Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

OdważnyZdobywca

Użytkownik
 • Zawartość

  80
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

28 Świetna

O OdważnyZdobywca

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

287 wyświetleń profilu
 1. Bizneswoman

  @Tornado Firmę ma po rodzinie ? Czy może sama założyła i doprowadziła do tego stanu ? Zachowuje się jak Panie opisane w wielu wątkach na forum ? W sensie te ,,bizneswoman" ?
 2. Mindfulness

  Mam podobne spostrzeżenia. Siedzę sam, tak naprawdę nic nie robiąc albo robiąc mechanicznie, i się nie nudzę. Jak pierwszy raz to odkryłem to byłem miło zaskoczony. Najlepsze jest,że ten stan nie trwa jak emocje - godzinę, dwie tylko (przynajmniej u mnie) kilka dni. Potem to się jakoś rozmywa. Ale nie praktykuję (jeszcze) typowej medytacji. Po prostu czytam, słucham i czasami myślę leżąc sobie w łóżku. Nie jestem pewien czy to jest z tym związane, ale jak jak już wspomniałem słucham. Czy to Chopina Nocturne Op. 55, No. 1 czy Radia Samiec i czuje jak czas mija. Ale tak spokojnie. Zresztą bardzo często jestem po prostu mocno wyluzowany. TO przychodziło naturalnie. Nie starałem się wywoływać żadnych stanów emocjonalnych. Kiedyś przyjechał do mnie nieco młodszy kolega z dalszej rodziny. Wychowywany (plus miał to po ojcu) że ciągle coś się dzieje. Pamiętam,że strasznie się nudził a ja (będąc jeszcze nie do końca świadomym ale już na ,,dobrej" drodze) nie nudziłem się nic nie robiąc. Po prostu mogłem siedzieć i patrzeć na świat, samo to sprawiało mi radość. I to było zabawne.
 3. Witajcie

  Piotr - dużo przeżyłeś, dużo osiągnąłeś. WIELKI SZACUNEK Przypomina mi się historia Trumpa - jego starszy brat umarł od alkoholu a Trump bardzo to przeżył. Teraz jest jednym z najpotężniejszych ludzi na świecie. Dostrzegasz analogię ? Jestem pewny,że tak. Sam łapię się na tym,że zapominam, jakie ogromne szczęście mam, że urodziłem się tu, na Ziemi, mogąc kosztować tego życia. Rozwijaj się, dąż do tego co sobie wyznaczyłeś, urwij głowę światu. Niektórzy twierdzą,że największe dobro czynisz, będąc dla siebie dobrym. I niech tak będzie. Pozdro
 4. Radio SAMIEC

  Przeglądając newsy trafiłem na taki ,,Ile w Polsce zarabia Youtuber" (i na czym najwięcej) : http://www.benchmark.pl/aktualnosci/ile-zarabia-youtuber-w-polsce-srednio-9200-zl-zarobki-na-youtube.html
 5. Gdzie poznać dziewczynę?

  Tak, to wszystko jest jak najbardziej możliwe. I wiele osób tak robi. Dlatego Bracia Ci mówią: najpierw ogarnij głowę, a dalej to wszystko będzie zabawą/przyjemnością. Te wszystkie wyjścia, speed datingi, koncerty dla panienek ale bez wiedzy o co chodzi w grze ,,kobieta-mężczyzna" , to wszystko sprowadza mężczyznę do bycia frajerem zamiast rozdającym karty. Mniej lub bardziej wykorzystywanym jednak nie wiedzącym nawet ,że tak jest ! Więc jeszcze raz: Najpierw rozwój SIEBIE (np:to co chciałem zawsze robić, bo chciałem być odważny, tak po prostu, dla siebie, chciałem spróbować żeglarstwa, boksu, podróży) a później ? Sama zabawa. Zagadanie spontaniczne ? Nie ma problemu. Podejście do kilku niesamowitych kobiet ? Ale frajda ! Organizowanie i występowanie publicznych wystąpień ? Oh yea ! Co do samego tematu: zarzucę jednym z moich ulubionych (i jakże prawdziwych) cytatów: Możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni a z tego wniosek nasuwa się jeden - wszystkie kobiety są tak naprawdę, w głębi, bardzooo podobne do siebie, różnią się kilkoma cechami charakteru czy wyglądu, temperamentu, miejsca zamieszkania ale mają również cechy wspólne. I my tu te cechy wspólne poznajemy. Uczymy się ich, wiemy jak działają, wiemy co przynosi jakie konsekwencje. Bo MY, faceci, jesteśmy do tego stworzeni.
 6. Przemiana, której życzę każdemu z tu obecnych

  Kiedyś podczas odcinku z Joanną Krupą, Kuba Wojewódzki, spytał ,,Co jest ważne w karierze, w kolejności: talent,umiejętności, szczęście". Joanna odpowiedziała ,,szczęście, potem talent i na końcu umiejętności". Wojewódzki: ,,ja miałem najwięcej szczęścia, potem pracowitość a na końcu talent". Z kolei Monika Lewczuk obecna w studiu ,,praca, dalej szczęście". To Joanna Krupa. To Monika Lewczuk. A to Wojewódzki.
 7. Wyjście do klubu na 4 randce i osobny powrót

  Bo widzisz (co wiele razy przewijało się tu na forum) my faceci, mamy zasady, moralność, uczciwość, nasze własne przemyślenia czy aby na pewno dobrze robię itd. Laski tego nie mają. Jest tylko podświadoma kalkulacja czy jej się to opłaca. I nie chodzi o to,że to jest ,,bee", takie po prostu są, inaczej byśmy nie przetrwali jako gatunek. Nie ma co się denerwować tylko zaakceptować i wykorzystywać to jak nam pasuje. Lub nie brać udziału w zabawach z kobietami Tak, zabawach, bo gdy wszystko staje się jasne, Ty wiesz co się dzieje i co trzeba robić, aby osiągnąć co chcesz, to zaczyna być zabawą. Swego czasu bodaj @Subiektywny napisał niezwykle trafne zdanie Mężczyźni są pragmatyczni w biznesie, kobiety w relacjach plus emocje. Kobiety kochają emocje. Według mnie, najpierw powinieneś przyjrzeć się sobie. Uczciwie. Zobaczyć, czy najważniejsze jest dla Ciebie moralność czy coś innego. Innymi słowy najpierw 100% zgoda z sobą samym. Nie musisz nam o tym opowiadać. Dopiero potem, gdy czujesz,że wszystko w Tobie jest ok - działasz. Najpierw TY, potem koleżanka, znajoma, pies, teść czy konik polny.
 8. Konkurs dla forumowiczów odnośnie Radia Samiec (Panie też mogą).

  20 listopad 2017 16.10
 9. Wyjście do klubu na 4 randce i osobny powrót

  @Tomko @Assasyn Możecie opisać chociaż jedną sytuację ? W celach edukacyjnych, dla potomnych. @Quo Vadis? Więc wszystko sprowadza się do nie bycia białym rycerzem.
 10. To było jeszcze spotkanie numer 2 ? Myślałem,że wyrzucałeś taką znajomość do kosza. Brak szacunku - papa. Będąc w podstawówce przyjechały do mnie 3 szkolne gwiazdy. Zwiedzaliśmy garaże itp po czym wstąpiliśmy do budynku gdzie śpią psy (generalnie brudno, ciemno ale wygodnie i dosyć ciepło). Jedna wzięła czerwoną cegłę i zaczęła pisać po ścianie. Nazwijmy mnie Zbyszek. Napisała ,,Iga+Zbyszek=serce". Na pytanie po co to robi odpowiedziała,że ,,psy będą miały przyjemniej i będzie ładniej" Przeznaczenie.
 11. Praca z afirmacjami

  O to to. Mam dokładnie to samo. Uważaj czego sobie życzysz, bo to się może spełnić ! Kiedyś przyjechałem do swojej cioci w odwiedziny. Wiekowa kobieta, bardzo inteligentna, również miała bogatego męża. Mimo swojego młodego wieku, rozmawialiśmy o życzeniu komuś czegoś. Np: kupując bilet życzymy pani w kasie, najwspanialszych wakacji w życiu. Wracając do meritum. Zgodziliśmy się,że to, co my wysyłamy poprzez myśli do innego człowieka, wraca do nas. Czasem sobie tego nie uświadamiamy. Jako,że ezoterykę traktuję nadal bardziej jako ciekawostkę, to wiedziałem,że jest w tej nauce ziarno prawdy. Szczególnie w wyżej wymienionym powiedzeniu. Nie chodzi o jakąś magię typu ,,nie było roślinki, jest roślinka". Nie. Intuicyjnie czuję,że chodzi o coś o wiele głębszego. Wraca nie wszytko, nie zawsze. Ale często. Za często na przypadek. Opowiadała historię w której główny bohater miał poważną chorobę. Jednak miał również wielu życzliwych wokół siebie ludzi. Choroba, mimo iż szanse były jak wygranie w totka, ustąpiła. Drugi znajomy, był bardzo zawistnym człowiekiem. Generalnie ze ,,złą" energią. Również miał poważną chorobę. Niedługo potem zmarł.Szczęście, uśmiech losu, może kosmici coś majstrowali ? Mając 2-3 takie przypadki, takie wytłumaczenie ma elementy realności. Mając setki sytuacji gdzie czynniki są podobne - już nie. I nie mówię,że to prawda objawiona, tak ma być i koniec. Jest w tym wszystkim element losowości ale również powtarzanie tego samego. Nie mówię,że każdy tzw. ,,zły" umrze, a ,,dobry" nie. To by było przeinterpretowanie. Mówię tylko,że warto pamiętać o tym zdaniu. A wracając do samych afirmacji - jak robić żeby było dobrze ? Jeden z kołczów mówi,że największą siłę ma taka afirmacja: - Nie zasługuję na upokarzające poczucie bezsilności, bezradności i frustracji dlatego zasługuję na bycie silnym, zdecydowanym i skutecznym. Taka, bo zależnie co nas motywuje bardziej - unikanie nieprzyjemności czy dążenie do przyjemności - będzie bardzo skuteczna. Z kolei inni mówią tylko drugą część tak: - Zasługuję na bycie silnym, zdecydowanym i skutecznym. Co jest właściwą wersją ?
 12. Etatowa demotywacja.

  @self-aware Jesteśmy w podobnej sytuacji: rynek IT, hajs się zgadza, wytrwałość jest, mogę nawet założyć własną firmę czyli wszystko jest ... tylko brakuje tego czegoś, jak to napisałeś ,,bycie szczęśliwym na polu zawodowym". Brakuje prawdziwego i autentycznego zajarania tematem (jak to mówią młodzi). Brakuje pasji. Już teraz, bo nie chcę marnować czasu. Bo życie jest zbyt wyjątkowe, by je zaprzepaścić. Bo chcę coś osiągnąć i być pełen radości z tego co robię. Mam potrzebę zmiany, bycie w nie-rutynie. Sądzę,że Ty również. Wprawdzie dopiero zaczynam, ale sądzę,że pomocny może być temat o rozwoju : szczególnie testy MBTI i dopasowanie tego co robimy do tego, co naturalnie nam przychodzi z lekkością (predyspozycje) a do tego to lubimy oraz Human Design. Właśnie system Human Design zasugerował, bym jako jeden z typów (Sakralny) próbował różnych rzeczy i pytał swoich ,,flaków": - ,,Czy praca którą wykonujesz, jest spełnieniem Twoich wewnętrznych, prawdziwych marzeń" ? Tak/nie - odpowiedź która wychodzi intuicyjne, od naszego wnętrza. Nierzadko zdarzają się ludzie którzy w wieku 40-50 lat nie wiedzą co lubią robić. Zresztą o Human Design jest również temat: Żywię gorącą nadzieję,że znajdziemy to czego szukamy. A oprócz nas inni szukający swojej wyjątkowej drogi. Oby.
 13. Gierka w szkole

  Miejmy nadzieję,że @Młody98 nas zaskoczy. Pozytywnie. Rada którą dostałem i naprawdę wiele mi pomogła (z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć,że w ogromnym stopni przyczyniła się do zmiany mojego życia) - czytaj to forum. Czytaj wtedy kiedy jesteś zrelaksowany (to spowoduje właściwe skojarzenia w podświadomości) - po pewnym czasie zajarzysz o co tu chodzi. Na początku będzie tylko powierzchowna wiedza i świadomość, ale w miarę wgłębiania się w temat będziesz wiedział jak postępować z kobietami, czego unikać, jak nie dać się wydymać do zera oraz ... jak być naprawdę autentycznie szczęśliwy w prawdziwym życiu.
 14. Dziewczyny kolegów, a seks z nimi

  @Wotankeld Rolą edukacji jest nauka. Poszerz proszę więc i naszą wiedzę. Miałeś podobną sytuację co @MichaelLevitt tzn. zamieszałeś się z kobietami które mają swoich facetów których znałeś ?
×