Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Damian

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  1047
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Damian w Rankingu w dniu 27 Sierpień 2014

Damian posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

526 Świetna

O Damian

 • Tytuł
  Chorąży
 • Urodziny 30 Październik

Contact Methods

 • Skype
  damiankrajewski.pl

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Trochę tu, trochę tam. Bardziej tam niż tu.

Ostatnie wizyty

1435 wyświetleń profilu
 1. Dajesz!!
 2. Przez ten tydzień nie inicjuj z nią żadnego kontaktu i obserwuj co się dzieje (czy ona podejmie kontakt z Tobą). No i tak jak mówią przedmówcy zajmij się sobą - kumple, koleżanki, hobby. Jak ona się nie odezwie lub będzie Ci wrzucać czemu Ty się nie odzywałeś, to wyciągnij sobie sam wnioski.
 3. Bo tak działa schemat. Jesteś zaświergolony.
 4. @Pozytywny, nie zapomnij, że niunia będąc z raulem w ewentualnym związku nadal będzie "pomagać" exowi. I niech tylko raul powie na to coś złego.
 5. praca

  Całe nasze życie to jest handel. Na etacie sprzedajesz swój czas, którego nikt Ci nie zwróci, Na randce sprzedajesz swoje walory, które po pół roku okażą się bujdą na resorach, W gościach sprzedajesz swoją zajebistość, która znika w domu, przed telewizorem, z puszką tatry, itd itp. Moim zdaniem, WARTO uczyć się sprzedaży, perswazji, i tym podobnych. W tym przypadku tymczasowo, aby zobaczyć na czym to polega. Manipulacja? A co nią nie jest? Przestrzegał bym natomiast własnego systemu wartości w takich działaniach.
 6. Ja w tym artykule nie widzę steku bzdur. Za to w damskich komciach poniżej już tak. Męskie komentarze są ok.
 7. Fakt zameldowania nie ma tu nic do rzeczy, ponieważ nie upoważnia on do zamieszkiwania w danym lokalu. To tylko ewidencja ludności. W powyższym przypadku wystarczyło dowieść, że się tam nie mieszka. A może autor tematu nie powiedział nam wszystkiego
 8. To ja założę klub "niezgadzających się z Markiem na temat wojska". Taki suchar. Ha ha A na poważnie, to można by pomyśleć o tworzeniu Samczych Klubów w większych miastach. W mniejszych zresztą też.
 9. Marek już dawno powiedział, że takie Panie szukają po prostu innych/lepszych genów. Ot taka natura i tyle.
 10. Wg Starego Testamentu patriarchowie żyli od ok. 400 do prawie 1000 lat. Więc czemu nie? Niemal osiągnął wiek, jaki Bóg przeznaczył dla człowieka, czyli 150 lat(lub 120, zależnie od tłumaczenia ST. Wtedy przekroczył). Ktoś, kiedyś mi powiedział, że dzisiejsi naukowcy szacują wytrzymałość ludzkiego ciała na jakieś 150 lat właśnie.
 11. Był swego czasu film, gdzie to mężczyźni byli sprowadzeni do roli reproduktora. A ci, którzy, wg kobiet się do tego nie nadawali zostawali "laleczkami" Tytułu, niestety nie pamiętam
 12. Nie da się w trzy dni zmienić Twojego sposobu myślenia, mowy ciała, czy nawet stylu ubierania się. Ale za to dostaniesz worek teorii, z której po następnych trzech dniach nie zostanie niemal nic. Uda Ci się zapewne też zebrać na mieście kilka numerów od podstawionych panien. Może nawet zaruchasz wynajętą na to "szkolenie" divę. Za to na pewno, stracisz 3 koła.
 13. Żadnej zdrady. Tutaj dochodzi jeszcze jakieś popierdolenie umysłowe. Ewakuuj się z tych relacji.
 14. Najlepszego.