Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

tomek25

Użytkownik
 • Zawartość

  32
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

10 Dobra

O tomek25

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Mały zbiór setów z muzyką elektroniczną.

  A to poproszę.
 2. Dziewczyny kolegów, a seks z nimi

  Z biegiem lat patrzę że to guzik prawda. Czasem obie strony się zmieniają. Czasem dziewczyna "przyspawa się do Ciebie" a kolegów to już dawno nie masz bo nie zostali. Nie o to chodzi: o zasady chodzi :). T.
 3. Podbijam i zgadzam się. Książkowy przykład hipergamii. Dlatego opłaca się podbijać SMV.
 4. Mały zbiór setów z muzyką elektroniczną.

  Wrzucaj lata 2000-2004 :). Teraz będę mieć co w samochodzie słuchać. Dzięki!
 5. Dziewczyny kolegów, a seks z nimi

  Myślę, że z tym poczuciem winy to nie zupełnie Markowi o to chodziło
 6. Dlaczego? A żona zawiniła w Twojej opinii czy nie :)? Ludzie różnie zdradę traktują. T.
 7. Wojciech Leszczu - legendarny zadymiarz.

  To były czasy a nie teraz te dramy jutubowe . T.
 8. Dalej uważam, że ten post był prawdą (być może srogo się pomylę bo w internetach każdy może pisać co chce). Jeśli cytowanie masowe niezgodne z regulaminem to proszę mnie poprawić - chcę tylko coś zauważyć. Obstawiam jakąś grubą firmę działającą na terenie lokalnym. Wpływy władza etc. I teraz: NAPRAWDĘ :)? Nie będę z tym polemizować. Kobiety nawet na najwyższym poziomie potrafią robić kurtyzanę z logiki. Takich dziewczyn nie ma prawa być sporo. Widzisz tylko jakaś iluzję. Gdyby było ich sporo to Twoja wartość w ogóle populacji kobiet mocno by spadła. Byłabyś po prostu średnia. Nie wiem czy dostałabyś się do tego miejsca i do tego mężczyzny i obecnego życia. Generalnie widzę do czego zmierzasz. Elitarna kobieta (jeśli nie kłamiesz) jest w związku z jeszcze mocniej "jakościowym" mężczyzną (władza,biznes, walka o wpływy), który jest dla Ciebie atrakcyjny. I to jest super. Tylko chyba wiem do czego zmierzasz W telegraficznym skrócie = każdy dostaje to na co sam zasługuje. Sami jesteście przeciętni (być może wielu z was wylewa swoje żale na forum a niektórzy piszą konstruktywnie)- więc nacinacie się na mało inteligentne często przeciętne kobiety. Widzę tutaj mocne odrealnienie bo o władzę i grube pieniądze tłucze się w tym kraju (nawet na poziomach lokalnych max 2% populacji). 98% kobiet i mężczyzn od korporacji po pracę fizyczną żyje przeciętnie czy jak kto woli realnie. Taka proza życia. Pozdrawiam serdecznie. T.
 9. Droga Pani - zakładam że post wyżej napisany to 100% prawda. Takich jak Pani jest 1/1000 albo 1/10000. My poruszamy codzienne problemy społeczne. Pozdrawiam.
 10. Stalking na wykop.pl - koniec "zabawy".

  Marku w takim razie dużo zdrowia i opanowania życzę Przeczytaj na spokojnie: zauważ jaką masz przewagę. Jeśli ktoś nie myśli logicznie to prawdopodobnie jest już bezradny i reaguje irracjonalnie. Nie wie co w tej sytuacji zrobić i się "mota"
 11. THE JOURNEY #011 - #020

  Widzę, jestem pierwszy zainteresowany
 12. Panowie z wami to już pożartować nie można :).
 13. Szanuję mega Syn Testovirona to jest na bank T.
×