Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

verde

Użytkownik
 • Zawartość

  263
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

178 Świetna

O verde

 • Tytuł
  Starszy Szeregowiec
 • Urodziny 20.07.1988

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Kondominum alkoholowo-diskopolowe pod zarządem radykalnie katolickim

Ostatnie wizyty

903 wyświetleń profilu
 1. Skazanie

  Człowiek się cały czas uczy. Pierwszy raz w życiu usłyszałem słowo "safanduła". W pewnym sensie jestem taką osobą, aczkolwiek z każdym dniem idę do przodu (wykształcenie, doświadczenie, umiejętności). Poradziłbym tej osobie, żeby się zebrała w sobie i wyjechała za granicę na kilka lat. Po zarobieniu znacznych środków i poczuciu bezpieczeństwa, że nie zostaje się na lodzie jakby co i nie trzeba liczyć na innych można zacząć walkę o siebie na poważnie.
 2. Nie, wiarygodnego czyli takiego, który przeszedł udany przeszczep i może coś konkretnego doradzić. To nie są błędne przekonania. Zanim zacząłem łysieć miałem ogromne powodzenie u kobiet. To było ewidentne i bardzo widoczne. Nawet miałem przypadki podrywu od zupełnie obcych dziewczyn. Dzisiaj, mimo iż mam dużoo większe poczucie własnej wartości i wiedzę, powodzenie mam żadne. Nie wiem czy będę coś brał, ale wolałbym nie. Jak mam brać jakieś leki, to wolę pozostać łysy.
 3. Wasze argumenty za tym, jakoby łysina była taka świetna, niestety w ogóle mnie nie przekonują, bo mówicie tylko na własnym przykładzie. Być może są ludzie, którym łysy łeb pasuje, ale ja na pewno do nich nie należe. Zawsze miałem chuda sylwetkę, wygląd typowego informatyka. W przyszłym roku zamierzam dodatkowo porzucić soczewki dla okularów, więc tym bardziej. Może kiedyś będę miał czas w swoim życiu na regularne ćwiczenia fizyczne, ale póki co jest z tym ciężko. Łysina chudzielcom po prostu kiedy pasuje. A niestety nie mam konturów twarzy a'la Zidane i ogolona glowa mi zwyczajnie nie odpowiada. Za jakieś 5-6 prawdopodobnie będę szukał samicy na dłużej. Jeśli komuś się wydaję, że łysina dodaje uroku i powodzenia, to niestety, nie w każdym przypadku. Dlatego szukam kogoś wiarygodnego na tym forum, ktoś może podzielić się swoimi doświadczeniami.
 4. Wiem, że oni korzystali z pomocy najlepszych specjalistów. Dlatego pytam się tutaj zwykłych ludzi czy mieli jakieś doświadczenia z przeszczepami. Dobre opinie ma strona flymedica, która umożliwia przeszczepy w Turcji. Jednak chciałbym uzyskać opinie na jej temat od kogoś zaufanego.
 5. Ze znanych osób chyba najbardziej podoba mi się efekt u obecnego trenera klubu piłkarskiego Chelsea Antonio Conte. Jeszcze 10 lat temu musiał się golić na bardzo krótko ze względu na postępujące zakola. Teraz ma bujną czuprynę.
 6. Czy są na forum bracia, którzy mają za sobą udany przeszczep włosów? Bo szukam jakiejś wiarygodnej opinii na ten temat. O cenach, czasie i efektach. W internecie jest pełno sprzecznych informacji. Łysieje od 22-ego roku życia. Obecnie mam 29 lat i bardzo mało włosów nad czołem. Zamierzam zrobić coś z tym za rok, może dwa. Dlatego powoli zaczynam szukać jakichś informacji na ten temat. Łysienie znacznie obniżyło moją atrakcyjność, włosy wcześniej zawsze były moim atutem. Wiem, że znajdą się opinie typu: "Pierdziel to i gól się na zero". Problem w tym, że ja nie lubię siebie takiego. Nie wszyscy też zdają sobie sprawę, że ma to wiele minusów. Jak chociażby cotygodniowe (jak w moim przypadku) tracenie czasu na golenie całej głowy. Poza tym, teraz jesienią i zimą mam ogromne problemy, bo nie mam szans, żeby wyjść gdziekolwiek bez czapki. Zimno mi w tę glacę i łatwo się przeziębiam. Ale to tylko niektóre z powodów. ps. wiem, że jest już temat "Łysienie i testosteron", ale jest on bardzo ogólny. A tutaj pytam się o konkrety.
 7. Czy rzeczywiście przejmujemy tę władzę?

  To nie jest doby pomysł. Ujawnienie się wielu ludziom mogłoby tylko zaszkodzić. Nie tylko przez istnienie tzw. matrixa, ale także przez to, że tutaj własciwie można napisać wszystko co się myśli na każdy temat. Ja traktuje to bardzo osobiście i nie chciałbym, żeby ktoś z mojej rodziny/ znajomych przeczytał moje posty, bo wywołałoby to wiele problemów.
 8. Krwiodawstwo

  Myślałem wielokrotnie nad oddawaniem krwi, ale za każdym razem mam pewne wątpliwości. Czy to prawda, że po regularnym zaprzestaniu oddawania krwi z organizmem dzieje się coś niedobrego? Czy to po prostu niepotwierdzone plotki?
 9. Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0

  Zdjęcie z tablicy na FB młodej mamuśki, którą mam w znajomych
 10. Popek chce zostać posłem?!

  Popek staje na mównicy sejmowej: "Panie marszałku, Wysoka Izbo... Pizda nad głową".
 11. Dziewięćdziesiąt kilka procent facetów nie łapię się w wymagania, jakie ona stawia. A czy ona jest w jakiś sposób lepsza od dziewięćdziesięciu paru procent kobiet?
 12. Moje spóźnione prawo jazdy.

  Co do tych kobiet za kierownicą. Poranny autobus w który wsiadam prowadzą na zmianę kobieta i facet. Kobieta prowadzi lepiej. Jest spokojniejsza i nie robi gwałtownych ruchów. Nie spóżnia się. W przeciwieństwie do kolesia. Także to często bardziej zależy od człowieka, a nie od płci.
 13. Nie locha, tylko Pani - bardzo o to proszę.

  Na tym forum słowo "loszka" było tak nagminne, że trudno było znaleźć temat, w którym nie byłoby użyte. Nie lubiłem tego określenia. Zresztą, słowa "samiec" i "samiczka" też mi nie odpowiadają. Wiem, że kierują nami zwierzęce instynkty, ale coś tam jednak nas od nich różni. Między innymi to, że cywilizowany człowiek potrafi się od tego wstrzymać. Ale nie będę postulował za tym, żeby to zmieniać, w końcu nawet forum tak się nazywa.
 14. A może tak emigracja?

  Za rok mam zamiar wyjechać do Holandii na kilka lat. Boję się trochę ciapaków, ale nie mam wyjścia. Tutaj się niczego nie dorobię. Do Australii bym nie chciał wyjechać. Jest tam zdecydowanie za gorąco, a i ilość jadowitych zwierząt mnie przeraża.
×