Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

tomek25

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Neutralna

O tomek25

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Mosze zawsze tłumaczy z loszkowego na polski. Tutaj wypowiada się tylko młody chłopak, który ma prawo nie mieć jeszcze doświadczenia i wiedzy (ale się wrąbał). Lubię cisnąć kogoś jak robi kurtyzanę z logiki. Moim zdaniem to nie jest przypadek pasujący do cyklu MoszeReda. Pozdro!
 2. http://www.wykop.pl/ramka/3803181/18-latka-porzucila-dziecko-teraz-przypomniala-sobie-o-lence-bo-chce-500/ Brak słów T. PS Bóg tak chciał :).
 3. Na forum pojawiają się "arcyciekawe" linki do opowieści z forum netkobiety/netloszki.pl. Znalazłem przypadkiem coś fajniejszego https://viralka.pl/ukochany-chlopak-nazwal-ja-wielkim-tlustym-smieciem-jej-zemsta-byla-epicka/ i polecam 1 komentarz pod spodem (dobry gościu :D) T. Dałem w manipulacje kobiet . Chyba pasuje ?
 4. Przez 2 miliony lat samica ......itd itp. (M. Kotoński) Odesłanie takiej Pani do księdza jeszcze dobre było. T.
 5. Jakie porady/opinie zostawiły Panie na forum ?
 6. Od kiedy masz z tym problem (jaka pora roku) ? Czy zimą jest lepiej ?
 7. Dzień dobry, w większości wątków rozmawiacie Panowie o tym jak zabezpieczyć swój majątek/interesy etc. - starsi i mądrzejsi przekazują nam cenne rady . Wszystko fajnie tylko generalnie żaden majątek nie jest warty trwałego kalectwa lub utraty życia . Być może ktoś słyszał o tym przypadku. http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/lublin/dabrowa-marta-k-zlecila-zabojstwo-mariusz-s/d78vepy http://www.dziennikwschodni.pl/leczna/to-bylo-zabojstwo-z-zazdrosci-ciala-do-tej-pory-nie-udalo-sie-znalezc,n,1000197916.html Standardowa sytuacja- modliszka/drapieżniczka , typowy rycerz beta provider (kazał rzucić pracę utrzymywywał zakochał się etc) i w tle prawdziwy brutalny alfa. I teraz pada pytanie czyja wina? Dobry chłopak został bezwzględnie potraktowany. Wina drapieżnika czy ofiary? Można standardowo polecieć tekstem - jakby chłopak czytał kobietopedię to być może miałby dalej sporo kasy , zmieniał panny i stąpał po tym świecie. T.
 8. Dobry Wieczór Panowie! zdążyłem po drodze oberwać karę za nie dodanie avatara i nie przywitanie się (kara za brak kultury musi być ). Na forum trafiłem przypadkiem słuchając audycji Marka na youtube . Nie mogłem sobie odpuścić - nabyłem kobietopedię i nie żałuję. Teraz zabieram się za lekturę tego forum. Miłego wieczoru!