Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Gr4nt

Użytkownik
 • Zawartość

  479
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

519 Świetna

O Gr4nt

 • Tytuł
  Starszy Kapral
 • Urodziny 07.08.1981

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Śląsk
 • Interests
  Kalistenika, stare ciężarówki

Ostatnie wizyty

544 wyświetleń profilu
 1. "Jestem gruba"

  "Byłaś gruba, jesteś gruba i będziesz gruba"
 2. Aborcja

  To wyobraźmy sobie również, że można ustalić ojcostwo przed pobraniem zarodka od matki. Jak już tak sobie wyobrażamy
 3. Aborcja

  Panie kolego i o to chodzi. Wojujące feministki nie wiedzą, że są tylko narzędziem do osiągnięcia założonych przez system celów.
 4. Aborcja

  Dobrze, że twoja matka tego nie wiedziała.
 5. To błąd. Kobiety nie były, nie są i nie będą równe mężczyznom. Trzeba było włożyć ten baniak bo ta lichocina się przepukliny dorobi jak będzie tyle dźwigać. Nie można popadać w mizoginizm. Widzę dwa skrajne zachowania u młodych członków naszej braci. Albo skrajny białorycerz, albo mizogin. Jest też trzecia droga. Jak pomagasz kumplowi to co czujesz? Pewnie nic. Pomogłeś kumplowi wnieść wersalkę na trzecie piętro i co? Nic. Pogadało się, pośmiało i cześć. Pomogłeś koleżance i co? O ja pierdole ale cudowanie, ale bohater ze mnie, ona pewnie teraz o mnie myśli i jest mi wdzięczna. Może jutro w nagrodę zaproszę ją na kawę. Pomagać jeśli trzeba ale nie odpierdalać później.
 6. Aborcja

  W całej dyskusji o aborcji prowadzonej w mediach brakuje mi wzmianki o ojcu. Bo wiadomo matka kobieta, jej ciało, jej decyzja bla bla bla. A co z ojcem. Ktoś to dziecko spłodził i może ojciec chętnie by sam wychował to dziecko ale mamusia zdecydowała, że podda się aborcji a to przecież jej macica i jej decyzja. A co z wolą ojca?
 7. Dziwne Zachowanie Kobiety

  Przede wszystkim szacunek do siebie samego. Tobie ma być dobrze - masz być realnie zadowolony, a nie wmawiać sobie, że jestem zadowolony bo mam laskę. Z tego co piszesz widać, że nie jesteś zadowolony ale nie chcesz zakończyć relacji bo masz zakodowane, że z nią jest ci dobrze i chcesz walczyć o ten związek. To ona ma walczyć o ten związek, krótkie żołnierskie słowa skieruj do niej - nie podoba mi się to i to, chcę żeby było tak i tak. Daj jej czas na przemyślenie i ustaw swoje myśli tak jakby jej już nie było. I nie myśl o seksie.
 8. Radio Samiec usunięte z youtube

  Sprzedawać audycje już nagrane jak książki. Sam chętnie kupię zestaw audycji, szczególnie na tematy damsko męskie żeby w przyszłości przekazać synowi. Żałuję, że póki można było to nie ściągałem z jutuba. Ale chętnie kupię ładną płytkę z audycjami. A nawet nie płytkę, może być mp3 gdzieś udostępnione i za kasę do ściągnięcia.
 9. Cześć

  Cześć.
 10. Historia jakich wiele.

  Nie mogę się połapać nawet jak to skróciłeś.
 11. Mnie ten Pan bardziej kojarzy się z potężnym gejem niż z mężczyzną.
 12. Wewnętrzne rozdarcie religijne

  Czy pies albo kot albo inne zwierze ma takie zmartwienia? Nie. Dlaczego? Bo ich mózg jest na tyle prymitywny, że nie pozwala na takie rozkminy. Czy to, że ludzki mózg w wyniku ewolucji rozwinął się tak bardzo, że potrafi wymyślić teorię o końcu świata znaczy, że koniec świata nastąpi? Nie wiem, ciągle nad tym rozmyślam.
 13. Kiedyś na tym forum widziałem zdjęcie niejakiego Jasona Stathama przedstawionego jako wzór bad boya i idola kobiet. Tenże Pan którego, osobiście bardzo lubię ma wzrostu około 175cm i co? I nic. Wzrost to tylko wymiar, nie zastanawiajmy się nad tym bo chcąc nie chcąc wchodzimy w ramy ustalone przez kobiety.
×