Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Rapke

Użytkownik
 • Zawartość

  134
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Rapke w Rankingu w dniu 5 Grudzień

Rapke posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

193 Świetna

O Rapke

 • Tytuł
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

538 wyświetleń profilu
 1. Nie znała języka, obyczajów, jedyną ostoją tutaj był on więc nie mogła podskakiwać Dam sobie kończyny wszystkie uciąć, że u siebie różki by pokazała. Gość rokował, więc wzięła manatki i przyjechała tu za nim. Przy okazji zobaczyła trochę świata, on zarabiał - miała dłuższe wakacje.
 2. Panna z innego miasta - wizyta

  Je trzeba prowadzić, jej nastawienie może być od samego początku na "tak" natomiast jeśli Ty nic nie zrobisz to już winą obarczaj samego siebie.
 3. Inna dziewczyna z oglaszamy24 wysłała ją na rokse, 10zł to ona zapłaciła smsem za weryfikacje profilu i dodanie ogłoszenia, a raz w miesiącu dostaje 800zł w kopercie, 200/1spotkanie. Wmawia sobie, że jest inaczej bo sama wie, że jest kurwom. Ot filozofia.
 4. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że zawsze znajdzie się jakiś idiota, uważający, że to jego wina - nie potrafił dać miłości, pewnie się znęcał nad słabą psychicznie Żanetką, musiała bidulka jakoś odreagowywać... Te kruchutkie, niewinne istotki potrafią temu silnemu i zawsze winnemu zgotować piekło na ziemi, przy okazji swoim dzieciom również.
 5. Numerologia. Jaką macie liczbę urodzenia?

  Ja też 11!!! Żartowałem, 8. Zgadza się z opisem ósemki.
 6. Im dłużej żyje tym bardziej zauważam, że instytucja małżeństwa naraża mężczyznę JEDYNIE na straty. Pod każdym względem. Emocjonalnym, materialnym i zdrowotnym.
 7. @Gaunter o Dimm Dzięki za zwrócenie uwagi, wybaczam Bo widzisz, kobieta powinna mieć odpowiednie podejście do mężczyzny i rozumieć że jeśli mężczyzna jest szczęśliwy, ma dobrze, jest szanowany to będzie chciał się rozwijać i tym samym życie kobiety będzie lepsze. Niestety najłatwiej jest zawsze krytykować i budować swoje niezdrowe ego na czyjejś krzywdzie, poniżając kogoś. Takie dowartościowywanie siebie czyimś kosztem i dowalanie komuś by rozładować swoje niezadowolenie i rozgoryczenie...
 8. Czasami lepiej się nie odzywać dla świętego spokoju. Ich życie ich sprawa...
 9. Do opisania moich przemyśleń opartych na własnym doświadczeniu i obserwacji nakłoniła mnie rozmowa na niedzielnym obiadku u rodziny. Trąbią wszędzie gdzie się da o tym, że prawa kobiet są gwałcone, że kobiety nie są równo traktowane, a jak ktoś ma inne zdanie to tabun feministek i białorycerzy omotanych głebinką pachnącą rybkom zakrzyczy Cie na śmierć. Myszka mojego kuzyna przy niedzielnym obiedzie zaczęła oplatać jaki to on nie jest nieodpowiedzialny, jakie to z niego duże dziecko, jak to ona się męczy bo musi wychowywać "starego chłopa" i córkę, jakie to kobiety są nieszczęśliwe. No babskie pierdololo poziom odrzutowy. Oczywiście wszystko ku uciesze i aprobacie innych przedstawicielek płci żeńskiej. A co było tego przyczyną? Kuzyn wyczynowo jeździ rowerem, fakt, trochę pieniędzy na to mu idzie - drogi sport, raz na tydzień czy raz na dwa tygodnie wybierze się na jakiś rajd po lasach, "A PRZECIEŻ POWINIEN POMAGAĆ W WYCHOWANIU DZIECKA!!!" Tak, nieodpowiedzialność bo ktoś ma pasje Gdzież to stary chłop się rozbija rowerem po lasach, a co! Do pieluch, do garów. Gość dobrze zarabia, miesiąc w miesiąc babie i dziecku niczego nie brakuje, ma wsadzić co do gara i siedzi sobie wygodnie przed telewizją oglądając Barwy szczęścia czy inne bzdury, które de facto są wodą na młyn całemu temu spierdoleniu umysłowemu. Pogardliwy sposób w jaki się o nim wypowiadała wtedy, a i jak się zapewne wypowiada codziennie odcisnął już piętno. Człowiek z radosnego energicznego gościa, zawsze uśmiechniętego zrobił się zamkniętym w sobie ponurakiem. Ręce mu się trzęsą jak używa sztućców, wiecznie mina zbitego psa. Niejeden by powiedział, ma złote życie, praca, własne mieszkanie, samochód, pieniędzy może sobie nawet odłożyć ale za jaką cenę? No tak zapomniałem, że to biedne kobietki są krzywdzone przez mężczyzn bo na ulicy jakiś Seba na nią zagwizda i doda "ale fajna dupa" - już prawa biednej myszki są gwałcone!!11 Drodzy bracia, Jeśli nie wchodziliście w małżeństwa, nie róbcie tego nigdy. To jak cyrograf z diabłem. Zostanie wam odebrane wszystko, godność, wolność i nawet pasja. Zostaniecie zeszmaceni przez paniom, której zainteresowania to oglądanie seriali i plotkowanie z koleżaneczkami (MNÓSTWO, podkreślam MNÓSTWO pań nie ma żadnych hobby, żyją z dnia na dzień, jedzą, piją i srają) Paniom która jest zmęczona codziennym gotowaniem obiadów, zmywaniem naczyń i robieniu prania, paniom które "nie może się realizować zawodowo" bo ZROBILIŚCIE JEJ DZIECKO i się z nią ochajtaliście. Sprowadzi was do swojego poziomu z czystej zawiści, ona nie ma prawa odpocząć od jakże ciężkiego prowadzenia domu, a Ty harujący niekiedy po 12h dziennie poniedzialek-sobota nie masz prawa wyjść sobie pobiegać/popływać/ tudzież pojeździć rowerem? No coś tu jest nie halo, prawda?
 10. Wspólne konto to kastracja w oczach kobiety. Mężczyzna powinien mieć władzę w związku. Pieniądze to właśnie ta władza, przez takie akcje ze wspólnym kontem, tym bardziej jeśli stoi na małżonkę to robienie z siebie niewolnika. Dosłownie. Ci którzy mieli wspólne konta wiedzą o czym mowa.
 11. Poszukuję dziewczyny?

  Ja z własnego doświadczenia Ci powiem jedno, nie szukaj, wcale. Nigdy się nie staraj o względy żadnej dziewczyny, to już pokazuje że jesteś przegryw. Zbuduj siebie, friendzonuj WSZYSTKO, podkreślam WSZYSTKO. Wtedy jak zobaczysz, że jakieś się starają możesz prowadzić relacje na wyższe poziomy. One sobie wybierają to dlaczego my nie możemy? Żaden mój związek nie był inicjowany przeze mnie i nigdy nie będzie. Zrozumiesz z czasem że lwia część kobiet prócz ciała nie ma nic do zaoferowania, a motylki w brzuchu i inne pierdololo to tylko reakcja hormonalna.
 12. Oczywiście, że stan rzeczywisty =/= mniemanie o sobie.
 13. Akurat ta pani ma bardzo wysokie mniemanie o sobie i kiedyś kiedyś, jawnie w towarzystwie powiedziała, że jej ukochany dostaje dostęp jak "sobie zasłuży" uśmiechając się bezczelnie przy tym więc w tym temacie chyba wszystko jasne. Od poznania forum i audycji zwracam podświadomie uwagę na pewne kwestie i mam wrażenie, że pigułkę "antymatrixową" zażywam co jakiś czas w podarunku od społeczeństwa.
 14. @HORACIOU5 Wiem, że z tym nie wygram, a ta "czerwona kontrolka" szybko zgaśnie. To mnie trochę przeraża co cipka i hormony potrafią zrobić z facetem, bo jestem świadom dużo dużo dużo większych manipulacji na tej płaszczyźnie.
 15. Dziś rozmawiałem z jednym z kolegów i w sumie zaszło to co przypuszczałem. Ta najbardziej "pokrzywdzona" wręcz zabroniła mu kontaktów ze mną "bo takie oszołomy negatywnie wpływają na ich związek" tego się spodziewałem, że zacznie źle się o mnie wypowiadać przez pryzmat tego co usłyszała. "Tomek nasłuchasz się bredni takiej cioty co nienawidzi kobiet bo żadna go nie chce i odnosisz się z nienawiścią do mnie". Popłakałem się ze śmiechu. Przetłumaczyłem koledze z polskiego na nasze : "Tomek nie słuchaj go bo mówi prawdę i nie będę mogła Tobą manipulować, będziesz wiedział o co chodzi" Mam dziwne wrażenie, że koledze pali się czerwona kontrolka po ostatniej sytuacji.
×