Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Lalka

Samice
 • Zawartość

  92
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

45 Świetna

O Lalka

 • Tytuł
  Kot
 • Urodziny 02.03.1992

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miejscowość:
  Katowice

Ostatnie wizyty

251 wyświetleń profilu
 1. Uchodźcy.

  Soros to terrorysta.
 2. Uchodźcy.

  A Niemcy będą przyjmować rocznie 200tys uchodźców netto.
 3. Widziałam wzrok mężczyzny, który traci wszystko. Który widzi swoje dzieci i wie, że nie może spędzać z nimi czasu. Który widzi swój majątek i wie, że już nie jest jego. Który miał dom, a nagle został skopany bo ktoś nienormalny sobie pomyślal, że da radę. I ktoś jeszcze bardziej nienormalny kibicuje w tym tej osobie i wspiera ją. Coś niemożliwego.
 4. To jest nieludzkie. Przykro jest wtedy gdy nie masz się w co ubrać/ gdy ucieknie Ci autobus/ gdy braknie chleba w sklepie i musisz kupić wase. To jest przykre.
 5. Nie obwiniaj o wszystko ciotki bo bez Waszego wsparcia nic by nie ugrała. Takie moje zdanie.
 6. Niezaspokojona kobieta

  To nie wina seksu. Seks nie ma wpływu na Twój okres, czy Cię bardziej boli czy nie. Mogę być niedoinformowana ale pierwszy raz spotykam się z taką informacją.
 7. Bardzo dobre, z każdym problemem mogę do niego zadzwonić. Zawsze mogę na niego liczyć i odwrotnie. Tutaj w grę wchodziło też to, że ja mam trzech młodszych braci. Pomimo braku ograniczenia praw rodzicielskich mama zabroniła ojcu kontaktu z nimi. Tych dwóch najmłodszych zawsze brałam do ojca. Zawsze się musieli mamie wygadać ale to z radosci, dzieci chciały się pochwalić Serio miałam przerąbane
 8. Trochę nakreślę swój przypadek. Nie wiem jak to poprawnie ubrać w słowa. Ale moja mama chciała mojego ojca wykończyć w sądach, poprzez np zakładanie bezpodstawnych spraw karnych. Oczywiście mi mama mówiła co mam w sądzie zeznawać, co zrobić żeby "nam było lepiej" bo "jej się należy". Ani razu nie skłamałam, ani razu nie powiedziałam tego co mi kazano, po prostu mówiłam prawde. Przez co ponosilam konsekwencje, w szkole też. To zadziwiające jak samice umieją się zjednoczyć by kogoś wykończyć. Jedyne co mama ugrała to rozwód. Ale niestety dla niej bez orzekania o winie. A grała o wysoką stawkę. No i alimenta. Żadnych ograniczeń spraw rodzicielskich, żadnych wyroków. Gdybym chociaż odmawiała składania zeznań myślę, że mama osiągnęłaby to co chciała.
 9. Czy lubicie w pupcię?

  Tak, ale klapsa
 10. Witam!

  Cześć
 11. Kiedyś jak będziesz prawdziwie kochała, zaznasz miłości to zmienisz poglądy. Nie wierzę w to, że utrzymaja Ci się one do końca. Będziesz żałować, że w taki sposób postrzegasz życie.
 12. Moje obrazy 2

  Mnie pociągają olejne. Wydaje mi się, że są one odpowiedniejsze do malowania portretów/ pejzaży. Tak tylko zauważyłam przeglądając sztukę współczesną. Akryl może jest bardziej krzykliwy. Ale mnie cały czas ta szpachla trzyma, wałki malarskie też ( tak to się chyba nazywa). Spróbuj szpachla.
 13. Jest mi bardzo przykro i jestem wstrząśnięta. Jak się ukształtowały Twoje poglądy? Swego czasu "pracowałam" z dziećmi chorymi na downa, malowałam z nimi na szkle. Minęło tyle lat, a ja wciąż pamiętam ich uśmiechy.
 14. Moje obrazy 2

  Czym malujesz? Farby olejne?
 15. Moje obrazy

  Tak tylko się bawię, będę chciała iść z czasem trochę w inna stronę Malowanie na ciuchach pop artu albo motywów kwiatowych. Tak mi się marzą takie szpilki wymalowane albo jakas ramoneska
×