Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

MG-42

Użytkownik
 • Zawartość

  287
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

79 Świetna

O MG-42

 • Tytuł
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1054 wyświetleń profilu
 1. Szkicowanie - jak rozwijać?

  QV? Ile czasu Ci zajęło To?
 2. Nowi Bracia moderatorzy na forum

  Brawa.
 3. Papierosy- nawracajace natręctwa

  wojkr Ja Cię rozumie. Ale tak jak pisałeś, znalazłeś zamiennik w postaci cukru. Czyli są plusy za nie kupowanie fajek, ale wydajesz więcej na czekolady batony. Oczywiście nie ma złotego środka, każdy musi sam przez to bagienko przejść.
 4. Papierosy- nawracajace natręctwa

  @wojkr Nie przeliczaj to na kasę ani nie licz dni to pułapka. Może to na początek dobre, ale w dłuższym terminie trzeba będzie coś lepszego wymyślić. Też tak to przechodziłem. Mózg już znalazł zamiennik w postaci cukru.
 5. Papierosy- nawracajace natręctwa

  Też podobnie to przechodziłem z fajkami, powrót a potem jeszcze trudniej rzucić. W końcu zdałem sobie sprawę że, do końca życia nie mogę zapalić, to tak jak dziecku powiedzieć że, nigdy w życiu nie zjesz cukierka. Dla nałogu to straszne. Nie palę już 14 rok ale doskonale pamiętam datę rzucenia. Skoro pamiętam tak tą date mimo tylu lat a potrafię zapomnieć imieniny urodziny kogoś w rodzinie, to znaczy że, nie jestem do końca wyleczony z tego nałogu.
 6. Jakie wolicie?

  Kto wie może któraś się mi przyśni, chyba że strażnik snu nie pozwoli na marzenia senne. Kto wie jakie tam są cenzury wbite podświadomie.
 7. blck.shp hehee Dobry Koń to i po błocie pójdzie
 8. Blokada na fejsbuczku Marek Kotoński i Samcze Runo

  Murzyn murzynka co tu obraźliwego? To tak jakby obraziła się blondynka albo blondyn. Rozumie rudy na 12 rudych przypada 13 wrednych
 9. Blokada na fejsbuczku Marek Kotoński i Samcze Runo

  Ja rozumie że Biali mają białe zęby, ale murzyni?
 10. Blokada na fejsbuczku Marek Kotoński i Samcze Runo

  Murzynek było ciasto, a na wierzchu biała polewa
 11. Blokada na fejsbuczku Marek Kotoński i Samcze Runo

  Pedał niee murzyn też niee. A w szkole uczyli wierszyka na pamięć "Murzynek Bambo" Nieraz jeszcze Mama upiecze Murzynka. Chyba że zabronią tak nazywać.
 12. Radio Samiec usunięte z youtube

  Kurde jak przeczytałem co Marek napisał że niema Go na youTube, sprawdzam patrzę niema, to po prostu taka pustka mnie ogarnęła że, siedziałem nie wiedziałem gdzie myśli zebrać. Nie potrafię opisać tego odczucia.
 13. Mówią o nas na kafeterii :)

  Quo Vadis? Widzę że, Jesteś uzdolniony prawie w każdej dziedzinie. Normalnie wieloczynnościowa maszyna. Pi..doli, mięcioli, krawaty wiąże i usuwa ciąże
 14. Mówią o nas na kafeterii :)

  Powiem to tak Stulejman Wspaniały. Nie spodziewałem się obrotu takiej akcji. Na samą myśl przechodzą mnie dreszcze i proszę o jeszcze
×