Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Garrett

Użytkownik
 • Zawartość

  211
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

71 Świetna

O Garrett

 • Tytuł
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  gry, książki, ezoteryka, rozwój osobisty ;)
 1. Panna z innego miasta - wizyta

  Cos w tym jest. Ale ja jednak nie mam tak za często. Po prostu ona spełnia duzo elementów z mojej "podświadomej checklisty".
 2. Wewnętrzne rozdarcie religijne

  Z tym że każdy kto ma otwarty umysł zdaje sobie sprawę, że to nasze "przetrwanie" i nieśmiertelność są niezależne od jakiejkolwiek religii i systemu wierzeń . A nawet jak ktoś w to nie wierzy to "system/wszechświat" ma swoje zasady i według nich działa tak czy siak. I te zasady są starsze niż ludzkie systemy religijne. Owszem NT zawiera sporo ciekawych nauk (pomijając to że jest częściowo kompilacją masy różnych treści, która bywała wiele razy modyfikowana by pasowała do coraz to nowych dogmatów). Tak sobie myślałem ostatnio, że w początkach chrześcijaństwa hierarchowie wcale nie uważali że Jezus był synem Boga, bo w takim wypadku NICZEGO by w jego słowach nie modyfikowano i edytowano. A poza tym stosowali by je co do joty. No bo czyje słowa mogą być ważniejsze? No nie tak? Tak więc niczego nie możemy być pewni.
 3. Panna z innego miasta - wizyta

  Sęk w tym że ja te chemie poczułem M.in. chyba dlatego, że dawno nie spotkałem tak poukładanej dziewczyny. Wiem wiem, wszystkie kobiety są "takie same". Ale jednak na tym polu buraków trafi się czasem jakas truskawka, prawda? No ale fakt, nie moge do niej pierwszy pisac!
 4. Kanały o tematyce Red Pill

  To było do przewidzenia. Ciekawe jakie uzasadnienie...
 5. Ale dałes fake foto zeby zrobić experyment? Czy na serio chcesz tak wyrywać?
 6. 20 latek vs 40 latka

  Haha nawet mnie nie wk***wiaj
 7. Wewnętrzne rozdarcie religijne

  Popieram kolege powyżej. Jak bedzie koniec świata to i tak nie mamy na to wpływu Czym tu sie przejmować. A że 3 papieży? Kardynałów są setki i jakoś nie ma problemu... Toż to tylko wymyslone przez ludzi funkcje w hierarchii organizacji.
 8. Panie Marszałku 185 cm, ale moze niejasno sie wyraziłem. Chodziło mi, że pomimo dobrego wzrostu nie mam brania z uwagi a psychikę. A co to ten "stereotyp"? No bo pojęcie mindsetu znam ofkoz.
 9. Naczelny PuAs potwierdza wnioski z forum

  Czyli efekt aureoli. Tak jak ktos jest ładny to przypisujemy mu/jej pozytywne cechy Czasem bezzasadnie....
 10. @śliski ręcznik Dokładnie. Mi tam wzrost nie pomaga niestety. Bo wszystko siedzi w głowie drodzy Panowie. Nie wiem co łatwiej - poukładać sobie w głowie trochę inaczej czy urosnąć....
 11. Naczelny PuAs potwierdza wnioski z forum

  @AdamPogadam No a gdzie jest inteligencja, wiedza, mądrość, czułość, odpowiedzialność, lojalność etc.??
 12. Randka w ciemno

  Miałem podobnie, panna z neta. Bez konkretnego powodu odwołala spotkanie, po czym sie nie odezwała więcej. Czyli klasyka klasyki, choć to był mój 1szy raz z taką akcją...
 13. Ja ostatnio zagadałem do prawdopodobnie fajnej dziewczyny (24 l.) na badoo. Po jakiejś małej wymianie zdań napisałem: a tak w ogóle, to czemu ja zawsze mam być podrywaczem? Jestem tak samo wartościową osobą jak Ty więc możesz mnie także podrywać. Ja nie jestem taki "łatwy", nie jest prosto mi zaimponować . I ogólnie taką nutą gram z nią, żeby nie wyjsć na desperata Póki co kontakt jest.
 14. Jesteś moim sobowtórem? No zgoda 1000% Ja to sobie chyba musze kupić konia (albo chociaż merola za min. 400 000 zł) bo na te panie to chyba nic innego nie zadziała
 15. Dziwny wygląd Sali Audiencji Papieskich

  Pytanie czy w ogóle jest potrzebny jakis papież. Bo mi sie wydaje że nie. Niczego dobrego ta funkcja nie wnosi.
×