Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Gardevili

Użytkownik
 • Zawartość

  18
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

9 Neutralna

O Gardevili

 • Tytuł
  Kot
 • Urodziny 09.07.1993

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona
 1. Napiwki

  To zależy od kultury. W Polsce jest to nie do przyjęcia by dodawać napiwki na rachunku(tak jak w USA), tam nawet w fast-foodach to tak działa. Natomiast w Japonii i Chinach(z tego co czytałem) nikt nie daje napiwków. Moim zdaniem wariant jaki jest w Europie jest najlepszy.
 2. Wspólne konto bankowe

  Zawsze może się postawić i zrezygnować z wspólnego konta lub otworzyć prywatne, na które będzie wpadała wypłata i jakiś procent ustawić jako przelew stały na to wspólne konto.
 3. Biżuteria

  Każdy nosi to co chce, ale obecnie takie łańcuchy raczej odrzucają ogarnięte i fajne panie, radzę zainwestować raczej w dobrze dobrane ubrania i buty, a męska biżuteria kończy się na zegarku i spinkach do mankietu moim zdaniem.
 4. Rzadkie Włosy

  Tak jak @Strusprawa1 pisał jedyne na prawdę działające środki to Minoxidil i Propecia. Minoxidil działa i włosy odrastają nawet, jednak w momencie odstawienia wypadają i jest jeszcze gorzej niż przed. Efekty daje max przez 5-6 lat stosowania potem coraz gorsze. Natomiast Propecia działa na prostatę, jest tez stosowana w łysieniu ale tu jest bardzo dużo skutków ubocznych, a najgorszy to zmniejszone libido i problemy w sypialni. Jest też jeden środek "eksperymentalny" RU58841 (jeszcze niedostępny szeroko - trzeba ściagać go z USA, robić roztwory etc, jest też najdroższy ale podobno daje najlepsze efekty ale koszty stosowania to jakieś 5 stów/miesiąc - on jest chyba tylko blokerem - nie odrastają nowe włosy, ale może pomóc utrzymać te które odrosły przy kuracji Minoxidilem.) Podsumowując najlepiej opierdzielić się na łyso, możesz próbować brać jakieś witaminy, biotynę, odżywki wzmacniające etc.(polecam serię Seboradin), ale nie oczekuj super rezultatów może poprawa o 20% i spowolnione wypadanie.
 5. Mądrości Syracha

  @I_am_the_Senate Ok, w takim razie mogę polecić Ci cykl wykładów Jordana Petersona jeśli znasz angielski, idzie księgami - musisz przeglądnąć jego kanał po prostu, tych filmów jest już bardzo dużo i będą ciągle kontynuowane z tego co mi wiadomo. Tutaj pierwszy film z serii :
 6. Mądrości Syracha

  Temat jest trudny, bo Biblia może być tłumaczona metaforycznie lub przyjmowana w prost. Jeśli metaforycznie to kościół Katolicki wydaje materiały pozwalające "zrozumieć" Biblię, tutaj musisz szukać fraz "Pismo Święte z komentarzem"(są też dostępne online) i sprawdzać czy mają "IMPRIMATUR"(zatwierdzone przez biskupa - że są zgodne z nauczaniem Kościoła). Jeśli natomiast chcesz tłumaczenia innych odłamów chrześcijańskich to tutaj podobnie większe kościoły, które mają jakąś hierarchię będą miały jakieś wspólne stanowisko. Natomiast jest mnóstwo małych zborów, gdzie każdy pastor może mieć inną interpretację pisma, więc tutaj jest prawdziwe szaleństwo. Chrześcijanie mają najwięcej na świecie denominacji(odłamów) ze wszystkich religii więc nie ma jednoznacznych odpowiedzi niestety.
 7. Mądrości Syracha

  Warto nadmienić, że w wielu wydaniach jest opisywana jako Księga Mądrości Syracha (nie bez powodu)i jest to księga nie uznawana za natchnioną przez większość kościołów protestanckich.(w Biblii protestanckiej nie znajdziemy tej księgi).
 8. Krzysztof Karoń - wywiady i wykłady

  Najciekawsze materiały są na jego oficjalnym kanale, szczególnie te dotyczące historii marksizmu polecam.
 9. Czy Patryk jest naturalem

  Moim zdaniem nie jest na bombie, nie wykluczam jednak że brał testosteron w przeszłości. Badania nie są tu wyznacznikiem żadnym bo może być poza cyklem. Wiele młodych niestety działa tak że siłownia w tygodniu a w weekend chlanie i nie trzymają michy, Patryk jest imo konsekwentny.
 10. Moja Historia

  Masz wielkie szczęście że trafiłeś tutaj w tak młodym wieku, dużo pokory, nie spiesz się daj sobie czas i przemyśl na prawdę głęboko co chcesz w życiu robić żeby tego później nie żałować. Bardzo dobre cele na początek, musisz je tylko sprecyzować, nadać im wartość mierzalną, np. ile chcesz zarobić/oszczędzić w tym roku,w kolejnym i w trzy lata etc. Muszą to być cele które da się zmierzyć inaczej rozpłyną się, musisz znać port do którego płyniesz. Powiedz sobie oszczędzę w tym roku 2,3 albo 5k, zrobię takie i takie uprawnienia, nauczę się "i tu wpisz". Inaczej nie wiesz jaki masz cel. Pozdrawiam i do przodu.
 11. Kobietami rządzi biologia

  Witam, utarła się teza że panie częściej wybierają mężczyzn bogatych jednak wszystko wskazuje na to, że kobietami również kieruje zwierzęcy instynkt. Jak działa słynny "gadzi mózg" ? Czemu kobiety zdradzają z listonoszami i dostawcami pizzy? Czy twarz zdobi człowiek czy człowiek twarz? Czy o naszym sukcesie decyduje genotyp? Czy większość mężczyzn odnoszących sukcesy w mediach, polityce, aktorstwie, biznesie ma jakieś cechy wspólne? Według autora tego kanału najważniejszy w kontaktach z kobietami jest wygląd, status materialny jest dopiero na drugim miejscu. Czy trenerzy podrywu kłamią? Na te i więcej pytań znajdziesz odpowiedzi w filmach poniżej, wrzucam pierwszy z filmów z serii(polecam zapoznać się z całym kanałem i obejrzeć wszystko albo przynajmniej 4 filmy - 1 część poniżej), całość jest niezwykle interesująca. Zapraszam do dyskusji. Ja zgadzam się w 100% z autorem.
 12. Zarabianie w necie bez wkładu własnego.

  Co do Bitcoina, pompuje się do 10 tys $ teraz, a potem prawdopodobnie będzie spore tąpnięcie - wtedy radzę kupić jak ktoś chce coś zarobić - mam nadzieję ze spadnie do 8,5 tys. i znów wróci do 10tys. końcem roku i poleci dalej w górę.
 13. 1. Rzuciłbym studia i zmienił na inne(tylko zaoczne -dzienne to w większości strata czasu i upychanie niepotrzebnych przedmiotów - chyba że medycyna to co innego) lub w ogóle z nich zrezygnował i robił realne uprawnienia które mają wartość na rynku pracy w całej europie 2. Uczyłbym się równolegle drugiego języka obok angielskiego 3. Poszedłbym do pracy - nawet jeśli dorywczo - zrobiłęm to dopiero pod koniec 4 roku 4. Zrobiłbym wcześniej prawko. 5. Siłownia + dieta by nabrać masy.
 14. Pomimo nauki, wciąż kijowy angielski.

  Polecam tak jak chłopaki wyżej, słuchanie youtube to jest sposób w jaki ja się nauczyłem angielskiego tak na prawdę że mogę rozmawiać bez problemu. Chociaż na maturze miałem niezły wynik ponad 90 procent z tego co pamiętam to nie byłem w stanie oglądać filmów, seriali etc, a teraz bez problemu. Moim zdaniem minimum godzina dziennie nie musi być tylko z FE, wszystko co Cię interesuje byle po angielsku, zobaczysz jak to otwiera przed tobą szansę na wiedzę, od 3 lat chłonę treści angielskie na różne tematy i widzę że większość jest przejmowana przez polaków i powtarzana w Polsce. Jeśli chcesz być na bieżąco to jest to konieczność. Jeśli masz możliwości finansowe to wykup lekcje 1 na 1 z nativem parę razy w miesiącu.
 15. Niestety seks się najlepiej sprzedaje, ale to jest słabe, lepiej by już wyszło gdyby postawili jakiegoś mięśniaka z napojem w ręce a obok dwie dobrze obdarzone przez naturę blondynki. Tutaj miał być skandal a wyszła żenada. Nie zapominajcie, że nawet najlepsze i najdroższe marki epatują sesualnością w produkcjach marketingowych. Wystarczy przejrzeć reklamy perfum, mięśniacy uganiający się za kobietami na plaży czy wyczyniający nieprzyzwoite sceny w wodzie.
×