Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Kimas87

Użytkownik
 • Zawartość

  146
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

104 Świetna

1 obserwujący

O Kimas87

 • Tytuł
  Szeregowiec
 • Urodziny 02.10.1987

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Męski wygląd nie czyni Cię mężczyzną.

  Z opisów przypomina mi Jakuba Czarodzieja z YT. Białorycerstwo aż kipi
 2. O typowej katoliczce

  Wszystko bracia tu opisali. Masz gotową wiedzę teraz pytanie co z tym zrobisz. Nikt za Ciebie decyzji nie podejmie. Dziewczyna zobaczyła dobrą partie i ,, nagle " zaczęła coś czuć interesować się. Dla mnie to blef nie bądź głupi i nie daj się nabrać na to.
 3. A miało być inaczej

  Twój post brzmi bardzo ponuro. Trochę za późno się obudziłeś z tymi studiami. Teraz masz wachania nastrojów stąd takie podejście. Rzucisz studia przytrafia się takie dni jak teraz i znów będziesz żałował. Na spokojnie przemysł wszystko bez emocji. Musisz tylko zapamiętać jedno żadne studia w Polsce nie zagwarantują Ci pracy i dobrych zarobków. Pozbądź sie tego naiwnego myślenia. 5 lat to duży okres czasu i wiele się może zmienić. Moja siostra w 2011 roku skończyła Biotechnologie. Też jej tłukli do głowy, że to super studia kasa będzie itp. Studia ukończyła i była kierowniczka w sklepie typu Rossmann za 1300 zł... Teraz siedzi w Niemczech i nie pracuje w niczym związanym ze studiami.
 4. O typowej katoliczce

  Drizzt trafiłeś w sedno. Wcześniej się jej nie podobał i co nagle teraz napływ uczyć jak skąd?. Odpowiedź jest prosta. Dziewczyna widzi dobra partię na przyszłość z fajnym samochodem nic więcej. Albo się podobasz lasce albo nie i odwrotnie. Takie zachowanie nie bierze się bez przyczyny.
 5. O typowej katoliczce

  Dobrze, że zdajesz sobie sprawę o co tu chodzi. Dziewczyna widzi w Tobie atrakcyjnego kandydata do dobrego życia. Pewnie dobrze maglowali ją w domu, że to już pora to tamto. Trzymaj rękę na pulsie. Widać, że jesteś zaradny/ pracowity ale staraj się nie tracić czujności. Sex masz za 100 zł. Ona teraz będzie próbować przysłowiowo wejść Ci w odbyt. Rób swoje dalej a do niej z mega rezerwą.
 6. Wymagania wobec 30-latka

  Widzę mój post został źle odebrany. Wy sprowadzacie posiadanie samochodu do kobiety mi nie o to chodziło :). Co ma jedno do drugiego. Własny samochód to wygoda, komfort, mobilność. Kto kupuję auto aby wyrywać chyba tylko desperaci z dużymi kompleksami.
 7. Wymagania wobec 30-latka

  Verde ja nie uważam, że jak masz auto za 15 tyś to jesteś facet tylko nie popadajmy w skrajności :). Kolega wyżej pisze, że ma kolumny warte więcej niż 10 letnie auto, a głośniki możesz kupić za 15 zł taki przykład jak z tym samochodem. Ja dopiero mając 30 lat kupiłem sobie własny samochód, wcześniej nie mając go z kobietami nie było żadnego problemu.
 8. Wymagania wobec 30-latka

  Metody nie popadajmy w skrajności to, że powinien mieć to tylko moje zdanie, aby być mobilnym nie po to aby imponować kobietom. Za 3 tys to nie jest auto tylko ,, coś " na kółkach więc szanujmy się. Ja bym się dziwnie czuł mając 30 lat bez prawka i samochodu. Uważam, że u mężczyzny to podstawa mieć swój wózek nie za 3 tys ;). Przypomnę Ci że komunikacja miejska ( autobusy ) też stoją w korku. Użeranie się z pasażerami śmierdzącymi itp. kij ma dwa końce pamiętaj
 9. Wymagania wobec 30-latka

  Sam mam 30 więc mogę coś dodać od siebie :). W tym wieku już powinieneś mniej więcej ogarniać jak działają kobiety ich umysł, zachowania. Nie rób żadnych podsumowań ja jestem przeciwny temu. 30 lat to jest wciąż młody wiek. Nie będę tu pisał czy powinieneś mieć już dom/ mieszkanie auto bo to prywatna sprawa każdego faceta. Auto jednak 30 letni facet powinien mieć, ale to moje zdanie. Ja nie robiłem żadnych podsumowań czuję się tak jak bym miał 29 lat. 30 to tylko liczba a ludzie przykładają do niej Bóg wie jak wielką wagę.
 10. Jak grzecznie odmawiać?

  Moim zdaniem powinieneś stanowczym pewnym siebie głosem mówić nie. Masz prawo do prywatności. Twoje życie nie polega na tym abyś wysłuchiwał wiecznie cudzych problemów ( chyba, że bierzesz za to hajs i jest to Twoja praca ). Asertywność bardzo przydatna cecha w życiu.
 11. Chłopie nie masz doświadczenia z kobietami. Jedyny plus był taki, że poruchales. Ona zapewne nie zapomniała o byłym. Ty jej okazałeś zainteresowanie, ale ona ma w głowie byłego. Szanuj się kolego i odpuść ta niestabilnie emocjonalna dziewczynę. Raz kocha zaraz nie wie typowe dla kobiet. Zrób kreskę, wyciągnij wnioski z tej znajomości a za jakiś czas będziesz się z tego śmiał. Dziewczynę definitywnie odpuść.
 12. To jest forum dla osób potrzebujących pomocy. Ty tej pomocy nie chcesz, bo znasz rozwiązanie więc temat można zamknąć.
 13. Nie ma schematu, ale poczucie humoru i pewność siebie to bardzo mocne atuty w rękawie. Z tym zagadywaniem na ulicy to śliski temat. Jedna zagada będzie miło, druga weźmie Cię za kreatyna bądź zboczeńca i zacznie krzyczeć. W klubach łatwiej alko robi swoje, ale trzeba uważać to co pisze użytkownik MR. Nixon to prawda. Będziesz chciał być ,, fajny " a wyjdziesz przekopany.
 14. Czasami nie mogę dojść? Laska bardzo zła.

  Zwal sobie przed sexem z nią jak już będziesz czuł że dochodzisz odpuść i tak kilka razy potem w czasie sexu trysniesz jak z węża. Oczywiście to rozwiązanie krótkotrwałe. Sport, więcej ruchu i odstawienie używek.
 15. Luukas nikt sam nie przyjdzie nie zgadzam się. Jak chłopak chce mieć znajomych musi ruszyć dupę. A Ty mu mówisz ,, nic nie rób znajomi sami się znajdą " nie, nie znajdą się. Owszem zdarza się, że ktoś pojawi się w naszym życiu zupełnie przypadkiem, ale to są marginalne sprawy. Ja 95% swoich sympatii bym nie poznał gdybym nie wyszedł z domu przysłowiowo nie ruszył tyłka. I to samo radzę koledze. Nic na siłę, ale chłopak też musi coś zrobić, działać w tym kierunku.
×