Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

TPakal1

Grupa bojowa
 • Zawartość

  1465
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Ostatnia wygrana TPakal1 w Rankingu w dniu 28 Luty

TPakal1 posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1808 Świetna

1 obserwujący

O TPakal1

 • Tytuł
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Sielska Wioska na Mazowszu
 • Interests
  Muzyka, psychologia, ezoteryka, ekonomia.

Ostatnie wizyty

2437 wyświetleń profilu
 1. Podajecie Bracia dane statystyczne, które mają jedną wspólną cechę. Mniej samobójstw popełniają kobiety, niezależnie czy jest to Azerbejdżan, czy USA lub Japonia. Dlaczego? Dlatego, że kobiety to istoty bardziej "uspołecznione" lepiej oswojone z wymogami społeczeństwa. Mają też wygodniejszą funkcję społeczną do spełnienia. Wszyscy wiemy, że mężczyzna jest skazany na więcej stresów w życiu codziennym, kobiety nic nie muszą, ona wymuszają wiele rzeczy na mężczyźnie. Poza tym IMO, to kobiety są głównymi trybikami Matrixa, one są też jego strażniczkami, dlatego są bardziej dostosowane do obecnego życia, które wymusza na ludziach Matrix.
 2. Społeczeństwa Zachodu przynajmniej od dwóch pokoleń są bardziej podobne do zombie, niż do ludzi. Większość całkiem odsunęła się od wszelkiej duchowości, nie od religii, ale od duchowości. Ludziom do kontaktu z Bogiem nie są przecież potrzebni żadni kapłani ani księża, żadne kościoły ani świątynie. Ludzie Zachodu mają się za bardziej światłych niż inni, w ramach wewnętrznego buntu odsunęli się od swoich religii, ale co najgorsze odsunęli się od Boga. Nie mają nic poza kruchą i nietrwałą materią, stąd chlają, ćpają i ruchają się na potęgę. Bez żadnych zasad, jak zwierzęta. Nieliczni stworzyli sobie pseudoreligię - new age, która każe im przyjmować śniadych, bratać się z nimi, która jest podstawą tych ich zlewaczonych teorii. Ludzie robią wielki błąd; odsuwając się od religii, z której założeniami się nie zgadzają, odsuwają się od Boga. A Bóg czy oni w to wierzą lub nie, czy żyją, czy nie, bo odebrali sobie życie i tak będzie istniał. A tych pokus świata materii jest więcej i coraz więcej. Wszędzie jest nam wciskana, przez rodziców, środowisko, media, .....całe społeczeństwo. A zawsze w na pierwszym miejscu, jako pokusa największa jest kobieta. Kusi jak Ewa w raju, przytula lub odpycha, odbiera rozum, porzuca, niszczy a często doprowadza do śmierci. A wracając do tematu. Żal tych ludzi, wśród nich jest większość ludzi wrażliwych, bardzo wartościowych.
 3. Ludziom brakuje wiary, prawdziwej wiary w Boga. Daleko mi do sugerowania, że powinno się chodzić do kościoła. Kompletnie nie o to chodzi. Chodzi mi o posiadanie pewnej duchowości, pewnej dojrzałości duchowej w sobie. Taka osoba uszanuje życie czyjeś, ale przede wszystkim swoje życie. Bo życie to przecież największy dar od Boga. Pewnie to co napisałem będzie niezbyt chwytliwe. Ale to moje zdanie. Społeczeństwa Zachodu, w tym nasze społeczeństwo coraz bardziej wchodzi w wymiar materialny świata, odchodząc od ducha. Młodzi ludzie odsunęli się całkiem od Boga, a największymi wartościami dla nich stała się materia. Praca, zarobki, żona, dzieci, mieszkanie, samochód, itd. A człowiek naprawdę wierzący nie ulegnie presji społeczeństwa, które hoduje (bo nie wychowuje) ludzi, przygotowując ich do wyścigu szczurów, w którym główną nagrodą jest kawałek nieświeżej padliny.
 4. Strona ecoego.pl po remoncie ruszyła

  Bardzo się cieszę, że ecoego.pl wróciło. Widok stronki jak dla mnie naprawdę spoko.
 5. Cipka jako Wunderwaffe

  @Rnext, boję się, że to spora strata czasu. Klimat takiego "meetingu" byłby zapewne taki jak na zebraniach za najlepszych czasów Narodowosocjalistycznej Niemieckiej Partii Robotników, czyli w skrócie NSDAP;
 6. Czego teraz słuchacie?

  Solidna dawka teksańskiego białego bluesa w wydaniu Johnnego.
 7. Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0

  @Jebak Leśnynaprawdę zgrabny wiersz, Brawo!
 8. Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0

  No i się puściła.
 9. Na cmentarzu. Te tzw. wartościowe to już gatunek wymarły. A z wartością kobiet, to jak z wartością samochodów, im droższe tym droższe utrzymanie. A tak serio to proponuję poszukać w bibliotekach, ale tylko "publicznych".
 10. Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0

  Dzisiaj trafiłem na necie. Ubawił mnie ten dowcip. Leci samolot, nagle awaria, samolot zaczyna spadać. Stewardesa podchodzi do Francuza: - Niech pan skoczy i odciąży samolot, uratuje pan wielu ludzi. Francuz pomyślał, wypił całe wino, krzyknął "Viva la France!" i skoczył. Samolot spada dalej. Stewardesa prosi Amerykanina. Amerykanin pomyślał, wypił całą whisky, krzyknął "God bless the USA!" i skoczył. Samolot dalej spada. Stewardesa podchodzi do Polaka: - Niech pan skoczy uratuje pan nas! - Nie ma mowy! - No niech pan skoczy będzie pan bohaterem... Polak pomyślał, wypił wszystko co się dało wypić, krzyknął "Niech żyje Mozambik!" i wyrzucił Murzyna stojącego obok...
×