Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Kimas87

Użytkownik
 • Zawartość

  153
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

105 Świetna

1 obserwujący

O Kimas87

 • Tytuł
  Szeregowiec
 • Urodziny 02.10.1987

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Samotne 30tki na przykładzie mojej ex

  Jerzy swego czasu sporo jeździłem do klubów wiem jak to wygląda. Aby laska podeszła sama do Ciebie kolego to w dobie księżniczek musiałbyś być zabójczo przystojnym. Potem pojawia się pytanie ,, taki fajny, a sam ściany podpiera pewnie z nim coś nie tak jest " Chcesz coś wyrwać musisz działać, zagadywać wychodzić na parkiet inicjować taniec. Nieważne czy masz na sobie koszulkę za 20 zł czy garniakach za 1,5 tyś zł. Takie przypadki o których mówisz może i są, ale to totalne pasztety zagadują pewnie których nikt nie chciał. A to, że jakaś fajna laska zagada do Ciebie sama to takie rzeczy tylko w serialach, albo baaardzo rzadkie przypadki.
 2. Samotne 30tki na przykładzie mojej ex

  Adams dlatego tak jak pisze. Kolega ocenił tych 3 facetów po wyglądzie, bo niby nie za fajnie się ubrali. Ile ja to razy widziałem facetów w dzinsach zwykła koszulka z galerii za 20 zł wyrywali najlepsze panny a Ci w garniakach sztywniacy podpierali ściany.
 3. Samotne 30tki na przykładzie mojej ex

  Giorgio ja znam sporo osób, które nie przykładają wielkiej wagi do wyglądu zewnętrznego a mają dużo kasy. Sądząc po tym co piszesz każdy facet w garniturze i koszuli ma hajs ?? Hah uśmiałem się to Ci coś powiem. Mam kumpla, który tylko tak na imprezy chodzi garnitur ładna koszula. Jest zawsze bardzo elegancki. Pracy długo nie miał, auta nie ma mieszkania też nie. Dziewczyna go zostawiła, bo jak stwierdziła za mało zarabia. Dalej uważasz, że wygląd świadczy o zamożności ? Bzdura. Już sam fakt, że napisałeś ten post świadczy o tym, że coś Cię ruszyło w środku sorry stary mi nie wmówisz. Takie mam zdanie.
 4. Samotne 30tki na przykładzie mojej ex

  Ta dyskusja tutaj jest bez sensu. Czy miał wyjść czy zostać, czy pogadać czy nie jakie to ma znaczenie. Moje pytanie do autora wątku brzmi na jakiej podstawie uważasz, że tych 3 kolegów to typowe Janusze znasz ich?, Bo takie z góry zakładanie często jest bardzo mylne. Może jeden ma fajny samochód, drugi kasę a trzeci dom skąd wiesz ? Chyba, że się znacie to ok. Nie będę Ci pisał co ja bym zrobił nie byłem w takiej sytuacji, ale jeżeli rozstaliście się w zgodzie to wypadało by się przywitać a nie udawać, że się nie znacie. Stary 10 lat to szmat czasu zwykle ,, część " to chyba nie dużo. Mówię tu o Tobie i o niej. To jak spędza wolny czas i z kim się bawi to jej sprawa. Ja też pewnie bym obserwował byłą, ale Ty nie masz żadnego prawa ingerować w to co robi jak nie jesteście razem. Skoro ona wiedziała, że tam jesteś pewnie chciała wzbudzić w Tobie zazdrość to typowo kobiece. Pokazać jak odżyła po związku z Tobą jak się dobrze bawi. Często takie zachowania są typowo na pokaz. W klubie rogal w domu płacz. Zgadzam się z braćmi prawdziwy facet nie zaprząta sobie głowy byłą. Ten etap macie za sobą teraz żyjecie bez siebie. A Ty obserwowałeś pewnie jak pies kość a teraz tu zdajesz relacje i próbujesz poczuć się lepszy btw takie wrażenie odnoszę. Chodźby miała każdemu po kolei laskę w kiblu robić to już Cię nie dotyczy etap zamknięty. A Ty zamiast się bawić robiłeś za kamerę przemysłową a w środku pod skórne miałeś gula.
 5. Pierwsze co masz zrobić to zgoda na trójkąt. Nic na tym nie stracisz, zyskasz doświadczenie a przy okazji wyruchasz dwie. Co do związku z tą Panią stanowczo odradzam laska jest chaotyczna ma 100 myśli na minutę mówisz że to fajne? Pomyśl jak jest tak roztrzepana to coś jej się uwidzi i każe Ci wypierdalać z domu. Druga rzecz Twoje zdanie ,, mówiła mi, że sex ze mną był najlepszy " Ty naprawdę w to wierzysz ?? Laski tak mówią co drugiemu facetowi koleś.. nie czuj się przez to gorszy, ale traktuj to z rezerwą. Temu niby koledze też tak pewnie mówiła. Twoje życie Twoje ryzyko. Pilnuj kaski jak byś nagle stracił dach nad głową. Ja odradzam związek z nią ruchaj, ruchaj ale nic więcej, ale Twoja sprawa. Dziewczyna jest roztrzepana i taki kolejny jej niby ,, spontan " oby nie odbył się Twoim kosztem.
 6. Dziwne Zachowanie Kobiety

  Otóż to. Z moich obserwacji wynika, że jak facet aż nadto wykazuje zainteresowanie kobietą co gorsza pierwszy mówi o uczuciach ta po czasie traci nim zainteresowanie. Kluczem do sukcesu wydaje się być trzymanie Pan w emocjonalnej niepewności.
 7. Dziwne Zachowanie Kobiety

  Moim zdaniem ona trochę zaczęła się nudzić tą relacją. Przesiadywanie na telefonie tyle czasu z laską zabiłeś tym swoją atrakcyjność. Atrakcyjny facet jest zajęty ( siłownia, samochód, hobby, sport ) nie ma nic złego w rozmawianiu przez telefon, ale nie godzinami kilka razy w tygodniu. Ona już wybrała ,, nie chce abyśmy się nie poznawali na ulicy " albo pojawił się ktoś nowy. Ty już jesteś spalony w tej relacji bo robisz bardziej za koleżankę do godzinnych rozmów o butach niż faceta. Prawdziwy facet jest konkretny. Przyjeżdża do laski opróżnia jajeczka jakieś kino, kolacja czasem i tyle.
 8. Męski wygląd nie czyni Cię mężczyzną.

  Z opisów przypomina mi Jakuba Czarodzieja z YT. Białorycerstwo aż kipi
 9. O typowej katoliczce

  Wszystko bracia tu opisali. Masz gotową wiedzę teraz pytanie co z tym zrobisz. Nikt za Ciebie decyzji nie podejmie. Dziewczyna zobaczyła dobrą partie i ,, nagle " zaczęła coś czuć interesować się. Dla mnie to blef nie bądź głupi i nie daj się nabrać na to.
 10. A miało być inaczej

  Twój post brzmi bardzo ponuro. Trochę za późno się obudziłeś z tymi studiami. Teraz masz wachania nastrojów stąd takie podejście. Rzucisz studia przytrafia się takie dni jak teraz i znów będziesz żałował. Na spokojnie przemysł wszystko bez emocji. Musisz tylko zapamiętać jedno żadne studia w Polsce nie zagwarantują Ci pracy i dobrych zarobków. Pozbądź sie tego naiwnego myślenia. 5 lat to duży okres czasu i wiele się może zmienić. Moja siostra w 2011 roku skończyła Biotechnologie. Też jej tłukli do głowy, że to super studia kasa będzie itp. Studia ukończyła i była kierowniczka w sklepie typu Rossmann za 1300 zł... Teraz siedzi w Niemczech i nie pracuje w niczym związanym ze studiami.
 11. O typowej katoliczce

  Drizzt trafiłeś w sedno. Wcześniej się jej nie podobał i co nagle teraz napływ uczyć jak skąd?. Odpowiedź jest prosta. Dziewczyna widzi dobra partię na przyszłość z fajnym samochodem nic więcej. Albo się podobasz lasce albo nie i odwrotnie. Takie zachowanie nie bierze się bez przyczyny.
 12. O typowej katoliczce

  Dobrze, że zdajesz sobie sprawę o co tu chodzi. Dziewczyna widzi w Tobie atrakcyjnego kandydata do dobrego życia. Pewnie dobrze maglowali ją w domu, że to już pora to tamto. Trzymaj rękę na pulsie. Widać, że jesteś zaradny/ pracowity ale staraj się nie tracić czujności. Sex masz za 100 zł. Ona teraz będzie próbować przysłowiowo wejść Ci w odbyt. Rób swoje dalej a do niej z mega rezerwą.
 13. Wymagania wobec 30-latka

  Widzę mój post został źle odebrany. Wy sprowadzacie posiadanie samochodu do kobiety mi nie o to chodziło :). Co ma jedno do drugiego. Własny samochód to wygoda, komfort, mobilność. Kto kupuję auto aby wyrywać chyba tylko desperaci z dużymi kompleksami.
 14. Wymagania wobec 30-latka

  Verde ja nie uważam, że jak masz auto za 15 tyś to jesteś facet tylko nie popadajmy w skrajności :). Kolega wyżej pisze, że ma kolumny warte więcej niż 10 letnie auto, a głośniki możesz kupić za 15 zł taki przykład jak z tym samochodem. Ja dopiero mając 30 lat kupiłem sobie własny samochód, wcześniej nie mając go z kobietami nie było żadnego problemu.
 15. Wymagania wobec 30-latka

  Metody nie popadajmy w skrajności to, że powinien mieć to tylko moje zdanie, aby być mobilnym nie po to aby imponować kobietom. Za 3 tys to nie jest auto tylko ,, coś " na kółkach więc szanujmy się. Ja bym się dziwnie czuł mając 30 lat bez prawka i samochodu. Uważam, że u mężczyzny to podstawa mieć swój wózek nie za 3 tys ;). Przypomnę Ci że komunikacja miejska ( autobusy ) też stoją w korku. Użeranie się z pasażerami śmierdzącymi itp. kij ma dwa końce pamiętaj
×