Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

bumblebee

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  242
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

126 Świetna

O bumblebee

 • Tytuł
  Starszy Szeregowiec
 • Urodziny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Zadupie
 • Interests
  Życie

Ostatnie wizyty

740 wyświetleń profilu
 1. Tak w zasadzie to branie jakiejkolwiek kobiety na żonę to proszenie się o problemy. XD Dziewica, nie dziewica niczego nie załatwia, taka też cię może oszukać.
 2. Sukcesy zawodowe może i pomogą, ale obeznanie w kwestii kobiet i zaakceptowanie prawdziwego stanu rzeczy to podstawa. To oczywiście nie znaczy, że stanie się to z dnia na dzień. To powolny proces, właśnie od tego co czujesz teraz, do momentu kiedy nauczysz się żyć w prawdziwym świecie, bez tych bajek o wielkiej miłości. W międzyczasie przyglądaj się kobietom, obserwuj zachowania, czytaj Marka i forum - po pewnym czasie zaczniesz zauważać prawidłowości. Nie skupiaj się jednak tylko na warstwie teoretycznej, nie zamykaj się w bańce wiedzy pod którą będzie ukryta gorycz, bo kobiety nie spełniają twoich pewnych oczekiwań.
 3. Zbyt dużo w tobie bezradności, przejmujesz się i winisz sprawy na które nie masz wpływu. Jak twoja matka traktuje ojca to już nic nie poradzisz, na głupie gadanie podobnie. W ogóle wydaje mi się, że tutaj wylewasz swoje żale, a nie prosisz o jakąkolwiek radę. Jakby cię dobijało, że musisz prosić o kasę to znalazłbyś motywację żeby ją znaleźć. Rozumiem, że jakieś większe miasto masz daleko, ale, do jasnego grzyba, nie ma jakichś drobnych fuch w okolicy? Nawet jakieś pierdoły będą na start lepsze niż siedzenie i marudzenie. Błędy z dziewczynami popełnił tu pewnie każdy, a skoro już czytałeś forum to pewnie znalazłeś odpowiedzi na najważniejsze kwestie. Głowa do góry, zakasać rękawy i zapierdalać!
 4. To nie wiem, ale ja coraz częściej spotykam na swojej drodze ludzi, którzy mi dobrze życzą i, o dziwo, pomagają. Dzwonię do znajomych, do rodziny to nieraz nawet słyszę: "dasz radę, stać cię na to". Robię coś po raz pierwszy - jeśli widzą po mojej stronie zdecydowanie i chęć, to zazwyczaj też przyjmują z życzliwością. Wykładowcy ciągną mnie w górę, bo trochę się wybijam i sami motywują kiedy widzą, że odpuszczam. Wygląda na to, że się u mnie poprawiło, czego i wam Bracia życzę - żebyście czerpali pozytywną energię od ludzi wam życzliwych!
 5. Jak ktoś cię atakuje, próbuje poniżyć i mówi takie rzeczy to znaczy, że ma problemy z samym sobą. Kobieta to w ogóle istota nielogiczna, więc nie ma się czego doszukiwać, ewentualnie testu. Czym tu się przejmować - masz potrzebę to idziesz, nie masz to nie. Jeśli robisz coś tylko pod presją otoczenia, to się niepotrzebnie naspinasz. Każdy ma swój czas.
 6. Agenor Hofmann-Delbor, Marta Bartnicka - Programiści i tłumacze. Wprowadzenie do lokalizacji oprogramowania.
 7. Gratulacje! Pokazujesz tym samym, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Tak trzymać.
 8. Cześć. Ciężko będzie mi cokolwiek polecić, bo zasadniczo najwięcej zależy od lektora na jakiego trafisz i jak sam doprecyzujesz swoje potrzeby. Nie zaznaczyłeś też, czy ta szkoła ma funkcjonować online (Skype itd.) czy jednak zależy ci na bardziej tradycyjnym podejściu. Podejrzewam, że sam będziesz musiał pójść i sprawdzić co ci najbardziej odpowiada. Ceny nie są wygórowane więc wiele nie stracisz. Tylko jak będziesz się kontaktował z lektorem to warto jednak dokładniej wyartykułować swoje potrzeby, to naprawdę pomaga.
 9. Wincyj tych kropek! Normalnie strumień świadomości. XD
 10. Mindset. Jeśli Cię to męczy to będziesz ciągle o tym myślał. Spójrz na to z innej strony - nie wpadłeś z żadną, nie musisz harować na dzieciaka. Jeśli natomiast czujesz taką POTRZEBĘ, to pogadaj z jakimiś laskami, na pewno którejś się spodobasz i sobie pobaraszkujecie. Wstyd? A co to ktoś ma wypisane na czole, że prawiczek i że to źle? Co innego jeśli CHCESZ, ALE Z JAKIEGOŚ POWODU NIE MOŻESZ. Wtedy i tak najpierw trzeba popracować nad sobą.
 11. Nie, ale najważniejszy. Podobnie u kobiet wygląd to główny (obecnie zazwyczaj jedyny) towar przetargowy. Zawód jest nieodłącznym elementem i nie ma się co dziwić - wpojono zupełnie co innego, a inaczej jest. Prawda jest prosta i na forum znana - zajmij się sobą i pamiętaj, że partnerka to nie twoja mama.
 12. Nowe Depesze:
 13. Jeśli znasz angielski to, jako wielki orędownik Coursery, polecam specjalizację: https://www.coursera.org/specializations/hsk-learn-chinese Niektóre punkty *popracować nad samooceną *zarobić trochę kasy są zbyt ogólne, dobrze sobie ustalić ile czasu i w jaki dokładnie sposób coś robię. Tak samo jak piszesz plan na dany dzień: jesteś lepiej przygotowany mając określone, realne oczekiwania wobec swoich ewentualnych działań. Inaczej się rozdrobnisz i będziesz robił wszystko, a zarazem nic. Powodzenia w realizacji.