Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

peg

Samice
 • Zawartość

  7
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralna

O peg

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta
 1. W tamtym układzie nie miał wpływu na to co robisz w czasie kiedy się nie widujecie. Zostawiał Cię ze sporymi wrażeniami abyś bez żadnych odskoków w bok dodryfowała do następnego spotkania. Przez te 3, 4 dni ciężko pracował na konto twojej wierności. Teraz fakt mieszkania razem zmniejszył ten stres. Choć jeśli jesteś jak z tego obrazka i faktycznie taka gimnastyczka to rozważyłanym teorię z Ferrari.
 2. Dotyczy: Telegonia

  Kiedyś czytałam Art. o tym, że matka również dostaje geny od swojego dziecka. W tym artykartykuliku tłumaczyli tym dlaczego matki są tak wyczulone na potrzeby swoich dzieci. Jeżeli by tak było to nie sądzę aby ta domieszka genów była na tyle istotna.Dziecko otrzyma 50 % puli genów od ojca. Przekarze matce dajmy 1% ze swojej puli. Czyli garnitur genów ojca może trafić do matki w ilości 0,5%. Kolejne dziecko dostaje z tego 0.25%. Gdyby tak było to drugie i kolejne dziecko ze stałego związku było by bardziej podobne do ojca niż to pierwsze. Ale i bardziej narażone na choroby genetyczne. Czyli ten drugi partner to nie taka zła sprawa dla przetrwania naszego gatunku.
 3. Mój mąż mi zakomunikował,że dziś Dzień Ojca i on z innymi ojcami idzie na piwo - czytaj picie. A jutro będzie "Powrót taty". Z córką poszłyśmy na alternatywną imprezę-lody i plac zabaw. Teraz uczymy się :Pójdźcie, o dziadki, pójdźcie wszystkie razem... . Ot i taki Dzień Taty.
 4. Nie ma Cię w domu, on po pracy zaczął sobie organizować czas. Ktoś się go uczepił bo dobrze mnieć za kumpla kogoś postawionego, być może zawsze ma czas dla Twojego męża, a jemu po pracy brakuje towarzystwa. Nie zdziwiła by mnie zazdrość o życie,kobietę. Pewnie czasem przygada ,że Ty w świecie niewiadomo co wyprawiasz. Tu na forum pada często rada aby skupić się na sobie i swoim rozwoju. I to jest dobra rada na wiele problemów.
 5. Odniosę się tylko do fragmentu Twojego wpisu. Nie kochaj się z kimś jak po tym czujesz, że jesteś "nieszczęsliwa". To nie sport,jak po dwóch treningach idzie mi gorzej to muszę więcej z siebie dać. Moim zdaniem robi to krzywdę każdemu z was. On nie ma pojęcia jak jest naprawdę między wami ,a Ty robisz coś wbrew sobie i masz wyrzuty sumienia. A potem bedziesz mieć żal -tyle z siebie dałam a on nie docenia, nieche tego czy tamtego zrobić... . Może Cię to drogo kosztować.
 6. Ciao!

  Witam, Z rozmiarem buta 39 nie można być niżej niż 5/10 :).Lektura forum zpewnością da Ci więcej dystansu do wielu spraw
 7. Witam

  Witam. Tak w pigułce: Peg , 35, mąż, dziecko, praca, dom, rodzimowierstwo.
×