Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

verde

Użytkownik
 • Zawartość

  229
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

128 Świetna

O verde

 • Tytuł
  Starszy Szeregowiec
 • Urodziny 20.07.1988

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Kondominum alkoholowo-diskopolowe pod zarządem radykalnie katolickim

Ostatnie wizyty

534 wyświetleń profilu
 1. "W każdej kobiecie kurwy dwie trzecie." - autor nieznany
 2. Wprawdzie naprawdę dużo piosenek disco-polo jest przesiąknietych białorycerstwem, ale ostatnio w radiu (niestety koledzy słuchają VOX FM) czasem zdarza mi się usłyszeć to: Co tu dużo mówić. Klasyk pizdowatości.
 3. Żeby odczuwać takich lęków coraz mniej, recepta jest jedna - ciągły rozwój. Doszkalanie się. Zdobywanie nowych umiejętności (nawet popartych wartościowym papierkiem). Otwarcie się na wiedzę i naukę. Ja parę lat temu byłem w bardzo trudnej sytuacji życiowej, więc musiałem szukać pracy jaka popadnie. Niestety doświadczenia z tym mam bardzo złe. Potem jednak ruszyłem do przodu i cały czas nie przestaję tego robić. Z roku na rok dopisuje wartościowe rubryki do CV, dlatego nie boję się na pójście na żadną rozmowę kwalifikacyjną. Nie umiem nie wiadomo czego, ale wiem, że wyjeżdżając do takiej Warszawy pracę mam z miejsca. Ta świadomość znacznie podnosi moje poczucie własnej wartości. Tobie polecam tę samą ścieżkę.
 4. Jakbym czytał o sobie. W zasadzie ja mógłbym założyć identyczny temat. Z tym, że ja jestem jeszcze większym laikiem niż ty, bo mimo tego iż posiadam prawko, to jeżdżę samochodem rodziców tylko jak jestem w domu (raz na kilka miesięcy). Z czego to się wzięło? Z braku zainteresowania motoryzacją. Nigdy mnie to nie jarało w żaden sposób. Rozmowy na ten temat są po prostu dla mnie nudne. Większość facetów po przodzie samochodu potrafi od razu powiedzieć jaki to model, ja niekoniecznie. Zdaję sobie sprawę, że kiedy sobie kupię samochód, to będę musiał to wszystko zacząć ogarniać, bo jakby mi zgasł na środku drogi, to na 99% nie wiedziałbym, co się zepsuło. Tak jak dla wielu z was "męska" piłka nożna jest nudna, tak dla mnie rozmawianie o ilości KM czy nowych alusach. Z tego powodu podłączam się do tematu. Może ktoś zna jakieś poradniki dla kompletnie zielonych, gdzie jest wszystko wytłumaczone jak dziecku.
 5. W jakim regionie Polski pracujesz? Ja jestem zwykłym magazynierem i w kiepskim regionie (świętokrzyskie) zarabiam tyle samo co Ty.
 6. Wielu, ale nie wszyscy. Jak kierowca do mnie przyjeżdża na załadunek, to on jest Panem i ładujemy wg jego widzimisię.
 7. Jestem fanem horrorów. Oglądam je regularnie. To grona najlepszych z tego gatunku moim zdaniem należą: Droga bez powrotu, Koszmar z ulicy Wiązów, Milczenie owiec, Lśnienie, Bez Litości, REC, Ostatni dom po lewej, Jestem Legendą, 1408, Underworld, Psychoza, Wywiad z wampirem itd.
 8. Jakbym miał się ożenić z taką, to miałbym podobną minę... Ciekawe co nim kierowało. Presja rodziny? Chęć zamoczenia w byle czym i zrobienia dzieci? Strach przed samotnością? A może wcześniejsza wpadka?
 9. W pewnym momencie ta historia skojarzyła mi się z Freddym Kruegerem. W pierwszej części też była taka scena, jak Freddy morduje swoimi ostrzami kogoś w kotłowni (czy w podobnym miejscu).
 10. Pochwalę się moim obrazkiem
 11. Ja mam tylko nadzieję, żeby Ligi Mistrzów nie wygrał ktoryś z tych klubów: Real, Barcelona, Bayern. Będę gorąco kibicował ich wszystkim przeciwnikom.
 12. Niech wam nikt nie wmówi, że jak założysz gumę u dziwki, to żadnym cholerstwem się nie zarazisz. Byłem, nie udziwniałem, wszystko robione zgodnie z higieną, nie robiłem minety, nie całowałem itd., a później się okazało, że przyniosłem stamtąd jakieś cholerstwo (wyszło mi przy testach na robaki w organizmie). Także koneserom takiego sportu proponuje się przebadać przed następnym razem, bo może noszą ze sobą jakąś chlamydię, albo jeszcze inne gówno.
 13. Nie muszę nic proponować. Wyrażam tylko swoje zdanie co do tamtych propozycji. Niech mi ktoś tutaj napisze, że zdrada (nieważne z kim i przez kogo) jest zupełnie normalna i akceptowalna, to oficjalnie zaczynam to forum uważać za chore miejsce.
 14. Ale ja przeczytałem dokładnie ten temat i widziałem co on napisał. Mówię tylko, że kochanka lub dziwki - żadna z tych opcji nie jest w tej sytuacji dobra.
 15. Po co mu od razu zdradę doradzasz? To już nie ma innych sposobów? Nie bronię tej kobiety, bo sama jest sobie winna, ale zdradzenie w tej sytuacji to najgorsze do można zrobić. To matka jego dzieci, która zaniedbała się, ale nie zdradza go (co wynika z tej historii). Ja czułbym się jak ostatni śmieć, gdybym to zrobił.