Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Thalion

Użytkownik
 • Zawartość

  95
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

36 Świetna

O Thalion

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

76 wyświetleń profilu
 1. Panna z innego miasta - wizyta

  100 km w dzisiejszych czasach to jaka to odległość - 1,30 h samochodem. Zresztą z tego co zauważyłem (wcześniej czegoś takiego nie znałem) jest na forum spora chyba grupa, której podobało by się posiadanie rodziny w jednym domu a swoje urzędowanie w drugim, przypuszczam że nie chodzi im o domy na tej samej ulicy. Związek na odległość to by był jak Ty z Krakowa a ona z Gdańska albo Ty w UK a ona w Polsce.
 2. Panie kolego, Ty myślisz że te laski co świecą białymi ząbkami to wszystkie mają naturalne zęby ??!! Byś się zdziwił, niedawno gadałem z moim dentystom ( troche przeżywałem że w wieku 35 lat będę wstawiał 3 implanty z tyłu) a on do mnie: "Panie ja co chwile robie sztuczne szczęki dla lasek 19-20 lat".
 3. Ojciec chrzestny x2

  @Carl93m Możesz powiedzieć, że poważnie podchodzisz do roli ojca chrzestnego i że wiesz jaką odpowiedzialność ze sobą niesie ta rola, tak więc mając już jedną chrześnice nie czujesz się na siłach aby zostać chrzestnym dla kolejnego dziecka
 4. Odnoszę wrażenie, że gdyby zamiast słowa Polak wstawić, każdego innego mężczyznę "zachodu" byłoby to samo. Nie chce mi się wierzyć, że jakoś szczególnie różnimy się od Anglika, Niemca, Francuza itp.
 5. Doskonały zarost

  2 lata temu zapuściłem brodę i uważam, że wyglądam dużo lepiej z niż bez
 6. Kolega żony

  @Gr4nt wiem, że stwierdzisz iż łatwo się pisze ale zaufaj słowom, które już kilkukrotnie tutaj padały: "Głupiej nie upilnujesz a mądrej pilnować nie trzeba". Ona nic sobie z Twojej zazdrości nie robi a Ty niszczysz tylko sam siebie.
 7. Cześć........

  Cześć.
 8. Cześć Panowie!

  Witaj.
 9. U mnie była taka tradycja, jest i będzie. Na święta każdy daje i dostaje prezent, taki na jaki go stać i nie widzę w tym problemu żadnego. Co więcej, wg mnie to bardzo ładna tradycja, dajesz coś od siebie i dostajesz, uczy również kreatywności bo co roku każdy musi się wysilić i coś kupić, poszukać, zorganizować lub nawet samemu zrobić.
 10. @Mr.Meursault czytając Twojego posta odnoszę wrażenie jakbyś definiował historię poprzez ostatnie, bo ja wiem , jakieś 40 lat. Uważasz, że przez te wszystkie tysiąclecia do władzy dochodzili Ci najbardziej zaradni, najmądrzejsi ?? No pewnie, że nie i tak samo by było w tym wypadku, po czasie znowu ktoś w dalekiej przyszłości by napisał, że bachory bez znajomości prawdziwego życia by doszły do władzy.
 11. Tak jak do większości Twojego posta nie mogę mieć zastrzeżeń tak do tego stwierdzenia na pewno. A jak niby Twoim zdaniem wyglądała ludzka historia ?? To przecież zawsze opiera się na tym że są ci co rządzą i ci co są rządzeni. Historia ma to do siebie, że zawsze zatacza krąg, prędzej czy później z tego post apokaliptycznego społeczeństwa wytworzyłaby się kasta panów i władców. Tak to działa. I to wcale by nie oznaczało, że ci którzy by by rządzili byliby mądrzejsi.
 12. Wspólne konto bankowe

  @developersno spoko moje też się zwróciło, nawet z nadwyżką ale tego nigdy nie wiesz i na początku musisz wyciągnąć kasę z własnej kieszeni.
 13. @Mr.Meursault posłuchaj go, moim zdaniem dobrze gada
 14. Wspólne konto bankowe

  E tam, to jak ze wszystkim, trzeba zachować umiar, bezsensu jest się zapożyczać specjalnie na wesele itd ale też nie ma co popadać w paranoje. Moje wesele było na 70 osób - rodzina i znajomi i mimo, że jestem po rozwodzie to jakoś nie żałuje tego. Razem zbieraliśmy na to, pomogli rodzice z obu stron i było spoko. Zero kredytów czy czegoś takiego ale zabawa fajna. W UK to wesela są właśnie w takim słabym stylu, zaprasza się trochę osób, troche żarcia, bar zazwyczaj płatny w swoim zakresie (czytaj gości) i tak ni to w kij ni w oko. Bawić też się jakoś średnio bawią, koniec imprezy, połowa niedopita, niedojedzona a tak prawde mówiąc to oni więcej w weekend w pubie potrafią przejebać. Wiec to też tak średnio. Mam kilka znajomych, które mają Anglików jako partnerów i zabierały ich do Polski na wesela i serio mogę stwierdzić, że bez udawanej kurtuazji im się naprawdę te polskie imprezy podobały. Tylko tak jak mówię, we wszystkim należy zachować umiar, jeśli stać Cię na wesele za 15 tyś to takie zrób, jeśli na 40 tyś to takie a jak za 200 tyś to też możesz i już. Bez kredytów, bez zastawiania nieruchomości itd. W swoim życiu byłem już chyba na 10 weselach i zawsze mi się podobało, bo to fajnie jest jak ludzie razem tańczą, śpiewają, jedzą, piją no bawią się po prostu. To jest poniekąd nasza tradycja i już. W telewizju w UK do tej pory są programy pod tytułem " Moje wielkie greckie wesele albo moje cygańskie wesele" i te ich wesela nie różnią się wiele od polskich, więc można by wysnuć wniosek, że jednak czegoś nam zazdroszczą anglo-sasi.
 15. Samcza Partia

  Dokłądnie tak jak mówi @Strusprawa1 czym innym jest partia a czym innym jest np bycie lobbystom. W naszym układzie pozostawałoby tylko lobbować właśnie między innymi za takimi postulatami o których wspomniał @Zupa15
×