Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

Damian

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  980
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Damian wygrał w dniu 27 Sierpień 2014

Damian posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

493 Świetna

O Damian

Contact Methods

 • Skype
  damiankrajewski.pl

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Trochę tu, trochę tam. Bardziej tam niż tu.

Ostatnie wizyty

951 wyświetleń profilu
 1. Na pierwszy rzut oka wojska zostały rozmieszczone w pobliżu największych poligonów w Polsce.
 2. To samo mógłbym napisać o Tobie, że jesteś agentem i chcesz teraz wprowadzić zamęt w temacie Gila mnie to, kim ten pan jest. Tak, wiem, że to nawet nie jest jego prawdziwe nazwisko. Interesuje mnie to co mówi - tylko i wyłącznie. I nie tylko on.
 3. Posłuchajcie tego gościa: Dodam do tematu, że nasze wojska od maja będą stacjonować na Łotwie.
 4. Niedaleko mojej rodzinnej miejscowości też są groby niemieckich żołnierzy. Lata temu w "trupialni" leżały jeszcze trumny i kości. Kiedyś też przyjeżdżali niemiaszki i coś z tym robili. Dziś groby i szczątki są zaniedbane. Zapewne ich bliscy już nie żyją albo są zbyt starzy by tam jeździć, a młodzi pewnie mają to w dupie. Ludzie ci przyjeżdżali i mordowali, lecz szczątkom należy się "zwrot do ziemi".
 5. Każda grupa ma lidera. Nawet w czasie rozmowy dwóch ludziów jednemu "zależy bardziej".
 6. Forum jest przywilejem a nie obowiązkiem, dlatego też na większości znanych mi forów jest pisana bądź nie, zasada, że administracja może usunąć dowolnego użytkownika bez podania przyczyny. Oczywiście w papierach porządek musi być, więc Admini w panelu jakiś powód sobie zapiszą
 7. Najtańsze z biedry. I to nie jest żart.
 8. Ee, nie zgodzę się
 9. Polubiłem ale z pierwszym zdaniem się nie zgadzam.
 10. Nie oglądałem wszystkich filmików tego młodziana ale czy on, w którymś mówi o sobie, że jest oświecony? Temat mnie zainteresował wiec pooglądam sobie jeszcze.
 11. A ten @Damian też jest wyluzowany mimo braku Skody w gazie ale uważa, że raczej nie da się osiągnąć oświecenia w 2 lata.
 12. Puściła się z Tobą - świeżym badboyem. Zaszła w ciążę. Ludzki badboy nie nadaję się na żywiciela rodziny. Już jest provider - Ludzki won. Takie tam na szybko
 13. Pytanie, kto by teksty od sponsora weryfikował. Bo nie ma co się oszukiwać ale business is business.
 14. Forum jest takie jak każde inne. Są ludki "za", "umiarkowani" i "przeciw". Tych ostatnich pomarańcze szybko wychwytują i w zasadzie ich nie ma. Specyficzne forum, specyficzne zasady. Z całym szacunkiem ale jedno zdanie a tyle sprzeczności Miałeś takie propozycje? Podałeś konkretną kwotę więc sam o tym myślałeś albo ktoś Ci to skalkulował. Ja czuję. Warnów czy innych banów dotychczas nie miałem ale ile to razy zwracałem uwagę na miłościwie nam pokemonującego?
 15. Jakiś ktoś powiedział kiedyś coś takiego Polakom. Jak by na tym forum była łapka w dół, to byś teraz ją dostał. GluX, co masz wspólnego z Wieczorkiem czy podobnym jemu biznesmenami? Reasumując: 1. nasze myśli są nierealne, są wypadkowa tego co przeżyliśmy a raczej co nam wtłoczono do głowy. 2. nigdy nie ma najlepszego czasu/ pory aby coś zacząć robić. Najlepszy czas jest tu i TERAZ. 3/4. tutaj widzę coś z NLP - modelowanie czy cuś. Jeżeli czegoś nie potrafisz, rób małe kroki w tym kierunku a nawet udawaj, że to potrafisz. Np. udawaj, że jesteś pewny siebie a w końcu stanie się to nawykiem. A to nawyki nas kształtują i nikt mi nie powie, że nie A te można i czasem trzeba zmieniać. 5. Przeszłość jest TYLKO w naszej głowie a przyszłość to WYOBRAŻENIE, czyli też w głowie. Życie to tylko tu i teraz. Może jestem za głupi albo zbyt pijany ale czy Ty chcesz tu przekazać, że jak nie kraczesz jak i my to spierdalaj? Widać, że zebrała się tu pomarańczowa brać aby zaorać Gluxa. Ble i fuj.