Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

Eredin

Moderator
 • Zawartość

  2181
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  13

Eredin wygrał w dniu 23 Grudzień 2016

Eredin posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

2503 Świetna

1 obserwujący

O Eredin

 • Tytuł
  Starszy chorąży sztabowy
 • Urodziny

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona
 • Miejscowość:
  Tir ná Lia

Ostatnie wizyty

2100 wyświetleń profilu
 1. Powodzenia Assasynie.
 2. Skoro naukowiec (przepraszam w tym momencie prawdziwych naukowców) zajmuje się tak nic nie znaczącymi osobami jak my, to może my znamy fałszywą definicję ludzi sukcesu? Może oni sprzątają toalety na dworcach i zbierają psie odchody w parku? No bo skoro jesteśmy tak żałośni, a on poświęca nam całą swoją uwagę... coś musi być na rzeczy.
 3. Niedawno wróciłem z pewnej knajpki i jakieś dwie godziny wstecz byłem świadkiem scenki, która idealnie nadaje się do tego tematu. Rozmowy trwają w najlepsze, ja się na chwilę wyłączyłem z dyskusji bo odpisywałem na sms-a, ale cały czas dolatywało do moich uszu o czym rozmawiają. W pewnym momencie jedna z dziewczyn mówi do swojego partnera coś takiego -aa, pamiętam, to było wtedy, gdy kupiliśmy samochód. Zaśmiałem się na głos zupełnie tego nie kontrolując, co wzbudziło powszechne zainteresowanie, ale jako że wpatrzony byłem w tej chwili telefon to nikt się bardzo nie domyślił o co chodzi. A dlaczego taka reakcja? -samochód był przez tego osobnika wybrany już wcześniej i ''zaklepany'' do kupna, o czym niewiasta nie wiedziała. -jej udział w całym przedsięwzięciu był tylko taki, że po prostu towarzyszyła mu na miejscu. Po prostu tam była, o niczym nie decydując - przybyła na miejsce transakcji razem z nim i odjechali zakupionym autem. -nie wydała nawet pięciu groszy na ten samochód ani na cokolwiek z nim związanego - panna 'pracuje' w firmie ,,leżeć & pachnieć'', gość wyłożył wszystko z własnej kieszeni. No, ale oni KUPILI.
 4. @Mordimer Oto prawdziwa tawerna a raczej skoderna. Symbol średniowiecznej Słowacji. Nieopodal płynie górski strumień, gdzie Władcy Życia i Śmierci moczą nogi.
 5. Ty chamie bez czci i wiary, nie dość, że wyłudzasz pieniądze, to jeszcze do pijackiej rozpusty się przyznajesz. PS. Odpal trochę haraczu w tym miesiącu na dziw... eee, panie do towarzystwa.
 6. Stulejarski taniec to ja Wam kiedyś na jakimś zlocie pokażę.
 7. Ja mam też równie dobrą. I zaskoczę tu niektórych (nie piję do Ciebie), bo ta metoda jest - z tego co widzę - bardzo trudna do zrozumienia, bardzo odkrywcza i niezwykle ciężka do stosowania: PRZESTRZEGAM REGULAMINU!!! SZOK!!! A gdybym jednak nie przestrzegał i dostał ostrzeżenie czy z BAN-i, to nie rozpłakałbym się jak dziewczynka, że tu bijo, kopio, opluwajo i Kotoński tyran chce zniszczyć wszystkich niezgadzających się z nim - tylko przemyślałbym to, co zrobiłem nie tak i więcej tego nie robił. Bo tu nikt nie dostaje po dupie za poglądy, tylko za nieprzestrzeganie regulaminu. -chyba, że wyrażając swoje poglądy przy okazji obraża się wszystkich innych lub łamie prawo/namawia do łamania prawa. No ale to powinno być oczywiste wśród dorosłych ludzi, prawda? Albo to może ja mam inną definicję ludzi dojrzałych i odpowiedzialnych za swoje czyny...
 8. O imprezę w kuchni pod trzepakiem przeniesionym z podwórka do kuchni. Najlepiej taką imprezę: Bania u stulejarzy do rana.
 9. Żadnych babów mości Adolfie. Tu je forum frustratów i mizoginów. I boimy się ich w dodatku.
 10. Nie mamy szans z taką ekipą. Tak przemyślanych akcji nie powstydziłaby się nawet najlepiej zorganizowana jednostka wojskowa świata.
 11. To już zaszło za daleko. Ja rozumiem niszczyć forum czy opluwać użytkowników, ALE ŻEBY NAWET DYWANOM NIE DAĆ SPOKOJU? Głównym podejrzanym jest Egon. Boże, skąd oni biorą te imiona dla tych zjawisk atmosferycznych.
 12. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby trzepak ustawić w kuchni. Wilk syty i owca cała.
 13. Witam wszystkich serdecznie w nowym dziale. Nie będę się rozpisywał, bo w tej chwili nie ma o czym. W tym temacie możemy rozmawiać na luzie bez jakiegoś konkretnego wątku - rzecz jasna nadal respektując regulamin, ale to raczej oczywiste. Piszcie swoje przemyślenia, przeżycia, wieści ze świata tego wielkiego i tego mniejszego lokalnego. Niech temat ten stanie się takim swojego rodzaju ,,czatem''. Zapraszam i polecam.
 14. @wroński To znaczy co? Mamy przestać bronić forum? Pozwolić na łamanie regulaminu i samowolkę? Czy obojętnie przyglądać się temu, jak nas oczerniają? I przejmować się tym, że ktoś nas uzna za dziwadła? Przecież ze względu na nasz światopogląd i ideę forum tak naprawdę 90 % (albo i więcej) społeczeństwa nas uznaje za wynalazki - tylko co z tego?
 15. Powodzenia i wracaj do nas.