Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

dobryziomek

Użytkownik
 • Zawartość

  566
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

449 Świetna

1 obserwujący

O dobryziomek

 • Tytuł
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1724 wyświetleń profilu
 1. @von.hayek To o czym piszesz to jest tylko teoria. Tak, mężczyzna, który bzyka zajętą kobietę nie jest stroną umowy. Tylko zadaj sobie pytanie, czy w życiu tylko strony ponoszą konsekwencję zawartej pomiędzy nimi umowy.
 2. Uciec?

  @deomi Jakieś wnioski? Plan działania?
 3. Nowy gniot Sexmasterki - Wyślij mi nudesa

  Szczerze mówiąc to boje się tego przesłuchać jestem bardzo wrażliwy na dźwięki
 4. Nowy gniot Sexmasterki - Wyślij mi nudesa

  ,,Kuuurła taka to dziecko urodzi, potańczy"
 5. Nowy gniot Sexmasterki - Wyślij mi nudesa

  Z wyglądu to mi się podoba.
 6. Kobieta brzydką jest?

  ,,Słowo samochód utrwaliło się w języku polskim jeszcze w czasach II Rzeczypospolitej, kiedy to zostało wybrane, w drodze konkursu, na słowo określające automobil. Termin samochód pochodzi od słów sam i chód, a więc określa pojazd samodzielnie się poruszający, czyli z własnym napędem. Spośród innych, branych pod uwagę słów, można wspomnieć określenie samojedź.'' Wikipedia
 7. Pomoc w ocenie relacji z koleżanką

  Nie jest Tobą zainteresowana. Szkoda Twojego czasu, pracujecie ze sobą więc lepiej daj sobie spokój. Bądź dla niej uprzejmy, ale trzymaj dystans. Jak będzie się chciała spotkać to powiedz, że nie możesz bo umówiłeś się z koleżanką. Nie dawaj jej więcej zaangażowania niż ona daje Tobie. Opanowanie, kultura osobista i stosuj chłodnik. To Ty masz mieć kontrolę nad sytuacją.
 8. Uciec?

  Mieszkanie samemu(bez rodziny,współlokokatorów) to najpiękniejsze co mogło mi się przytrafić, ale każdy jest inny to co jest dobre dla mnie nie musi być dla Ciebie. Nie wyobrażam sobie, że mógłbym mieszkać z jakąś kobietą.
 9. Uciec?

  @deomi jesteś DDA? Jesteś współuzależniona idź na terapię
 10. Uciec?

  @SennaRotTeż mam gigantyczną niechęć do alkoholu. Najbardziej wkurwia mnie ten alkoholowy lans widoczny szczególnie w mediach społecznościowych. Co weekend ktoś się chwali i ile wódy wypił i jakiego gigantycznego ma kaca. Zresztą zaprzestanie picia wiąże się z zespołem odstawiennym, a to jest bez kitu zajebiście ciężka sprawa.
 11. Korzyści z czytania

  No i najważniejsze Czytanie rozwija samodyscyplinę i jest pozytywnym nawykiem, a ich trzeba mieć jak najwięcej
 12. Uciec?

  Współczuje Ci, ale wydaje mi się, że jedynym dla Ciebie rozwiązaniem będzie dokładne przeanalizowanie swojej sytuacji finansowej, zawodowej i podjęcie dalszych kroków na podstawie tego co Ci wyjdzie. To równia pochyła on się nagle nie zmieni. Czego Ty właściwie chcesz w życiu?
 13. Uciec?

  Właśnie dlatego z nim jesteś bo masz huśtawkę emocjonalną i nie jesteś pewna swojej pozycji. Powiem Ci jakby było - odeszłabyś, on chciałby żebyś wróciła, byłby miły, przez jakiś czas miałabyś ,miesiąc miodowy" a później znowu to samo. Kurwa jakie te związki są schematyczne, toksyczne i pojebane.
 14. @blck.shp nie ma w tym nic złego tylko ja ostatnio trochę czytam o tych wszystkich teoriach typu prawo przyciągania itd. Ogólnie jestem dość sceptyczny
 15. Dla mnie autor potegi podswiadomosci rownie dobrze mogl zamienic slowo podswiadomosc slowem Bog. Slowo afirmacja mogl zastapic slowem modlitwa, ale wtedy nikt by tego nie kupil
×