Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Metody

Użytkownik
 • Zawartość

  522
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana Metody w Rankingu w dniu 20 Wrzesień

Metody posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

539 Świetna

1 obserwujący

O Metody

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

848 wyświetleń profilu
 1. Cierpienie psa, gdzie to zgłosić?

  ,,Pokaż mi jak traktujesz zwięrzeta a powiem CI kim jesteś ?'' - dla mnie to są zwykłe gnidy a nie sąsiedzi. Mieć dobry kontakt z kim ? dla mnie to już nie są ludzie. Ale sprawa do roztrzygnięcia indywidualnie. To tylko mój punkt widzenia.
 2. Chce się wybielić i się tłumaczy, a płacz ? kobiety mają dyplom wyższej szkoły aktorskiej już przy narodzinach . Nie ma odwagi powidzieć jak jest. Słyszałem już lepsze brednie. ,,Potrzebuje czasu.....'' a za tydzień biegała z innnym za rączke. Nie odzywałęm się, a ona dzwoniła i pisała ? Myślisz, że coś jej się odwidziało, coś zrozumiała ? Muhhah( okrutny śmiech) Poczytaj forum. Harlekiny wymiękają, ale czegoś Cie nauczą bo schemat goni schemat.
 3. Cierpienie psa, gdzie to zgłosić?

  ANIMALSi
 4. Pojebane programy

  Trudne sprawy to takie bardziej prymitywne TVN24 news 24 h. Zauważcie jedną rzecz, bracia. Tak bardzo interesujemy się newsami zewnętrznymi, co się dzieje wkoło nas, a nic na naszym własnym wnętrzu, a to jest lepsze i ciekawsze niż jakikolwiek film. Tyle wiemy o atakach z 11 września 2001, a jak zadam trochę trudniejsze pytanie odnośnie Ciebie samego, to ????? Dlatego jestem anty dramy YT na tym forum., wp, informacje ze świata itd. To jest tylko emocjonalna podnieta, małpia i tyle. Praktycznie cała nasza egzystencja jest skierowana to zewnątrz, zamiast do wewnątrz nas samych. To jest tragedia ludzkości. Wielu z was tego nie widzi, ale tak jest. Praktyczność. Na ile z tych wszystkich zewnętrznych info mamy wpływ ? Można jedynie pogadać o tym i to wszystko - dupa - maryna. Tyle to jest warte. Kolejny dystraktor od własnego życia.
 5. Ulokowanie 50000PLN

  Panowie, jakie zloto. Jeszcze raz piszę. 50 000 papieru to góra drobnych. Wiem, wiem... dla Kowalskiego odłozenie 1000 zł na Egipt raz w roku to szczyt marzeń ;D Złoto to można kupować jak masz grubą nadwyżkę pieniędzy idącą w miliony.... Za to nawet sztabki nie kupisz muhehe. 1 taka kosztuje pona 1 mln papieru !
 6. Alko (umysł) a trening

  To jest tylko działanie alkoholu, a nie żadna siła mentalna. Ja po paru piwach biłem rekordy na siłowni. Po prostu alkohol działa jak znieczulacz, bloker bólu - kiedyś miał takie zastosowanie. Ludzie pijani łamią żebra i idą do domu spać, a jak się obudzą w miare trzeźwi to dzwonią po karętkę, bo oś ich boli
 7. Wypowiem się tylko raz w tym temacie. Ludzki umysł potrzebuje pewności, bezpieczeństwa, jakiejś nadzieji oderwania od tego co mamy teraz, a już na pewno boi się śmierci, więc wymyśla. Wymyśla Bogów, wymyśla reinkarnacje, duszę, cokolwiek Twoja kreatywność Ci pozwoli i ma chociaż jakiś sens. Im więcej zagłębiłem się w działanie móżgu, rozwój osobisty i przede wszystkim, co może śmieszyć - duchowy tym bardziej się w tym utwierdziłem. Po wielu latach poszukiwań, porzuciłem więc wszystkie ścieżki i zostałem sam ze sobą. PS. Darujcie sobie cytowanie mnie. Gadanie o czekoladzie nie jest czekoladą, menu nie jest obiadem. A do tego sprowadzają się te wszystkie durne dyskusje o ezoteryce, Bogu, religiach i innych.
 8. Kino

  To już lepiej idź z nią na grzyby.
 9. Ulokowanie 50000PLN

  Kryptowaluty to taka sama piramida finansowa jak inne wynalazki. Zarabiają na nim tylko Ci którzy siedzą najwyżej. Reszta to jelenie.
 10. Ulokowanie 50000PLN

  Ładuj siano w siebie i w umiejętności, certyfikaty, biznes. Tego czego się nauczyłeś nikt CI nie zabierze. 50 000 to żadna kwota. Wielka góra drobnych. Może na przeciętnym obywatelu robi to wrażenie, ale to tak naprawdę nic.
 11. Za miłością pojechałbym na koniec świata <3 Do tej pory pamiętam jak - 20 C a ja, żeby zostać z nią godzinę dłużej, musiałem zapindalać 25 km z buta w śnieżycy (ostatni autobus pojec
 12. Program naprawczy

  Jeżeli powiedziałbym mu, że jeżeli nie wykona swoich postanowień, przyrzeczeń to zostanie zabity, a wraz z nim całą rodzina, to nie miałby żadnych wymówek. Kwestia odpowiedniej motywacji.
 13. Powitanie

  Witamy. Ucz się, rozwijaj, wnoś dużo w społeczność forum.
 14. Czarny t-shirt i czarne skarpetki jako jedyne w szafie

  Źle, że wygląd ma stanowić o tym jakim człowiekiem jesteś. Wygląd jak prawiczek czy gej ? Bez obrazy, ale poziom żenujący i świadczy o tym jaki śmietnik jest w umyśle jego własciciela. Trzeba korygować takie nastawienia.
 15. Samochody waszych marzeń

  Hmm jakbym miał 10 mln to nie kupiłbym tak drogiego samochodu. Przy 100 mln zacząłbym się zastanawiać. Jedna z moich zasad życiowych, to brać tyle ile naprawdę potrzebuje, ale dawać z siebie wszystko. Gdybym był przeciętnym Kowalskim albo gdyby przeciętny Kowalski reprezentował by mój styl życia, to z powierzchni ziemi zniknęłoby ponad 90 % biznesów.
×