Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

aloha

Użytkownik
 • Zawartość

  69
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

7 Neutralna

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Rozmowa z kobietą

  Wogole ? Jak coś do niej poczuje to mam jej nie powiedzieć ? I tak cały związek ? Chyba, że mogę powiedzieć później że coś czuje ale wyznaczać granice wszystkiego ? Sory jeśli pytania są durne ale poważnie nie ogarniam tego. W dodatku ona mówi, że jej zależy, że jest szczęśliwa ze mną, powiedziała że poczuła coś więcej dla mnie, pisze i mówi że tęskni/ła ( ale tutaj też mnie pyta o to codziennie i odbijam piłeczkę bo może sprawdzać mnie) widzę z jej strony duże zaangażowanie we mnie i się bardzo stara, lata obok mnie cały czas.
 2. Witam, mam mały problem gdyż nie wiem jak rozmawiać o uczuciach z kobietą. Wiem, że sprawa może być śmieszna ale chciałbym się doradzić. Otóż kobieta mówi mi, że nie umiem jej okazać uczuć albo ich nie mam, że jestem trochę oschły. Jest dla mnie bardzo miła, stara się i robi co jej powiem. Ciągle miłe słówka mówi, jest zaangażowana itp. Mówiłem, że zależy mi w pewnym stopniu na niej ale nie wiem co czuje. Dalej nie wiem jak z nią rozmawiać i co mówić ;/ Kilka dni temu miała miejsce sytuacja, że spać nie mogła i mówi mi o tych moich uczuciach, że okazać nie umiem, byłem zmęczony i powiedziałem jej, żeby zapisała wszystko na kartce co ja męczy a ja rano przeczytam bo sobie bardzo do głowy przybiera. Jesteście w stanie pomóc, doradzić ? Bo poważnie mam z tym problem.
 3. Pytanie do Pań

  Rozumiem. Z tego co mówi dochodzi lechtaczkowo a on jest słabszy od normalnego. Może też ma słabsze orgazmy dla tego skurcze są mniej wyczuwalne albo po prostu udaje. Z resztą mniejszą o to, to jej problem jak ma blokadę. Mówi, że wszystko jest dobrze więc odpuszczę temat, porusze z nią go w późniejszym czasie jeśli będzie coś nie tak
 4. Nietypowa kobieta

  @HORACIOU5 Wziąłem je do siebie, lecz ciekawi mnie co kobiety o tym myślą. Temat i tak początkowo miał być zamieszczony tam gdzie zrobiłem drugi. Napisałem drugi aby zaspokoić swoje ciekawość. Chce zobaczyć co kobiety powiedzą na ten temat i tyle.
 5. Pytanie do Pań

  Witam drogie Panie, mam pewne pytanie do Was które zadałem też w innym temacie ale chciałbym uzyskać odpowiedź od Was, waszym okiem Zacząłem spotykać się z kobietą. I mam mały problem z nią gdyż ciężko jest mi ją doprowadzić do orgazmu. Mówi, że dochodzi przy mnie, lecz ja nie czuje tego tak mocno, leży brzuchem w stronę łóżka(łechtaczkowy niby bo ociera się o poduszkę) lecz nie czuje skurczów. Sypialem z innymi i wiem jak wygląda orgazm, fakt pochwowt jest inny i na tym się skupialem Ale teraz nam dziwny przypadek. Kolejna sprawa mówi, że nie lubi jak ją się dotyka po lechtaczce albo lize tam bo to ją drażni(chociaż w ostatnim czasie pozwala na coraz więcej i sprawia jej to przyjemnosc) Mówi, że nie lubi gry wstępnej i woli od razu działać (znaczy chwilę się pobawić i jazda) na początku przy wejściu troszkę śliny ale później jest mokro w chu...(tylko troszkę na wejście) Mówi, że ciągle mnie pragnie i chce seksu że mną(może zagrywka jakaś) i bawimy się często Co byście poradzili ? Niby tak jak pisze tutaj jej orgazm jej sprawa, może ma jakąś blokadę w głowie bo kiedy widzę, że jest w chuj chuj mokro tak jak by zaraz miała dojść to nic się nie dzieje. Z innymi bez problemu było. Nie wiem czy z nią porozmawiać czy odpuścić temat, lecz chciałbym ja zadowolić w pełni w łóżku a tutaj ciężko i pierwszy raz taki przypadek mam. Licze na wasza szczera odpowiedz
 6. Nietypowa kobieta

  Więc odpuszczę temat i będę dalej robił swoje, jej orgazm jej sprawa jak to brzytwa raz powiedział. NIe ma sensu abym się zamyślał na ten temat, dzięki Bracia.
 7. Nietypowa kobieta

  Czyli co polecacie ? Odpuścić temat ? I nie zawracać sobie tym głowy ? Myślicie, że jak coś będzie nie tak to wkoncu powie ? Czy spróbować z nią czegoś nowego ?
 8. Nietypowa kobieta

  @Odlotowy Dzięki za odpowiedź, wolałem zapytać niż zagłębiać w myśli co jest nie tak. Tak jak pisałem mokro jest strasznie podniecenie też jest a jednak czegoś brakuje. Co do reszty co mówi to może faktycznie jest tak jak mówi, bo jaki sens miała by kłamać skoro powiedziała co lubi a czego nie. Dzięki @Tomko Zostawie tak jak mówisz, może nie potrzebnie się zamyślam Ale wolałem się upewnić i doradzić bo lepiej sprawiać przyjemność obojgu. Jak ktoś jeszcze doradzi będę wdzięczny, pozdrawiam
 9. Nietypowa kobieta

  @Odlotowy Problem w tym, że on na mnie nie zrzuca ani nie mówi mi na ten temat nic. Wręcz przeciwnie. Problem jest taki, że chciał bym dać jej ten orgazm a jest strasznie ciężko. No chyba, że orgazm lechtaczkowe ma słabo wyczuwalne w co wątpię bo jednak to powinno się czuć.
 10. Nietypowa kobieta

  Witajcie, zacząłem spotykać się z kobietą. I mam mały problem z nią gdyż ciężko jest mi ją doprowadzić do orgazmu. Mówi, że dochodzi przy mnie, lecz nie czuje tego, leży brzuchem w stronę łóżka(łechtaczkowy niby bo ociera się o poduszkę) lecz nie czuje skurczów. Sypialem z innymi i wiem jak wygląda orgazm, fakt pochwowt jest inny i na tym się skupialem Ale teraz nam dziwny przypadek. Kolejna sprawa mówi, że nie lubi jak ją się dotyka po lechtaczce albo lize tam bo to ją drażni. Mówi, że nie lubi gry wstępnej i woli od razu działać (znaczy chwilę się pobawić i jazda) na początku przy wejściu troszkę śliny ale później jest mokro w chu...(tylko troszkę na wejście) Mówi, że ciągle mnie prawie i chce seksu że mną(może zagrywka jakaś) i bawimy się często Co byście poradzili ? Niby tak jak pisze tutaj jej orgazm jej sprawa, może ma jakąś blokadę w głowie bo kiedy widzę, że jest w chuj chuj mokro tak jak by zaraz miała dojść to nic się nie dzieje. Z innymi bez problemu było. Nie wiem czy z nią porozmawiać czy odpuścić temat, lecz chciałbym ja zadowolić w pełni w łóżku a tutaj ciężko i pierwszy raz taki przypadek mam.
 11. To walniecie w pysk z usmieszkiem to było ironiczne, nie pochwalam takiego zachowania Ale wiem, że są ludzie którzy tak robią. Robią to też w sytuacji kiedy samica ich uderzy a oni mają odruch lub pierw powiedzą, że jeśli raz uderzy to odda.
 12. Panowie może podajcie jakieś przykłady negatywnych emocji ? Podam kilka wziętych z forum co pisali użytkownicy. Dużo osób pyta o te negatywne emocje więc można raz porządnie to opisać i zakończyć ten temat. Wiem, że to może wydawać się głupie ale bardzo dużo ludzi zadawało to pytanie. I to wszystko musi być naturalne Więc ; -opierdol -kłótnia z byle powodu -wyjście i wrócenie do domu nad ranem/w nocy bez słowa -bycie chamskim -upokorzenia -nasmiewanie się z niej/wyśmiewanie jej -niektórzy dają w pysk
 13. Można wiedzieć co takiego robisz, że się boisz ? Bo kłótnie i opierdol to za mało aby się tak stało.
 14. Samice to niesamowite istoty, wystarczy dostarczać co chwilę jej na przemian dobrych i złych emocji(aby była radosna, szczęśliwa, doceniona, upokorzona, wkurwiona, nieszczęśliwa) i to wystarczy aby ją od nas uzależnić a jeśli dodamy do tego nasze zasoby to mozna mieć posłuszną suczkę zapatrzoną w nas jak w obraz. Mam rację czy się mylę ?
 15. Wziąłem je do siebie, lecz opisałem o co chodzi. Więc jeśli ktoś może mi to wytłumaczyć będę wdzięczny.
×