Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Moriarty

Użytkownik
 • Zawartość

  72
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

46 Świetna

O Moriarty

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

433 wyświetleń profilu
 1. Męski wygląd nie czyni Cię mężczyzną.

  Niestety zapewne ma świadomość tego, że właśnie przez takie wpisy buduje sobie bazę "klientów". Już widzę, jak panna swojemu misiowi truje: widzisz jaki on męski, także zrób dla mnie wszystko i przy okazji kup jego odżywki żeby wyglądać jak facet PS. Generalnie gość bardzo dobrze wygląda.
 2. Męski wygląd nie czyni Cię mężczyzną.

  Dokładnie - angażuje użytkowników. Mówi dokładnie to, co jego publika chce usłyszeć.
 3. Radio Samiec usunięte z youtube

  @Stulejman Wspaniały jeżeli chcesz długoterminowo do tego podejść to proponuję: 1. Wykonać przejrzystą, nawet wręcz minimalistyczną stronę www (aby szybko się ładowała i z każdego urządzenia) - ewentualnie zoptymalizować np samczeruno.pl Strona musi być na Twoim serwerze. 2. Wrzucasz tam pełne filmy (tak naprawdę tylko linki, film może być faktycznie na serwerze vimeo) 3. Na wszelkie social media wrzucać tylko krótkie "zajawki" z przekierowaniem na Twoją stronę. (mój znajomy wrzuca 3-minutowy materiał wycięty z pełnego nagrania) Budujesz wtedy zasięg przez social media i jednocześnie jak Ci coś usuną to mała strata. Wejścia użytkowników na Twoją stronę podbijaja ją w rankingu wyszukiwań. Możesz także spróbować płatnych reklam na youtube. (zgłoszeniami ciężko usunąć reklamę o ile prowadzi do zewnętrznego serwisu - reklama jest wcześniej sprawdzana przez moderatora i jeżeli nie ma tam czegoś w stylu znęcania się nad zwierzętami to przechodzi). Niestety walka z hejterami wiąże się z wydatkami. PS. ze zdjęcia kanału z youtube na Twoim miejscu zrobiłbym sobie dodatkową reklamę (komuś ta wiedza przeszkadza itp.)
 4. Męski wygląd nie czyni Cię mężczyzną.

  Fajnie Prawdziwy biały rycerz z wyglądu i zachowania. Chociaż może tylko symuluje
 5. @mutu dokładnie. Kamera wymaga takich zabiegów. Bez "tapetowania" taki dziennikarz wyglądałby śmiesznie. Na realnym spotkaniu wygląda z czymś takim co najmniej dziwnie. Do social media polecam profesjonalnego fotografa, który umie wyciągnąć z Twojego wyglądu najlepsze rzeczy
 6. Mamona

  Cywilizacja pieniądzem stoi. Twój wybór czy bawisz się w bycie miliarderem czy zdobywasz doświadczenie podróżowaniem na stopa przez cały Świat Jednak z drugiej strony podróż by się znacznie wydłużyła gdyby ludzie nie wymyślili aut i samolotów - a tych bez pieniędzy by nie stworzono. Żeby było śmieszniej większość tych i innych "patentów" powstała na zapotrzebowanie wojska
 7. @Ruda daj mu odetchnąć :), sam się odezwie... Po co to analizować.
 8. Dokładnie, słowa klucze i zarazem powinny mówić: "ZAKAZ WJAZDU". Serio chcesz się w to pchać...
 9. Mam nadzieję, że to dobry dział. Ciekawe wnioski, wałkowane także na tym forum. Zerknijcie i dajcie znać. Ta Pani opiera się na badaniach, jak sama twierdzi.
 10. Kolega żony

  Cóż... Trudno wyciągać wnioski na podstawie kubka i jednej sytuacji. @Gr4nt poobserwuj jeszcze trochę i daj znać Kolejne takie sytuacje polecam dystansować bo po co psuć sobie nerwy... Lepiej grać jak to mój kolega mówi, na kabareciarza. Przykład z kubkiem: widzisz, że żona zrobiła mu w nim kawę i mówisz: - o kurczę, kolego pijesz z tego kubka, i do żony: Żono czy dobrze go umyłaś? - a powinnam? - no tak, bo wczoraj wylał mi się na niego.... (dowolna ciecz np: tusz z flamastra ) i wychodzisz z pokoju. Spowodujesz, że gość nie wypije kawy i jednocześnie "zabijesz ćwieka" żonie: jak to - upieprzył mój kubek i mi o tym nie powiedział: a jakbym się zatruła!
 11. Zakup firmy w stanie upadłości

  @Animavilis moja praca związana jest z zarządzaniem funduszem. W praktyce M&A robią właśnie w większości fundusze (czasami lewarując to częściowo kredytem). Właśnie prognozy fundusze łykają, natomiast bank musi Ci policzyć zdolność na dzisiaj, chociażby z tego powodu, że regulator nie pozwala bankom pożyczać kasy na widzi mi się
 12. Zakup firmy w stanie upadłości

  @Animavilis nie znam banku w Polsce, który da Ci kredyt w oparciu o jakąś prognozę np: na 1,5 mln zł. Liczy się obecna zdolność finansowa kredytobiorcy (dochód), a nie jego potencjał. To raczej motyw dla funduszy i private equity. Dlatego mam co robić Jeżeli jest majątek trwały to możesz próbować zastawić to częściowo w małym kredycie, częściowo leasingiem zwrotnym.
 13. Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0

  Mężoholiczka
 14. Zarabianie w necie bez wkładu własnego.

  Czas na zarabianie zapewne będzie do najbliższego kryzysu finansowego. Nie da się ukryć, że upadek podstawowego systemu monetarnego utnie także wirtualne waluty. Za prąd, komputer, internet trzeba czymś zapłacić No chyba, że nagle pojawi się inna waluta wirtualna, którą nagle wszystkie globalne firmy będą akceptować.
×