Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

poprawiony

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O poprawiony

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Na darowiznę nie wpadłem, dzięki wielkie.
 2. Witam Braci, nurtuje mnie problem zachowania majątku w trakcie rozwodu. Posiadam środek transportu, do którego pretensję rości sobie przyszła ex. Papiery w sądzie złożyła, ja jednak jeszcze nie otrzymałem wezwania. Mam pomysł na sprzedaż tej ruchomości zaufanej osobie (np. bratu), tutaj pytanie czy transakcję taką mogę przeprowadzić gotówkowo czy limit obowiązuje powyżej 15 tysięcy jak jest w przypadku przedsiębiorców? Wiem że pomysł jest szyty grubymi nićmi, wiem również o koszcie dodatkowym jakim są opłaty skarbowe. Zaufana osoba może udokumentować pieniądze przeznaczone na ten cel, ja musiałbym te pieniądze jakoś roztrwonić. Jakieś pomysły?
 3. Minął ci haj i wady będą przeszkadzać mocniej, za 20 lat na pytanie czy zupa nie za słona wyrzucisz z siebie cały żal o zjebane życie
 4. Spoko, właśnie wykop mi się skojarzył. Co do panny - jesteście młodzi, ale oddaleni od siebie. Jakie plany na przyszłość? Bo pannie czas ucieka, adoratorów wielu, krąg znajomych inny, to przestaje widzieć sens w takim związku.
 5. Witaj, czy to nie Ty zamówiłeś coś ze sklepu na jakąś znaną akcje charytatywną za pobraniem? Bo coś mi się tak kojarzy, a a wspomniałeś o etycznej wpadce...
 6. Poprawie się. Mam nadzieję że rygor mniejszy niż na elektrodzie. Również szanuje język.
 7. witam forum czytam od miesiąca oczekując listu z terminem rozwodowej. Bo za dobry miś byłem. Kobietopedię przeczytałem, ale powiedzmy rok temu nie wziąłbym jej na serio. Taki rycerzyk ze mnie był. O mnie - dwójka dzieci, 34 na karku, 7 w małżeństwie, które mam nadzieje wkrótce dobiegnie końca. Ogarniam awatar.