Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ramzes

Użytkownik
 • Zawartość

  246
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

86 Świetna

O Ramzes

 • Tytuł
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

436 wyświetleń profilu
 1. Czemu wole mieć oczekiwania w takim względzie? Poznajesz kogoś i albo on jest z twojej bajki albo nie. (i czy ty chcesz żyć w jego bajce)I to nie nic wspólnego z oczekiwaniami. Poznajesz i sprawdzasz czy dla ciebie takie coś jest ok. Czasem naprawdę ktoś może być spoko ale nie dziękuje.
 2. Dla mnie to powinni czasem specjalnie laskę do pionu postawić. Ile można tak słodko pierdzieć, że im od tego lukrowania rzygać się nie chce. Byłaby drama też by ludzie się zbiegli. Panna mu pajacuje to powinien ją wysadzić i powiedzieć ,że jak się nie umie zachować to ona niespodziankę w odcinku zobaczy. Po czym powinien odjechać i samemu świetnie się bawić.
 3. Też tak myślę ,że zasięg robi.
 4. To zwykłe machanie marchewką. Nawet jeśli Węgrzy się zgodzą to wymagania będą podobne lub wyższe niż żeby dostać wizę do Australii. Będą chcieli tylko młodych zdrowych, chętnych do pracy znających język.. itp. Zapewne z automatyczną klauzurą ,że jeśli łamiesz prawo węgierskie jesteś deportowany do ojczyzny. Na takich zasadach to i my moglibyśmy przyjmować.
 5. Naczelny PuAs potwierdza wnioski z forum

  40 latek jest świeżo po liposumpcji rozwodowej
 6. Emocjonujący pościg policyjny w USA

  W Polsce również jest dużo obiektów jednak jest to dosyć droga zabawa. Można korzystać swoim autem jak i wypożyczonym Co do altonena esp w takiej sytuacji nie przeszkadza bo nie jest konieczny pełen obrót..
 7. Obie. To jej zachowanie wobec mnie by determinowało relację/zażyłość. Ja się szarpać nie zamierzam a jak pani nie umie się zachować to papa . Tak wiem mógłbym dominować i takie tam ale niektóre panie są zbyt narowiste by się nimi przejmować.
 8. Emocjonujący pościg policyjny w USA

  Manewr PIT jest do wyjścia altonenem. Widziałem na youtube w trakcie pościgu jak gościu wybronił się w ten sposób 3x. lub jak ktoś woli można również w ten sposób... @Stulejman Wspaniały Wykonanie manewru na "sucho" między pachołkami a w sytuacji awaryjnej to dwie różne bajki. Jednak niezależnie od poziomu umiejętności należy zachować margines błędu. Co pokazał filmik wyżej co się może stać na teoretycznie zamkniętym odcinku. Dlatego warto dbać o poziom naszych umiejętności jeśli jesteśmy zainteresowani szybszą jazdą. Choć niezależnie od naszych umiejętności należy przestrzegać przepisów. Wyższe umiejętności przy prędkościach przepisowych pozwalają uniknąć wypadku przy błędach innych kierowców. Są do tego odpowiednie miejsca by doskonalić umiejętności. Takim bandytom na drodze należy się surowa kara.
 9. Emocjonujący pościg policyjny w USA

 10. Mamona

  Nie jest to zaleta. Całkowity jej brak to naiwność. Jest to cecha której jednostka (człowiek) ma określoną ilość. Człowiek zbyt ufny jest naiwny jak "dziecko we mgle". Jednak wymaksowanie tej cechy też jest niedobre. Ogranicza twoje życie emocjonalne oraz odmawiasz okazywania go sobie jak i innym. Człowiek zbyt nieufny nie jest skłonny do ryzyka. Warto jest umieć dbać o ten parametr. Większość ludzi zamożnych traci swoje pieniądze w 3,4 pokoleniu właśnie poprzez nieprzekazywanie wiedzy nt. pieniędzy i natury świata. Rules are rules Brak szacunku to po części feedback o braku charakteru. Taka osoba tak się zachowuje bo uważa,że może tak postąpić i mówi sprawdzam. Ewentualny brak pieniędzy może sprawić tylko ,że inaczej będzie okazywany brak szacunku.
 11. Mamona

  Myślę, że jest duża szansa no zdystansowanie się od otoczenia. Nie ze względu na wynoszenie się a na ilość prób "wyruchania". Grzeczny dystans również emocjonalny. Jego grzeczność zależy od cierpliwości do ludzi. Przyjmijmy,że zarabiasz 1mln euro dziennie. Co zrobiłabyś z tą kasą i czy faktycznie potrzeba więcej? Pieniądze są super ale zazwyczaj kosztem ubocznym jest pewna doza przezornej nieufności. (tutaj np. dbanie Mosze Reda o anonimowość). To są cechy nabyte po drodze.
 12. O typowej katoliczce

  Jest jeszcze coś takiego jak nawyki w relacji. Ona ma już w głowie rozkład twoich granic które będzie chciała przesuwać. Nie licz na żadne zmiany jeśli takie zajdą będą miłym zaskoczeniem. Jej nauka gotowania się skończy razem z wersją demo. Potem sam będziesz opłacał dla was katering a jak przyjdzie czas na dziecko to będzie się chciała w twojej firmie zatrudnić. Nie pozwól na przysługi, bądź miły jak dla starej ciotki którą widujesz tylko na ślubach i pogrzebach i odpowiadaj tak samo. Dużo pracujesz nie masz czasu. Do mnie panna po 8 latach ciszy chciała na kawę się spotkać. Moja odpowiedź krótka po tak długiej przerwie jesteś dla mnie kimś obcym..
 13. Taa.. ale dbanie mądre ja znam taką fit dziunie co jadła 600 kalorii i trening codziennie. Ciało ładne wysportowane ale wyniszczone. W trakcie ciąży doszło 30kg i ciało nie chce oodawać gospodarka rozwalona i wogóle. Dlatego dbaj o siebie ze względu na troskę. Duże mamuśki przyciągają frajerów i fajtlapy , więc wybieraj...
 14. Nie raczej miałem na myśli osobę chętną do współpracy. Zajebiste jest uczucie gdy oboje się staracie jakbyście grali do jednej bramki. Jeśli druga strona wychodzi z inicjatywą należy to docenić niezależnie od płci. Wiesz raczej się nie umawiam z własnym klonem więc raczej spięcia będą. @Mrowka Można być biernym w baardzo wyzywający sposób . I super nie ma co się zmuszać. Jeśli partner by pytał zawsze możesz odpowiedzieć ,że myślisz o tym w przyszłości ale sama narazie nie wiesz a maniany też nie chcesz. Wiesz , budowanie związku trwa 3-5 lat tak by skończył się ślubem. Sporo dziewczyn zaczyna szukać właśnie w wieku 25-28 a nikt nie daje gwarancji ,że się uda za pierwszym razem. Zawsze możesz dać wysoką jakość związku bo z tym wiąże się znaczne rozszerzenie pola bodźcowania.
 15. @Mrowka Potulny nie znaczy bez inicjatywy. Bycie ugodowym nie oznacza bierność gdy ktoś oszukuje. Ta niezgoda może być wyrażona w różny sposób. Jest wiele kwestii, które naprawdę nie mają znaczenia (np kolor majtek w sypialni). Naprawdę potrzebny jest ten święty spokój. Facet będzie chciał atrakcje to je zorganizuje. Dla mnie ten temat to ciekawa forma projekcji.
×