Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

OdważnyZdobywca

Użytkownik
 • Zawartość

  54
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

19 Dobra

O OdważnyZdobywca

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

131 wyświetleń profilu
 1. Dobra Panowie, rozumiemy o co chodzi. Maxtrix ma swoich ludzi. Wszędzie - kobiety, pieniądze, interesy ... Żeby nie było tak smutno : macie może kogoś porządnego który w 98% Wam pasuje ? Jeden, dwóch, trzech, kobiety, ufo, psy, anyone ?
 2. Kalejdoskop życia i zawirusowany szablon matrixa.

  Jak walniesz pytanie zajrzysz do swojego obrazu siebie. Jeżeli uważasz,że jesteś super taką odpowiedź dostaniesz. Nie jesteś ? Dlaczego ? Bo ... nie umiem tego, tamtego i tysiąca innych rzeczy. I przechodzimy do punkty wyjścia. Poza tym ,,jestem zwycięzcą" to nie najlepiej skomponowane połączenie afirmacji. Ale rozumiem,że chodzi o sens więc nie będę się czepiał. Pytanie jest świetne jak masz już całkiem niezły obraz siebie (samoocenę). Wtedy wieczorem pytasz z pełnym przekonaniem: ,,Jak mogę zarobić więcej pieniędzy" i podświadomość za którymś razem podsunie Ci pomysł jak to zrobić. Genialne. Boisz się danej rzeczy i nie możesz się przełamać (nie jesteś odważny i takie tam). Masz próbować 2 lata aż w końcu się uda (bo to oczywiście nastąpi ale można to zrobić szybciej i sprytniej) czy wprowadzić różne ,,drobiazgi" i zręcznie zrobić coś w kilka miesięcy ? Proste i logiczne. Gdyby to nie działało, to nie byłoby to tu tak popularne i polecane. Jestem człowiekiem którą swoją pewność siebie oparł na tym co wypracowałem. Straciłem dorobek życia. Co robię ? Załamuje się i rzucam kurwami na lewo i prawo. Inna sytuacja. Opieram swoją pewność siebie na głębokim przekonaniu,że po prostu jestem wartościowym człowiekiem. Nie muszę nic robić. Od tak. Bóg mnie stworzył w jakimś celu. Jestem więc samym Synem Boga. Dużo pracowałem ale jedna zła decyzja i straciłem wszystko. Co dalej ? Przyjmuję to z pokorą i wiarą. Pracuję dalej, pewny siebie, bo życie jest tylko jedno (nie wiem, może jest 15, ja przyjmuje,że jest jedno). Pośrednio wspominasz o siłach równoważących. Marek Kotoński również o tym mówił w swoich audycjach. Wniosek ? Afirmacje nie są doskonałe. Stwórca tego forum uważa,że lepszy jest booging, bo nie konfrontujesz starych wzorców (jestem słaby) z nowymi (jestem silny) tylko obchodzisz niejako cały ten mechanizm. Proste ? Oczywiście,że tak. Zauważyłem mały błąd. To TWOJE życie i to TY robisz z nim co chcesz. NIKT inny, tylko TY. A że komuś to nie pasowało ? Pierdol to. Chyba tamten mindset Ci się podobał. Proponuję wrócić do niego. A ludzie ? Przychodzą i odchodzą. Wygląda na to,że trafiłeś na typowych ,,zazdrośników" - ,,no bo jak to, on ma a my nie mamy ! Ten cham i prostak ! To arogant !". Zmień towarzystwo w miarę możliwości, bo wygląda na to,że Cię ściągają do dołu zamiast do góry. Jeżeli nie możesz - olać ich.
 3. @Tomko Walnij tu dobre zdjęcie. Albo coś przynajmniej podobnego z sieci. Cholera, narobiłeś mi smaku na takie życie. Miałem podobne spostrzeżenia odnośnie znajomych. Czasem są 1-2 osoby z którymi bawię się wprost świetnie (jako tzw. introwertyk). A pozostałe kilkaset ? Nie pasujemy do siebie
 4. Jeszcze raz: sex zawsze pełni funkcję wymiany na inny towar, lub chęci uzyskania czegoś od mężczyzny. ZAWSZE. Jest zapłatą, czasem próbą skuszenia (np: do małżeństwa). Absolutnie zawsze mężczyzna czymś płaci za sex - pieniędzmi lub SMV, znajomościami itd. W innym wypadku mężczyźni na świecie nie prosili by tak o niego tylko go dostawali. Byliby zaspokojeni. Ach, rozmarzyłem się. Poczytajcie doświadczonych Braci z forum (starsze wątki). Tam wszystko jest. Wiedza na wyciągnięcie ręki. PS: A to ciekawe i wygląda na to,że dziewczyny ze wsi są ,,lepsze" w ogóle. Otóż: - do związków brać ze wsi do 100 tyś mieszkańców (gdzieś na forum to było) - i to znajduje potwierdzenie w moim otoczeniu - teraz wygląda na to,że do zabawy też
 5. Cukier sieje spustoszenie w męskiej psychice

  Zauważyłeś jakieś wyraźne zmiany ,,w życiu" ?
 6. Marku Kotoński czy mnie słyszysz ...

  Witaj ! Bardzo się cieszę,że dołączyłeś do BraciSamców. Jako jeden z nich chciałbym Ci pogratulować. Wszystkiego. Uważam,że wiele osiągnąłeś i jesteś dosyć wysoko. TO jest normalny stan - rozkwit. Odpowiadając na Twoje pytanie - uważam,że nie, to wszystko nie jest za szybko. Widzisz dopiero początek pozytywnych zmian. U niektórych przychodzi ona szybciej jak u innych. Uważam,że tak jest w Twoim wypadku. Jak zapewne wiesz, wzorców nie zmienisz w miesiąc. Zależnie jak były wcześniej zakodowane, ile sam wierzyłeś w to wszystko (tzn. ile wkładałeś w to wysiłku), ile masz lat itd. Zazwyczaj to praca na lata. Czyli - pracuj dalej, ,,większe" efekty pojawią się. A spadki nastrojów bardzo możliwe,że nastąpią. Ale nie przejmuj się tym teraz. Życie jest zbyt piękne Z czystej ciekawości - jakich narzędzi używałeś aby osiągnąć to co teraz masz ? Audycje 3x dziennie, książki Wodza (szczególnie rady ze ,,Stosunkowo dobrego"), Bój o godność ... ?
 7. Przestań szukać pasji

  A cel życiowy pt. pomaganie to nie ta sama półka co podróżowanie ? Dla mnie tak. W obu przypadkach gonimy jak koń - tyle,że pomaganie (nie to, że coś do tego mam, sam uważam, że to jest jak najbardziej ok i w porządku to tylko przykład spośród setek innych) jest okraszone ,,wyższymi słowami" i zalicza się do innej kategorii czego zupełnie nie rozumiem. Tu gonimy za marchewką a w innym wypadku za serem. Poza tym ,,który opary jest na najgłębszych naszych inspiracjach, pasjach, wartościowach" - najgłębsze inspiracje odkrywasz w rok/dwa ? Te naaprawdę głębokie ? Wydaje mi się,że nie. Mnisi medytują po 30 lat i coś tam wiedzą, ale sami mówią,że to niewiele/za mało aby naprawdę wiedzieć. Ale ja młody jestem, z młodą duszą jak to mówią niektórzy. Zdecydowanie zgadzam się z postem wyżej @manygguh.
 8. Przestań szukać pasji

  Z kolei ja akurat słucham tego:
 9. Nie umiem podrywać

  @SennaRot A blokada emocji to nie to samo co przepracowanie wzorców (bez fragmentu o obyciu) ?
 10. Historia jakich wiele ...

  A więc tak: w wolnych chwilach Radio Samiec, na początek tematy które wydają Ci się interesujące/powiązane z Twoją sprawą (np: ,,Miś, byłeś za dobry" czy ,,Dlaczego kobieta zdradza? Obejrzyj Prison Break i sam to zrozum." lub ,,Jeśli szukasz spełnienia w kobiecie, zawiedziesz się"). Dodatkowo czytaj tematy z tego forum (szczególnie ,,Relacje męsko-damskie i nie tylko" i ,, Męskość i rozwój ogólnie"). I książki Marka Kotońskiego (zresztą inne też, na forum są tematy z baardzo wartościową wiedzą). Mając 22 lata ostatni raz byłeś w związku. Kobiecie od 23-25 roku zmieniają się priorytety. Pomódl się do Boga 100 razy za to,że Cie uratował. Na czatach trzeba umieć się odpowiednio zaprezentować (jest nawet temat tu na forum o tym ,,Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi"). Ale najpierw, jak wyżej wspomnieli użytkownicy, musisz ogarnąć głowę. Jak chcesz pociupać są divy - narazie chyba najbezpieczniejsza forma, ew. później ONS. Jak zrozumiesz co i jak możesz brać się za związki. Jesteś tak zwanym białym rycerzem. Sam jeszcze nie wyszedłem z tego. Za dwa lata będziesz w zupełnie innym miejscu (jak weźmiesz się do pracy nad sobą). Życie bywa niesamowite. A wiem,że Ci się uda I najważniejsze: absolutnie wszystko rób w pierwszej kolejności dla siebie. Ty będziesz szczęśliwy, to po jakimś czasie dopasujesz sobie szczęśliwych ludzi. Co do tego co pisze @StonekZiemniaczany: podstawy jak najbardziej TAK. Ale niech nie będzie to jedyne na co zwracasz uwagę, bo zrobisz sobie bajzel w głowie i zajmie 2 razy więcej czasu zanim właściwie wszystko poukładasz. PS: zgłoś dwa posty,jeden po drugim które napisałeś, bo wyłapiesz ostrzeżenie.
 11. Karanie samic

  @SnqGrqDs1A U nich nie jest jak u mężczyzn - po opadnięciu emocji spojrzą na sprawę, powiedzą: ,,Kurwa, przepraszam, źle zrobiłem, teraz wiem już co i jak robić inaczej/lepiej". One patrzą mocno subiektywnie na świat, jakby mając pewne filtry. Przepuszczają przez nie jedne rzeczy, nie dopuszczając innych, nawet jakbyś podstawił je pod same oczy (np: mechanizm racjonalizacji czy wyparcia). Kobiety są z Wenus, mężczyźni z Marsa. Oboje ważni, oboje potrzebni, oboje piękni.
 12. Pierwszy raz

  Głowa do góry, pierś do przodu i maszeruj dumnie. Nie spinaj się podczas stosunku, totalny luz (również krocza) to i będzie fajne. Ewentualnie jakiś żarcik na początek i wio
 13. Starsza dziewczyna - jak do tego podejść

  A co robić w takich sytuacjach? Olać taką laskę (for ever), próbować załatwić drugą lub iść sam i na weselu poznawać dobry target ?
 14. W związku ze związkiem..

  Jak coś jest chujowe - zmień to. Proste.
 15. A może sąsiadke...

  Też bym olał bo za cienki jeszcze jestem w te klocki. @Mariuszsoq Zawsze są 2 strony medalu. U Ciebie zadziałało prawo - ,,niewykorzystane okazję lubią się mścić"
×