Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

Miner

Użytkownik
 • Zawartość

  388
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

207 Świetna

O Miner

 • Tytuł
  Kapral
 • Urodziny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

775 wyświetleń profilu
 1. I tak i nie. Po tą są media, by jako czwarta władza interweniować dla obywateli. Jednak co do samej Pani Jaworowicz mam mieszane uczucia, bo wiem że nawet jeżeli urząd ma rację, to ona tego nie pokaże. Jednak nie można ot tak sobie odpuszczać. Należy walczyć choćby o zminimalizowanie strat.
 2. Jak dla mnie zostałeś świadomie wprowadzony w błąd. Dziewczyna gdy zadzwoniła dała znać chłopakom, że jest błąd. Najszybciej było zdjąć cenę. Cena na półce i stronie internetowej to oferta i jeżeli idziesz z takim produktem do kasy i chcesz zapłacić to doszło do skutecznej umowy sprzedaży za cenę podaną. Chyba że ... sprzedawca wyraźnie zaznaczy, że podana cena nie jest ofertą... Następnym razem rób zdjęcie, a potem z kłótnią do Kierownika.
 3. Chłopie chcesz, próbuj. Ale musisz się zabezpieczać na każde możliwe sposoby. Po prostu jej nie ufaj. Obserwuj jej zachowania. Być może coś się wykluje gdy się wyniesiecie. Pamiętaj, że dla dziewczyny jesteś jedyną możliwością żeby wyrwać się z domu, stąd może być tak dobra dla Ciebie. Podstawowe pytanie nasuwa się inne: czy będziesz chciał mieć z nią dziecko? Na lokal z zasobów gminy tak szybko nie liczcie bo na to się trochę czeka, a przy w miarę ogarniętych urzędnikach wliczą Twój dochód i może lokal Wam nie przysługiwać.
 4. Relacja zmierzająca w kierunku stricte toksycznym. Z tego co piszesz, to jesteś normalnym facetem z normalnego domu. Dziewczyna ma silny wzorzec zachowań ze strony mamy. Żeby to zmienić dziewczę musi: 1. uświadomić sobie wzorzec 2. zmienić środowisko 3. bardzo chcieć. A wszystko to Twoim kosztem bez żadnej gwarancji zmiany. Równie dobrze dziewczyna może zepchnąć to głęboko w podświadomość i cały jej prawdziwy system wartości wyjdzie gdy np. powinie się noga. Wtedy zawsze znajdzie się jakiś powód żeby Cię zostawić. Obserwuj zachowanie dziewczyny i miej świadomość dokładnie taką jak jej mama: jak nie ta to inna. Nie bierz do siebie szlochów i ochów, bo to jest odruch bezwarunkowy u kobiet gdy czegoś chcą i to nie od siebie. Jeżeli jesteś przystojny, z perspektywami, to się tym nie chwal dziewuszkom, bo nie masz pojęcia jak bardzo możesz zostać zmanipulowany. To są Twoje zasoby i to ty masz z nich czerpać korzyści. Jeżeli ktoś chce Twojej pomocy lub korzystania najpierw poobserwuj czy sam sobie nie może tego dać. Jeżeli decydujesz się z kimś podzielić swoimi dobrami, to zawsze na Twoich zasadach i za coś. Nie bój się. Jeżeli ona coś dla Ciebie robi bezinteresownie, to prędzej czy później dostaniesz rachunek (a ja dla Ciebie się tak poświęciłam).
 5. Powodzenia. Wykorzystaj czas w PL na zrobienie jeszcze jakiegoś kursu w swoim fachu (może programowanie maszyn). Tam są bardzo drogie:)
 6. Hm ... może spróbuję ...
 7. Myślę, że pójdzie to w kierunku jaki obrali Beckhamowie. On jest 100 % profesjonalistą i myślę, że nawet po zakończeniu kariery będzie się trzymał jak Becks. Co do Anny to nie mam takiej pewności, choć myślę że dziewczyna ma lepiej poukładane niż Victoria i jak na razie nie widzę u niej silnego parcia na bycie glamour, więc jest nadzieja dla Niej. ps. Zawiodłem się na Napoli. Spodziewałem się po nich większej odwagi, a tu gra była bardzo rwana - ewidentnie za bardzo się psychicznie spięli. No i ten Hamsik. Facet przetruchtał calusieńki mecz, nie wniósł absolutnie nic do meczu (drybling, wślizg, agresja, wolne), a zagrał blisko 85 min. Nawet miałem wrażenie, że Real lepiej się przygotował do meczu niż Napoli. Dokładnie rozpracowali ich jak grają; pięknie zagęścili teren przed Zielińskim, zostawiając nieco miejsca Hamsikowi, który musiał rywalizować z szybkim Modriciem i chyba psychicznie wymiękł.
 8. GiGi mocno niedoszacowany. Wiek, pozycja na boisku, warunki fizyczne, klub. Jest wart na rynku min. 2 razy tyle. Milan nie tyle nie ma dużo kasy, co ma/miał ogromne długi. Przepływ kapitału nie był taki zły, ale w obliczu klęski sportowej (brak wpływów z LM) nie ma szans na odbudowę bez doinwestowania z zewnątrz.
 9. @Aragorn Na pewno jest to dobry argument. Na pewno też analizując historię ludzkości można dojść do wniosku, że w zasadzie każda wielka cywilizacja, w końcowej fazie, spełniała kryteria upadku, które ujawniły się w ramach przedstawionego eksperymentu. Poza tym, dodałbym jeszcze jeden aspekt. Eksperyment nie przewidział napływu osobników z zewnątrz, którzy wnieśliby nieco zamętu. Jest to element występujący stale wśród ludzi. Niewątpliwie należałoby się obawiać o ludzkość, gdyby niepokojące symptomy dotyczyły całej ludzkości. W rzeczywistości jest nas na tyle dużo, że dane problemy dotyczą poszczególnych regionów świata czy też poszczególnych krajów. Jesteśmy takim ciągle mieszającym się tyglem. Aczkolwiek, widać że cywilizacja zachodniej europy się sypie. My się po prostu starzejemy. Rywalizacja samców jest ograniczana prawnie i społecznie, więc Nasze miejsce zajmą młodzi z innych kultur. Czy to dobre czy złe? Dla biologii dobre:)
 10. Tak i wyszedł na tym jak Zabłocki na mydle. Nawet kiedyś czytałem cały artykuł o wpływie żon i rodzin na kariery graczy, którzy byli lub mogli być wybitnymi. Podam trzy skrajne przykłady z Naszego podwórka: Boruc, Żurawski i Lewandowski. Pierwszy do czasu bytności z pierwszą zbliżał się piłkarsko do poziomu światowego, ale bez wyraźnego wpływu lubej. Po rozwodzie facet sobie odpuścił, widać było że miał trudny okres. Żurawskiego żona wysiudała jak trzeba. Dotąd dokąd nic strasznego w jego małżeństwie się nie działo w Celticu nazywano go magic, potem to już z magiczny był tylko jego zjazd w dół. Nie pozbierał się, a chłop miał zadatki na klasowego grajka. A Lewandowski? Wszyscy dobrze wiedzą, że nie dość, że facet ma poukładane w głowie, to Anna mu tylko pomaga. Wszystko z głową. Teraz małżonka naciska na T.Courtois, by ten przeniósł się do Madrytu (Real).
 11. AC Milan jest do powolnej przebudowy. Wcale nie trzeba tam ogromnych pieniędzy, bo klub sam w sobie jest bogaty (jak na włoskie realia). Ten klub zabiły wysokie gaże dla starych zawodników. Klub był w czołówce płac we Włoszech. Obecnie widać, że nieco zmieniono kurs. Jest trener, który rozwija się z zespołem. Do drzwi pierwszego składu wpuszczani są adepci szkółek Milanu. Ściąga się zawodników młodych, perspektywicznych, którym nie udało się przebić w innym miejscu (Romagnoli, Suso). Teraz wystarczy 1-2 klasowych zawodników co roku, a za 3-4 lata klub będzie się bił w fazie pucharowej LM. Trochę żałuję, że wprowadzenia na takie tory musieli wymusić obcokrajowcy. Lubiłem Milan z Berlusconim.
 12. Jeżeli już idziemy w kierunku prostych przesłań, to kiedyś przyszło mi do głowy inne: mężczyźni chcą życia dobrego, kobiety przyjemnego.
 13. Jak Ci poszło?
 14. Fajna deseczka