Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ramzes

Użytkownik
 • Zawartość

  164
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

50 Świetna

O Ramzes

 • Tytuł
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

311 wyświetleń profilu
 1. Ile seksu wg. Ciebie to normalna dawka w zdrowym związku?

  Ta.. Już widzę ten spokój i opanowanie jak @Panther przyprowadza sobie dziewczynę na seks a obecna spokojnie czyta gazetkę albo na facebooku siedzi niewzruszona. Co może jeszcze poprosi dziewczynę żeby po żel skoczyła albo kanapki zrobiła bo ona taka dobra jest.
 2. Ile seksu wg. Ciebie to normalna dawka w zdrowym związku?

  Skoro tak zależy ci na mieszkaniu to wynajmij pokój w tej okolicy.(pożądania się nie negocjuje) Nie wiem czemu ale ja bym podziękował za takie coś. Jak dziewczyna jest niezainteresowana i nie okazuje entuzjazmu to niech się goni. Koledzy w 3-5 letnich związkach mają seks 2-3/tydzień jeśli wszystko gra. Wiadomo mają też chwile wiecznego grzmocenia jak i okopowych przepychanek. Jednak 2-3/tydzień to standard. Jeden kolega zaznaczył ,że większość kobiet z którymi miał do czynienia były chętne 2x/tydzień. Codzienne to męczy strasznie. Osobiście nie mam od jakiegoś czasu. Mógłbym mieć taki jak opisujesz albo z osobami,które mnie nie interesują. Jak taki wybór to jak wolę zmienić swoją sytuację życiową.
 3. Urodziny syna

  Nie pisz post pod postem ze względu na regulamin. Myślę ,że warto zadzwonić. Jest to dobre/pośrednie wyjście. Prezent wręczysz jak będziesz miał umówione spotkanie. Nikt nie lubi niespodziewanych wizyt eks. Nie dasz również satysfakcji gdy dziecko odwróci się na pięcie. Ale niech się wypowiedzą doświadczeni. np @Normalny
 4. @MoszeKortuxytak to już się dzieje ale na efekty trzeba będzie poczekać 5-10 lat gdy będzie to zjawisko pokoleniowe. Moim zdaniem ten minister powinien być twarzą tej kampanii. Jednak aby uniknąć wtopy należałoby sprawdzić słuszność zarzutu.
 5. Bardziej mnie ciekawi co się szykuje. Póki co system działa. Moim zdaniem powinna powstać osobna kampania "ofiary meeto". A bezpodstawnie oskarżające dostać pozwy cywilne co powinno być wstępem do rozmów nt. karania fałszywych oskarżeń/kłamstw kobiet w sądach. Panie postępując dalej w ten sposób pchną mężczyzn w ramiona robotów równocześnie prawdziwi gwałciciele będą mówić,że są niewinni i pomówieni. Tak długi szereg kłamstw obniża wiarygodność kobiet równocześnie obniżając szkodliwość czynu poprzez powszechność. Wahadło systemu działa ale ma potworną bezwładność. Kobiety postępując dalej w ten sposób sprawią,że mężczyźni nie będą chcieli mieć z nimi nic do czynienia.
 6. Moim zdaniem dobrze ,że dzieci mogą zwrócić się o pomoc. Jednak standardy instytucji powinny być inne. Osobiście nie wyobrażam sobie by donieść na rodzinę chyba,że by gasili na mnie pety itp. Działanie instytucji w standardzie Szwedzkim czy Islandzkim ogranicza możliwości wychowania dzieci. Nakazy i zakazy to tylko rysowanie ram granic zachowania gdy dziecko jest za młode by umieć samodzielnie oceniać co dobre a co złe i jakie będą konsekwencje. Dla mnie puszczenie dzieci w samopas to taka sama patologia jak niekontrolowana nadopiekuńczość. Wychowanie dziecka to nie tylko zapewnienie "odpowiednich warunków" ale również dopilnowanie by dziecko nie naruchało sobie biedy. 16 letnia samotna matka? Który ojciec chciałby czegoś takiego dla swojej córki. Zresztą jakie byłoby SMV takiej dziewczyny? W takich sytuacjach denerwuje mnie to,że w imię bezpieczeństwa i opieki nie pozwala się ludziom pełnić ich ról społecznych. (by mąż był mężem ojciec ojcem a córka córką)
 7. 100 przysiadów challenge

  Nie ma co się tak napalać i forsować.Wszystko wymaga czasu. Ciąża trwa 9 miesięcy więc 9 kobiet nie urodzi dziecka w miesiąc. Zamiast 100 przysiadów proponuję codziennie robić tyle przysiadów, pompek,wykroków ile ma się lat ewentualnie można dodać "plank" 5s/rok. I tak do majówki 2018. Wtedy można mówić o dbanie o swoje zdrowie/sprawność. Bo się wszyscy ponapalamy, rywalizujemy a na gwiazdkę już nikt nic nie będzie pamiętał.
 8. Druga rewolucja kulturalna na forum (zdrowy styl życia)

  Może zachęcić do porannych ćwiczeń? tak zaraz po wyłączeniu budzika/wstaniu z łóżka? Nie w celach sportowych ale dla zdrowia sprawności. Np." Codziennie rano robię tyle przysiadów pompek, wykroków ile mam lat. Rodzaj/poziom ćwiczeń można dobrać do sprawności. Niby nie wymagające ale z biegiem czasu budujące imponujące efekty i to bez wysiłku. efekt po "paru latach" to np. 50 pompek,przysiadów w wieku 50 lat i to bez zadyszki. Inna sprawa ,że jak człowiek tak się porusza się z rana to i kawa nie potrzebna.
 9. Najlepsze pozycje Seksu

  Jakoś bardziej mi się kojarzy ten obrazek ze "zbliżeniem techniką dopasowaną". Pozycje strikte pod kobietę. W tej technice penis ma trzeć o łechtaczkę przy płytkiej penetracji. Kobieta ruszając biodrami (przodo/tyło pochylenie miednicy i góra dół) steruje głębokość penetracji/siła tarcia na łechtaczkę. W między czasie widzi pośladki swojego faceta i może sadzić soczyste klapsy.
 10. Kryzysowa narzeczona

  Niekoniecznie,część jest zwyczajnie bezczelna. Chciałbym by było faktycznie jak piszesz. Nawet jeśli by to się wiązało ze śmieszkowaniem ze mnie. Bo to by znaczyło,że u moich przyjaciół w związkach jest ok a i ja byłbym spokojniejszy. W części tych relacji byłbym mniej zasobną gałęzią. W każdym razie niezależnie od powodu nie chce by dalej tak się zachowywały w stosunku do mnie a nie wiem jak to wyegzekwować.
 11. Kryzysowa narzeczona

  Oby było tak jak piszesz. Choć momentami mam inne odczucia. Łechce ego jak pani jest sama jeśli to panna znajomego kolegi to raczej mix złości i zażenowania. To nie fair wobec kumpla. A bardzo mi na nich zależy.
 12. Kryzysowa narzeczona

  @EnigmatoMam na myśli koleżanki mężatki, dziewczyny kolegów narzeczone, koleżanki z pracy itp. Przytulanie się w obecności narzeczonego, łapanie za plecy, ramiona tyłek, klapsy jak schodzę po schodach/jestem odwrócony plecami. Nie mówiąc już o sytuacji gdy próbuje taka jedną ręką przytulać swojego faceta a drugą wyciąga po mnie. Potem takie proszą mnie o koszulkę (chcą w niej spać). Albo inny przykład dziewczyna złapała welon na weselu podchodzi do mnie w welonie i mówi,że chciałaby żebym złapał muszkę i wogóle. Jej narzeczony i mój kolega stoi 5m dalej i się patrzy. ech.. Najgorsze jest to ,że ich faceci nie reagują a im bardziej ostro reaguję zwraca uwagę tym bardziej to je nakręca. Jak to jakaś singielka to bym zlał/zaakceptował. Najbardziej obawiam się jak to wpłynie na często wieloletnie relacje z kolegami. Wiem,że postępowanie ich kobiet jest nie fair wobec partnera a wszelkie moje próby prostowania nie przynoszą rezultatu. Gdyby to była jedna dziewczyna to bym stwierdził,że pojebana/ ten typ tak ma. Ale gdy takim osób na przestrzeni kilku lat jest 8-12 to już można mówić o jakiejś tendencji. Przyjmijmy ,że tu chodzi o osoby które na jakiś czas zostaną w otoczeniu a nie o sytuacje gdy ktoś "przypadkiem" wpada na mnie na łyżwach/ w klubie.
 13. Friendzone level expert.

  @Matiz Nie obrażaj kolegi. Pokaż mu ciąg przyczynowo- skutkowy na przykładzie innej osoby. Za 10 przykładem jak przyczyna dojdzie do skutku daj mu odniesienie do jego własnego związku. Wszyscy mówią mu, że jest chujowy więc mu nie dorzucaj. Pokaż lukę w jego rozumowaniu najlepiej własnym działaniem/przykładem. Jak nie głupi to sobie pomyśli i zacznie drążyć. Nie wiem ile on ma lat ale może wg. niego dokładnie na tym polegają związki?
 14. Zaadoptujfaceta.pl - WTF ?

  Aż się prosi by zrobić akcje. Pozakładać konta na tym portalu by potem jako wybrany "towar" pisać ,że nabywca jest nie jest wystarczająco dobry. Ale komu by się chciało, szkoda życia na takie głupoty.
 15. Kryzysowa narzeczona

  A co jeśli pani kontynuuje tego typu działa wbrew twojej woli? Mi tacie coś zdarzało się wielokrotnie. Co do tematu zadbaj o emocje w związku (zajmij się rozwojem zawodowym). Koleżankę ze studiów E do friendzone wg. zaleceń długowłosy w temacie sztuka przyjaźni. Dziewczyny nie zdradzaj ale niech wie, że gdzieś tam ktoś się kręci. Umawiaj się na naukę itp. A twoja wciągu 2 lat zacznie naciskać na małżeństwo. Co do dalszego związku to zobacz czy jest skłonna do współpracy.
×