Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Lalka

Samice
 • Zawartość

  252
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

155 Świetna

O Lalka

 • Tytuł
  Starszy Szeregowiec
 • Urodziny 02.03.1992

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miejscowość:
  Katowice

Ostatnie wizyty

756 wyświetleń profilu
 1. @zuckerfreiTo gratuluję sukcesu w pozbyciu się problemu
 2. @zuckerfreiNie świruj, nawet jeśli miałabym miseczke A jako facet to A nie skacze.
 3. Chyba żyje w innym świecie. Nie oglądam telewizji. Ani filmów, ani teledysków itp. Mam pomysł na siebie i swoje życie, mam cele, które realizuję wolniej lub szybciej. Zależy od możliwości. Nie zaśmiecam głowy takimi pierdołami. Nie czekam aż facet zwróci na mnie uwagę bo jak ktoś mnie kręci to wiem jak pokierować znajomość. Nie wzdycham, nie marzę, nie czekam. Albo jest chemia, albo nie ma. A jak jest chemia to takie sceny jak z romantycznych filmów mają przełożenie w życiu realnym gdy rozmawia się i słucha. Baby się naoglądają takich głupot, siedzą na tyłku rozmarzone i czekają aż facet sie domyśli o co im chodzi i to zrobi. A jak nie, albo zrobi to źle to lecą takie głupie teksty o dostaniu w pysk. O czym Ty piszesz w ogóle @Sitriel, o jakich sytuacjach bo nie kumam.
 4. Jako że o stylu mowa... To odniosę się do swojego. Piękne długie, falowane włosy kolor ciemny przy odroście, fiolet i siwy przy końcach. Usta przeważnie na czerwono, fioletowo, różowo. Noszę tylko sukienki, koszule, taliowane spódnice. Same szpilki, słupki, kozaczki, wiązane (min 10 cm). Do wyboru do koloru. Z płaskich to tylko trampki. Okrycie wierzchniowe w kolorze złotym i nie jest to płaszczyk ^^ Wyrażam siebie w tym jak się noszę. Ze zdjęć wrzuconych w temacie nie założyłabym nic
 5. Jeżeli ma to mieć jakikolwiek negatywny wpływ na Twoje pożycie seksualne to nie widzę problemu abyś takiemu zabiegowi się poddał mimo, że nie jest to choroba. Ale ja nie widzę żadnego takiego negatywnego wpływu. Więc decyzja należy do Ciebie. Dla równowagi dodam, że kobiety poddają się laserowym obkurczaniom pochwy. Taki zabieg mający na celu je upięknić jak np.: kwas hialuronowy w usta.
 6. #MeToo = koniec adoracji i atencji

  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/dymek-po-publikacji-codziennika-feministycznego-bylem-szantazowany-i-zastraszany/sw31tqd
 7. Weszłam na temat z zaciekawienia, myślałam, że temat ten będzie tematyką zbliżony do tematu @Selqeto "kobietach z klasą". Myślałam, że będzie to męski punkt spojrzenia na sprawę. Ku mojemu zaskoczeniu, zdziwieniu i bardzo głębokiemu rozczarowaniu moim oczom ukazał się obraz, który przedstawia sobą mentalne dno. Z racji wykonywanych zawodów mam kontakt z szerokim przekrojem kobiet: żon, rozwódek, kobiety dojrzałe, panny, narzeczone, homoseksualne itd. i wiem, że takie zjawiska nie mają miejsca w życiu codziennym, a nawet jeśli to jeszcze się z takim nie spotkałam. Z racji tego, że umiem słuchać opowiadają mi swoje historie życiowe, które nie zawierają takich treści, a opowiadają mi o wszystkim, nawet o życiu seksualnym. Przedstawione historie w powyższym temacie są dla mnie niczym innym jak zachowaniem z nizin społecznych, z marginesu, który nic sobą nie reprezentuje oraz jest to głęboka patologia. Niewykluczam pojedynczych takich zachowań bo wszystkich ludzi nie znam ale natężenie takich jednostek jest dla mnie nieprawdopodobne. Oponuję przeciwko takim treściom bo są one nic nie wnoszące, bo pogłębiają różnice tylko między nami, bo zamiast pracować nad wartościami i próbą stworzenia dobrego związku na linii kobieta- mężczyzna tylko pogłebiamy spierdolenie i wzajemną niechęć między płciami.
 8. Kobieta z klasą

  Kontynuuj proszę temat @Selqet, bo za niedługo czeka mnie coś ważnego i taka wiedza będzie mi niezbędna. Co do poprawnej wymowy mogę nadmienić, że w województwie świętokrzyskim często mówi się zamiast: ja nie kłamię to: ja nie kłame. Każdy czasownik tak wymawiają. Ja np mam problem z zastąpieniem słów z gwary śląskiej typu: zamiast powiedzieć: jeżeli chodzi o mnie to mówię: zkuli mnie.
 9. #MeToo = koniec adoracji i atencji

  @SitrielAutorytet nic nie znaczący- gdzie logika? Przecież jakby to nie miało odnieść skutku to tej dyskusji, póki co na 6 stron by nie było. Pierwsza fala feminiznu też zapowiadała się niegroźnie, a teraz sufrażystki w grobach się przewracają itd. Faceci dostają po dupie od pań wszędzie. Baby chcą tylko przywilejów, ale żadnych obowiązków.
 10. #MeToo = koniec adoracji i atencji

  @SitrielTobie chodzi tylko o Hollywood, a nie o życie codzienne. Mogłabyś mi jeszcze wytłumaczyć dlaczego akcja na dupie nie przetrwa? Czy to nie o wyższość cipy właśnie chodzi? No i panie się nie zastanawiają nad tym bo mają wyjebane, liczą tylko na sukces i powodzenie. Bo one w to wierzą, że cipa jest górą. I to jest ich argument do czegokolwiek.
 11. #MeToo = koniec adoracji i atencji

  @SitrielTo nie jest nadinterpretacja, a czytanie ze zrozumieniem, bez domysłów co miałaś na myśli, albo co chcesz przekazać. A trendy z Moniką Olejnik nie będzie, bo to jeden głos rozsądku w tym spierdoleniu. Monika Olejnik jest dzieckiem resortowym, które dostało robotę dzięki ojcu, a nie przez łóżko. "Za największego wroga ludzie mają tego, kto mówi im prawdę."
 12. #MeToo = koniec adoracji i atencji

  @SitrielGdzie jest ideologia w Twoich wypowiedziach? Krzywdy ludzi zwykłych nie widzisz, czyżby? Nastolatki pochłaniają trendy celebrytów, to raz, a dwa w życiu codziennym też takie akcje mają miejsce. Baba oskarża faceta o pedofilie, molestowanie bo tak! Bo brakuje jej argumentów żeby pozbyć się mężczyzny/ wyeliminować go, a że jest to delikatny temat to wszystkim jak się takie coś słyszy włącza się czerwona lampka i facet mimo, że udowodni niewinność jest skończony.
 13. #MeToo = koniec adoracji i atencji

  Pisałam już to na forum ale warto przypomnieć, że np.: kanadyjska profesor prawa Elizabeth Sheehy uczy swoich studentów że kobiety powinny mieć prawo bezkarnego zabijania swoich męskich partnerów w sytuacjach przemocy domowej. Profesora radzi także żeby kobiety nie opuszczały swoich partnerów z którymi mają gwałtowne relacje bo to zbytnio skomplikowałoby ich życie i by wybierały łatwiejsza metode- morderstwo. Obiecuje, że będzie walczyć o zmianę prawa w tym zakresie tak by im to ułatwić. To tak odnośnie tego niszczenia mężczyzn. @Sitrielto przeczytaj raz jeszcze posty pań
 14. #MeToo = koniec adoracji i atencji

  @AnnaTematem tej dyskusji jest #metoo, wydaje mi się, że podkreślony na czerwono post nie jest zbyt widczony dla niektórych, więc pozwolę sobie (skoro jestem zawołana do odpowiedzi) przypomnieć o nim. Proponuję, że jeżeli, któraś pani bądź ktoś o płci nieokreślonej chce pisać o równouprawnieniu niech pisze w odpowiednim do tego temacie, o instynktach mordercy również, o eugenice również, o podziałach również, o feminizmie również.
×