Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Miner

Użytkownik
 • Zawartość

  575
 • Donations

  10,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

303 Świetna

O Miner

 • Tytuł
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1313 wyświetleń profilu
 1. Tani Dom

  A kiedy chciałbys coś takiego kupić? I w jakich celach?
 2. Szuka innego. Chłopak jest dla niej tylko providerem.
 3. Bardzo dobrze zrobiłeś, że masz umówionego pełnomocnika. Z racji posiadanego nagrania myślę, że jesteś w stanie spokojnie ugrać uchylenie orzeczenia (mniemam z opisu, że zabezpieczającego) o ustaleniu tymczasowych kontaktów. Ja bym walczył o pełną opiekę nad dzieckiem. Więc na pewno kwestia badań na związek z tatą, dowody na manipulacje i zakłamanie mamy - ale to musisz zrobić w uzgodnieniu z umówionym prawnikiem.
 4. Kolejny etap telenoweli. Oczywiście kto się skarży i robi z siebie ofiarę? Przeklejam krótki opis "szczerej" rozmowy Angeliny dla babskiego pisma: Angelina Jolie udzieliła wywiadu magazynowi "Vanity Fair" - pierwszego od czasu rozwodu z Bradem Pittem i od razu bardzo szczerego. "Ważne, by płakać pod prysznicem, nie w obecności dzieci, bo one muszą wiedzieć, że wszystko jest ok, nawet jak nie jest" - mówi otwarcie w wywiadzie aktorka. Jolie przyznała także, że w wyniku stresu po rozstaniu zachorowała na samoistne porażenie nerwu twarzowego. Moje spostrzeżenia dotyczące manipulacji: - szczerego -> sugestia, że jej opis jest prawdą, - płaczę -> jestem ofiarą, rozwód to dla mnie trauma -> ja nie chciałam tego, to nie moja wina -> on tego chciał i jest temu winien, - nie w obecności dzieci, bo one muszą wiedzieć, że wszystko jest ok, nawet jak nie jest -> jestem wspaniałą matką, daję dzieciom tyle miłości, że nawet nie odczuły, że tata zniknął, - w wyniku stresu po rozstaniu zachorowała na samoistne porażenie nerwu twarzowego -> (przyznam, że pierwszy raz o czymś takim słyszę, ewidentna zagrywka procesowa); przekaz: przez rozwód ciężko choruję, to nie botoks (albo mój sukowany charakter), tylko choroba. Zastanawia mnie tylko dlaczego Pitt nie działa. Z drugiej strony może też przyjęli taką taktykę by Angelina pokazała wszystko co ma na niego, przeczekać gównoburzę medialną, a potem samemu zaatakować.
 5. Red Pill

  @Red_Pill odebrania prawka już jest:) jak ktoś zalega bodajże pół roku.
 6. Piwo kraftowe

  A próbowaliście zrobić swoje?
 7. @Takeo Tak, ale do tego jest potrzebna odpowiednia świadomość, która jest wytworem dla ludzkości stosunkowo nowym, a więc i dość słabym czynnikiem (patrząc na średnią).
 8. Quiz męski!

  @Rnext aśśś pojechał .... Moja propozycja: 1/ muskanie pleców, 2/ milczenie, 3/ okazanie agresji.
 9. Tak, takie informacje można bardzo dobrze spożytkować. Taka natura rzeczy: 1. Żaden z podanych wpisów nie pochwalił męża za wygląd, aparycję czy mięśnie, 2. Za co chwalą: - silny charakter (emocje, bezpieczeństwo), - pracowitość (bezpieczeństwo finansowe), - dobre zarobki (j.w.), - wykonywana praca - "dyżury" przez 3 lata, nowe, czarne auto z salonu, które ją zachwyciło, oznaczają lekarza (fame, pozycja społeczna), - wynoszenie na piedestał (podbijanie kobiecego ego, brak poczucia winy za nierówny wkład w związek). To jest natura. Kobieta zawsze będzie patrzyła na mężczyznę przez pryzmat domu, dzieci i pozycji, którą jej dał mężczyzna - ewentualnie czy ma potencjał na to. My niestety jesteśmy zaprogramowani na seks i rywalizację o seks. Bez tego gatunek by wymarł...
 10. @Odlotowy ok, to czekam na info, bo akurat ta sprawa bardzo wiele by mi pomogła.
 11. @Odlotowy A czy podasz mi podstawę prawną ukarania, rekwirowania itd. w sprawach cywilnych (rodzinnych). Bo nie kojarzę takich zapisów, ale mogę się mylić i chętnie tą wiedzę pogłębię. O i.e dobrze pamiętam nie ma żadnych przepisów zakazujących nagrywania na rozprawach cywilnych, a Sędzia jak Ci nie pozwoli nagrywać to nawet nie możesz się na to zażalić. Zgodzę się z Tobą w sprawach karnych, gdzie jest wyraźny przepis mówiący o wyrażaniu przez Sędziego zgody na nagrywanie prywatne.
 12. Ale po co Sąd ma o tym wiedzieć?
 13. @Odlotowy Jeżeli nawet zdecyduje się na nagrania - Sąd nie może o tym wiedzieć. Po co?
 14. @Gianto rozpytaj innych prawników - jeszcze ze dwóch. Nie chodzi mi nawet o pieniądze, ale o zaufanie którym musisz obdarzyć przedstawiciela tego zawodu. Jeżeli już masz wydać spore pieniądze na pełnomocnika to niech będzie osoba przy której wiesz, że nawet jeżeli nie ugrasz tego co ty chcesz, to zostało zrobione wszystko by Ci pomóc. Dowiedz się czy w Sądzie Rejonowym właściwym ze względu na miejsce zamieszkania mamusi są kamery na salach - bo może się okazać, że Twoje nagrywanie jest niepotrzebne i tylko niepotrzebnie zrazisz do siebie sędziego (a tego byś nie chciał). Zbieraj dowody na to, że chciałeś całą sprawę załatwić polubownie (sms-y, nagrania), to jest duża szansa że wykażesz przed Sądem, że sprawa trafiła na wokandę przez zapalczywość dziewczyny, a to skutkuje nieobciążaniem Cię poniesionymi przez nią kosztami sądowymi. Myślę, że wiele takich drobnych, ale bardzo przydatnych informacji, przekaże Ci prawnik z którego usług skorzystasz.
×