Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Nefertiti

Samice
 • Zawartość

  238
 • Donations

  240,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

40 Świetna

O Nefertiti

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Ostatnie wizyty

1344 wyświetleń profilu
 1. Ha, ha, też mi to jakoś od samego początku nie pasowało, ale mówię sobie nie, nie pewnie źle miarkuję, a tu masz - babo placek ps. Kochani Panowie trzymajcie kobitki krótko i ani na milimetr nie popuszczajcie.
 2. Tak sobie myślę, że to jednak prowokacja - tu i na innych portalach. Sami dajemy pożywkę temu. Jaka stara, taka głupia - dałam się w bambuko zrobić
 3. Propozycja

  Proszę o wybaczenie, że taki żarcik czasami śmieszka połknę i ten gadzi mózg mnie tak pokrętnie prowadzi.
 4. Na bycie tatą nigdy za późno. Co innego jeśli dotyczy to kobiet. Im później tym gorzej to raz, a dwa uważam, że tabletki antykoncepcyjne są szkodliwe.
 5. @Ruda - dostałam kręćka Sorki - ja bym Cię zostawiła. Dla mnie to koniec relacji. Będziesz mieć możliwość - przeproś i wyciągnij wnioski, bo nie bawi się uczuciami drugiej osoby. A najlepiej odwróć sytuację jak byś się czuła, jak by on tak postąpił.
 6. Propozycja

  Ha - gdzieś to słyszałam, że to taka zabawa w kotka i myszkę. Babcia mówiła, że pułapka nie lata za myszką czy coś takiego. A i że mężczyźni lubią długie polowanie. Dla mnie to jakieś zawiłe. Nie czaje tego.
 7. Propozycja

  A co masz do stracenia? Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz.
 8. Prawo jazdy 2018 - zmiany

  Totalny absurdbrak słów, ale cóż kasa musi się zgadzać
 9. Cześć

  Cześć.
 10. @Eleanor- oj chciałyby, chciały właśnie tak - wychowana. To rzadkością, ale są. Dodam iż od dziecka trzeba wychowywać, bo w późniejszym wieku niestety, ale nawet nauka temu nie pomoże, bo i tak wylezie. Przebiegłym i cwańszym pomoże do lepszej manipulacji. A jak dołożyć rozstanie - rozwód, to wtedy najlepiej i najbardziej widać oblicze.
 11. @Drizzt, przeczytałam wstawiony przez Ciebie \cytat\. Zgadzam się z tą poradą. Ktoś trafnie to ujął na 90%. Moim zdaniem, każdy mężczyzna powinien te słowa zapamiętać i oprawić w ramkę - zachować dla potomnych. Ja sobie skopiuję - zapiszę, zachowam i przekażę. Dzięki.
×