Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

Damian

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  1020
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Damian wygrał w dniu 27 Sierpień 2014

Damian posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

507 Świetna

O Damian

 • Tytuł
  Chorąży
 • Urodziny 30 Październik

Contact Methods

 • Skype
  damiankrajewski.pl

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Trochę tu, trochę tam. Bardziej tam niż tu.

Ostatnie wizyty

1058 wyświetleń profilu
 1. Poproś o możliwość zeskanowania zdjęć. A msza nic nie pomoże bo Bóg nie wymaga modlitw(2 i 3 przykazanie). Z kobietą nie rozmawia się na argumenty a na emocje. Z resztą, gruba, brzydka, pod trzydziechę ...pfff. Wyprowadza się to i może ktoś poleci na nowe lokum suni
 2. E no teraz to mnie zagiąłeś To nie nasze polskie termosy. A wyglądają podobnie.
 3. Miałem zainstalowane może ze dwa dni. Podobało mi się ale wróciłem do WOT i WoWS bo grają tam znajomi. Coś co rzuciło mi się w oczy, w porównaniu do wspomnianych gier, to dynamika. Pojazdy już na początkowych poziomach zakurwiają aż miło. Osobiście wolę stateczki, powoli i taktycznie
 4. Pokazane buty, czyli tak zwane termosy, nie są za dobre - cholernie szybko poci się noga a jak zatrzymasz się na kilka minut to jest już zimno. Robiłem w takich SERE B i wiem co mówię A co do wypastowania, to te akurat nie są wypolerowane Moje świecą się jak psu jajca na wiosnę a są dużo starsze
 5. Muszę spróbować. Mam 171 cm i przydało by się z 5 cm więcej. Swoją drogą przyznam się do wtopy. Co roku z egzaminu z WF w woju mam albo 5,0 albo 4,75. Obecnie, na sprawdzianie przed misją zaliczyłem pizdę. Czy to nie mój czas(luty a egz roczny bywa w maju) czy ki chuj?
 6. Nie przepadam za panem Lisem, ale... Cytowane nagranie jest manipulacją. Proponuję na YT znaleźć pełne. Swoją drogą w tym pełnym nagraniu wygląda to całkiem logicznie.
 7. W Polsce partyzantce sprzyja duża lesistość (prawie 30% powierzchni). W ostatnich czasach zwiększa się częstotliwość ćwiczeń regularnego wojska "pod chmurką" - spanie w namiotach nawet zimą, udział w szkoleniach SERE itp. Nie są nam obce "naturalne" sposoby oszukiwania tych zaawansowanych bajerów. Co do atomu, to potrzebna jest tylko wola polityczna. Wszystko inne mamy. Istnieje też teoria spiskowa, że po okresie zimnej wojny, pozostał nam mały arsenał broni jądrowej zdeponowany gdzieś na wschodzie.
 8. Nie czuję się kompetentny do takiej dyskusji jako spec czy inny ekspert. Pierwszą i podstawową przeszkodą jest podpisanie przez Polskę traktatu o nierozprzestrzenianiu BJ. Mamy w kraju wojska "sprzymierzone" i zapewne stado agentów, więc robienie bombki w tajemnicy nie przejdzie. Podobno nasi zachodni sąsiedzi chcieli się pozbyć hamerykańskich nuków na rzecz Polski. Co z tego, jak pewnie Polacy nie byli by dopuszczenie do jej obsługi. Moje zdanie? Nuk w Polsce - tak. Ale nasz polski, w naszych laboratoriach wyhodowany.
 9. Uciskany mocniej będzie lizać dupę uciskającemu. Syndrom Sztokholmski?
 10. Nie dalej niż 1,5 metra ode mnie leży w reklamówce HP Pavilion - w częściach. Dioda ładowania migała, raz się uruchamiał innym razem nie. Diagnostyka fachmana; padnięta grafika. Naprawa - wymiana płyty głównej. Koszt około 300 - 400 zybla(używka). Sprzedam za 50 zeta Podobno seria Pavilion jest najbardziej ferelna w HPkach.
 11. Na skrzyżowaniach i bezpośrednio przed nimi jest zakaz wyprzedzania. Pały zapierdalały pod prąd łamiąc wszelkie przepisy i zdrowy rozsądek. Inna sprawa, że kolo skręcając w lewo nie patrzy w lusterko. A może po prostu tajniacy zapierdalali tak szybko, że nie zdążył.
 12. A po ślubie kolo, w ramach łączenia rodzin, ściągnie 3 pozostałe żony i 24 dzieci. Brawo lewactwo!
 13. No jak to co? Władzę nad Światem
 14. Czytam obecnie dwie książki rozmów z XIV Dalajlamą ale ni hu hu z tego nie kumam. Ileś poziomów tego, ileś tamtego. Prawie jak u Popko
 15. W pierwszym opowiadaniu o stworzeniu Bóg stworzył mężczyznę i loszkę i nakazał im się mnożyć i władać nad stworzeniem. Czyli obydwoje po równo. W drugim opowiadaniu, najpierw stworzył mężczyznę z prochu ziemi i dał mu Eden do uprawiania i STRZEŻENIA. Dopiero potem stworzył zwierzęta jako pomoc, jego odpowiednik. Dopiero później z jego żebra stworzył kobietę. Obraz kobiety jaki mi się ukazuje w Starym Testamencie to danie mężowi potomstwa za wszelką cenę. Czy to własne, czy też ze swojej niewolnicy. No i przynoszenie wody ze studni i wypasanie owiec. Jestem w trakcie czytania księgi rodzaju i już tu widać, że lale już "6k" lat temu miały jeden cel - rozmnożyć się i mieć błyskotki.