Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Odlotowy

Użytkownik
 • Zawartość

  501
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana Odlotowy w Rankingu w dniu 21 Wrzesień

Odlotowy posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

1068 Świetna

3 obserwujących

O Odlotowy

 • Tytuł
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Dziewczyny moich kumpli są na badoo :(

  Krótko i na temat... Panny nie szukają żadnych nowych gałęzi, one szykują się aby nowe gałęzie odpalić Wyrok już zapadł, kwestia czasu kiedy wejdzie w życie.
 2. Jakie polecacie gry RPG?

  Najlepsze RPG? Bez żadnej wątpliwości, życie w Polsce za 1500 zł miesięcznie.
 3. Mowa o rozwodzie

  Zawsze się dziwię facetom, którzy mają dowody zdrady swoich kobiet, że nic z tym nie robią i tylko czekają na ruch Pani. Na zaproszenie do kopulacji od swojej Pani również czekałeś? Te 2 mijające lata przemienią się dla ciebie w koszmar jeśli pierwszy nie uderzysz zdecydowanie według schematu: dowody ----> Prawnik/konsultacja---->Pozew/Sąd - tyle i aż tyle wystarczy by częściowo odzyskać swoje jaja. Jaja, których od dawien dawna nie posiadasz, bowiem Pani zgrabnie ich Ciebie pozbawiła, a do tego nie masz elementarnego szacunku do samego siebie. Z chwilą posiadania dowodów zdrad mojej byłej, od razu z miejsca podziękowałem jej za jakże miłą, współpracę, a ty co zrobiłeś? Przyjąłeś dalszą taktykę pani na zasadzie, że ty za nią wszystko naprawisz. Nie panujesz nad swoim życiem, to Pani panuje nad twoim życiem ale są elementarne zasady jak wyjść z twarzą - pozew to pierwszy krok, kolejnym jest graniem tym czym grała by Pani przeciwko tobie, a zatem: - pieniądze, szczególnie kiedy ty wyliczasz jej każdą złotówkę, którą wydała na innego gościa, zamiast przykładowo na dziecko - dziecko, wypominanie jej kiedy tylko nadarzy się okazja, że ona nie kocha Waszego - jakby nie było - dzieciaka, że dla niej ważniejsi są inni faceci i jej własna przyjemność i z dziką rozkoszą pozbawisz jej praw rodzicielskich i sądownie ustalisz terminy i godziny spotkań - alimenty, tak - jesteś w stanie od niej ugrać alimenty - na siebie i na dzieciaka, tutaj bez litości był rzucał kwoty z powietrza aby tylko ją środek ciężkości pupki zapiekł i to bardzo zapiekł - rozwód z orzekaniem o winie, szczególnie, że dowody posiadasz - nagrywanie każdej rozmowy z nią, w cztery oczy, telefonicznie, zapisywanie wiadomości sms od niej, wszystkich e-maili - nagrywanie spacerów z dzieckiem, waszego wspólnego spędzania czasu, robienie mu jak największej ilości zdjęć, pokazania otoczeniu jakim dobrym tatą jesteś, słowem poświęcania mu jak największej uwagi jednocześnie nie zniechęcając go do własnej - jakby nie było - matki; granie w przeciwną stronę może się źle skończyć - danie jej do zrozumienia, że to co zrobiła własnej rodzinie - tobie i dziecku - odbije się szerszym echem w waszych kręgach rodzinnych oraz znajomych. Pamiętaj, że to twoje życie, nikt z Nas tutaj obecnych nie istnieje w twojej rzeczywistości, dlatego ciężko jest za samego ciebie podjąć odpowiednie decyzje i działania. Twoje życie i twoja wola, zwyczajnie nie wiemy jak w pełni wyglądała relacja z twoją kobietą.
 4. Wspólne konto bankowe

  Moja była jak tylko dowiedziała się, że będę zarabiać więcej od niej od razu zaczęła gierkę w stylu ,,to może ja się zwolnię z pracy" lub ,,czuje się tam wypalona" albo prosto z mostu ,,będziesz mnie utrzymywać" Doszło nawet do tego, że przy jej - naprawdę sporych zarobkach jak na Polskie warunki - chciała abym jej kasę pożyczał bo ona ,,wszystko już wydała" - na szczęście dla mnie ta relacja zakończyła się krótko później. ,,Podobno" - z tego co słyszałem, to oszczędza przed ślubem do takiego stopnia, że przestała do pracy jeździć samochodem - waha kosztuje a w dniu ślubu trzeba przecież się zastawić i pokazać - w innej parze, którą znam, która w przyszłym roku również zamierza ,,cross the line" - to facet wykłada kasę na stół za ślub, wesele...normalnie za wszystko, nawet w pracy się zapożyczył - tym samym, poziom frajerstwa wszedł na nowy poziom. Zapamiętajcie sobie na całe życie, że najdroższy seks, ten najbardziej przepłacany i niekorzystny jest właśnie w małżeństwie. Przecież żona to ta jedyna, długo oczekiwana, ta warta zachodu, każdej złotówki, najbliższa i najdroższa sercu oraz penisowi.
 5. Zginął Antyterrorysta [i]

  To co ja wiem na temat Smoleńska, mogłoby wywrócić opinię publiczną do góry nogami. Poza tym czytaj posty dokładnie ze zrozumieniem - zresztą czego ja wymagam, podstawówka pewnie ledwo skończona. Kretyn i głupek nigdy nie zrozumie tego co mu się pisze albo mówi - idiota jest oporny na argumenty, przedstawione w powyższych postach. Obyś nigdy nie znalazł się baranie na miejscu rodziny człowieka, który zginął na służbie, która była jego pracą, ale ty wybrałeś stronę bandytów, którzy odstrzeliliby ciebie i twoich najbliższych bez żadnego zastanowienia. Zresztą czego ja oczekuję, ostatnio sami imbecyle wchodzą na forum i piszą co im język przyniesie, bez żadnego zastanowienia.
 6. Zginął Antyterrorysta [i]

  Kolegami, to my nigdy nie będziemy więc daruj sobie takie wycieczki.
 7. Zginął Antyterrorysta [i]

  To oznacza, że jestem emocjonalnie związany z daną osobą, natomiast nie odbiera mi prawa do jakiegokolwiek osądu. Przelew na oszusta i nieroba Kijowskiego wysłany? Masz prawo do obrony własnego życia, w granicach prawa - ale oczywiście, wszelkiej maści lewacy rozumują cały ten proces na odwróconych zasadach.
 8. Zginął Antyterrorysta [i]

  A skąd wiesz czy się nie rozczulam albo rozczulam? W katastrofie Smoleńskiej zginął człowiek bliski mojej rodzinie...a przynajmniej człowiek, który bliski był komuś z mojej rodziny...więc nie pisz mi frajerze, że się nad kimś nie rozczulam. SS'mani oraz gestapowcy, reprezentowali jeden z najbardziej morderczych ustrojów na Świecie, podczas kiedy Ty żyjesz w tzw. wolności. Może wydaj pieniądze na PO albo na innego Kijowskiego, zieje nienawiścią od Ciebie do człowieka, który oddał życie za Twoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo twojej rodziny. Ale ty będziesz po stronie bandyty, kogoś kto zawsze będzie posiadać broń aby użyć ją przeciwko bezbronnemu. Miej odwagę głośno powiedzieć to rodzinie zmarłego!
 9. Zginął Antyterrorysta [i]

  Osobiście, dla mnie jesteś w takim razie skretyniałym idiotą. Zginął człowiek, który świadomie podjął decyzję aby bronić codziennego bezpieczeństwa nie tyle co państwa ale ogół obywateli i nie interesował go żaden rozgłos... Chciał bronić porządku Świata i bezpieczeństwa obywateli... Człowiek, który go zabił, był lub jest gotowy aby odstrzelić takich jak ty i twoja rodzina - bez żadnego zastanowienia. Nie wiem co miał wzbudzić twój post, dla mnie taki jak ty lub tacy jak ty nie zasługują nawet na to aby na nich splunąć. Pokaż własnej rodzinie jakim to odważnym facetem jesteś - chełpiącym bandytyzm, gotowym posłać na śmierć własne dzieci. Miej odwagę frajerze powiedzieć to rodzinie tragicznie zmarłego - a nie przepraszam, odwaga jest tylko w internecie...aby zwrócić uwagę na siebie... Człowiek, który umarł w tragicznych okolicznościach, miał rodzinę, plany na życie, plany na wakacje, wiele jeszcze spraw do zrobienia, których nie zdąży zrobić... Ale taki śmieć jak ty będzie pisać, że taki człowiek ,,jak on" będzie symbolem opresji, żal bronić takich baranów jak ty... Wyrazy współczucia dla rodziny i dla żony i dla dzieci, w takim czasie stracić męża i ojca, zaraz przed Świętami...coś strasznego, nawet nie jestem w stanie wyobrazić sobie ich bólu i dramatu, jaki przeżywają...
 10. Jak udowodnić pracę na czarno

  Czyli rozumiem, że umowę już posiadasz?! Technicznie nazywa się to ,,syndrom pierwszej tygodniówki" Na wypadek ujawnienia pracy na czarno - pracodawca oraz pracownik - tłumaczą, że podwładny pracuje dopiero od kilku dni na podstawie ustnej umowy. W teorii nie ma złamania przepisów – umowa cywilnoprawna nie musi mieć formy pisemnej, a samo zatrudnienie trzeba zgłosić do ZUS w ciągu siedmiu dni. Jeśli firma spełni ten obowiązek w trakcie kontroli lub tuż po jej zakończeniu, nie dojdzie do naruszenia prawa. Wtedy inspektorowi pracy pozostaje już wówczas jedynie udowadnianie, że zatrudniony wykonuje obowiązki w firmie dłużej niż przez kilka dni lub że strony powinny zawrzeć umowę o pracę. Nie będzie to jednak dla niego łatwe, jeśli obie strony twardo temu zaprzeczają, może wtedy uznać, że działacie na korzyść wspólnych interesów – oszczędności w kosztach pracy. Tutaj jednak problem może być w samym dogadywaniem się z takim pracodawcą, pamiętając, że Inspektor pracy działa jak Prokurator. Pamiętajcie jednak, że coraz częściej firmy podpisują z pracownikami wszelkie umowy po dość długim okresie wykonywania pracy przez daną osobę - są przypadki, że umowa była podpisana niekiedy nawet po 3 miesiącach a też trochę do lamusa odchodzi strach przed wszelkimi kontrolami czy karami z Inspekcji Pracy...ale to już inny temat.
 11. Gdzieś na Świecie, pewna Pani postanowiła w samochodzie przykozaczyć, czyniąc przykozaczenie, które pewnemu słupowi się nie spodobało, ze słupem się zderzając czyniąc krokodyle łzy króliczkom gdzieś na Świecie.
 12. Jakiś czas temu popełniłem poniższy temat: Śmiało można tą sytuację podciągnąć pod kolejną szerszą krytykę facetów ze strony ich kobiet albo szukania tylko i wyłącznie powodu do takiej krytyki - kobieta sama, bez towarzystwa, adoracji koleżanek jest słaba ale w grupie - jedna samica kładzie ,,ręką" mężczyzn będących większością. Mężczyzna w tym kraju musi stać się banitą - wyklętym - aby walczyć o swoje dobre imię i niszczyć tamy zakłamania rzeczywistości.
 13. Moja była zaręczyła się po 3 miesiącach, także jesteś na dobrej drodze.
 14. Od rycerza do żołnierza

  Co to ma do rzeczy w obecnej sytuacji? Jak jest źle w związku to robimy tak aby Nam było wygodniej a nie ,,drugiej połówce", która będąc na naszym miejscu nie miałaby takich wątpliwości - dawno już zostalibyśmy wyrzuceni z jej życia i zastąpieni kimś innym.
 15. Od rycerza do żołnierza

  Rogi autora tematu są dłuższe, niż droga z jego miejsca zamieszkania do Helsinek. Po 7 latach związku, kobieta chce być już dawno mężatką i posiadać przynajmniej 1 dziecko - a tutaj problem jest od dłuższego czasu a działania podjęte przez autora tematu to zwyczajna próba reanimacji trupa i własnych iluzji siedzących twardo w głowie. Jeżeli kwestia potencjalnego przyprawienia rogów nie robi mężczyźnie różnicy, to faktycznie mamy do czynienia z innym już stanem świadomości - z niższym, poniżej poziomu g***a.
×