Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Miner

Użytkownik
 • Zawartość

  484
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

238 Świetna

O Miner

 • Tytuł
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

944 wyświetleń profilu
 1. Młody wygląd to duża zaleta, ale kiedy się jest już po 30-tce albo i starszym. Jeżeli jest się mężczyzną młodym, a wyglądającym jak podlotek to no cóż ... Fejmu to nie daje samo w sobie, trzeba nadrabiać innymi cechami. Ale ja bym się nie przejmował. Tak jak wspomniałem, po 30-tce to się przydaje, a bycie młodym mężczyzną to raptem parę lat.
 2. Oj, bardzo Ci dziękuję za ten materiał. Wykonałeś kawał dobrej pracy.
 3. http://img4.dmty.pl//uploads/201704/1493039458_5BJZRS.mp4
 4. Musisz zobaczyć czy nie kłamie. Co miała na myśli mówiąc, że nie jest przygotowana (na czwartym spotkaniu, gdzie jest alkohol? Dziwne) Poczekaj z oceną sytuacji do następnego spotkania, bo może mówić prawdę... A może nie mówić prawdy... Obserwuj. Daj znać jak było i wówczas będzie można wyciągnąć jakiekolwiek konstruktywne wnioski.
 5. Uważam, że orzeczenie sądowe w tym zakresie jest jak najbardziej słuszne i potrzebne. Teraz Panie pieją z zachwytu, ale taka kara może spotkać każdego/każdą. Tutaj rodzice byli w konflikcie (rozłączeniu)i opiekowali się osobno dzieckiem, więc Pani wykorzystała sytuację do ataku na eks, ale tym razem uważam, że zrobiła to jak najbardziej słusznie. Wyzbywanie się prywatności w mediach społecznościowych to zaraza, a chwalenie się gołymi dziećmi, albo i nawet robienie sobie z nich zwykłej beki to w moim odczuciu poniżanie dzieci. Przecież publikacja nagich zdjęć dzieci to pornografia dziecięca i powinna być karana z urzędu, a nie dopiero po oficjalnym donosie matki/ojca.
 6. W sprawie tego zamachu jest bardzo dużo niewiadomych. Jeżeli to miał być profesjonalny zamach (np. ISIS), to na pewno wiedzieli, że autobus jest pancerny (specjalne blachy i zbrojone szyby), bo już nie raz kibole próbowali atakować ich autobus. Łukasz Piszczek (Polak w BVB) pisał, że gdyby autobus nie był zbrojony byłoby po nich. Myślę, że podpowiedzią są te gwoździe lub kawałki metalu (różne źródła). Takie ładunki mają ranić jak największą ilość ludzi zgromadzonych wokół. Podejrzewam, że zamachowcy chcieli zaatakować kibiców, którzy mieli czekać na wyjazd autobusu (to byłaby prawdziwa masakra), a że nikt się nie zjawił ... Obecnie nie wiem już kto tak na prawdę inspiruje te zamachy. To jest jakaś gra by wciągnąć zachód w wojnę z islamem. Być może cel jest bardziej prozaiczny: nie przyjmować uchodźców. Po co? Nie wiem.
 7. Będziesz o tym pamiętać przez całe życie - na co Ci to? Dziewczyna nie wykazała cywilnej odwagi żeby potwierdzić doniesienia, więc przyszło jej to łatwo, za łatwo. Nie ułoży się Wam.
 8. Medal of Honor Championship Manager 01/02 Szachy;) Civilization I
 9. Powodzenia.
 10. @kryss siarkowodór bardzo śmierdzi, facet musiałby czuć, zresztą od czego by się chwycił? Papieros?
 11. @Ancalagon i to jest śmieszne? Masz może info co tam się stało?