Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Piter_1982

Użytkownik
 • Zawartość

  344
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

200 Świetna

1 obserwujący

O Piter_1982

 • Tytuł
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

474 wyświetleń profilu
 1. Pomoc dziewczynie na uczelni

  cytat to kwestia Cumy z Vinci: - Wiesz dlaczego marynarze admirała Nelsona byli niezwyciężeni? Bo płacili im od zwycięstwa. Nie myśleli, że zginą, tylko co sobie później za to kupią.
 2. @Headliner - możesz czytać całe moje wypowiedzi zanim odpowiesz? Oczywiście wielokrotnie napisałem, że PO zniszczył i rozkradł Polskę. Odnosiłem się do prostej matematyki bo @Maynard napisał że PIS wygrał w cuglach. Nie wygrał w cuglach. Jak mu udowodniłem, że nie to. Zaproponował zmianę definicji, wyrażenia "wygrał w cuglach". Zdobył bezsprzecznie większość, większość jakiej nikt wcześniej nie zdobył. Ale sorry, jeśli jedna 0,1 % głosujących o tym zdecydowała a nawet trochę mniej to, nie jest to dla mnie w cuglach. I nie, nie mają prawa dewastować kraju. Najpierw pisze jedno, potem mówi, żeby traktować to inaczej i mówi zaorałem. Jakie to PIS'owskie. To jakby zamiast matki psychopatki, która sprzedawała córkę alfonsowi, przyszedł pracownik opieki. Brałby dobrą pensję, a dziecko trzymał w ośrodku o chlebie i wodzie nie gwarantując żadnego rozwoju. W koło by opowiadał: hoho, ale żeśmy dziecko uratowali. A ojciec by wył pod oknem i nie mógł się zająć córką. ps. najbardziej mnie przeraża u osób pokroju @Maynard przeświadczenie co jest dobre dla prezesa jest dobre dla Polski. Jak ktoś nie zgadza się w 100% z Jarkiem, to już jest wrogiem Polski.
 3. Pomoc dziewczynie na uczelni

  Ile jeszcze Ci tej uczelni zostało? Może wyślij jej po prostu wezwanie przed sądowe, tak dla zabawy i w celach wychowawczych . Ważne! Jak przeleje Ci kasę zapłać uczciwie podatek, bo w swojej złośliwości powiadomi na pewno skarbówkę. Myślę, że jeśli było to przez net i masz udokumentowane nie będzie ryzykowała sądu jeśli jak mówisz pracuje jako księgowa. Jeśli jej nie odpuścisz wykonasz świetną pracę. Dołożysz małą cegiełkę do odbudowy uczciwego społeczeństwa. Praca będzie społeczna, bo na pewno więcej warta niż owe 50 zł (jeśli je odzyskasz). Zawsze możesz zagrozić, że powiadomisz komisję dyscyplinarną na uczelni, że przedstawiła nie samodzielną pracę. Ale tu trzeba być ostrożnym. Czasami uczelnie zamiatają wszystko pod dywan, a winny jest ten co zauważył problem. ps. Większość ludzi to jednak cyniczne małe... . Na studiach najlepiej znaleźć sobie małą grupkę gdzie będziecie się wspierali. Na zasadzie ktoś bardziej ogarnia teorię, a ktoś praktykę. itp. Do wspólnej nauki itp. Najlepiej pilnować swojego nosa. Kasa nie koniecznie jak zaczynam pracę, ale przed przekazaniem na pewno.
 4. @Maynard gradki najpierw rozpoczynasz, a potem jak nie masz argumentów mówisz że skończmy dyskusję. Brawo. Z szacunku do innych, przepraszam, że wdałem się w dyskusję z fanatykiem.
 5. Przecież ja nie mówię, że nie wygrali, albo że oszukali. Natomiast w momencie gdyby 0,1% nie głosowałaby na Kukiza, a na Korwina (a uwierz mi, że wiele osób miało taki dylemat) PIS nie miałby tej większości. 0,1% to jest w cuglach wg Ciebie? PIS okłamał, że idzie jako partia, a nie blok (a szli jako blok z Ziobro i Gowinem) gdyby ten manewr zastosowała Zjednoczona Lewica też byłaby w parlamencie, dokładnie przy tym rozkładzie głosów. Uważasz za normalne, że senatorowie nie znają ustawy 2h przed głosowaniem? Bo co przywiozą z Nowogrodzkiej to się klepie? To w końcu czyimi Oni są przedstawicielami. Bo ja odnoszę wrażenie, że prezesa. Dlaczego nie można po prostu ogłosić jak będzie wyglądał projekt i głosować go za tydzień tylko trzeba w nocy? Powtarzam, oczywiście PIS wygrał z godnie z prawem, ale jest jak złodziej, który złapany w kradzionym samochodzie mówi, ja się chciałem tylko przejechać. Prezes sądu, która przedstawia sfałszowane zaświadczenie lekarskie? To jest ta odnowa moralna?
 6. Ciężka sprawa - proszę o radę

  1. Ustaw odpowiednio rejestrator w samochodzie, i rób to przed blokiem 2. Pogadaj z szefem. Może pół pracy mógłbyś robić zdalnie? A może uda się tydzień pracy robić w 4 dni, po 10h dziennie (kodeks pracy na to pozwala bez problemu). 3. A przedszkole w miejscu gdzie pracujesz? Miał byś dodatkowy czas z synem w czasie drogi? Żonie możesz ściemnić, że szef pokrywa koszta, ale tylko w tym konkretnym przedszkolu. Okłam ja po prostu. Potem przedstawisz rachunki, że płaciłeś, jeśli będzie Ci tak pasować. Jeśli szef Ci przyjacielem to może dałoby się to nawet załatwić na papierze, że mu to pokwitujesz (będzie miał koszt). A nóż co któryś raz powie, abyś małego nie odwoził tylko niech przenocuje u Ciebie. Niech będzie to naturalne, że tata się nim opiekuje, a mama jak ma taki kaprys to czasem się z nim pobawi.
 7. Tak to fart. Przeczytaj co napisałem. Tak na spokojnie. Zauważ, że prawie 15% głosów nie było policzone. Korwin, Razem i ZL bo nie przekroczyły progu. 15 % chwytasz. Jakie cugle? Dostali mniej głosów (licząc każdego obywatela, który dał im głos) a frekwencja była wyższa. 15% obywateli którzy poszli do wyborów nie ma dziś swojej reprezentacji, nie dlatego że nie poszli, tylko dlatego, że tak działa ordynacja. Jeśli zwyciężą feministki i uznają, że kastrują mężczyzn też uznasz że to będzie w imieniu narodu? Ciągle mylisz obywateli i naród. To nie jest jedno i to samo. A na ustasz masz hasła w jego obronie? Popatrz sobie na paski: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wybory_parlamentarne_w_Polsce_w_2011_roku https://pl.wikipedia.org/wiki/Wybory_parlamentarne_w_Polsce_w_2015_roku#Frekwencja Żeby nie było PO to była banda złodziei. Dobrze, że ich gonią. Powiedź mi jak obronisz fałszowanie zaświadczeń przez sędziów (czy aby Ziobro nie powinien się tym zająć?), a kłamstwo z wystawieniem PIS jako partii a nie koalicji wyborczej?
 8. Tak sobie myślę, co by było gdyby Piekara wystąpił o powołanie biegłego, który miałby określić poziom atrakcyjności seksualnej powódki.
 9. Wychowana przez mężczyzn

  Mamy tu zakon w ortodoksyjny sposób podchodzący do chromosomowej determinacji płci.
 10. Tak ja. Jestem jak najbardziej za reformą sądownictwa, ale nie w taki sposób i przede wszystkim nie w takim stylu. Twoja wypowiedź jest manipulacją. ps. na PIS głosowało mniej ludzi w tych wyborach niż na PO w poprzednich. Przez fartowny zbieg okoliczności mają tę większość. I nie naród ich wybrał a obywatele - co jednak nie jest tożsame.
 11. Nie wiem czy tak było w tym przypadku, ale wszędzie informacja, że wezwania szły na adres, pod którym nikt nie mieszka. No właśnie, ale jeśli jest tam jest ciągle zameldowany? Jeśli tak było, to tylko pokazuje, jak ważne jest by mieć posprzątane wszystkie sprawy urzędowe. Oczywiście całym sercem jest po stronie pana Piekary. Żeby odmawiać prawa do procesu? Zresztą nie ma się co dziwić, była jedną z lokomotyw Tusk Vision Network w czasach największej propagandy o Zielonej Wyspie.
 12. Plusy i minusy bycia "sławnym" rozpoznawalnym

  Feyman powiedział pięknie "Sława to dziwka" - i powiem Ci miał rację. Kiedyś byłem lokalnie znany: 1. ciągły stres, że nie podołasz publicznemu wizerunkowi 2. przypadkowi ludzie mają cię za super kumpla, i proszą o pomoc w załatwieniu problemów (Marek pisał jak różne osoby do niego zwracają się o pomoc na fb), to teraz wyobraź sobie, że codziennie ktoś opowiada ci swoich (często poważnych i prawdziwych) problemach. Plus taki, że możesz sobie różne rzeczy załatwić, ale tu trzeba być cynicznym. Jak nawet nie załatwisz a na coś zapracujesz to i tak powiedzą, że to po znajomości. Jak Ci się noga powinie zdziwisz się jak wiele ludzi chętnie cię popchnie, zamiast pomóc. Jeszcze jeden cytat z Łysiaka, tym razem "lepiej być szczęśliwym niż sławnym". I dziś tak na to patrzę.
 13. Nazwa firmy - konkurs

  1. Będzie Pan zadowolony 2. Fachman 2.0 ps. kraj czy zagranica - i jaki klient. ps2. Jeśli chodzi o Atlas to mistrzowie marketingu. Pierwsze opakowania mieli opisane w języku niemieckim. W najbardziej widocznym miejscu (oczywiście po niemiecku) "Wyprodukowane w Polsce na rynek Polski". Sam pamiętam jak robiłem u rodziców kafelki i jaki byłem szczęśliwy, że taki dobry niemiecki klej w przystępnej cenie.
 14. Gwałt

  @kryss o wiele lepsza była panna, która poszła w tango jak rodzice byli na wyjeździe. Pomylił jej się dzień powrotu i przyprowadziła chłopaka z dyskoteki. Tłumaczyła się, że dał jej pigułkę gwałtu.
 15. 1. Nie szukaj porady u przypadkowych osób z neta 2. Znajdź pacjentów, ich rodziny które przez to przeszły. Fundacja wspierająca osoby w rehabilitacji po takich operacjach. Możesz zadzwonić do 'Amazonek' u siebie w mieście żeby dały Ci lepszy namiar. Nie zaszkodzi poszukać takich osób wśród znajomych (facebook, może się raz przydać), ale przede wszystkim nie traktuj neta jaka źródła informacji. Szukaj kontaktu do pacjentów i ich rodzin.
×