Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Metody

Użytkownik
 • Zawartość

  613
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana Metody w Rankingu w dniu 20 Wrzesień

Metody posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

676 Świetna

2 obserwujących

O Metody

 • Tytuł
  Sierżant
 • Urodziny 04.04.1986

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1246 wyświetleń profilu
 1. Są ludzie, którzy z tego żyją. Te ustępstwa to po prostu pójscie ścieżka mniejszego oporu i bezpieczenstwa albo strach przed porażką. Nic nowego mało kogo na to stać. Jakbym Ci na szyje założył ładune wybuchowy z timerem ustawionym na 3,4 lata, to myślę, że po tym czasie srałbyś pięniędzmi
 2. Jak ścigasz kasę, to żaden z Ciebie magik nie będzie i szybko się wypalisz, stracisz zapał, gdy pojawią się trudności. Poświecaj czas na poznawaniu siebie, znalezieniu swojej autentycznej osobowości, bo społeczestwo już to z Ciebie dawno wyrzuciło, skoro wciąż się krzątasz i chwytasz się co lpszego, bardziej platnego zajęcia. Wpadniesz w pułapkę kryzysu wieku średniego, kiedy zdajesz sobie sprawę, że marnujesz swoje życie, ale zawrócić już będzie trudno. . Jakie masz to tak wielkie potrzeby że tak Ci potrzebna kasa ? Konsumpcjonizm to droga do nikąd.
 3. Miałeś już podobne przygody i niczego się nie nauczyłeś. Pączki i słodkie bułki - prawie 40 latek. Dzieciakowi z podstawówi można wybaczyć, bo świadomość i wiedza dopiero się rozwija, ale tutaj, to tylko pałą po łbie, do skutku. "Twierdzę, że przyjemności należy unikać, jeśli ich skutkiem ma być większe od nich cierpienie, a pożądać tych cierpień, które przyniosą większą niż one przyjemność." (Michel de Montaigne)
 4. Magical zarobił na stramach 600 tysięcy?!?

  Nawet jakby miał te 600 tys zł, to trochę mało, żeby nie chodzić do roboty. Odsetki z tego to byłby żart.
 5. Panna z innego miasta - wizyta

  Umów się, zobacz. Nie myśl o tym co będzie. Zachowuj się naturalnie i niby dlaczego miałbyś ukrywać brak doświadczenia ? To jest dopiero stawianie jej na piedestale, że sam siebie musisz oszukiwać ! Jak nie wyjdzie, próbuj dalej z inną. Praktyka, trening, tylko to ma znaczenie.
 6. Jako, że kieruje się jakimś kodeksem etycznym w życiu, uprawianie seksu z mężatkami jest dla mnie nie do przyjęcia. Powszechnie obnaża się brak jakiś zasad u kobiet, a pokażesz Kowalskiemu kawałek ładnej buzi, troche zainteresowania i ten mały pindolek w naszej prymitywnej części mózgu zaczyna sterować naszym życiem. Kobiety są teraz takie jacy są mężczyźni. Ich zachowania to pochodna naszego podejścia do życia.
 7. Jak jest warty 40.000 to niech spróbuje sprzedać tego bitoina. To jedna wielka spekulacja.
 8. Jak dobry jest Twój słuch ?

  Przecież to oczywiste, że im głośniej tym lepiej będziesz slyszał wyższe częstotliwości. Dziadkowi powiesz coś łagodnie to nie usłyszy, a krzykniesz to zaskoczy. Właśnie o ten próg słyszalności chodzi. Na 100 Watowym wysterowaniu kolumn pewnie usłyszę i 16,17,18 kHz a nie 14, ale nie o to chodzi. Badanie jest indiwidualne.
 9. Polski obóz koncentracyjny, czyli nadal 1500 PLN "na łapę"

  Nie ma co Panowie marudzić. Jak rzeczywistość nie jest taka jaką chcemy, to możemy ją : a) zaakceptować b - samemu zacząć kreować rzeczywistość (założyć wlasny biznes, wyjechać z kraju ... + inne możliwości) wszystko inne to szaleństwo i droga do mentalnego cierpienia. Lubimy myśleć, że coś się nam się od życia należy. Nic nam się nie należy.
 10. Dziewczyna z dzieciakami

  Nie można wszystkiego wrzucać do jednego wora. Człowiek to nie jest zero-jedynkowy system. Mój dobry ziomek jest w zwiażku małżenskim z kobietą, ktora wcześniej miala 2-jkę dzieci i współżyją lepiej jak wiekszość znajomych w ,,normalnych układach'' związków. Ale i kobieta kumata, ma zasady, pracowita, obiady zanosi chłopu do pracy (jest mechanikiem). Da się.
 11. https://www.echalk.co.uk/Science/biology/hearing/HowOldIsYourHearing/resource.html Puszczamy w miare cicho i zatrzymujemy kiedy przestajemy słyszeć daną częstotliwość Wpisujcie wiek i częstotliwość. Ja przestaje słyszeć koło 14 kHz. Niestety słuchaweczki, produkcja muzyki, miksowanie na głośnych odsluchach zrobiło swoje. Najgorsze, ze człowiek wie czym grozi halas, a mimo to nadal katuje. Muszę bardziej uważać. Oczywiście wiek też robi swoje ograniczenia - w wieku 30 lat mało kto słyszy 16 kHz chyba, że żyje w Nepalu albo Himalajach. Wiek 31 częstotliwość 14 kHz.
 12. Moja wina , moja wina , moja bardzo wielka wina

  To co robisz to najładniej ubrane zło i powinno być dodane do dekalogu. Robie dobrze i oczekuje i rządam, żeby inni też mi robili dobrze. Jak mówił Osho : wszyscy handlarze kończą w piekle Tak działają relacje międzyludzkie. Musisz dać od siebie pare groszy, jakąś wartość. Jaki jest inny sens zabierania jakiejkolwiek znajomości jak nie wzajemne gratyfikacje, korzyści ? Każda relacja jest wymianą. Jednakże wszystkie dobre intencje powinny byc robione ze względu na nie same, a nie na to, że ja dałem A to i oczekuje A, nawet w przyszłości - To zawze kończy się cierpieniem. Niewielu ludzi na to stać.
 13. Ile seksu wg. Ciebie to normalna dawka w zdrowym związku?

  Zaznaczyłem : wcale.
 14. No fap

  Eding ? Bawisz się pindolkiem ? Fantazje seksualne ? Przypominam, że no fap to także zaprzestanie mentalnych fantazji seksualnych.
 15. No fap

  500 dni po co ? Lepiej zrobić, postanowić = NIGDY WIĘCEJ. Odpowiedzialność. Te odliczanie dni to dziecinada. 2 dni nie jadałem juz lizaka jupiiiiiiiiiiiiiiiii.
×