Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Tornado

Użytkownik
 • Zawartość

  701
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

480 Świetna

4 obserwujących

O Tornado

 • Tytuł
  Starszy Sierżant
 • Urodziny 08.02.1977

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Paprykarz ZS
 • Interests
  Elektryka Informatyka Motoryzacja Biologia Budownictwo Metalurgia Modelarstwo Behawioryzm

Ostatnie wizyty

760 wyświetleń profilu
 1. W podobnych sytuacjach wciskam białogłowe do skrzydła uderzeniowego, mina bez cenna. Niby będą blisko a jednak podkomendne, ustawione w jednym szeregu z pozostałymi samicami. Sytuacja patowa do bólu. Zawsze widzę ten świdrujący podłogę wzrok(co jest curwa?) za kogo on się uważa. Istotą jest czy "laleczka"(czaki) gapi się w dół.
 2. Mnie osobiście"rozpierdoliło" stwierdzenie iż nasz efemeryczne panie nie lubią kiedy się je kocha , tylko ma się je pożądać. Brak pożądania= brak opcji manipulowania. Zajefajne równanie do rozgrywania obliczeń wszelakich.(chyba jedna z brakujących stałych w tej układance) Zakochanie się pani- potrzebuje czegoś od nas. Pożąda nas - gadzi móżdżek się zakochał/potrzebuje genu. Liczebnik i mianownik Matki natury podany na srebrnej tacy, i jest cacy. AAAA jeszcze jedno Stwierdzenie jaki to jesteś wredny - pani informuje iż jej system nie radzi sobie z manipulacją w dziedzinie gdzie jesteś wredny.
 3. Czytam czytam i curwa nie wieże. Dla tych co nie"cumają" doktryny obecnego systemu zapodam po"średniwiecku" : Weź ten swój zakuty łeb, miecz pod pachę i zapierniczaj do "kśmieżżżżniczki" z buta(w palącym śłońcu,śniegu,wiatyrku koło cyrku,z górki na pazurki). Jak zasapany do człapiesz do wieżyczki :"kśmiężniczkiiii" napewno po drodze żaden ale to na 1000% żaden Ksieńciunio cie nie wyprzedzi, a twoja wybranka będzie czekać z poranka, wisieć w oknie , jak z buta idący do niej BIAŁY RYCERZ moknie. Będą żyli długo i szczęśliwie, do innych zamków na szlachetne bale sobie"zbuta zapindolą" w karnawale. Po miesięcznej tej podróży gdzie czas im się trochę dłużył, dotrą razem zaproszeni, futra pozostawią w sieni, na sali balowej, koło królowej rozsiądą zaś wygodnie, z błota se otrzepią spodnie, w net usłyszą "się wynoście", miesiąc temu byli goście, czyście całkiem poszaleli, macie czelność całkiem nową na imprezę spóźnić się grudniową? Zatem drodzy moi mili co w momencie tym przybyli, poszli sobie goście, do dom wrócą gdzieś tam w poście. Natura taka zaś człowieka na wygodę swoja czeka, ona idzie gdzieś tam lasem, może zajrzy do nas czasem. Polowanie w takim stanie, to za zwierzem pobieganie. Rosomaki popylają, złapać z kapcia się nie dają. Bida głód i nędza, zbuta ich nikt nie dopędza. Morał z tego taki krótki. Chcesz polować? Odrzutowe kupuj butki !!!! @Odlotowy(miało być odlotowe ale wiesz... )
 4. Wybory moderatora na forum

  @Quo Vadis?Kop na zapęd od mienia ,coby Ci robota lepiej szła.
 5. Samotne 30tki na przykładzie mojej ex

  @Łapinski Nie chce ale muszę, więc: 3 typów to budowanie dowodu społecznego na ilość nie jakość. Gorzej ubrana!(być może subiektywna opinia wypowiadającego) ale laski albo maja gorsze siano albo mniej czasu jeśli przychodzą źle skrojone na balety. Cały czas odwalała tańce godowe na pokaz, komuś komu nie zależy nie traci energii życiowej na pokazywanie czegokolwiek. Siła typów 3, to oznacza iż świadomie baluje dla adoracji śliniącymi się w koło pizdeuszami bo w PL niema legalnej ustawowej hipergami. Po za tym laska z dnia na dzień potrafi przestać cię poznawać jak niema zysku ze znajomości. Tu po 10 latach odwala tańce godowe? @Konstruktor Żal po długich relacjach jest zawsze, często przemieszany z gniewem.
 6. Samotne 30tki na przykładzie mojej ex

  @Łapinski Kompletnie nie zrozumiałeś wypowiedzi @giorgio, mianowicie dał znać naszemu społeczeństwu iż przeszedł na wyższy level, to znaczy obserwacyjny(Brawo TY). Potrafi w amoku hałasu/testosteronu/atmosfery klubowej prowadzić racjonalna obserwacje i wyciągać wnioski a nie tylko się najebać sokiem z gumijagód. Co zupełnie nie przeszkadza od czasu do czasu Reasumując sam obecnie chodzę na disco jako "obserwatore w toaletto peleryne mnie buchniettto" i oglądam spierdolinę systemową od środka jako konstruktor. Wciskam kity, zaglądam do telefonów laskom, szukam mitycznych znaków na dłoniach i cała masa bzdetów mająca na celu wymieszaniu błota w betoniarce. Skoro Brat @giorgio stwierdził iż widywał lepiej ubraną ex wcześniej to zdecydowanie ma "racyje obserwacyjną" status owej ex podupada. Tyle i tylko albo aż dla tych co nie wieżą w schematyczność samiczek.
 7. @Rycerz Maly Niestety dupa/leń jesteś, mianowicie facet/mężczyzna dzisiaj bez prawka jest gorszy, ma słabszy status. Traktuj prawko jako kolejną licencje na zabijanie/polowanie. Wkrótce wasze życie(rodzinne) zmieni bieg/organizacje i zacznie zaczepiać o wątki związane zawsze z udziałem samochodu. Samiczka zaczyna być auto(samo) niezależna co może/często jest początkiem końca(wiesz jakiego). Reasumując zrób prawko czym prędzej i najlepiej potajemnie(koniecznie potajemnie). Teraz @Stary_Niedzwiedz opisał jota w jotę jak wyglądają karoce "ksiemżniczek", dlaczego karoce bo to własnie tak one odbierają samiczko-wozy. Ty masz być jej dworzaninem i dbać rycersko o blask chwały(utrzymywać stan techniczny), błysk karocy(sprzątać,myć karoserie) i karmić konie pociągowe(zalewać wachę). Dziwne iż kobiety mówią karoseria(karoca) a my "na budzie"/"w budzie" czyli samotny wilk w swojej budzie. Patent @giorgio z czyszczeniem miejscowym przetestowałem wielokrotnie i gwarantowane chcheszki o raz wcurw samicy. Co do stanu technicznego/dbania to nie przejmuj się świetnie potrafią znaleźć warsztat i odstawić auto do naprawy/diagnostyki/serwisu, problem jest iż zawsze to samiec ma zapłacić bo on jest facetem i powinien dbać o auto(i tu wielu z nas się rozkłada i daje wciągnąć w tę gierkę systemową). Sam dłubałem w swoim oraz "karocy jaśnie pani" aż apogeum osiągnęło poziom rubla transferowego(naprawa auta za obiad w niedzielę). WTF???? Kolejnym etapem będzie wewnętrzna potrzeba(twoja powiedzmy) posiadania wszystkiego do obsługi samochodu(narzędzia ,chemia, garaż), oczywiście pani to będzie na tobie wymuszać jak KK wiarę w istnienie diabła. Zaczną się kolejne shit testy np:zostań w domu z dzieckiem bo ona jedzie na myjnie skoro ty nie myjesz(wróci po 3 godzinach bo była duża kolejka) a tu nagle się okaże iż wozi dupę po koleżankach/kolegach/sklepach etc.
 8. "Jestem gruba"

  Kiedyś coś o tak: a tu rewersik dla stulej....y:
 9. Dodam od siebie "takowe obserwacyyyyje naukowe". Siła haju na początku jest proporcjonalna do długości późniejszego rozpadu połowicznego pierwiastka małżeństwa. Czyli czym mocniejszy chaj tym większe wiązanie sub atomowe. Jednocześnie czym mocniejszy chaj tym większe promieniowanie rozpadu połowicznego związku(rozpierducha przy rozwodzie). Jeśli chodzi w kwestii mezaliansów, to wzbogacanie uranu("małży") jest samobójstwem termonuklearnym.
 10. Ciężka sprawa - proszę o radę

  @TylerDurden Napisze językiem termonuklearnym . Najwyraźniej nie zakumałeś, że to wojna. Tu niema poczucia sprawiedliwości, będzie wiele ofiar w cywilach. Zazwyczaj jest to dziecko. Teraz primo tak często widując się z młodym robisz mu krzywdę, bo "małaża" jest na razie bez obstawy i niema potrzeby podrzucania ci dziecka. Jak pisał gdzieś"Redziuchny" :"nawet sportowy koń nie pójdzie pełną parą cały bieg". Tobie zaczyna własnie brakować poszczególnych paliw. Najpierw kończy się determinacja, następnie pojawi się uczucie oszukania, samotność, zazdrość,gniew. Nie czytasz pomiędzy wierszami więc Ci to rozpisze. Teks "nie dam ci rozwodu"ble ble .... to nic innego jak zdanie sobie sprawy iż jej SMV jest na tyle niskie, co spowoduje słabe środki utrzymania, brak bankomatu(TY), brak poczucia władzy nad(ty), szykanowanie społeczne( bo ona nie będzie rozwódką). Na zasadzie postawy lustrzanej próbuje zaimplementować w Tobie poczucie winy, co niestety jej na razie wychodzi bez problemu. Wszystkie ruchy(życie) dopasowujesz do "małży" i dziecka. Możesz zaprzeczyć ale to tylko będzie negowanie swojej postawy nic więcej. Na razie ta batalia przypomina starcie 2 dywizji pancernych na linii frontu, gdzie linią graniczną jest dziecko. Teraz termonuklearnie. Jest tylko kwestią czasu kiedy "małża" znajdzie sobie bolca. Porównamy to do zrzucenia bomby atomowej na wasz związek. Pierwszym objawem będzie fala akustyczna uderzeniowa która rozejdzie się po wszystkich osobach(uderzenie społeczne) w jej i Twoim otoczeniu(będzie Ci psuć dowód społeczny). Następnie Będzie fala wyburzeniowa, zacznie się gra o fanty, zasoby,pieniądze(nie da dziecka bo nie ma na "życie") czyli będzie cię rujnować ekonomicznie. Kolejne będzie promieniowanie alfa:czyli powoli część znajomych się zacznie inaczej zachowywać. Promieniowanie beta: zobaczysz iż nagle otaczające cie struktury zaczynają kuleć i nie funkcjonują. Promieniowanie Gamma: zaczniesz podupadać emocjonalnie na wielu płaszczyznach(zazdrość,poczucie winy,nie smak sytuacyjny,bezsilność,może problemy ze zdrowiem- przejściowe,wywalone fundusze na prawników,nie sprawiedliwe alimenty,odwrócenie się części społeczności ). Przez pewien okres będziesz się leczył "jugolem" czyli kobietki na szybko, niestety zazwyczaj jest to terapia krótko terminowa/mało skuteczna. Wiem, kontakt z młodym/młoda jest jedyną obecnie wartością mentalna w twoim życiu obecnie, ale obwinianie siebie i rozrywanie jego osnowy życia na dwa światy nić jemu nie da. Musisz się pogodzić iż najprawdopodobniej "małża" dostanie młodego w sądzie. Więc zacznij się z nim widywać w taki sposób jak byś już miał ustawione kontakty z dzieckiem sądownie. Żadnych gierek typu ja go odwiozę i przywiozę jednocześnie. Bo ona to,tamto sramto, nie chce dać to spadam i nara "fra......". Trochę powojuje a potem sama będzie wciskać młodego. Ogólnie z autopsji to wojna po której na polu walki zostaniesz praktycznie sam i będziesz szedł na bagnety jak skończy się amunicja(kasa,znajomi,rodzina) nawet nie zdajesz sobie sprawy ile/u znajomych/rodzina może cię zdziwić soja późniejszą postawą. Możliwe iż będziesz dla nich wina całego zła świata. Pamiętaj na każdy manewr jest broń "ANTY", stosuje się ja tylko do 3 generacji potem się po prostu nie opłaca Wymaż zbroję w błocie co by przestała lśnić i naostrz bagnet.
 11. Dziwne Zachowanie Kobiety

  @igor77 Jak laska zapodaje tekstem "zdzwonimy się/będziemy na telefonach" nie podając konkretnych wskazówek co do terminu to już po relacji. Raczej te spotkanie będzie po to by ona mogła ciebie rzucić a nie ty ją. Nie wierz w rozstanie polubowne.(nigdy) Raczej nowa gałązka jest jeszcze zbyt mało okiełznana, a pnie nie lubią pustki. Zero dzwonienia. Zero wychodzenia do "Ristoratoje", jak ma ochotę pogadać to niech ruszy do Ciebie 4 litery. Wstrzymanie wydatków wszelakich związanych z pańcią.
 12. Oświecę cię troszeczkę. Obecnie wszystkie planowane operacje maja ciągi medyczne dla wydębienia pieniędzy z NFZ. Więc nie spiesz się tak z odebraniem koleżanki z pooperacyjnej. Po za tym wszelakie "Ub ez pieczenia" trzeba była zawierać przed postawieniem diagnozy o nowotworze. W każdym większym mieście są fundacje dla rakowców różnej maści, niestety zawsze jest więcej chętnych niż możliwości pomocy. Z autopsji : jeśli się operacja uda z założeniami to nie ma co chalucynować nie wiadomo jakiej rehabilitacji . Po tych operacjach znacznie szybciej dochodzą do siebie niż np po złamaniach otwartych.
 13. Nazwa firmy - konkurs

  "PAKATECH"Płytki ,Architektura Krajobrazu,Akcesoria, Technika. Tak na szybko
 14. Wewnętrzne rozdarcie religijne

  Kiedyś w USA kopiąc węgiel znaleźli ścianę z cegły w pokładach węgla. Zatem ziemia na pewno jest "płaska", zwłaszcza jak się mierzy poziomicą. Osadowiona na wielkim kawałku płótna, który jak wiatyr powyje to pagórki postają. A owieczki hej! Dziś z całą stanowczością po "badaniach empirycznych" stwierdzam iż KK to stek bzdur i schematów socjotechnicznych ala opium dla masssss.....sss.ss.ss.s.(tu ukryłem sykanie węża kusiciela). Jedyne jabłko jakim A mógł skusić kobiete to te na wybieraku biegów w BMW 7.
×