Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

wstrzasajaco_przystojny

Użytkownik
 • Zawartość

  82
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

31 Świetna

O wstrzasajaco_przystojny

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

298 wyświetleń profilu
 1. Czego teraz słuchacie?

 2. Propozycja

  Idąc tym tokiem rozumowania to trzeba uważać nawet oko w oko, bo przecież może chodzić z włączonym dyktafonem :P. Bez przesady. Można napisać coś dwuznacznego na FB i obserwować reakcję, ewentualnie na spotkaniu eskalować szybko dotyk, zamiast gadać po próżnicy . Dotyk prawie na pewno szybko ujawni jego intencje względem Ciebie i poziom zainteresowania.
 3. Medytacja

  @blck.shp https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/?term=mindfulness
 4. Medytacja

  @Byłybiałyrycerz Moim zdaniem tak, w medytacji nabiera się dystansu do emocji.
 5. Medytacja

  Mnie się rozpuszczają napięcia w ciele, co automatycznie eliminuje złe samopoczucie.
 6. Medytacja

  Aktywacja trzeciego oka, oczywiście jeśli wierzyć w te bajki.
 7. Jakie książki polecacie?

  Cockpit - Jerzy Kosiński http://lubimyczytac.pl/ksiazka/260970/cockpit
 8. Medytacja

  Ciekawe. Brzmi jak prowadzona koncentracja + pranayama. Może ten system będzie użyteczny - jest tam też opisane jak traktować wizje (ignorować).
 9. Medytacja

  Na czym polega Twoja medytacja, tzn. co robisz (lub czego nie robisz)? Mnie uczono obserwowania wszystkiego co pojawia się w polu świadomości - obserwuj te doznania i swoją chęć otwarcia oczu.
 10. Propozycja

  Ja bym się takiej Pani natychmiast oświadczył.
 11. Pamiętam, że jedna brzydka laska próbowała grać ze mną w ten sposób. Po przeczytaniu SMSa po prostu odłożyłem telefon. Zależało Ci. Mam ten sam problem, myślę że napinanie się jest błędem. Chciała Cię zmanipulować i trochę się jej udało, bo zareagowałeś złością. Ja bym odpisał następnego dnia (Ty tyle czekałeś na odp.): "ok", albo powtórzył swoje pytanie, ew. zapytał po co mi to mówi, bo pytałem o coś innego.
 12. Patowa sytuacja

  Jeśli nic nie mówią, to skąd wiesz co myślą? Była rozmowa na ten temat? Zażenowanie może być bodźcem do pozytywnej zmiany, ale w długofalowo może dać Ci nieoptymalny wynik: tyranie za grosze tylko po to, żeby nie mieszkać z rodzicami. Ludzie piszą różne rzeczy, np. że mają IQ 180 i 20cm penisa. Na jakiej podstawie twierdzą, że rynek jest nasycony? Podejrzewam, że to anegdoty. Czy są w stanie podać wyniki badań statystycznych, albo uzasadnić to weryfikowalnymi przez Ciebie danymi? Studia na CV komunikują, że masz pewien poziom skilla, zależny od poziomu uczelni. Rekruterzy-programiści (a nie pipy z HR) potrafią rozpoznać ludzi na poziomie. Bardzo skutecznym sposobem na zademonstrowanie swoich umiejętności jest opis swoich projektów, np. open-source. Jeśli napisałeś np. ray tracer to od razu wiadomo, że rozumiesz matematykę, umiesz operować dość abstrakcyjnymi tematami, itp. Chodzi o skille i ich demonstrację, studia to jeden ze sposobów nabywania skilli. Może jesteś w stanie np. robić zakupy, sprzątać mieszkanie, etc? Ile miesięcznie kosztuje Twoje utrzymanie? Czy Twoim rodzicom przeszkadza sama Twoja obecność w mieszkaniu (słabo :D), koszty, czy coś innego? Jeśli chodzi o koszty, czy jest jakiś sposób, żeby je zredukować, np. jeśli palisz pety - przestać, itp? Nie musisz nikomu mówić, co robisz - możesz zmyślać, tylko kłamstwo musi być wiarygodne, innymi słowy: wymyśl sobie przykrywkę dla głąbów i chamów, a sam po cichu rób swoje . Przy okazji przyzwoitych ludzi poznasz po tym, że nie będą Cię poniżać tylko dlatego, że pracujesz tu czy tam. Podejrzewam, że po robocie w biedrze będziesz tak zjebany, że Twoje myśli będą krążyć wokół łóżka, zamiast wokół książki o programowaniu. Ja bym postawił na kampowanie u starych i informatyczny 'monk mode' :). Przykładowo możesz sprawdzić czy jesteś w stanie realizować projekty ze stron dla freelancerów. Ja bym kampował u starych.
 13. Samotne 30tki na przykładzie mojej ex

  To ukazuje Twoją reaktywność - dlaczego masz wychodzić z klubu? Tylko dlatego, że Twoja ex się tam kręci? No i co z tego? Nawet jeśli będzie grane to tym lepiej, bo można się czegoś dowiedzieć o sobie / innych.
 14. List do chłopaka.

  Krócej: mężczyzna = samiec spełniający oczekiwania samicy.
 15. "Jestem gruba"

  Widzę że pojawiły sie 3 KONKRETNE strategie: - dwuznaczny żart: "oczywiście że nie, prosiaczku", - opierdziel, - obojętność: "byłaś, jesteś i będziesz gruba". Jakieś inne pomysły? Możemy w nieskończoność rozkminiać jakie są powody takiego zachowania, ale to nie rozwiązuje problemu...
×