Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

KurtStudent

Użytkownik
 • Zawartość

  390
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez KurtStudent

 1. Talmud

  Ciekawe, że Rydzyk ostatnio zaliczył karkołomną woltę w stronę Izraela:
 2. Talmud

  Niedawno starszyzna plemienia Majów wypędziła Żydów ze swojej mieściny w Gwatemali. To już jest przegięcie, że nawet Majowie wyrzucają Żydów. Komiczne. http://www.bbc.com/news/world-latin-america-28992743
 3. Wymagania wobec 30-latka

  Haha. Wiesz kiedy by kulał "ten aspekt Twojego życia" ? Nie kiedy nie masz laski. Kulałby, gdyby żona rżnęła się z lujami w sypialni kiedy Ty byłbyś zmuszony spać na kanapie w pokoju obok. Wtedy można by powiedzieć, że ten aspekt, faktycznie, kuleje troszkę. Ale tu się otwiera spektrum, cały kosmos psychicznej, emocjonalnej i finansowo prawnej przemocy. Serio, wielu by się z podziękowaniem zamieniło za taką sytuację, gdy ich jedynym problemem jest "brak kobiety" (bo rozumiem, że to jest tu tematem) Remedium jest klasyczne. Sztuki walki, języki, siłownia, taniec. Idź, zapisz się. Dla siebie. Szukaj. Eksperymentuj. I pamiętaj, że desperacją (a leciutką tu wyczuwam, taką ledwo wyczuwalną ale jednak ) przyciągniesz tylko i wyłącznie kłopoty. Zawsze możesz się ćwiczyć na profesjonalistkach.
 4. Wymagania wobec 30-latka

  Wkraczasz w najlepszą dekadę swojego życia. Wybacz, ale najgłupszym pomysłem w tym momencie jest zwracanie uwagę na "wymagania" kobiet. One nie przeżyją ani jednego dnia w Twoim ciele. One mogą sobie fantazjować napędzone kolorową prasą i serialami. Mogą wymagać byś miał tatuaże i brodę. Jutro będą wymagać byś nie miał tatuaży. Ale - sam fakt tego w jaki sposób sformułowałeś pytanie jest sygnałem do pracy nad sobą. A Ty możesz oczekiwać, że kobieta nie będzie miała cellulitu, będzie inteligentna, oczytana, znała hiszpański, była wysportowana i miała ciekawą profesję. I co? Gdzie te karyny teraz co pragnęły księcia z żurnala?
 5. Samiec alfa

  Integralność? Często się spotykam z mimowolnym przenoszeniem tego słowa z anglojęzycznej manosfery. Tymczasem owo "integrity" to po naszego "prawość, uczciwość" , raczej nie integralność ;D Z góry przepraszam, jeżeli naprawdę miałeś na myśli integralność
 6. Urodziny - co robić?

  Dla kobiet urodziny to trauma, bo wiadomo "jak mleko". Kobieta też oczekuje od mężczyzny "zabawienia jej", facet nie ma takich wymagań. Patrząc kulturowo. Kobieta jest bierna, otrzymuje dary, facet je przynosi itd. Dlatego takie patrzenie na zasadzie "wzajemności" jest nie do końca trafne. Chociaż rozumiem jego słuszność bo "równouprawnienie" itd. Wibrator nie jest złym pomysłem. Jest masa fajnego sprzętu, naprawdę z klasą. Może magic wand albo jakaś jego odmiana? Z drugiej strony kubek wystarczy.
 7. 60tka też nie próżnuje

  No, słuchajcie. Jeszce stosunkowo niedawno taka trzydziestolatka to była jak dziś przynajmniej pięćdziesiątka. I traktowana i często w wyglądzie. Wiele się zmieniło i to w obyczajach i w poziomie życia o kosmetykach i lajfstajlu nie mówiąc. W pewnym sensie jest ta 60-tka nową "trzydziestką". Oczywiście nie w tym sensie w jakim nie jest
 8. Obcojęzyczne zagrywki

  A to rzucę żartem : siedzi baca z synem pod halą. Podchodzi amerykanin i coś zagaduje po angielsku ale oni nic. Turysta odchodzi. Baca do syna : a widzisz , jokbyś się uczył angielskiego tobyś se teraz pogodoł. syn: a widzisz, a on się uczył i se nie pogodoł.
 9. Ukraińcy bardzo ściśle współpracowali z nazistami przed II wojną światową. Prężnie tam działały różne dziwne organizacje itd. Kiedyś mogę coś więcej tu o tym napisać. O ile Niemcy dostali solidne pranie mózgu za swoją nazistowską przeszłość o tyle Ukraińcy jakoś nie przerobili tematu. A jak tak snujemy , to jestem BARDZO ciekawy co widzicie na tym obrazku:
 10. Kryzysowa narzeczona

  I tu jesteś w straszliwym błędzie. To przekonanie jest absolutnie fałszywe i z przerażeniem odkryłem łatwość z jaką kobiety potrafią używać "pięknych oczu". Te najpiękniejsze najczystsze najprawdziwsze oczy znikały w sekundzie w której uzyskiwały potrzebną informację. Powtórzę - to było przerażające. Kilka razy tak miałem. Może Ty nie umiesz tak udawać oczami, ale zaufaj mi - ona na 100% potrafi.
 11. Talmud

  tu mają nawet talmudyczną apkę http://www.halakhah.com
 12. Talmud

  @Eliahu K. przekłady Talmudu są jakoś "zatwierdzane" tak jak przy przekładach Biblii ? Domyślam się, że pole do interpretacji przy tłumaczeniu pewnych słów jest spore.
 13. Talmud

  Czemu nie ma tłumaczenia na polski ?
 14. Debugowanie podświadomości

  Podświadomość to nieświadomość. Nie wiemy co tam jest. Nie wiemy jaką ma dynamikę. Z tym debugowaniem bym uważał Z pewnością "coś jest do zrobienia". Mówisz, że "coś jest głęboko co...". Buahahha. Powodzenia Jak Ćma? Jak Edyp? Jak Jonasz? Od tysięcy lat ludzie próbują to rozkminić. SPOILER ALERT : nie ma żadnej "sprawdzonej metody". Wszystko ginie w tłumaczeniu. Nawet , jeżeli załóżmy komuś się uda, to nie będzie w stanie tego przekazać innemu z sukcesem. Coś kieruje na ścieżkę nieszczęścia powiadasz? Wergiliusz pisał "choćbyś zaganiał Naturę widłami , ta i tak wróci dwa razy silniejsza". Mam nadzieję, że pomogłem
 15. Pies obronny

  Macie jakieś dobre kanały o psach na yt do polecenia? Nie mam tu na myśli Pet Collective ani Funny Dogos ani Diabetic Doggos
 16. Czasami nie mogę dojść? Laska bardzo zła.

  Haha co by to było gdyby facet się obrażał na laskę, że ta nie dochodzi. Dobre.
 17. Dziwactwa z głębin - R.Fedorstov

  Ja w wakacje ze szwagrem coś takiego z wody wywędkowaliśmy:
 18. Samiec Samcowi Wilkiem

  Dziś widziałem gościa, wiek ok 20 lat. Taki typek. I pomyślałem sobie, jaki rozziew jest w życiu dwudziestolatka i dwudziestolatki. Ten pierwszy jest gościem najczęściej o jeszcze dziecięcej twarzy, zarabia mało albo nic bo się uczy. A taka dwudziestoletnia karyna, za byle co - obsypywana wirtualną atencją, Kleopatra swojego własnego układu słonecznego pełnego orbiterów. Jak wielka różnica.
 19. Samiec Samcowi Wilkiem

  "Wiele zyskał ten, kto k*rwę stracił"
 20. Jest to o tyle prostsze, że kobieta zazwyczaj nie ponosi kosztów spotkań. Kobieta jest pasywem a facet aktywem. Tak by to Kiosaki zawailfikował?
 21. Szkoda chłopa

  #meToo
 22. Prof. Lew-Starowicz o tym, jak się zmienia stosunek Polek do seksu

  I w tym momencie wjeżdżają statystyki o losach dzieci wychowywanych przez matki, które pozbyły się tatusiów. Jest w kobiecie taki ciemny popęd do "zatrzymania" dziecka. Szczególnie, jeżeli swoją tożsamość tak bardzo buduje na "byciu madką". Stąd antropologicznie patrząc, w wielu kulturach w ramach inicjacji chłopiec był "porywany" od matki, wyrywany z jej rąk przez "zamaskowanych" przybyszy (przebrani dorośli faceci z wioski :D) i uprowadzany gdzieś do lasu skąd wracał już jako "mężczyzna" a kobieta udawała, że nie poznaje własnego dziecka, że niby tak się zmienił. Temat długi i piękny, rzuca światło na głęboko patologię takiego układu "MOJE DZIECKO!". Jaka ona jest niezależna, że tak bardzo potrzebuje tej drugiej osoby - dziecka - kurczowo się trzymać? Dziecko jest same siebie, a rodziców ma dwóch. Jak można dziecko wymieniać w jednym rzędzie z wibratorem? Widzę, że nadchodzi czas poważnej rozmowy o patologiach kobiecej psychiki , w tym - patologiach macierzyństwa. Wykorzystywanie państwa do prawnego wiązania dziecka z mamą jest ekwiwalentem wiązania stóp dzieciom w Chinach. Jest to działanie zaburzające prawidłową dynamikę rozwoju i tworzące kalekie osoby o zdeformowanej psychice. Widać ten ruch wkurwionych już np. w USA, gdzie do głosu dochodzą młodzi dorośli, których dzieciństwo zostało zniszczone przez przemysł rozwodowy, a młodzieńcza energia była tłumiona farmaceutycznie bo przecież mają ADHD bo nie usiedzą jak dziewczynki grzecznie w ławkach w szkole więc widocznie są CHORZY. I dziś te osoby, ofiary eksperymentu społecznego mówią o swoich doświadczeniach. Seksistowskich wypowiedzi Zimbardo nie skomentuję. A może skomentuję. A ja na to: https://www.cda.pl/video/49536d2
 23. #MeToo w sojuszu z Kościołem

  Można być jeszcze wyznawać rewolucję konserwatywną, tradycjonalizm integralny albo nawet rodzimowierstwo w wersji egzotycznej. Istnieje szerokie wachlarz możliwości. Każdy papież po Piusie XII to antypapież. Nie ma już papiestwa, nie ma Kościoła. Od dawna. Na Soborze ogłoszono upadłość i zgaszono za sobą światło. Nieruchomości i prawa do znaku zostały sprzedane.
 24. To jest coś czego do końca nie ogarniam. Jak to jest. Niby "przyjadą tu murzyni i Ukraińcy" i "zrobią z babami porządek" bo nie będą białorycerzyć. Z drugiej strony, Polaka za byle co można pod sąd i rozwód i #meetoo. Taki obraz wyłania się z audycji. No ale jak to, to takiego Ukraińca się prawo nie będzie imać? W kontakcie z Ukraińcem czy "murzynem" kobieta nie będzie sięgać do owych "prawnych przywilejów" jakie nabyła przesadnie ? Wiele razy słyszałem, że owi "inni" przyjezdni "szybko zrobią z kobietami porządek" , ale na jakiej zasadzie miałoby to się dziać? Skoro prawo chroni kobiety, to nagle by przestało? Inna sprawa, że owi przyjezdni mieliby zapewne bardzo niski status materialny. Dlaczego Polki miałyby z nimi zawierać związek małżeński skoro nie byłoby w tym żadnego interesu ?
×