Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

TPakal1

Grupa bojowa
 • Zawartość

  1348
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

TPakal1 wygrał w dniu 23 Listopad 2016

TPakal1 posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1519 Świetna

1 obserwujący

O TPakal1

 • Tytuł
  Chorąży
 • Urodziny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Sielska Wioska na Mazowszu
 • Interests
  Muzyka, psychologia, ezoteryka, ekonomia.

Ostatnie wizyty

1453 wyświetleń profilu
 1. IMO tu nie chodzi o jakieś korzyści dla tych krajów, to jest plan zniszczenia białej rasy. Najbardziej przeraża mnie bezmyślność tych społeczeństw, taka bezwolność, tępota. Ich zlewicowani durni politycy chcąc osiągnąć jakiś osobisty polityczny cel rozpier...ą swoje własne kraje i wyniszczą swój naród. Ale czy w tych krajach nie ma ludzi, którzy mają jeszcze mózgi i mają jeszcze zdolność myślenia i wyciągania logicznych wniosków? Chyba nie, dowodem jest, że w Niemczech w tym roku odbędą się wybory parlamentarne, w których będzie wybór pomiędzy Merkel, a Martinem Schulzem. Kto z nich nie wygra, dla imigrantów droga wolna.
 2. '''''
 3. Dobrze, niech się dalej urozmaicają kulturalnie. Następnym krokiem będzie wprowadzenie prawa szariatu na całym terytorium tych krajów. A ostatnim dorżnięcie wszystkich innowierców. A rdzenni mieszkańcy tych ziem pójdą na rzeź z owczym uśmiechem na twarzach.
 4. Krzesło Elektryczne.
 5. A propos kin. https://pl.wikipedia.org/wiki/Cinema_City Czyżby nasi starsi w wierze bracia wzięli się za "ukulturalnianie" nas poprzez kino. Ostatnio wpadłem na pomysł, aby ze swojej wioski pojechać do kina do Wawy na jakiś film. Odpaliłem repertuar kin, przejrzałem i wniosek; jedno wielkie kinowe gówno. Jedyny film do rzeczy, to "szwedzka teoria miłości", grają, przepraszam grali w tygodniu, ale już nie grają. No i kino z mam z bani.
 6. Cytat: "Zajmujemy się świadczeniem lub pośrednictwem w świadczeniu usług w zakresie pomocy prawnej, psychologicznej, detektywistycznej, windykacyjnej oraz doradztwa podatkowego i finansowego, w szczególności, ale nie wyłącznie, dla Klientów będących w sporze ze swoimi współmałżonkami." Czyli ogólnie i tak naprawdę firma zajmie się pomocą "biednej pani przed lub w trakcie rozwodu" w jeszcze bardziej skutecznym, bezwzględnym złupieniu faceta. To już niezawisłe sądy rodzinne im nie wystarczają??? Ach te kobiety.......
 7. '''' Czemu zawodnicy sumo golą nogi? Aby ich łatwiej odróżnić od feministek.
 8. Cześć!
 9. ''''''
 10. Cześć i czołem!
 11. Teraz najlepszym źródłem zysków są kobiety. Począwszy od odzieży, kosmetyków poprzez kształtowanie zachowań i wtłaczanie im takich właśnie "mundrości". Facet wyczuł koniunkturę i trzepie kapuchę na bezmyślności kobiet. A przy okazji pewnie pomoże niejednej podczas terapii indywidualnej.
 12. Głupota tych posuniętych w wieku kobiet jest nieraz porażająca. To dowód na to, że kobieta nigdy nie zmądrzeje, nawet jak będzie miała 50,60 lub więcej lat. Polecam obejrzeć filmik, tylko 20 minut, ale jest świetnym studium głupoty.
 13. Siemka!