Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Beckenbauer

Użytkownik
 • Zawartość

  62
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

77 Świetna

O Beckenbauer

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

124 wyświetleń profilu
 1. Szachy z kobietą

  Żadna kobieta nie lubi białorycerstwa, ale nie przyzna się facetowi który obok niej skacze jak ona ma potrzebę. Przykładowo samochód się zepsuł i trzeba holować i załatwiać z mechanikiem.
 2. Osoba honorowa chciałaby podlegać takim samym kryteriom jak inni, jednak panie z honorem mają niewiele wspólnego. Dla mnie byłoby upokarzające gdybym dostawał fory w jakimś konkursie do którego dobrowolnie bym przystąpił. Jak im na rękę, to są małymi, biednymi kwiatuszkami, jak znów sytuacja się zmienia, to chcą być traktowane jako silne, niezależne i inteligentne kobiety z którymi trzeba się liczyć.
 3. Blokada na fejsbuczku Marek Kotoński i Samcze Runo

  Kiedyś dziewczyna wegetarianka z zagranicy jak usłyszała o gołąbkach, to pytała się czego jemy te biedne ptaki.
 4. Ciekawe co by było gdyby panie musiały podrywać facetów. Biorąc pod uwagę ich przewagę społeczną, kobiecie jest łatwiej podejść do faceta niż facetowi do kobiety, z drugiej strony wiele kobiet zanim by się zdecydowało do kogo podejść i zagadać, to już dawno straciłyby swoje atuty. Zresztą same kobiety chcą być podrywane, dlatego np. się malują, noszą obcisłe sukienki, niewygodne obcasy, pokazują dekolt, biorą staniki z push-upem, choć same twierdzą że robią to tylko dlatego by się lepiej poczuć i że robią to dla siebie (lepiej się poczuć poprzez czerpanie satysfakcji z oglądających się za nimi chłopkami). Mankament polega na tym, że kobiety chcą przyciągnąć prawnika, lekarza, biznesmena, sportowca a nie osobę którą można nazwać "przeciętnym chłopakiem", choć one same są przeciętne. Ludzie to zwierzęta, a wszystkie metody/techniki podrywania należą do gatunku ludzkiego, a nie świni czy koguta. Jak jeden szympans chce "zapoznać się" z inną szympansicą, to nie imituje świni (i nikt nie porównuje jego zachowania do świni), tylko wykonuje czynności charakterystyczne dla swojego gatunku. Niech śmieją się dalej z białego faceta który zapewnia im dobrobyt i wolność, bo jak demografia się zmieni to muzułmanie będą je lub ich dzieci bić, gwałcić, gnoić, zniewalać, mordować, niszczyć dziedzictwo, kulturę, innymi słowy będą "deptani i jebani". Kolejna hipokryzja lewicy, w tym filmiku nie było żadnego murzyna i araba (chyba że na dalszym planie), co jest dziwne biorąc pod uwagę wymagania lewicy by mniejszości miały swoją reprezentację w filmach i reklamach. Jeden biznesmen z Kanady musiał się ostro tłumaczyć że w jego reklamie nie było ani jednego murzyna, a tu proszę. Może biali mężczyźni powinni dać się ubogacić kulturowo i zamienić swoje staroświeckie, obrzydliwe, zwierzęce, opresyjne i seksistowskie sposoby podrywania na nowoczesne, modne, postępowe, wysublimowane metody stosowane przez muzułmanów.
 5. Marlena wali konia Rafatusowi na ShowUp! Mega dymy! +18

  Wygląda na to że po wywaleniu z YT, Rafatus postanowił szturmem wziąć nową platformę.
 6. Oczywiście że są wkurzone, chłopa im trzeba, ale chętnego nie ma.
 7. Jeżeli babka jest atrakcyjna i nie może znaleźć faceta, to jest szurnięta. Albo ma wymagania typu "szejk"/"Grey" z książki "50 twarzy Greya", albo nikt nie może z nią psychicznie wytrzymać. Wiadomo, im piękniejsza kobieta, tym więcej problemów, a zyski są niekoniecznie proporcjonalne.
 8. No, panie studiowały dziennikarstwo, a nie zegarki. Dziennikarz nie musi wiedzieć o czym pisze, by pisać, choć powinien. Dlatego stosują tak zwane lanie wody i gadanie nie na temat, tylko wokół tematu.
 9. List do chłopaka.

  Ciekawe w takim razie jakie wymagania trzeba spełniać by być prawdziwą kobietą.
 10. Ludzie słabi głosują na silny rząd. Dlatego kobiety którym wmawia się że są słabe, że są ofiarami mężczyzn, głosują na partie które obiecują że one się kobietami zaopiekują, dadzą im zasiłki, przywileje, obronią ich przed złymi samcami poprzez prawo tak jak we Francji że za zagadywanie do kobiety można iść do pierdla. Dodatkowo kobiety należy przekonać od strony emocjonalnej, a nie logicznej, a lewica jest właśnie nielogiczna, ale mówią dużo o serduchu, o dobroci, o pozytywnej opinii wśród innych (opinia u kobiet to być lub nie być, jeżeli lewica straszy że nie będziemy europejscy bo nie przyjmujemy imigrantów, to przeciętny facet średnio się przejmuje tym co sądzi o nas reszta Europy, ale kobiety muszą mieć poczucie że są bon ton, że są modne, także jeżeli chodzi o modę polityczną) itd. i kobiety się na to nabierają. Oczywiście w praktyce kończy się to tragedią.
 11. Autor zapomniał dodać że Europę zalewa islam, gdzie facet jest na pierwszym miejscu, a jego 4 żony w hierarchii stoją zaraz za kozą. Facet jest poniekąd związany z żoną, ale to głównie żona ma dbać by się mężowi nie znudzić. Przez lata w Europie/USA było podobnie, mąż był głową rodziny który brał odpowiedzialność i podejmował decyzję, a żona była mu posłuszna (choć nie w takim stopniu jak w islamie). W takim układzie facet jako głowa rodziny brał pewną odpowiedzialność za los jej członków, tak jak rząd/król powinien brać odpowiedzialność za los obywateli/poddanych. Jednakże w obecnej sytuacji gdzie kobiety mówią że chcą być traktowane na równi z facetami (a chcą być powyżej), facet po pierwsze nie widzi potrzeby brania odpowiedzialności za los, szczęście i błędy niezależnej osoby, po drugie nie ma już ani środków przymusu ani autorytetu, szczególnie jak odda połowę majątku żonie, to nikt w rodzinie nie liczy się z jego zdaniem. Dodatkowo mówią o królikach, co jest to żałosną próbą wymuszenie na facetach pewnego zachowania poprzez atakowanie ich ego. Niedźwiedzie i tygrysy też nie opiekują się swoim potomstwem. Równie dobrze mogli napisać "Albo być mężczyzną, albo... tygrysem", ale wtedy nie wykorzystywaliby kompleksów facetów. Podłe skurwysyny którzy chcą manipulować ludźmi za pomocą ich emocji.
 12. Aborcja

  Wola ojca się nie liczy. Feministki chcą by: Jak kobieta nie chce, a facet chce dziecka - to aborcja. Jak kobieta chce, a facet nie chce - facet nadal ma płacić alimenty.
 13. Czego teraz słuchacie?

 14. Cenzura XXI wieku. W Niemczech i UK też "humanitarnie" nie wsadzają do więzień osób które mówią prawdę o muzułmanach, tylko dają im ogromne kary finansowe które są jeszcze gorsze niż więzienie. Bo czym jest dla przeciętnego obywatela np. dwa lata odsiadki, gdzie dostaje jedzenie, nie płaci czynszu i może np. czytać książki, w porównaniu do ogromnej kary finansowej na którą musi pracować kilka lat. Ktoś zarabia np. 40 tys. zł rocznie, a ma do zapłaty np. 200 tys. zł, 5 lat roboty po 8 godzin dziennie i musi jeszcze opłacić czynsz i wykombinować jedzenie. Kto potem będzie się liczył z bezdomnym dziadem?
 15. Matipulator o naszej społeczności.

  Nawet nie będę wdawał się w dyskusje bo argumenty na żenującym poziomie. Np. mówi że pożądanie nie steruje kobietą, chyba że jest dziwką. Niech powie "pożądanie nie steruje człowiekiem" w kontekście alkoholików, palaczy, narkomanów, osób uzależnionych od komputera. Wiadomo, nie każdy jest ww, bo nie każdy sobie wyrobił program uzależnienia, ale np. każda kobieta ma od urodzenia program "zrób dzidziusia". Albo dla niego wszystko co związane ze zdradami, cierpieniem to od razu syf, wrzucając jakieś teatrzyki dotyczące zdrady oraz dogłębną analizę wraz ze studium przypadków do tego samego worka. To tak jakby wrzucić "skandal! znany aktor zwymiotował na koszulę koleżanki z planu", i książkę o przewodzie pokarmowym gdzie jest opisany proces wymiotowania, bo wg jego logiki, jak jest o rzyganiu, to to jest syf.
×