Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

seba33

Użytkownik
 • Zawartość

  301
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana seba33 w Rankingu w dniu 23 Sierpień 2016

seba33 posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

435 Świetna

O seba33

 • Tytuł
  Kapral
 • Urodziny 07.03.1985

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Polandia

Ostatnie wizyty

659 wyświetleń profilu
 1. Hej
 2. Witaj
 3. Witaj
 4. Nie nazywałbym ich tak. Większość z nas tutaj przeżyła podobną historię, choć może nie na taką skalę. Został skrzywdzony, był naiwny, ale nie można nazywać takich ludzi głupkami. Wierzył w matrix i ten matrix go wchłonął, wykorzystał i wypluł. Ja mu życzę i wszystkim podobnym, by zrozumiał i więcej już takich błędów nie popełnił.
 5. Nie obchodzę walentynek, dnia kobiet, lanego poniedziałku i święta grzyba Mam na to totalnie wyebane. Kiedy chcę mogę wypić browara, iść na koncert czy legalnie podrapać się w krocze Ehh ta wolność, kiedyś niedoceniana, sprzedana za cipkę, na szczęście odzyskana i dziś to największy skarb...
 6. Jako, że przykładów z życia nigdy za wiele, dziś chciałbym przedstawić historię popularnego muzyka z zespołu Ich Troje. Bardzo proszę nie oceniajcie twórczości tego zespołu, ani też tego czy ich popularność była uzasadniona. Nie to jest tematem tego postu. Otóż Pan Jacek osiągnął gigantyczny sukces komercyjny, a co za tym idzie popularność, no i gigantyczny hajs. Oczywiście muzyk miał też żonę, która nic nie wniosła do małżeństwa. Pani oczywiście trwała przy mężu, grzała się w jego sławie i w pełni korzystała z jego dóbr i zasobów. Pan Jacek zakochany w swej połowicy nie szczędził jej niczego, ba publicznie wyznawał miłość poprzez m.in śpiewanie miłosnych piosenek na jej cześć. Problemy zaczęły się, gdy zespół nieco stracił na popularności, a co za tym idzie dopływ gotówki już nie był tak intensywny. Pani mając wszystko widocznie zaczęła się nudzić. No i stało się. Gdy muzyk przebywał w trasie za granicą, kobieta znalazła sobie młodego 21-letniego kochanka. Był to wspólnik w interesach Łągwy, który często przebywał w ich domu. Gdy Pan Łągwa wrócił do kraju zastał puste mieszkanie, a Pani zażądała rozwodu. Skończyło się rozwodem, oddaniem połowy majątku i zlicytowaniem wspólnego apartamentu. Na domiar złego muzyk przeszedł operację tętniaka mózgu. Dziś gość powoli podnosi się z traumy. Buli ciężkie alimenty i wraca do normalnego życia. Wnioski jak zawsze możecie wysnuć sami.
 7. @Grzenio nie zazdroszcze nikomu nic. Zresztą samochody to nie moja bajka. Jak napisał Szef chwalić można się wszystkim, zwłaszcza jak się jest anonimowym. Nie mieszaj w to polskiej mentalności, bo ludzie tacy są na całym świecie. Jesteś Bratem jak wszyscy tutaj dlatego ciesze sie że się Tobie udało. Nie czuję się obrażony i sądzę, że jest już ok. Przyjemnej jazdy 😊
 8. Jeszcze tylko kartka z napisem "Bracia Samcy" i obalam na Twoją cześć łychola
 9. Nie Ty będziesz pił Ech drodzy Bracia zamieniłem swój apartament na południu Polski na willę z basenem na Majorce. Woda niestety była zbyt chlorowana i nakazałem służbie wymianę. Potrwa to pewnie dzień dwa, ale już niedługo będę się w nim kąpał z moją hiszpańską narzeczoną. Domek nie kosztował dużo - ot 3 miliony Euro, ale czasem trzeba zaszaleć. Zresztą moja kobieta powiedziała mi, że jestem taki wrażliwy i uczuciowy że nie można mnie nie kochać. Znajomi mówili, że wchodząc do swojej hawiry można doznać lepszego orgazmu niż podczas seksu. Chyba mieli rację.
 10. @Grzenio to jak z tym zdjęciem? Ładujesz porządne foto i razem z Braćmi opijamy Twój sukces czy tym samym pokazujesz, że każdy anonimowo może wrzucić byle jakie zdjęcie i szpanować co to ja nie jestem?
 11. Zazwyczaj szybko łapię temat, ale teraz nie do końca. Co masz na myśli? Chodziło mi oto, że kobiety mają taką tendencję do racjonalizowania i naginania faktów pod siebie. Skoro to Ty jesteś na dużo wyższym poziomie finansowym to pisz to od razu wprost, a nie że jesteście na podobnych poziomach i dopiero chwilę później temu zaprzeczasz. Nie można robić kurwy z logiki, jak to w zwyczaju mają nasze kochanie panie "Co do inwektyw - oj nie, byłbym szczerze zaskoczony. Raczej będzie życzyć mi dobrze i wycofa się ze wspólnych znajomości, żeby nie utrudniać. Już raz zrezygnowała z własnej okazji biznesowej, żeby nie mącić mi w relacjach" - Cytując klasyka: "To się jeszcze ku..a zdziwisz"
 12. Popraw, bo wynika jakby to matka miała niewielu partnerów I nie pisz jak kobieta - od względem zasobów - finansowo, intelektualnie i społecznie, jesteśmy na podobnych poziomach (z moją lekką przewagą w każdym z nich; no, może finansowo z dużą). Skoro nie czujesz blues'a to rozstań się po ludzku i kulturalnie. Oczywiście licz się z tym, że zostaniesz wyzwany od dupków i łajdaków. Pani w Twojej sytuacji nie miała by żadnych obiekcji. Broń Boże jednak się nie zwierzaj jej ze swoich planbów, bo złapie Cię na dziecko. Życie jest zbyt piękne i zbyt krótkie, by tkwić w relacjach, które nie przynoszą nam satysfakcji.
 13. Bardzo dobry pomysł, bo naszły mnie podobne myśli. Jeśli to rzeczywiście Twoja furka to zrób tak jak pisze Mistrz. Dużo pracy nie ma, a rozwieje wszelkie wątpliwości. Jeśli jest tak jak mówisz to chylę czoła i gratuluję.
 14. http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,21262564,bila-meza-az-pekla-mu-sledziona-i-watroba-mezczyzna-zmarl.html#BoxNewsLinkZ21 Zachęcam do przeczytania artykułu. Otóż mamy w nim klasyczny przykład: Awantura małżeńska, z tą różnicą, że poszkodowanym i w efekcie zabitym okazał się mąż. Odbywa się rozprawa, sąd nie przesłuchuje ani jednego świadka i wydaje werdykt w dolnej ustawowej granicy. Dajmy na to, że ofiarą była by żona. Jaki byłby efekt? Trąbienie w ogólnopolskich mediach o przemocy domowej, nawoływanie feministycznych środowisk do walki z przemocą domową. Proces toczyłby się zapewne o wiele dłużej z całą procedurą przesłuchań, a wyrok musiałby zadowolić opinię społeczną...
 15. Czy to takie ważne? Są o wiele bardziej istotne sprawy, którym należy poświęcic czas i energię ?