Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Bojkot

Użytkownik
 • Zawartość

  147
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

134 Świetna

O Bojkot

 • Tytuł
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Wystarczy z policzka pobrać próbkę (a nawet ze wysłać starą gumę do żucia czy szczoteczkę do zębów, choć może to by droższe i dłużnej trzeba czekać.). Wybrane laboratorium wysyła zestaw do badania. Na wynik czeka się ok. 2 - 3 tygodnie.
 2. A jeśli reinkarnacja istnieje i kiedyś wrócisz? Nasz obecny wolny wybór, może mieć wpływ na brak wyboru już za rok, nie mówiąc o następnych 20 czy 40 latach. Nasz egoistyczny wybór w tej chwili dla nas dobry, może przynieść skutki dla nas znacznie bardziej opłakane w przeszłości, niż gdybyśmy w danym momencie podjęli inną, trudniejszą drogę. Oczywiście teoretycznie nie da się tego rozważyć, jaka droga będzie lepsza, ale warto o tym dyskutować. Nie wiem kto to napisał (jak ktoś wie, to niech podrzuci info) i nie znam dokładnej treści, ale myślę, że intencja, dobrze się to odnosi to twojej wizji życia na tej planecie. Jak piękno jest piękne tylko na tle brzydoty, tak dobro jest dobrem tylko na tle zła ... Ja to rozumiem tak, że im bardziej cierpimy w życiu, ale przemy mimo wszytko walcząc o lepsze jutro (dla sobie, czy innych) tym większe szczęście możemy osiągnąć docierając do celu. Wiem, że chwilowe, ale gdyby czuć tylko szczęście, szybko zatracilibyśmy to uczucie jako coś wyjątkowego, a stało by się nudną normą. Spójrz jak ludzie młodzi, zdrowi, piękni, a przede wszystkim, bogaci, mimo, że mogą wszytko, a w ocenie maluczkich muszą być szczęśliwi, trudno im odczuwać szczęście, gdy tak mało złego może ich spotkać. Często podświadomie niszczą swój świat, licząc, że zaczną, na tle tej destrukcji, odczuwać szczęście, którego wszyscy im tak bardzo zazdroszczą, a które dla nich jest nieznośną normą i rutyną. Konstrukcja ludzkiej psychiki wymaga ciągłych zmian i przeciwności. Nie należy obawiać się cierpienia, ale należy pracować nad tym jak sobie z nim radzić i przekuwać w dążenie do szczęścia (nadzieja). " ... w życiu piękne są tylko chwile Teraz jestem duży i wiem, że w życiu piękne są tylko chwile, dlatego czasem warto żyć, dlatego czasem warto żyć.. "
 3. Czy zrobic test DNA

  Ja też musiałem zrobić badania DNA swoim dzieciom, choć pełnoletnie nie są i długo zastawiałem się co bym zrobił gdyby nie były moje. Zbyt wiele pytań i zbyt wiele nieznanych odpowiedzi. Ostatecznie uznałem, że muszę wiedzieć, bo pytania bez odpowiedzi mnie wykończą. Dzieci są moje. Śpię spokojniej. Gdyby nie były moje, musiałbym zadać sobie inne pytania i na nie odpowiedzieć. Czy zostać, czy odejść ect. Twoje są dorosłe, nie będziesz miał takich dylematów.
 4. Nieśmy złą nowinę dla młodzieży, niech w końcu przestaną wierzyć w świętego Mikołaja! Nie pojebane, inne!. Takie były, są i będą. Zapoznaj się z instrukcją obsługi ze zrozumieniem (bez emocji), a wszytko stanie się proste. Ty to się znasz na życiu! :). Krótko i na temat.
 5. Świat jest inny

  Rozwój osobisty, jest dobry jeśli służy nie tylko temu, by patrzeć w lustro i mówić do siebie jaki jestem zajebisty. Ale, moim zdaniem, rozwój osobisty jest po to, aby lepiej radzić sobie w życiu jakie nas otacza, a może nawet, znając jego reguły i wiedząc jak ich używać, czerpać z niego radość (gdy już opanujemy reguły, bez sentymentów i moralizowania wykorzystajmy je do odnoszenia osobistych sukcesów, które dodadzą nam sił do dalszej walki). Wszytko sprowadza się do tego, aby w swoim ciele, w swoim życiu, czuć się dobrze. Niezależnie od tego czy w związku się jest czy nie. Związek to układ, w którym obydwie strony muszą odnieść jakiś sukces, tak jest i kropka. Altruizm, to mrzonka, że ktoś robi coś bezinteresownie dla kogoś innego. Robi, bo odczuwa, przemożną wewnętrzną potrzebę (tu i teraz, ale kiedyś może zmienić zdanie) i pomaga, aby ją zaspokoić, tylko tyle i aż tyle (czyli z egoizmu). Nie ma co się rozwodzić, czy to dobrze czy źle. Tak jest. Trzeba brać życie jakim jest, i czerpać z niego ile się da, na drugie nie mamy szans. W przeciwnym razie może nadejść moment, gdy sznur od żelazka, wiszący pod sufitem, uśmiechnie się do nas, zachęcając aby z niego skorzystać.
 6. Zaliczone.

  Tak trzymaj, głowa wysoko !
 7. Syn czy córka

  Mam wszystkiego po trochu. Cieszą mnie wszystkie. Z synem trudniej jest w wychowaniu, więcej nerwów i przepychanek samczych, dziewczynki łątwiejsze w codziennej obsłudze i kontaktach.
 8. Tak hipotetycznie. Zaproponuj jej, że to ty zajmiesz się córką, a ona będzie tobie płacić alimenty, w zamian nie ograniczysz jej możliwości widywania dziecka. A jak nie, to powiedz, że rzucasz robotę, wyjeżdżasz i grosza od ciebie nie zobaczy nigdy. Problem polega jednak na tym, że musisz być w tym wiarygodny, bo inaczej cię wyśmieje. Jeśli obawiasz się, że nie zobaczysz przez to córki, to obawiam się, że musisz sobie uświadomić, że prawdopodobnie, ile byś nie zrobił i na jak duże ustępstwa poszedł, i tak jej prawie nie będziesz widywał. Jeśli ta kobieta stoczy się i popadnie jakiś patolski związek, a ty będziesz mógł to udokumentować, może kiedyś odzyskasz dziecko na wyłączność.
 9. Historia Jelenia

  Dziękuj bogu, że dzieci nie masz i zrób wszytko by z nią nie mieć. Ja swoją pożegnałbym niechybnie po zdradzie, gdyby nie dzieci, choć wypełniła znaczną większość wymagań tego forum, na odznakę dobrej żony.
 10. Dla mnie też było to zaskoczenie, bo sądziłem, że nie będę w stanie jej dotknąć, gdy już wiedziałem (nie mogłem nic powiedzieć, ponieważ musiałem wykonać w tajemnicy jeszcze kilka ruchów np. badania DNA dzieci), pojawiłem się w domu i ona stanęła przede mną. I samo poszło. Potem to się już tylko nakręcało. W jakimś innym wątku już o tym wspominałem i myślę, że wynikało to z tego, że jest jedyną kobietą z jaką się związałem Wcześniej to były same mężatki i kobiety w związkach, czyli równocześnie ruchane przez swoich facetów. Od strony fizycznej nigdy nie miałem z tym problemów, od strony emocjonalnej, nie miałem dla nich żadnego szacunku jako kobiet (tak jak straciłem szacunek dla mojej), ale nie przeszkadza mi to wykorzystywać jej walory seksualne.
 11. Samorozwój dla kobiet

  Brawo ty. Spokojnie, rób tak dalej i podążaj utartymi schematami a, w swoim czasie, prawo szariatu naprowadzi cię na właściwe tory ...
 12. Odpowiedzialny w sensie, że wina za to co zrobiła lub zrobi jest jej, ale ja jestem przyczyną.
 13. Nie dotrzymała. Dlatego, że byłem słaby, sam do tego doprowadziłem, że dopadła mnie niekończące się przemęczenie i niechęć do czegokolwiek. W takiej sytuacji to jest partnerstwo, demokracja, każdy ma równy głos. Odpowiedzialność pół na pół? Gdzie tu dominacja? Jeśli podejmujesz decyzje samodzielnie, samodzielnie ponosisz za nie odpowiedzialność. Jeśli dzielisz się władzą, nie do końca masz wpływ jak sprawy się potoczą, ale jak by co, to odpowiedzialność jest pół na pół. Gdzie tu jest samiec alfa? Samiec alfa podejmuje decyzje i ponosi ich pełne konsekwencje. Nie pyta kobiety o zdanie, nie prowadzi z nią negocjacji, nie prosi czy przekonuje, a ona to akceptuje. Czy samiec alfa może być zdradzony? Moim zdaniem tak, jeśli oklapnie lub za bardzo kobietę ubezwłasnowolni. A z kim? Z misiem, co kwiaty co dzień przynosi, komplementuje (nie to cen gbur mąż), pociesza, zapewnia rozrywkę, emocje. Czy taka kobieta warta jest aby dalej z nią być? Nie! Ale są dla mnie jeszcze inne wartości, a mianowicie moje dzieci. Jestem gotów wiele dla nich poświecić i nie dlatego, ponieważ liczę, że będą mi za to wdzięczne. A kobietę już znam, wiem do czego jest zdolna, czego mogę się po niej spodziewać (dobrego i złego), po co wymieniać ją na nowy model, którego obsługi trzeba będzie się uczyć od początku. Podjąłem decyzję, ona przyjęła moje warunki, nie zostawiłem jej i jestem gotów ponosić tego konsekwencje, dla moich dzieci. Żeby było jasne, nie jestem wycieńczonym psychicznie wrakiem, dopiero teraz jestem górą, bardziej niż kiedykolwiek, posiadam pełnię władzy, nad życiem swoim i rodziny. Tak mi się przynajmniej w tej chwili wydaje :). A jeśli jestem w błędzie, dowiecie się o tym pierwsi. Bellum parate, quoniam pace pati non potuistis (łac.) -Jeśli chcesz pokoju, gotuj się do wojny Autor: Tytus Liwiusz Nie boję się samotnej starości, przygotowuję się do niej, więc gdy nadejdzie, będę gotów. Mam swój plan. Panowie, ja nikogo nie na namawiam do toksycznych związków, czy związków w ogóle. Żyjcie jak chcecie. Ja jestem z moją żoną, ponieważ przebywanie codzienne z nią, jest to dla mnie radość i przyjemność, czego i wam życzę z waszymi kobietami, niezależnie czy na chwilę, czy na stałe. A przebaczać warto, choćby dla własnej higieny psychicznej.
 14. Ależ w życiu nie masz nigdy na nic gwarancji! Nawet te na telewizor czy samochód to iluzja spokoju. Jak ktoś bije się w piersi i mówi, że daje ci gwarancje, nie jest głupi, on kłamie. Możesz co najwyżej dołożyć należytej staranności, aby wszytko układało się po twoje myśli. Nie udało się, wstaję z kolan i zaczynam od początku. Możesz prowadzić samorozwój, ćwiczyć, czytać, podróżować, i co tam jeszcze chcesz, tylko po co? Żeby podziwiać swoje odbicie w lustrze? Nie lepiej usiąść na leżaczku w ogrodzie, z zimnym piwkiem w ręku i mieć na wszytko wyjebane, po co się starać skoro i tak nic się nie uda! Tak czy inaczej postąpisz, pamiętaj życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią. To co najlepszego możemy zrobić w naszym życiu, to nie poddawać się, przeć do przodu i starać się osiągnąć jak najwięcej. Inaczej to tylko wegetacja. Mężczyzna, ma brać swój los, w swoje ręce, być z niego odpowiedzialnym. Jak by na wszytko była gwarancja i patent, q..wa, ale by była nuda! Tak, uważam, że za relacje z kobietą odpowiedzialny jest mężczyzna. On przewodzi, wskazuje kierunek, wyznacza zasady i granice. Inaczej nie będziesz samcem alfa, a tylko partnerem, z czasem pretendentem, a potem pewnie pantoflem. Jeśli relacja jest słaba, kończysz związek. Jeśli rokuje, inwestujesz dalej. Żadnych emocji, czekasz aż haj minie i wtedy chłodna kalkulacja. Co do alimentów, też znam tylko jeden taki przypadek. Ale wynika to z tego, ze większość facetów nie wie jak się ustawić żeby być górą, ale da się.
×