Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Tonieja

Użytkownik
 • Zawartość

  80
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

21 Świetna

O Tonieja

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Radio Samiec usunięte z youtube

  Marku, mam taką uwagę, nie jedź z dużymi kwantyfikatorami. Nagrałeś audycję, że każda kobieta zdradzi. Owszem jest taka potencjalność, ale to się nie zrealizuje w 100 procentach. Bez takiego uogólniania będzie bezpieczniej, realistyczniej i polityczniej.
 2. Paraliż senny, sen na jawie,

  Miałem to trzy razy w życiu. Gdybym nie wiedział o co chodzi narobiłbym w gacie. Najgorsze. o wiele gorsze niż niemożność poruszania się, było odczucie obecności złej postaci w pokoju, wiedziałem, że to majaki, jakaś manifestacja strachu tkwiącego dotąd w podświadomości, to mi pomogło nie zanieczyścić bokserek.
 3. No fap

  Panowie, jako świeży adept szkoły no fap prosiłbym doświadczonych samców o linki do materiałów wskazujących o ile to dobroczynnych substancji pozbawiamy się waląc konia. Na marginesie, kolega mutu w tym wątku zasugerował, że samice wyczuwają samca, jego desperację... Ni chuja, nie łapią tego, to jest tylko w głowie samca.
 4. Ksanti, dziewica nie zagwarantuje Ci budowania solidnych fundamentów. Dla przykładu dziewicą była dziewczyna jednego z moich najlepszych kumpli i przez wzgląd na naszą, z nim, relację, odtrąciłem jej zaloty. Natomiast z dziewczyną, która była już z kimś możesz zbudować jak najbardziej trwałą relację.
 5. Rozbrajanie shittestów

  Riposta nie na miejscu, bo akurat zmierzaliśmy do mojego legowiska. I nawet na tej ostatniej prostej nie zostały mi oszczędzone samicze odruchy.
 6. Rozbrajanie shittestów

  Dajta coś supermeny do tekstu, który nie jest chyba shittestem ale mają jakąś swoją wagę: Dlaczego nie masz dzieci?
 7. Podziękowania dla HORACIOU5a oraz Aroxa

  Tam śmieszność ze Spartaninem, zabawnie miało być i ironicznie w kontekście kwękania samców odchodzących. A tu proszę: cześć, papa.
 8. Podziękowania dla HORACIOU5a oraz Aroxa

  Wyraziła dezaprobatę i tyle. Lakonicznie, jak kurna jakiś Spartanin.
 9. Podziękowania dla HORACIOU5a oraz Aroxa

  To nie jest pompatyczny post. (Abstrahuję od tego, czy jej decyzja była słuszna czy nie).
 10. Podziękowania dla HORACIOU5a oraz Aroxa

  Serqet pokazała klasę prosząc o bana na życzenie - nie spodobały jej się posunięcia i tłumaczenia Marka, to odeszła. Kulturalnie, bez kłótni, można rzec po męsku.
 11. Nie taka zła ta Twoja sytuacja, można powiedzieć, że wszystko przed Tobą. Idź gdzieś popracuj może, to będziesz miał jakieś pieniądze. To tak na początek.
 12. Cele na 2018 rok

  - rzuciłem fajki, więc wytrzymać w postanowieniu - rzadko albo w ogóle nie sięgać po alkohol, na razie odstawiłem - no porn, w ogóle, już odstawiłem, - ograniczyć czas na internet, to będzie ciężkie - czytać jak najwięcej książek - siłownia, regularnie basen - już praktykuję - regularna medytacja, na razie mnie chuj strzela jak próbuję - praca nad niemieckim i angielskim - bungee (być może też spadochron) - mam lęk wysokości, więc będzie spora dawka emocji - poprawić stylówę, do tej pory miałem to w dupie - wysypiać się, od lat z tym przeginam - zacząć porządnie grać w szachy - bawić się w gokarty i paintball, na ile kasa pozwoli
 13. Porno jest złe

  Oj panie Puma Kele, bez wątpienia Ted Bundy nie był zjebem z ciężkim dzieciństwem, tylko stał się potworem, bo oglądał pizdy i chuje. To tak przeciążyło jego biedny mózg. Ludzie mają problemy z kobietami bo to dość problematyczne osoby są a związki nigdy nie są idealne. Podaj pan przykłady szmacenia i przykłady dominacji, to mnie bardzo ciekawi.
 14. Ten człowiek wzbudza we mnie taką odrazę, że nawet nie mam ochoty zapoznawać się dokładnie z historią jego poczynań. Bundy, przystojny, inteligentny, koleś o którym jakbyś nic nie wiedział to z przyjemnością gawędziłbyś z nim przy piwie. Model przystojny, nie zabijał, sprawa jest ok. Jakiś ciężki zwyrol, zabijał ale ma siłę/ pseudosiłę w sobie, rozumiem. Ale szmata, która potrafiła tylko dzieci zabijać? Gnida od której słabością wieje na kilometr? A jego flama jest pod urokiem swojego mena i produkuje takie przemyślenie "Ci chłopcy sami są sobie winni, że Mariusz ich zabił". Rzyg. No ale może Mariusz nie jest archetypicznym bad boyem, ma za to niezaprzeczalny urok osobisty.
 15. Moje urodziny

  Z pozoru grubiańsko acz bracia Rusy trafiają w sedno ze swym rubasznym humorem: Sztoby choj stajał i diengi byli! No i żeby najbliżsi w zdrowiu żyli.
×