamy "inteligencję" ... Pan profesor powinien wykazać trochę kultury, najpierw rzuca argumenty ad personam , a następnie próbuje argumentów siłowych. Jakie macie zdanie na ten temat? Kto Wg Was nie zachował się kulturalnie? Drugi przykład, to widownia podczas dyskusji (tutaj Macierewicz zachował się kulturalnie, ale Ci ludzie to po prostu brak słów... ). Patrząc na naszą samozwańczą inteligencję to tylko ręce rozłożyć... (od połowy filmu akcja)
 10. @NowyStart Powinno dać radę, w szczególności jak mieszkasz w dużym mieście gdzie stopień feminizacji jest większy (więcej kobiet niż mężczyzn w Twoim wieku).
 11. Szacunek dla tej kobiety za spostrzegawczość i rzetelnie przeprowadzony eksperyment. Słuszne uwagi z jej strony. Dodatkowo @HORACIOU5 trafił w sedno o facetach, którzy nie mają żadnych zasad i potęgują spierdolenie umysłowe kobiet.
 12. A może tak emigracja?

  Powiedzmy, że zarobisz w Anglii 1.5 tys. GPB na miesiąc. Oszczędzisz 500 funtów na miesiąc. 12 miesięcy * 2395,45 = 28 745, 40 zł * 4,7909 zł - 1 funt (GPB)
 13. Związek z popularną i bogatą kobietą?

  @Tomko Angelina nie obrobi pola.
 14. Związek z popularną i bogatą kobietą?

  Racja, ale przez dłuższy czas nie utrzymasz tajemniczości, sama zawsze może sprawdzić.
×