Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

volcaniusch

Użytkownik
 • Zawartość

  346
 • Donations

  15,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez volcaniusch

 1. Ja to widzę tak: przyjąć uchodźców z krajów jak Liban, gdzie jest ich za dużo i mały Liban nie daje rady - to są ludzie, którzy faktycznie uciekli przed wojną. Natomiast nie poprę przyjmowania nielegalnych imigrantów, którzy samowolnie wchodzą na terytorium państw. Trzeba też wspomnieć o arabskich wiosnach, gdzie Zachód znowu wprowadzał wolność i demokrację na swoją modłę.
 2. Czy warto jeść pestki owoców?

  Ja to tylko to zostawię: https://pl.wikipedia.org/wiki/Amigdalina
 3. Rafatus przyznaje się ile zarabia! Szok! Duża kwota!

  @Garrett W punkt. Jeżeli zarabia 7 koła na streamie, to może się ogarnąć życiowo, pokończyć kursy czy szkoły. Za dzienną kwotę jego opłacam sobie czesne prawie na 2 lata. Oburza raczej brak skorzystania z szansy jaką są pieniądze, aniżeli zawiść czy coś. Szkoda chłopaka, bo źle skończy wg mnie. Znam sporo ludzi, którzy zamiast ogarnąć życie to przesrali i przesikali pieniądze. Mają z tego cukrzycę, miażdżycę i depresje, bo życie po latach tłustych okazało się brutalne. EDIT:: Już widać po nim, że jest z nim delikatnie mówiąc niedobrze... Warto popatrzeć na jego cerę czy wyraz oczu i serio: w życiu nie chciałbym mieć tylu hajsu (mam na tyle, że nie boję się choroby czy kupna nowej mikrofali ) i mieć tak zajechane zdrowie i umysł. Tutaj jest nad czym zapłakać, a nie zazdrościć. Jestem też ciekawy czy czasami jakaś sieć partnerska nie trzyma na tym łapy i kosi siano na kopniętej przez rzeczywistość młodzież. "Patrzcie na tego patola, ma potencjał, jest naturszczykiem i ludzie lubią to oglądać. Damy mu do 10k za stream, reszta dla nas". Serio - coraz bardziej zgorzkniały jestem. Podejrzewam sieci partnerskie, bo widzę schematy czy to u Rafatusa, Rafonixa czy DanielaM.
 4. Kononowicz zawsze się broni tymi samymi argumentami o wierze, itp. Wg mnie matka go kryła, pomimo upokorzeń i przemocy ze strona Krzysia. Raz, bo była jego matką, a dwa syndrom sztokholmski, a trzy jeżeli od małego było się pomiatanym to potem trudno wyplenić podświadomy wzorzec z siebie, że się tym pomiatanym. Nie mam dowodów, ale sądząc po zachowaniu Kononowicza to nie zdziwiłbym się, gdyby to była prawda.
 5. Daniel Magical chce zrobić stream z Kononowiczem

  Kononowicz nie pije i nie pali od maleńkiego. On tylko testuje.
 6. Daniel Magical chce zrobić stream z Kononowiczem

  @MoszeKortuxy Pewien rodzaj przekazu myśli niczym u delfinów czy nietoperzy.
 7. Daniel Magical chce zrobić stream z Kononowiczem

  Mi przestało być żal Kononowicza po aferze z paczką z Norwegii. Ten człowiek nie ma za grosz w sobie pokory i pozytywnej energii w sobie. Pazerny, leniwy, wymuszający poprzez płacz i skamlenie pomoc. W Choroszczy dostałby papiery, na komisje i dostaje poziom umiarkowany P2 i idzie na cieciówkę na umowę o pracę i problemy z pieniędzmi by się skończyły. Znam paru ludzi i chodzi się raz na 3 - 4 dni do pracy i dostaje się minimalną. Fakt to mało, ale trzeba sobie radzić - z uwagi, że Kononowicz mieszka sam de facto to by wystarczyło mu na jako takie życie. W swoim życiu pracowałem w mało prestiżowym zawodzie za 600-700 zł miesięcznie na umowie-zlecenie, bo potrzebowałem żyć i nie skamlałem. Patologia naszego kraju, ale miałem się popłakać (było na początku pracy ciężko, że padłem na łóżko i waliłem pięściami w łóżko z płaczem - ale nikt tego nie widział)? Zaznaczam, że mam raczej lewicowe poglądy jeżeli chodzi o sprawy społeczno-ekonomiczne (nie, nie popieram feminizmu), jednak trzeba powiedzieć jasno, że do jasnej oceny sytuacji jest potrzebna też konserwatywna percepcja na pracę ludzką. Normalny człowiek jeżeliby paczka nie przyszła powiedziałby, że no trudno, zdarza się. Wyśle może jeszcze raz i dziękuję za chęci. Co do streama: Daniel ma już dosyć słuchania Konona. Na prawdę podziwiam go za cierpliwość i udawanie zainteresowania.
 8. O typowej katoliczce

  Jeszcze jedno: po urodzeniu żądanej przez nią ilości dzieci możesz zawiązać sobie na supeł albo chować się z divami jak ja ze szlugami w liceum przed rodzicami. Ja bym się od takich katoliczek trzymał z daleka.
 9. Pies obronny

  Ze swojej strony polecam nowofundlandczyka. Charakter raczej łagodny, łatwy w miarę w prowadzeniu, ale wygląd odstrasza. Raczej kto nie zna się na psach nie będzie ryzykował konfrontacji. Większość ludzi pomyśli, że takie bydle to i użreć potrafi.
 10. Pies obronny

  Jak nie masz golda na szkoleniowca. czasu i cierpliwości to zdecydowanie nie. Pies też musi czuć, że jesteś przewodnikiem stada i jesteś stabilny psychicznie, bo inaczej pies będzie robił co chciał. Taka samowolka sprowadzi na Ciebie mnóstwo problemów. Te rasy psów mają skłonności do dominacji i nie tylko to dotyczy ras uznanych za niebezpieczne. Mam yorka suczkę, która potrafi być uparta i samowolna. Poczytaj trochę o tym w internecie, poszukaj może materiałów na YT. Myślę, że jak zdobędziesz tą wiedzę, to będziesz miał wątpliwości co do posiadania takiego psa.
 11. Zakładam temat z opiniami na temat różnych gumek i Waszych doświadczeniach. Ja zaczynam. Najlepsze jakie miałem okazję używać to UNIMIL SKYN - nic się nie zsuwa, prawie jak bez gumy. Do minusów to dziwny zapach. Partnerka też mi mówi, że czuje jakby wcale jej nie było. Jeżeli chodzi o durexy to zawiodłem się na classicach - niebieskich. Zsuwają się i mocno mnie uciskają. FeelThin lepiej, ale nadal problem z zsuwaniem się i czuję ucisk. Fetherlite Elite czy PerformaxIntense - wreszcie mogę powiedzieć, że są dobre i nie uciskają jak poprzednie. O co chodzi z zsuwaniem się: po prostu nie chcą się rozwinąć do końca na moim penisie. Jak na razie zero pęknięć.
 12. Sekcja past

 13. Niech będzie pochwalony Administrator!

  Siema!
 14. 30 letni prawiczek, przegryw

  Ja bym jeszcze perma za trolla.
 15. Podziękowania dla HORACIOU5a oraz Aroxa

  H5 swoją wypowiedzią zmanipulował pewnie wielu Braci i mu lajknęli jak ja, bo to co napisał jest de facto słuszne, ale wykorzystał to do osobistych porachunków do kogoś kogo nie lubił wsadzając w umysł @MoszeKortuxy intencje, których nie miał pisząc do @deomi. To jest najbardziej paskudne, że za kurtyną męskości i szlachetności chciał ubić nielubianą przez siebie personę. Schemat: wywód o niby o "kobiecej logice" forumowiczów -> lajki przyznane, atencja -> odzywa się Kortuxy i się zaczyna festiwal szkalowania moda przez H5. Jakbym znał, co się dzieje w kuluarach co się dzieje to nie polubiłbym wpisu H5.
 16. Samcza hipokryzja czyli what the fuck Brohany?

  @Stulejman Wspaniały Jak dla mnie H5 napisał tak, żeby zebrać lajki, w tym i ja mu dałem, ale potem nagle zaczęło się walenie w @MoszeKortuxy, do którego nic osobiście nie mam. Sam czuję niesmak po tym wszystkim, szczególnie, że przeczytałem wątek w rezerwacie, gdzie Kortuxy został opacznie zrozumiany. Z jednej strony mam podobne poglądy do H5, z drugiej mam sympatię do prostolinijności Kortuxego, który de facto nic złego nie napisał w rezerwacie. Wystarczy pomyśleć, a sam kontekst mówi: "co z tego, że napiszę Tobie, że masz zerwać jak i tak będziesz z swoim pijakiem Misiem-Pysiem". Dla mnie EOT. P.S. W przeciwieństwie do H5 rozumiem spojrzenie Kortuxego, bo sam myślałem kiedyś podobnie. Szczucie i umaralnianie nic tu nie da. Każdy ma swoje do przejścia i przeżycia, w tym błędy do popełnienia.
 17. Jest coś w tych szotach narkotycznego. Ja się złapałem na oglądanie Konona i Majora. Wiesz, że to głupie i czas się traci, ale i tak oglądasz następny materiał z bełkotem Majora i konsumpcją Krzysia. To samo z szotami streamerów. Jest to tak głupie, że aż... interesujące. I to jest jak z ciastkami. Jesz, aż się skończy, mimo świadomości zgagi po tym.
 18. Prezerwatywy - opinie

  @slavex Wiadomo, że Durex i Unimil są najdroższe. Skyny ostatnio w żabce były po 8.99. Pakowane po 3 w paczce, chociaż można kupić w rossmannie megapaki. Zwykle cena SKYNów za "trójki" to od 10.99 do 13.99. Dziurexy od 7.99 w Lidlu do nawet prawie 17 za PerformaxIntense. Ze względu na komfort psychiczny nie biorę tańszych. Oczywiście jeszcze partnerka bierze tabletki. Za młodzi jesteśmy na rodzicielstwo.
 19. Prezerwatywy - opinie

  @ReddAnthony A druga połowa? A tematy z wpadkami i dziećmi to jak mam rozumieć?
 20. Samcza hipokryzja czyli what the fuck Brohany?

  Dokładnie to napisałem, że ironizowałeś i byłeś brutalny w przekazie. Wątpię, żebyś był za byciem w związku z alkoholikiem/czką.
 21. Samcza hipokryzja czyli what the fuck Brohany?

  Przeczytawszy wątek @deomi mam wrażenie, że @MoszeKortuxy wyraził swoje poglądy na to okraszając brutalną ironią. Jest młody, dostał czerwoną pigułkę i ma włączony tryb młodzieńczej mizoginii. Miałem tak samo i nie powinno się go za to napierdalać jak to zrobił H5. Powiem tyle: pycha kroczy przed upadkiem. Nie każdy od razu stał się światły w kwestiach kobiet. U mnie tak było: biały rycerz -> mizoginia -> wyjebka - terapia u psychiatry (nienawiść wyniszcza nas samych) -> stan obecny (mam kobietę, nie zdradzam jej, wykorzystuje wiedzę z forum, książek w praktyce, a nawet przemycam jej mojej lubej, która o dziwo się z nimi zgadza ). @MoszeKortuxy chwała Ci za moderowanie. Musisz jednak patrzeć człowieczymi oczami na problemy innych. Wiem idealnie co chciałeś przekazać i nie była to na pewno pochwała akceptowania partnera alkoholika. @HORACIOU5 ma rację, ale zrobił to w brzydki sposób i też nie potrafił zrozumieć drugiego. Ile Braci tyle interpretacji. Ja brzydzę się zdradą i blisko się utożsamiam z @Odlotowy i @Tomko. Przez jego post przelewała się często bierna agresja jak już mówimy o loszkologice. Samo pisanie, że jego tłumaczenie jest daremne trąci wiecie czym. Co do większości jego przekazu się zgadzam, ale można to było ładniej podać. Chciałem H5 obserwować na forum, ale nie mogłem. Doceniam jego wkład w forum, ale nie tłumaczy go to z bycia bucem. Serio, trudno mi połapać się w tym wszystkim.
 22. Samcza hipokryzja czyli what the fuck Brohany?

  http://braciasamcy.pl/index.php?/page/1-credo/ Ja to tylko zostawię. To Credo przyciągnęło moją uwagę i przekonało do dołączenia do forum.
 23. Uciec?

  @deomi Krótko i na temat: Jeżeli widziałabyś, że stopa dostaje gangreny to odcięłabyś czy ze strachu przed bólem pozwoliłabyś dojść bakteriom do serca? Ucinaj jak najszybciej. Dla niego będzie to sygnał, że coś z jego życiem nie jest w porządku. Ja tak zrobiłbym jakby moja luba piła nałogowo. Potem czytam: "zamordował żonę i dziecko w alkoholowym amoku". Kochaj może najpierw siebie, a wszystko będzie ok. Pisząc, że go kochasz mam wrażenie Twojego strachu przed samotnością.
 24. Nowy gniot Sexmasterki - Wyślij mi nudesa

  Ja tam nie widzę nic złego. W końcu zaśpiewała o tym czego pragną kobiety.
×