Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

TPakal1

Grupa bojowa
 • Zawartość

  1440
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Ostatnia wygrana TPakal1 w Rankingu w dniu 28 Luty

TPakal1 posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1704 Świetna

1 obserwujący

O TPakal1

 • Tytuł
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Sielska Wioska na Mazowszu
 • Interests
  Muzyka, psychologia, ezoteryka, ekonomia.

Ostatnie wizyty

1830 wyświetleń profilu
 1. Siemka!
 2. Kiedyś mnie to przerażało, teraz już tylko śmieszy, dlatego wrzuciłem tutaj. Sveden to jedna wielka chu.nia z grzybnią.
 3. Siemka!
 4. Kobiety nie są płcią piękną, są płcią upiększoną.
 5. @self-aware Sorki, że dopiero teraz piszę. Chciałbym wyjaśnić, co miałem na myśli. Chodzi mi o to, że na dłuższą metę, to na tych całych zmianach obyczajowych stracą kobiety. Bo jest coraz więcej ogarniętych facetów, którzy unikają formalnych związków z kobietami, wchodzą w powierzchowne, niezobowiązujące związki, mające na celu jedynie seks. Faceci widzą agresję, roszczeniowość u kobiet i widzą, że głębszy związek z kobietami, to dla nich jedynie strata czasu i kasy. Choćby tacy faceci jak tutaj. Kobietom będzie coraz trudniej znaleźć jelenia do dojenia i płodzenia.
 6. Coś o tym wiem. Babka przyjmuje się do służby. Poudaje greka przez rok, dwa, a potem nagle ciąża. No i oczywiście od razu na zwolnienie lekarskie, bo niby ciąża zagrożona. Wraca po paru latach. Stanowisko musi być oczywiście zachowane. Spotkałem się, że takie numery odwalają babki nawet ze stanowisk kierowniczych. Ch.j kogo obchodzi, że jest to dezorganizacja pracy. W policji to już takie jazdy, że stan osobowy komisariatu niby obsadzony, wakatów brak, a faktycznie pracuje połowa ludzi, bo panie na zwolnieniach w związku z ciążą lub już na macierzyńskich.
 7. Ale kasa dla pań żołnierek zgadzać się musi. No bo jak inaczej. A w trakcie ćwiczeń na poligonie zwolnione z zajęć, bo okresu dostały. ''''
 8. Uwzględniając hipergamię kobiet związek raczej niemożliwy lub nierokujący na dłużej.
 9. Cześć!
 10. przywitalnia

  Siema Majster!
 11. Acu rem tetigisti.