Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Konstruktor

Użytkownik
 • Zawartość

  56
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

16 Dobra

O Konstruktor

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

346 wyświetleń profilu
 1. Samotne 30tki na przykładzie mojej ex

  Trochę jakby przemawiał żal przez autora, że nie jest z nią. Jestem ciekaw, kto kogo pogonił.
 2. Randka w ciemno

  Właśnie. Single i singielki. Wkraczamy na całkiem odrębny temat. Muszę niestety potwierdzić, że single i singielki w pewnych kręgach społecznych źle są postrzegani, zwłaszcza jeśli się wybili, coś posiadają i dobrze im się powodzi. Obrabianie takim singlom dupy jest na porządku dziennym. Druga sprawa to, że próbuje się umniejszyć ich dokonania i sukcesy, podczas gdy oni sami sobą mało albo nic nie reprezentują. Wiele kobiet bardzo zawistnie się wypowiada na temat singli. Bardzo wrogie nastawienie z ich strony. Najgorsze jest, że nie widzą swoich wad. Niektórzy taplają się w takim szambie moralnym. Ale to nie jest żaden problem dla nich.
 3. Randka w ciemno

  Osoby nagrywające nam kandydatów do związku przeważnie mają zawyżone mniemanie o nich. I często bronią ich, jeśli coś pójdzie nie tak. A kobiety w przedziale 35 -40 wykazują z mojego doświadczenia pewne wspólne cechy charakteru. Są leniwe, wymagające, gwiazdorzą, manipulują i niestety ale niestety zauważyłem u tych pań zaburzenia emocjonlane i wyrachowanie wysokiego szczebla.
 4. Randka w ciemno

  Siostrze nic nie można powiedzieć, bo jest osobą apodyktyczną i anty-asertywną. Dlatego też nie odpisałem lasce nic, bo wiem, że nic to nie da, a po drugie dam jej nauczkę żeby nie pogrywała z mężczyznami na samym początku znajomości. Niech odczuje że takie żarty to nie dla amatorów. Druga strona medalu: siostra zaczyna usprawiedliwiać zachowanie laski A bo ona taka nieśmiała, ty jesteś wykształcony. Ona pracuje w fabryce i może boi się mężczyzn. Moim zdaniem, laska i siostra mają raczej zajechany beret.
 5. Randka w ciemno

  Do Redpilla. Masz rację. Siostra była w szoku, że ja nic już w temacie nie robię i broni koleżanki. A potem będzie pierdolenie na kafeterii jacy to mężczyźni są. Niby czym sobie kobieta zasłużyła, że ja mam po nią jechać jeszcze przed pierwszym spotkaniem. I druga sprawa. Siostra zachwalała koleżankę bez końca.
 6. Panna z innego miasta - wizyta

  Wcześniej czy później będzie wiadomo dlaczego kręci z Tobą. Jak znam życie, jest zawsze jakiś konkretny powód, przeważnie kalkulacja dobrze maskowana.
 7. Zmiana awatara kilka razy na tydzień

  Znam jedną mężatkę. Wstawia na fejsa zdjęcia profilowe przynajmniej dwa razy w tygodniu. Ale te zdjęcia, które mi wysłała prywatnie, nigdy ich nie widziałem na fejsie.
 8. Randka w ciemno

  Oto moja analiza sytuacji. Niedoszła randkowiczka chciała mnie już na starcie ustawić żeby mieć chłopczyka na posyłki i szofera na zawołanie. Idźmy dalej. Potem będzie już tylko sponsoring i finansowanie zachcianek. A na końcu dostaniesz kopa w dupę.
 9. Radio Samiec usunięte z youtube

  Dla mnie zagadką jest, czemu kafeterii nie zamknęli jeszcze.
 10. Randka w ciemno

  Słuszne spostrzeżenia widzę tutaj. Faktem jest, że to kobieta wyszła z inicjatywą spotkania mnie. Ja tylko upewniłem się czy rzeczywiście taki zamiar ma. Podejrzewam, że poszło o koszta. Mieliśmy się spotkać w jednym mieście Każdy miał dojechać na własny koszt. Fakt, miałem trochę bliżej, ale kobieta się zgodziła na taki układ. Jednak później zaczęła kręcić coś i już poczułem lipę. Coś mi się zdaje, że liczyła na darmowy transport. Więc jak jeden przedmówca stwierdził, pieniądza należy szanować. A moim skromnym zdaniem, obydwie strony muszą się postarać na początku. Ja nie mam żadnego obowiązku być taksówką zwłaszcza na początku.
 11. Randka w ciemno

  Nie mówię, że jestem jakimś ideałem, bo tak nie jest i nie będzie. Jedno jest pewne. Nauczyłem się, że trzeba akceptować taki, a nie inny obrót spraw. Biorę to na chłodno, aczkolwiek wcześniej pewnie bym całkiem inaczej zareagował, tzn jako białorycerzyk. A co sądzicie o tym? Pamiętam, jak raz dostałem numer tel. od pewnej laski na dyskotece. Pojechałem do niej do domu na wioskę. Na miejscu niezły przypał. Okazało się, że laska umówiła się z mną u niej w domu, ale nie powiedziała, że ma chłopa. I taki potem durny tekst leci, że jak jej chłopak się dowie o mnie, to będzie afera na całego.
 12. Randka w ciemno

  Żeby to była jakaś młoda kobieta, to może bym zrozumiał, ale ta miała coś około 37 lat. Więc już dorosła kobieta. Zaryzykowałbym teorię, że albo jakieś shittest żeby sprawdzić czy podejmę dialog albo jakiś emocjonalne rozterki. Powiem Wam Bracia, że pociągnę sprawę jeszcze nie jako desperat, ale żeby zobaczyć efekt końcowy tej sprawy.
 13. Bracia, klasyczna sytuacja - odwołanie randki na godzinę przed. Po dogadaniu szczegółów randki w ciemno, upewniłem się jeszcze raz, czy termin niewiaście pasuje. Powiedziała, że tak. Kobiety na oczy nie widziałem, więc o wyglądzie nic nie mogę powiedzieć. Cały ambaras polega na tym, że niewiasta moje zdjęcie widziała, bo dostała je od mojej siostry. Dowiedziałem się także, że podobam się tej kobiecie. Godzinę przed spotkaniem otrzymałem sms, że ona sobie odpuszcza. Zarzut kompletnie nie na miejscu Zarzuciła mi, że nic na siłę i że nie mam ochoty się spotkać. Jakoś nie rozumiem takich akcji.
 14. Zależy jeszcze, gdzie te bolce były.
 15. Ja proponuję coś w rodzaju tablicy, na której będzie się znajdować np. tekst czy też artykuł tygodnia, który będzie można punktowo ocenić dodatkową opcją.
×