Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ksanti

Użytkownik
 • Zawartość

  125
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

55 Świetna

O Ksanti

 • Tytuł
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  Azja = azjatki, blondynki, psychologia, gitara, pływanie, snowboard, IT

Ostatnie wizyty

713 wyświetleń profilu
 1. Bretarianizm

  @Mosze Black Widziałem ten filmik już około 2 tygodnie temu i zastanawiałem się wtedy na ile jest to prawda. Zastanawiałem się ponieważ przypomniał mi się pewien artykuł o hindusie, który rzekomo nic nie jadł i nie pił przez 70 lat. Do tego podobno nie wydalał w tym czasie moczu ani kału - zastanawiający przypadek. Skoro choroby biorą się z jedzenia to fajnie by było nie jeść. http://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/fakir-nie-jadl-i-nie-pil-od-70-lat-ma-umysl-21-latka/j9d7kn8 Co do tej witaminy C to jadłem w proszku po kilka łyżek dziennie przez kilka miesięcy i nie zauważyłem aby to polepszyło zdrowie a tym bardziej odporność organizmu. Z jednej strony przemysł farmaceutyczny i antybiotyki a z drugiej medycyna alternatywna, która najpierw straszy pasożytami a potem sprzedaje cuda wianki za gruby hajs.
 2. Czy Kuba będzie miał rogi?

  @t0rek Jak nazywa się ten kawałek? Śmiesznie spasował do motywu murzyna
 3. Relacje międzyludzkie to rzecz, których nie da się wyrazić zero jedynkowo. Dlatego jakiekolwiek dywagacje na ten temat to będą jedynie zgadywanki. W takiej sytuacji stawianie tezy jest bez sensu Jeśli chodzi o moją opinie na ten temat to ch.. wie jak jest naprawdę, czyli "zależy jak leży"
 4. Jest spora różnica w takich umizgach do obcej kobiety a "swojej". Do obcej jakikolwiek gest tego typu to upokorzenie i białorycerstwo do potęgi n-tej. Jednak ogólnie tego typu zabawy publicznie to porażka... ciekawe kiedy kobiety zaczną się w taki sposób upokarzać w ramach równouprawnienia.
 5. Ŕównie dobrze można pocałować publicznie w stope. Zapewne reakcja ludzi byłaby bardzo ciekawa Z tego co kiedyś wyczytałem tradycyjnie całowało się w rękawiczke.
 6. @ForcePush Mogę się wypowiedzieć, ponieważ dobrze wiem co to samotność. W niejednej sytuacji potrafi zamienić mężczyznę (zwłaszcza niedoświadczonego) w deperata. Na początku miałeś spore szanse aby to ugrać. Zwłaszcza, że sama do Ciebie "przyszła". Jednak moim zdaniem byłeś zbyt skromny i (niektórzy by powiedzieli) pizdowaty. Laska z początku zauważyła w Tobie coś interesującego jednak nie potrafiłeś później wzbudzić w niej odpowiednich emocji. W międzyczasie prawdopodobnie miała innych "lepszych" orbiterów. Jednak nie martw się, walić ją... Skoro jakaś randomowa laska zwróciła na Ciebie uwagę to pewnie zdarzy się to jeszcze nie jeden raz. Z tymi kwiatami przesadziłeś. Nie zrobisz wrażenia na obcej lasce takimi rzeczami tym bardziej, że ktoś inny już jej dawał podobny prezent. Największym prezentem jaki mogłeś jej dać to Ty sam. Pamiętaj o tym. Mocno przeinwestowałeś jednak nie pokazałeś jej swojej wartości, więc wyszło jak wyszło. Nie odpisuje nigdy jako pierwsza, co można sobie tłumaczyć jako "nie jestem Tobą zainteresowana". Musztarda po obiedzie.
 7. Czesc, jestem Ania.

  Czyżby chłopczyca? Może być ciekawie.
 8. Lubiła dominować i tajski boks

  Jeśli to nie bajka to niezła patologia. Na myśl mi przychodzą takie typowe dresiary. Noszą szaliki klubów piłkarskich, zadają się z karkami, piją alko do pożygu, palą jedną paczke fajek dziennie, klną jak szewc. Jaka inna dziewczyna może interesować się zadymami i mordobiciem?
 9. Zazdrość wsteczna

  @Patricio Tu nie do końca chodzi o te ruchy frykcyjne (chociaż też) a głównie o psychikę. Mam porównanie bo byłem zarówno z dziewicą jak i nie dziewicą. Ta z dużym przebiegiem ma mniejszy szacunek do związku, bo wie, że może zmieniać jak rękawiczkę. Przeżyła to i owo, więc zaczyna wybrzydzać jak coś się nie spodoba (chyba, że jest mało atrakcyjna). Jednak nawet i to nie zawsze. Miałem kiedyś okazje czatować z pewną 40 latką wdówką, samotną od 8 lat a wymagania z kosmosu (ona niecałe 4/10 a facet musiałby być min. 8/10). Pierwszy dla kobiety zawsze będzie kimś ważnym. To taki kamień węgielny przyszłych relacji. Z nim miała najsilniejsze uczucia, docenia chwile i przede wszystkim mocno szanuje (a szczególnie jeśli był bad boyem to wspomina do końca życia). To dla pierwszego poświęca okres kiedy jest romantyczna, pełna optymizmu oraz energii. Potem z wiekiem idzie zgorzknienie, twarde stąpanie po ziemi i patrzy na każdego kolejnego jedynie w kategoriach zysków i strat. Myślą sobie: "Nie wyszło mi z moją miłością życia to walić uczucia, poszukam sobie chociaż frajera dla reprodukcji i hajsu". Mam wrażenie, że u większości lasek właśnie tak to wygląda. Pierwszy to ten prawdziwy boyfriend a jak nie wyszło to potem jest uprzedmiotawianie innych facetów. Dziewice są lepsze na żony i dla potomstwa. Z jednym partnerem cały czas i czują większe przywiązanie. Tak jak rodziców ma się tylko jednych. Większość par w dawnych czasach żyło całe życie razem i mało kto miał głupoty w głowach. Może pojawić się ciekawość jak jest z innymi ale musi mieć świadomość, że rozwali sobie tym stabilne życie. W dzisiejszych czasach również są dziewczyny, którym nie w głowie przygody. Jednak mega trudno jest w życiu spotkać odpowiednich ludzi. Nie dziewicami nie gardzę ale ślubu ani dzieci bym nie chciał z taką mieć. Ślubu bo ślubowanie wierności przy zdradzie wstecznej jest wynaturzeniem tej tradycji. Poza tym w takim wypadku już nieraz zdradzała tylko, że nie mnie, wiec nie mam ochoty być zapchaj dziurą dla kobiety. Z automatu pojawia się masa wątpliwości aby wiązać się na stałe. Ponadto potomstwo z kimś kto na to zasługuje a nie bezmyślne robienie dzieci z pierwszą lepszą.
 10. Zazdrość wsteczna

  Niekoniecznie. Świat nie jest zero jedynkowy aczkolwiek bardzo możliwe, że by tak było. Wtedy jedyne co można zrobić to zastąpienie niewiernej samicy na kolejną Europejkę lub opcja "mam wyrąbane na białe kobiety" i kierunek Azja lub Afryka jak ktoś lubi czekoladę i darmowe "adidasy".
 11. @Mosze Black Haha, może się okazać, że ci wszyscy kapłani i autorytety duchowe zachęcają Januszy i Karyny do nawrócenia, kontemplacji nad duszą. Przy czym sami żyją jak Janusze gdyż wiedzą, że to lipa, która po prostu przynosi dobry hajs @Alias Tak naprawdę rozmawiamy o czymś co nigdy nie zostało udowodnione nawet częściowo. Co najlepsze wszystkie teorie (książki, artykuły, religie itp.) przedstawiają to w taki sposób jakby to był fakt niezaprzeczalnie istniejący. Oni już sami stwierdzili, że to istnieje "bo kur.. tak". To jest moc wiary Obecnie istnieje sprzęt, który odczytuje obrazy wspomnień z mózgu. Wszystko za pomocą impulsów elektro-magnetycznych. Jeśli rejestrator jest uszkodzony to stwórca/y zrąbał robotę dając nam wadliwy sprzęt. Co implikuje, że nie jest on dobrym inżynierem. Wniosek - Typowy kosmiczny Janusz się tym zajmował.
 12. Zazdrość wsteczna

  @volcaniusch Każdy taka mówi, że kobieta musi się wyszaleć... zaraz zaraz, czy rzeczywiście mężczyźni tak mówią czy po prostu usłyszeli te frazesy od kobiet? Należałoby się zastanowić czy to nie jest przypadkiem celowo rozprowadzany mit aby zwiększyć poparcie społeczne dla takich praktyk. W krajach poza europejskich już widzę jak się palą do tego aby się wyszaleć. Nauczyłem się, że jeśli każdy o czymś mówi, że tak jest to znaczy, że jest dokładnie na odwrót. W większości rzeczy sprawdza się ta zasada. Jednak faktycznie 100% gwarancji na nic w życiu nie ma. Wolę być z laską, która będzie miała jeden skok w bok z ciekawości niż taką co się wiele razy przede mną pruła. Oczywiście nie toleruje żadnych tego typu akcji, jednak to coś w rodzaju ostatniej szansy na poprawę. Przy czym musiałaby być ze mną szczera, wyciągnąć lekcje na przyszłość i bardzo żałować swojego czynu. Oczywiście miałaby u mnie od tej pory nieco pod górkę ze wszystkim póki bym nie uznał, ze odpracowała swój "dług" za wierność. Na forum jest wiele sprzecznych opinii bo każdy ma w końcu swoje zdanie. Są i tacy, którzy niestety lubią ruchać zajęte laski... Wcześniej się do tego nie odniosłem, ale sam autor tematu niewłaściwie postąpił z tymi dziewczynami.
 13. Zazdrość wsteczna

  Dziewica to przede wszystkim lepszy materiał na żonę niż taka co się pruje. Jak ktoś lubi sobie po prostu poruchać to nie powinien takiej dziewczynie mącić w głowie. Ze zwykłej empatii oraz szacunku zarówno do kobiet jak i męskiej solidarności. Bo to postawa typu ruchaj co popadnie sprawia, że kobiety zamieniają się w kur...
 14. Tak naprawdę to delfiny stworzyły dusze i sterują nami z tajnej podwodnej bazy. @deomi potwierdza, że jest ich agentką wśród naszej rasy
 15. Skoro dostaje się granty na badania z dziedzin filozofii gender to czemu by nie dostać z tego nobla? Feministki nobliski wszystkich krajów łączcie się.
×