Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

TPakal1

Grupa bojowa
 • Zawartość

  1394
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Ostatnia wygrana TPakal1 w Rankingu w dniu 28 Luty

TPakal1 posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1639 Świetna

1 obserwujący

O TPakal1

 • Tytuł
  Chorąży
 • Urodziny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Sielska Wioska na Mazowszu
 • Interests
  Muzyka, psychologia, ezoteryka, ekonomia.

Ostatnie wizyty

1587 wyświetleń profilu
 1. Witaj!
 2. Idealnie twoje wątpliwości "niewierny Bracie" mogą rozwiać efekty twórczości naukowej Iana Stevensona - amerykańskiego profesora psychiatrii i parapsychologa, który badał przypadki dzieci, które bez pomocy hipnozy samowolnie przypominały sobie poprzednie wcielenia. Zbadał kilka tysięcy takich przypadków. Świetna i przekonująca lektura. Ponadto są znane liczne przypadki dzieci, które mają cząstkową pamięć o poprzednim (ale ostatnim) wcieleniu, jednakże później w procesie socjalizacji tą pamięć tracą. ja bardziej bym się skłaniał do uznania, że jako bardziej obcą istotę powinniśmy potraktować ciało fizyczne, a nie duszę, nośnik naszej wiecznej świadomości.
 3. Siema! Tylko nie zmień się w twardego misia, bo miś to zawsze miś.
 4. Mnie teoria reinkarnacji od dawna interesuje i wręcz fascynuje. Jednak myślę, że nie jest to jakaś hipoteza, a pewnik. Reinkarnacja jest przecież trzonem wszystkich "starych" religii świata, począwszy od hinduizmu, a kończąc na religiach Indian obu Ameryk. IMHO, jest też wytłumaczeniem naszego życia na tym świecie, w pewnym sensie jest odpowiedzią na wszystkie pytania egzystencjalne, które ludzie zadawali sobie od lat. O sens życia, o jego istotę, o cele itd. Myślę, że ta niepamieć poprzednich wcieleń jest filtrem, celowo nałożoną blokadą, po to aby dusza ponownie wcielona w ciało miała możliwość w miarę normalnej egzystencji. Przecież gdyby tej blokady nie było człowiek we wczesnych chwilach swojego życia, w momencie gdyby uzyskał świadomość swojego istnienia, po prostu by zwariował. Gdyby np. przypomniał sobie cierpienie, którego doznał będąc więźniem Oświęcimia przez parę lat. Jednakże przecież możliwy jest wgląd w swoje poprzednie wcielenia, choćby przy pomocy hipnozy. A hipnoza przecież może pomóc przy różnego rodzaju traumach u osób, które nie wiedzą jak się ich nabawiły. Myślę, że KK usuwając z Biblii zapisy dotyczące reinkarnacji wiedział dokładnie co robi. Przecież gdyby pozostały większość sakramentów straciłoby sens, choćby s. pokuty. A tak przed Lutrem KK, konkretnie papież Leon X kazał płacić za odpusty. Temat reinkarnacji to temat rzeka, można by pisać i dyskutować godzinami. Jednak myślę, że gdyby tak się mocno zastanowić, to jest ona tak oczywista jak dzień po nocy. Marek swoje audycje opiera na swoich przemyśleniach i doświadczeniach. Mi osobiście jego tezy o reinkarnacji odpowiadają, ale może dlatego, że sam w nie mocno wierzę.
 5. Uwielbiam ten internacjonalizm naszych polskich kobiet. Przecież one takie wrażliwe na nieszczęście uciśnionych kameruńczyków, nie chcąc być uznane za rasistki udostępniały mu swojej gościnnej szpary.
 6. Witaj Karamba!
 7. ''''''
 8. No ale walczą o parytety w zarządach liczących się na rynku spółek. To chyba tylko po to aby wprowadzić tam chaos.
 9. Siemka! A na antypodach ponoć upały.
 10. """""
 11. Witaj!
 12. No i te podwójne standardy. '''''''
 13. To jest chyba przejaw kolejnego etapu upadku zachodniej cywilizacji. Genialnym przykładem są wyniki eksperymentu Calhouna. W tym środowisku "pizdusi" jest duży procent mężczyzn przejawiających orientację homoseksualną. A to jest chyba bardziej przejaw niemożności ustalenia swojej faktycznej orientacji seksualnej. Wzrost ilości takich niedorobów to stałe konsekwentne wykorzenianie w społeczeństwach lewackiego zachodu wzorca mężczyzny. Nie mówię o jakich niedomytych samcach alfa, tylko o normalnych mężczyznach, świadomych, ogarniętych, ale mogących w pewnych sytuacjach po prostu przypierdolić w ryja. Wzrost tej nieszczęsnej populacji zawdzięczać można też rozbiciu rodzin i wychowywaniem przez samotne kobiety bez wzorca męskiego. Ogólnie smutny widok.
 14. A te kwiaty detektyw to na 8 czy 10 marca? Zawsze jak go widzę to nasuwa mi się takie porównanie. Żałosna próba powrotu do młodości.