Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

blck.shp

Użytkownik
 • Zawartość

  183
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

144 Świetna

O blck.shp

 • Tytuł
  Szeregowiec
 • Urodziny 31.10.1996

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

405 wyświetleń profilu
 1. @Stulejman Wspaniały A co jeśli kogoś choroba wyklucza z posiadania prawka? Mi choroba na przykład prawdopodobnie uniemożliwi zdanie, a kolega w sumie nie napisał, czy nie ma prawa jazdy, bo nie potrzebuje, czy zwyczajnie nie może, bo też choruje. Osobiście też uważam, że prawko jest bardzo ważne, uniezależnia i daje swobodę, więc jak ktoś może, to powinien mieć.
 2. Wybory moderatora na forum

  @EnemyOfTheState popieram użytkownika. Obeznany i oczytany facet, duża wiedza, więc myślę, że dobrze by się sprawował jako moderator. @Quo Vadis? sympatyczny i pogodny, z poczuciem humoru. Myślę, że byłby bardziej pobłażliwy, ale takich dobrych duszyczek też trzeba. Od siebie mógłbym dodać takich użytkowników, jak @Metody, @Pozytywny, @Mr.Meursault. Sprawiają wrażenie ogarniętych i wyrozumiałych. Jeśli chcieliby spróbować, to byłbym za.
 3. "Jestem gruba"

  @Messer Nie wydaje mi się, żeby obrócenie w żart poskutkowało, bo kobieta by pomyślała, że robisz sobie z niej jaja i nie odpowiadasz poważnie, co spowoduje dalsze pytania i próbę wywarcia w końcu na Tobie normalnej odpowiedzi. Jakby mi moja zaczęła co chwilę wyjeżdżać z takim tekstem, to albo bym olał totalnie i nie odpowiadał, albo opierdzieliłbym ją, żeby przestała mi truć dupe takimi pierdołami, a jak się jej nie podoba jej waga, to niech zacznie coś robić. Jakby mi się nie podobała, to bym z nią nie był.
 4. Pomoc dziewczynie na uczelni

  Właśnie kolego. My tutaj mówimy o tym, by nie latać za kobietą, nie usługiwać i nie być na każde jej zawołanie, ale to nie znaczy, że masz je teraz totalnie olewać, nie pomagać i tak dalej. Nie chciałeś włożyć baniaka do dystrybutora, z którego też pewnie korzystasz. Jak będą u Was meble wymieniać, czy cokolwiek, to też każesz kobietom wszystko nosić? Ze skrajności w skrajność. Tutaj już nie chodzi o usługiwanie, tylko o kulturę i wychowanie. Jak pomożesz koleżance raz włożyć baniak, to nie staniesz się nagle jej sługą.
 5. Dokładnie tak, jak @Drizzt napisał. Haj jest na początku związku i niestety, a może stety, kiedy się kończy, to wychodzą wszystkie wady partnera, których często nie możemy zaakceptować. To udowadnia, że przy wchodzeniu w związek ważne jest, by nie dać za bardzo ponieść się emocjom, tylko poznać drugą osobę i zrozumieć, ile rzeczy Was tak naprawdę łączy, bo to na podobieństwach buduje się długotrwałą relację. Wiadomo, że praktycznie nigdy nie znajdzie się idealnie dopasowanej osoby, ale jeżeli łączy Was więcej niż dzieli, to może taka relacja przetrwać po opadnięciu haju.
 6. Wychowana przez mężczyzn

  Witamy Panią, ale jeśli jest Pani kobietą, to niestety, ale ten post powinien być napisany w rezerwacie, a nie tu. Regulamin się kłania.
 7. Dziwne Zachowanie Kobiety

  No zaczęło Ci za bardzo zależeć chyba. Pewnie chciałbyś się codziennie z nią widzieć i w ogóle love story. Jak się zdenerwowałeś, to niestety pokazałeś słabość, bo u niej zapaliła się lampka, że się zacząłeś bardziej wkręcać i chce to ukrócić. Powinieneś spokojnie powiedzieć, co Ci leży na sercu, a jeśli lasce się nie podoba i twardo stoi przy swoim, to kończysz relację. Teraz lepiej już nie dzwoń do niej. Jak się sama odezwie, to możesz się umówić z nią i pogadać, ale nie radziłbym do niej wracać.
 8. Nazwa firmy - konkurs

  Może po prostu 'Misz Masz'
 9. Gwałt

  @Piter_1982 No wiadomo. Kobiety dowiadują się, że są w ciąży dopiero po kilku tygodniach, gdy zaczyna rosnąć brzuch. Po czym zaczynają się przywiązywać do dziecka i tłumaczą sobie, że dziecko nie jest niczemu winne, że może tak miało być, a jeśli partner ją zostawi, to on jest tym złym, bo porzucił kobietę zgwałconą i w ogóle jaki z niego facet, skoro nie chce wspierać wybranki w potrzebie.
 10. Gwałt

  Ja prawdopodobnie zrobiłbym test DNA nawet, gdybym był w normalnym związku i partnerka zaszłaby w ciążę (na wszelki wypadek), mimo że się nie staraliśmy o dziecko, a co dopiero, jakby została zgwałcona. Reszta tak jak pisał @Niepowtarzalny, chyba że usunęłaby ciążę, jeśli byłoby pewne, że pochodzi z gwałtu.
 11. Gwałt

  Gdyby to się przytrafiło mojej partnerce, to w grę wchodziłaby tylko aborcja lub ewentualne oddanie dziecka, lecz kobieta podczas ciąży często przywiązuje się do niego i nie jest w stanie go oddać. Ja z kolei nie byłbym w stanie wychowywać dziecka z gwałtu.
 12. Poprawianie sobie humoru

  Przeczytaj sobie 'Przebudzenie'. Tam jest dokładnie napisane, żeby nie utożsamiać swoich emocji z wyższym, prawdziwym 'ja'. Masz pozwolić być tym emocjom, obserwować je, ale też wiedzieć, że one są ulotne i nie mają bezpośredniego wpływu na Twoją duszę. Możesz czuć przygnębienie i smutek, jednocześnie być szczęśliwym w głębi duszy. Oczywiście wytłumaczyłem to bardzo pobieżnie. Przeczytaj książkę, bo jest to tam dokładnie opisane.
 13. Gwałt

  Moja mama oglądała wczoraj jakiś serial, bodajże 'Na Wspólnej'. Wiadomo, jak to te seriale, typowe odmóżdżacze, ale chcąc nie chcąc, siedziałem w tym czasie w salonie i spoglądałem co jakiś czas, co tam się dzieje. Była akcja, że jedna dziewczyna została zgwałcona przez swojego szefa. Dziewczyna oczywiście była w związku i nie powiedziała partnerowi o tym. Mam taki nawyk w sobie, że oglądając coś, czy nawet widząc kogoś, stawiam się na jej miejscu. Oczywiście nie wyobrażałem sobie, że zostałem zgwałcony, tylko że moja dziewczyna stała się ofiarą gwałtu. Naszła mnie refleksja, czy byłbym w stanie być z taką kobietą dalej. Wiadomo, że to nie jest jej wina (przeważnie), że została zgwałcona, ale takie wydarzenie często zostawia ślad na psychice na całe życie, odciska piętno, kobieta może być całkiem inna, może nie chcieć się już kochać, mieć złe skojarzenia z seksem i tak dalej. Ponadto, pojawia się i u mnie jakieś 'obrzydzenie' na samą myśl o tym, że mam uprawiać seks z kobietą zgwałconą. Wiem, że za pewne to, co piszę brzmi mega egoistycznie i że należałoby pomóc swojej kobiecie po takiej traumie i pewnie ostatecznie tak też bym się zachował, został przy niej. Jednak na dłuższą metę, gdyby kobieta miała cały czas jakieś schizy, nie chciałaby uprawiać seksu, to możliwe, że bym nie wytrzymał długo. Co Wy o tym myślicie? Jak byście się zachowali?
 14. Wewnętrzne rozdarcie religijne

  Ja pamiętam, jak wydana została piosenka 'Gangnam style', która osiągnęła pułap kilku miliardów wyświetleń, po czym w Internecie zaczęły się pojawiać obrazki z tekstem z Biblii, czy innej księgi, parafrazując: Kiedy tańczący koń osiągnie dziewięć zer, to coś tam się stanie. I oczywiście nic się nie stało. I tak samo było ze Smoleńskiem. Były cytaty, że jak metalowy ptak, z przywódcą państwa, spadnie, to też będzie apokalipsa. Nic oczywiście się nie stało.
 15. Detoks

  Rzucanie rzeczy, które mogą mieć negatywny wpływ na nasze życie, jak telewizja, media społecznościowe i tak dalej, spoko, nawet należy to zminimalizować. Natomiast przestać słychać ulubionej muzyki? Przestać interesować się swoimi zajawkami, jak sport i przestać go oglądać? Nie wiem, może jestem za młody, albo jeszcze nie na odpowiednim etapie, ale nie wiem, jaki jest sens rezygnowania z rzeczy, które sprawiają nam przyjemność, a nie wyrządzają żadnych szkód.
×