Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

volcaniusch

Użytkownik
 • Zawartość

  347
 • Donations

  15,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

296 Świetna

1 obserwujący

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Gdzieś na południu
 • Interests
  Informatyka, motoryzacja, filozofia, polityka, Miyazaki, neuronauki, matematyka... Ogólnie jestem ciekawy świata i ludzi. :) - 26 lat, zwolennik filozofii F. Nietzschego, politycznie czerpię z lewej jak i z prawej strony, jednak ocenę mam krytyczną jak i do jednych i drugich (często narażając się jednym i drugim), staram się być racjonalistą jednocześnie starając się zrozumieć osoby "uduchowione". ;) Mam fioła na punkcie japońskiej motoryzacji.

Ostatnie wizyty

1631 wyświetleń profilu
 1. Marlena wali konia Rafatusowi na ShowUp! Mega dymy! +18

  Zawsze można wysłać wódkę/papierosy z bromem. Ostudzi chuć milusińskich.
 2. Ja to widzę tak: przyjąć uchodźców z krajów jak Liban, gdzie jest ich za dużo i mały Liban nie daje rady - to są ludzie, którzy faktycznie uciekli przed wojną. Natomiast nie poprę przyjmowania nielegalnych imigrantów, którzy samowolnie wchodzą na terytorium państw. Trzeba też wspomnieć o arabskich wiosnach, gdzie Zachód znowu wprowadzał wolność i demokrację na swoją modłę.
 3. Czy warto jeść pestki owoców?

  Ja to tylko to zostawię: https://pl.wikipedia.org/wiki/Amigdalina
 4. Rafatus przyznaje się ile zarabia! Szok! Duża kwota!

  @Garrett W punkt. Jeżeli zarabia 7 koła na streamie, to może się ogarnąć życiowo, pokończyć kursy czy szkoły. Za dzienną kwotę jego opłacam sobie czesne prawie na 2 lata. Oburza raczej brak skorzystania z szansy jaką są pieniądze, aniżeli zawiść czy coś. Szkoda chłopaka, bo źle skończy wg mnie. Znam sporo ludzi, którzy zamiast ogarnąć życie to przesrali i przesikali pieniądze. Mają z tego cukrzycę, miażdżycę i depresje, bo życie po latach tłustych okazało się brutalne. EDIT:: Już widać po nim, że jest z nim delikatnie mówiąc niedobrze... Warto popatrzeć na jego cerę czy wyraz oczu i serio: w życiu nie chciałbym mieć tylu hajsu (mam na tyle, że nie boję się choroby czy kupna nowej mikrofali ) i mieć tak zajechane zdrowie i umysł. Tutaj jest nad czym zapłakać, a nie zazdrościć. Jestem też ciekawy czy czasami jakaś sieć partnerska nie trzyma na tym łapy i kosi siano na kopniętej przez rzeczywistość młodzież. "Patrzcie na tego patola, ma potencjał, jest naturszczykiem i ludzie lubią to oglądać. Damy mu do 10k za stream, reszta dla nas". Serio - coraz bardziej zgorzkniały jestem. Podejrzewam sieci partnerskie, bo widzę schematy czy to u Rafatusa, Rafonixa czy DanielaM.
 5. Kononowicz zawsze się broni tymi samymi argumentami o wierze, itp. Wg mnie matka go kryła, pomimo upokorzeń i przemocy ze strona Krzysia. Raz, bo była jego matką, a dwa syndrom sztokholmski, a trzy jeżeli od małego było się pomiatanym to potem trudno wyplenić podświadomy wzorzec z siebie, że się tym pomiatanym. Nie mam dowodów, ale sądząc po zachowaniu Kononowicza to nie zdziwiłbym się, gdyby to była prawda.
 6. Daniel Magical chce zrobić stream z Kononowiczem

  Kononowicz nie pije i nie pali od maleńkiego. On tylko testuje.
 7. Daniel Magical chce zrobić stream z Kononowiczem

  @MoszeKortuxy Pewien rodzaj przekazu myśli niczym u delfinów czy nietoperzy.
 8. Daniel Magical chce zrobić stream z Kononowiczem

  Mi przestało być żal Kononowicza po aferze z paczką z Norwegii. Ten człowiek nie ma za grosz w sobie pokory i pozytywnej energii w sobie. Pazerny, leniwy, wymuszający poprzez płacz i skamlenie pomoc. W Choroszczy dostałby papiery, na komisje i dostaje poziom umiarkowany P2 i idzie na cieciówkę na umowę o pracę i problemy z pieniędzmi by się skończyły. Znam paru ludzi i chodzi się raz na 3 - 4 dni do pracy i dostaje się minimalną. Fakt to mało, ale trzeba sobie radzić - z uwagi, że Kononowicz mieszka sam de facto to by wystarczyło mu na jako takie życie. W swoim życiu pracowałem w mało prestiżowym zawodzie za 600-700 zł miesięcznie na umowie-zlecenie, bo potrzebowałem żyć i nie skamlałem. Patologia naszego kraju, ale miałem się popłakać (było na początku pracy ciężko, że padłem na łóżko i waliłem pięściami w łóżko z płaczem - ale nikt tego nie widział)? Zaznaczam, że mam raczej lewicowe poglądy jeżeli chodzi o sprawy społeczno-ekonomiczne (nie, nie popieram feminizmu), jednak trzeba powiedzieć jasno, że do jasnej oceny sytuacji jest potrzebna też konserwatywna percepcja na pracę ludzką. Normalny człowiek jeżeliby paczka nie przyszła powiedziałby, że no trudno, zdarza się. Wyśle może jeszcze raz i dziękuję za chęci. Co do streama: Daniel ma już dosyć słuchania Konona. Na prawdę podziwiam go za cierpliwość i udawanie zainteresowania.
 9. O typowej katoliczce

  Jeszcze jedno: po urodzeniu żądanej przez nią ilości dzieci możesz zawiązać sobie na supeł albo chować się z divami jak ja ze szlugami w liceum przed rodzicami. Ja bym się od takich katoliczek trzymał z daleka.
 10. Pies obronny

  Ze swojej strony polecam nowofundlandczyka. Charakter raczej łagodny, łatwy w miarę w prowadzeniu, ale wygląd odstrasza. Raczej kto nie zna się na psach nie będzie ryzykował konfrontacji. Większość ludzi pomyśli, że takie bydle to i użreć potrafi.
 11. Pies obronny

  Jak nie masz golda na szkoleniowca. czasu i cierpliwości to zdecydowanie nie. Pies też musi czuć, że jesteś przewodnikiem stada i jesteś stabilny psychicznie, bo inaczej pies będzie robił co chciał. Taka samowolka sprowadzi na Ciebie mnóstwo problemów. Te rasy psów mają skłonności do dominacji i nie tylko to dotyczy ras uznanych za niebezpieczne. Mam yorka suczkę, która potrafi być uparta i samowolna. Poczytaj trochę o tym w internecie, poszukaj może materiałów na YT. Myślę, że jak zdobędziesz tą wiedzę, to będziesz miał wątpliwości co do posiadania takiego psa.
 12. Sekcja past

 13. Niech będzie pochwalony Administrator!

  Siema!
 14. 30 letni prawiczek, przegryw

  Ja bym jeszcze perma za trolla.
×