Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Matiz

Użytkownik
 • Zawartość

  300
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

128 Świetna

O Matiz

 • Tytuł
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

433 wyświetleń profilu
 1. Cześć

  Hej
 2. Dlatego kwestie ściąga czarnych , ciaptych została rozwiązana ich zadanie to zapładnianie europejek skoro one tak sie nie chcą ze swoimi rodakami rozmnażać. To lewactwo wpadło na pomysł że kobiety poleciały na możliwość zdobycia innych genów co oczywiście się już dzieje
 3. Witam Wszystkich Samców

  Hej
 4. Witam

  Cze
 5. Witam

  Witaj
 6. Konsekwencje kłamstwa

  Jedna ważna sprawa tego kwiatu jest pół światu.(Jak nie ta będzie inna) Palenie to silny nałóg ciężko z tego wyjść bez chęci które płyną o tego kto pali nie od innych . Każdy człowiek robi to co chce dokonuje swoich wyborów jeżeli ktoś narzuca lub zmusza do wybrania innych wyborów jest to odbierane jako atak na wolę i wolność wyboru. Dobrze zrobiłeś z palenie nie wychodzi się od tak dodatkowo to pisanie z gościem(orbiter nowa gałąź)szukaj nowej pani i tym razem nie paloncej (skoro nie palenie jest dla ciebie tak ważne )
 7. Znajomość z Ukrainką

  Powiem tak masz 29 firmę ,pieniądze , mieszkanie , samochód i chcesz to wyszło oddać Ukrainie która mieszka z byłym? W imię czego fajnego sexu? Doskonale wiesz że jak byś chciał mógł byś codziennie uprawiać sex za pieniądze i co ciekawe będzie to dokładnie takim sam sex jaki ta Ukraina może ci dać tylko ten będzie on DUŻO TAŃSZY.
 8. Witam

  Hej
 9. Co robić?

  @alwaro_21 Rób to co będzie dla CIEBIE najlepsze No jestem ciekawy czy schemat który każdy tu mówi (w tym i ja ) czyli kobieta i cudze dziecko = przegrana życia . A może w twoim przypadku będzie inaczej czas i twoje przyszłe wpisy pokażą
 10. Co alko robi z człowieka ...
 11. Powitanie

  Hej
 12. Miły facet

  Dziwnie to wygląda ze mogę zachciało jęki się dziecka + jej zachowanie . Powiem krótko czy brałeś pod uwagę że dziecko 2 lub 1 może nie być twoim ? Zrobiłeś badania DNA ?
 13. Co robić?

  Nigdy nie wychowuje cudzych dzieci ! (SKOŃCZYŁEM)
 14. Hejka

  Yo
 15. Witka.

  Witaj
×