Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

isaac_auto_tune

Użytkownik
 • Zawartość

  20
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Neutralna

O isaac_auto_tune

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Czy Rocco ma fajne życie?

  myślę, że to bardzo ważny i poważny obraz dla każdego brata. A tak serio biznes jak biznes oni też mają przesrane bo np trzeba trzymać dietę itp i oczywiście łykać piguły a to nie jest zdrowe na dłużej.
 2. Pozew o separację

  Zaufaj mi wiem, jak to się odbywa. W przypadku gdy pod dany adres dobija patrol pp i istnieje podejrzenie przemocy domowej, wówczas jest badane alko. Zawsze. Bo kobita wtedy pewnie skłamie na własną obrone w typie "on mnie bił itp" Adlof broń Panie Bożę od alko w takiej sytuacji! Zaufaj, naprawdę!
 3. Pozew o separację

  Wszytko ok ale bez browarka, bo jak ona zrobi coś b.złego to niech kolega dzwoni po policje itp Nie mówię, że tak będzie ale warto uważać i być zabezpieczonym.
 4. Gwarantuję Ci, że pierwsza większa kłótnia + wiedza i wsparcie z forum i Panna wyleci na kopach za to co Ci zrobiła. Poczekaj do jej następnego odjazdu i zrozumiesz sam siebie czego chcesz; czy ciepłej, fajnej kobitki czy babochłopa, który terroryzuje wkoło. Pozdro!
 5. Przeglądam sobie ten profil "Mężczyzna spełniony" i oczywiście lajkują go...same brzydkie laski. Gorsze niż "One-Night-Stand". Pewnie przypadek. Oczywiście oprócz typowych żartów (każdy ma prawo do humoru) jest też krypto beka z chorób typowo męskich typu rak prostaty itp. I teraz pytanie: czy ktokolwiek z naszego forum/ruchu wyszydza np badania mammografii itp? No właśnie. Poza tym ciekawi mnie co oni/one sądzą o swoich ojcach.
 6. dokładnie tak, upadek cywilizacji łacińskiej poprzez zmianę tradycyjnego typu rodziny oraz problemy finansowe rodzin - po prostu muszą pracować dwie osoby. Dlatego Ja już wątpię w pomoc kk w sprawie odbudowy normalnego porządku...no chyba, że ktokolwiek z was planuje zmienić religie na islam to może zazna trochę władzy rodzicielskiej i szacunku ze strony kobiet. Co ciekawe nawet samice lewaczki popierają księży, którzy gadają o "nieopuszczaniu aż do śmierci" itp. IMO Globalnie to już mamy po zawodach, przecież oni wywalą z dnia na dzień połowy kadry w sądach rodzinnych i nie anulują prawa do stanu sprzed IIWŚ ? Ewentualnie tuż po IIIWŚ ale obawiam się, że wówczas znowu będziemy włochatymi praojcami, cytując klasyka..ehh szkoda gadać :/
 7. Bracie, Ty po prostu dopiero wychodzisz z Matrixa. Dosłownie! Pamiętasz scena jak Neo pierwszy raz budzi się po odłączeniu z systemu jakim jest Matrix? No właśnie otóż to; ta cała banda (media itd.) zaprogramowały nas na jeden schemat. Schemat, który jest tylko po to żeby tworzyć nowych uczestników systemu. To nie twoja wina Ty nic nie wiedziałeś bo i kto miał Ci to powiedzieć? System? Ty właśnie go opuszczasz, rosnąc w siłę! Dlatego otwórz się na nasze wsparcie i działaj na swoją korzyść. Machnij ręką na nią i tyle. One takie są bo tak działał mechanizm przetrwania i tyle.
 8. Nie wrzucam do jednego wora wszystkich tylko pisze, że zarząd kk nie skuma ocb bo nie mają takich problemów jak reszta facetów. Ja sam bym wolał powrotu do normalności i społeczeństwa tradycyjnego ale nie wiem czy to jeszcze się da posklejać, chyba nie:/
 9. Dzisiejszy kk to post cywilizacja bogatych, wyjedzonych facetów. Oni nas nie zrozumieją bo tak księżulek jak mu chce się Tego i owego to nie bierze ślubu a i jego firma nie odda w jego imieniu połowy majątku.
 10. Kropla drąży skałe, Panowie. Może jeszcze nie wszystko stracone.? Tylko mam takie jedno przemyślenie/refleksje która mnie martwi. Mianowicie wszystkie ruchy feministyczne są przyspawane do lgbt, lewaków albo innych jakiś tam ruchów, które znacząco osłabiają role mężczyzn w społeczeństwie. Stąd pytanie do jakiegoinnego ruchu przyspawać ruchy "pro-męskie"? Oddzielna sprawa czy są wogóle takie ruchy. Ale pomyślcie np. Takie organizacje które walczą o równe prawa w sądach rodzinnych przy podziale opieki nad dzieciakami, albo kampanie obywatelskie dotyczące chorób typu rak prostaty itp?
 11. Obawiam się, że tego babochłopa nikt nie ogarnie do normalnego związku. Ona niezłe manipuluję ludźmi, więc uważaj. Dodatkowo zadbaj o siebie najpierw! I to kompleksowo czyli ciało i umysł. Jak widać ona szuka niewolnika do związku a nie partnera. Niech zgadnę, taka jest zaradna i stanowcza ale ostatniego (jak trzeba zapłacić rachunki) to potrzebuje pomocy? Poza tym rodzinka alkoholików może się włączyć w przyszłości do akcji ;/
 12. Podatek od bycia chłopem. Serio.

  Baca1980 masz rację ale np konstytucja i prawo jest jedne na obszarze całego kraju. Poza tym to pokazuje tendencje jak faceci spsieli :/ Ten link, wrzuciła na fb moja koleżanka z pracy z ogromnym opisem sytuacji kobiet w Polsce. Wtedy jak akurat były te protesty kobiet w Wwa. Jeden z jej znajomych (facet) napisał komentarz, że to niesprawiedliwe itp i co ciekawe wiele kobiet go zalajkowało ale ani jeden białorycerz.
 13. Pozew o separację

  Wiem, że wie ale nie zaszkodzi przypomnieć. Wiesz w emocjach ludzie zapominają itp a kobitki często właśnie jadą na emocjach. Ale uwaga trafna. Posypuje głowę popiołem
 14. Ja bym z chęcią przebadał gdzie ów "Jacek" podróżował i co przewoził. Ciekawe, bo wcześniej jakis inny gościu mówił, że złoto miało być wywiezione przez "bezpieczny szlak" właśnie przez jakiegoś nieznajomego Jacka.
×