Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

lupele

Użytkownik
 • Zawartość

  593
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Ostatnia wygrana lupele w Rankingu w dniu 18 Marzec

lupele posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

661 Świetna

O lupele

 • Tytuł
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Ostatnie wizyty

883 wyświetleń profilu
 1. Miałem podobne doświadczenia. Najlepiej zapamiętałem sobie pannę, która w czasie jednej imprezy odjebała mi numer pt. "wychodzę nagle bez pożegnania i zostawiam cię jak śmiecia". Mimo że byłem wtedy niedoświadczony nie mogłem tego zdzierżyć. Przez ponad tydzień nie odzywałem się do niej wcale. Na początku cisza. Potem sms-y jakby nic się nie stało. Następnie złość, wkurwienie, agresja i oskarżenia. W następnym kroku błaganie o spotkanie. Na spotkaniu od razu się łasi i zaprasza na masaż. Wiadomo jak się się potoczyło dalej. Tu moja myśl z dzisiaj: Czy kupczenie ciałem w ramach przeprosin nie jest przypadkiem zbyt wczesnym etapem na wybaczenie? Przy następnej okazji spróbuję wymóc przyznanie się do winy wraz uzasadnieniem dlaczego jej czyn był zły. I na koniec żadnego seksu - tylko opierdolenie gały.
 2. A weźmiesz na te swoje dobre pomysły kredyt?
 3. Jest takie ładne powiedzenie: "Nie chwal dnia przed zachodem".
 4. Pomimo, że nie zgadzałem się przeważnie z propagowaną linią to dzięki za działalność i wpisy (ten o mindsecie to majstersztyk). Pozdro 600
 5. Gdy do normalnego kraju przyjeżdża obcy człowiek to musi pracować - nie ważne czy jebie przy truskawkach, na taśmie produkcyjnej, jako programista czy przedsiębiorca. Dzięki swojej pracy staje się wartościowym członkiem społeczności i wzrasta w nią poprzez wkład własny. Kiedy do obsranej gównem chujolandii przyjeżdża cwany murzynek to zaczynają się jaja. Bambo wyczuwa w którą stronę wiatr wieje. Znajduje ludzi o poglądach "postępowych" co to za największy wstyd poczytują sobie fakt, że nie jest u nas jak na zachodzie: kolorowo, gejowo, multitolerancyjnie. Murzynek ubarwia nieco swój życiorys i już jest święty niczym lenin w poroninie. Ponieważ postępowcy nie chodzą do kościoła obierają sobie go za prywatnego bożka - taki postęp wcielony, chodzący amulet "przyszłej jutrzenki". Władze artyście i antyfaszyście przyznają mieszkanie, stypendia jakieś. Hulaj dusza - piekła nie ma. Normalny człowiek musi zapierdalać - a murzynek tylko sztuka, wiersze, teatr i kawiarnie. I tabuny lasek co nie odmówią bo czarny - a jak odmówią to zaraz pójdzie w ruch karta rasowa i będzie spokój. No wszakże można zdradzać męża czy tam chłopaka - ale ideałów postępu i tolerancji w żadnym wypadku. Teraz rzucam taką myśl pod zastanowienie. Czy sprawa Simona Mola - z punktu widzenia niehifowego (niepracujący pasożyt zabawiający się na koszt społeczeństwa) nie jest tylko igraszką wobec setek tysięcy imigrantów wpychanych od kilku lat do europy?
 6. Nie wiem jak tam u innych ale w moich kręgach to nerka kojarzy się wyłącznie z dresiarstwem,patusami osiedlowymi i januszami-handlarzami bazarowymi.
 7. U mnie ostatnio aferka bo nowo zatrudniona babka dzień po podpisaniu umowy o pracę poczuła się źle. A więc lekarz i cóż się okazało? Jest pani w ciąży. Zwolnienie na całą ciąże + macierzyńskie. I kto tu będzie chciał kobity zatrudniać?
 8. Idąc twoim tokiem rozumowania należy zalegalizować i złodziejstwo i płatne morderstwa. Bo są klienci. I te rzeczy i tak się dzieją. Nie stawiaj znaku równości między narkotykami i prostytucją a aborcją. Bo różnica jest taka że tamte formy aktywności nikogo nie krzywdzą. A podczas aborcji to się zabija. I to w sposób najgorszy. Bo nawet więzień gułagu czy hitlerowskich obozów śmieci miał szansę na jakiś gest rozpaczy, akt buntu, próbę ucieczki czy walki. Tu człowiek nie ma żadnych szans.
 9. @Blair Nie ma żadnego ale to żadnego powodu dla którego życie kobiety miałoby być ważniejsze od życia dziecka.
 10. Aborcja - zasadniczo jestem przeciwnikiem. Należy jednak wyróżnić kilka sytuacji szczególnych. Gdy ciąża może zagrażać zdrowiu i życiu kobiety - powinniśmy mieć na względzie przede wszystkim dobro dziecka - i jego życie stawiać przed życiem kobiety. Bo po pierwsze dziecko jest najważniejsze - a po drugie to nie ono sprowadziło się na świat. W przypadku gwałtu - kobieta powinna urodzić dziecko - bo życie jest najważniejsze. Jeżeli nie chce wychowywać może się go zrzec od razu w szpitalu. W przypadku ciężkich wad rozwojowych - tu każdy z przypadków należy zbadać osobno. Do orzekania w takich przypadkach sugerowałbym powołanie trójki - złożonej z proboszcza, członka terenowych struktur PiSu oraz przewodniczącego lokalnego klubu gazety polskiej. Generalnie - aborcja - tylko pod warunkiem, że decyzja będzie należeć do mężczyzny.
 11. To o czym kobiety mówią że jest ważne i cenne - na pewno takie nie jest. Poza tym ich słowa nie mają znaczenia dosłownego - to raczej nośnik pewnych stanów emocjonalnych Tu przykład z autopsji Nieogarnięty koleżka z początków studiów (ja ) co próbował jakiegoś gówna w stylu kolacje, wiersze, listy miłosne - był permanentnie zlewany przez panny. No po prostu frajer i nudziarz. Gdy popracowałem trochę nad sobą - kasa+wygląd coś się zmieniło. Nagle tanie i nie wymagające wysiłku gesty: zakup pojedynczej róży (3,5zł) bez żadnej okazji raz kiedyś, nocny spacer po parku (wraz z bzykankiem w ciekawym miejscu) czy dedykacja napisana na szybko w książce kupionej w antykwariacie (za 5zł) - wszystko to czyniło mnie w jej oczach niesamowitego romantyka. Dlatego podstawą jest własna wartość. Resztę panna sobie sama dośpiewa. I wcale nie trzeba wtedy odpierdalać jakiegoś szajsu żeby zaruchać.
 12. Czy jako narzędzie do wymierzania chłosty?
 13. Jack leviatan z odchlani
 14. Najstarsi użytkownicy tego forum pamiętają pewnie, że i tych luksusów doświadczyłem.
 15. Jeden - dwa warny i szpanujecie. Jesteście słabi.