Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Miner

Użytkownik
 • Zawartość

  606
 • Donations

  10,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

334 Świetna

O Miner

 • Tytuł
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1493 wyświetleń profilu
 1. @Voqlsky ładnie, jak w Potter'ze;) @Stulejman Wspaniały ja bym dokończył: "na te słowa Marek zamroczony zapachem siarkowodoru wrzuca do środka odpaloną zapałkę."
 2. To rzeczywiście nie jest proste, a w niektórych przypadkach wręcz niemożliwe do udowodnienia. Rzeczą która na pewno ułatwi sprawę jest osobne konto na pieniądze wchodzące w skład majątku osobistego. Finansujesz swoje rzeczy z ww. konta. W kontekście przelewów nie będzie żadnych wątpliwości, ale płatność gotówkowa da duże prawdopodobieństwo udowodnienia, że dana rzecz jest moja (np. samochód) jeżeli kwoty transakcji z umów (zakupu samochodu) i wypłat z konta zbiegną się zarówno ilościowo jak i czasowo.
 3. @Mosze Red W całej akcji chodzi o krajową reprezentację, a nie o finanse w klubach, więc zawodnicy nigdzie nie wyjadą. A tak na marginesie dodam, że niczego innego nie spodziewałem się po kraju ze Skandynawii:)
 4. Ustanie obowiązku alimentacyjnego

  @JoeBlue Niestety ale wiek 25 lat nic tu nie zmienia. O ile dobrze pamiętam to ukończenie 25 lat (jako terminu obowiązywania alimentów) funkcjonuje w świadomości ludzi bo ... takie były przepisy:) Niestety na dzień dzisiejszy takich zapisów w żadnej ustawie nie ma. Co więcej Kodeks karny również nie przewiduje tutaj żadnych ograniczeń, co oznacza że można mięć sprawę karną z tytułu niealimentacji na np. 35 letniego byczka. I to nawet on sam nie musi zawiadamiać Prokuratury, a wystarczy że zgłosi się po świadczenia z MOPS, a ten po uzyskaniu informacji w wywiadzie środowiskowym, że są zaległości MUSI zawiadomić organy ścigania. Więc lepiej sprawę uchylenia obowiązku alimentacyjnego załatwić zaraz po ustaniu obiektywnych przesłanek jego zasądzenia (np. koniec nauki).
 5. Ustanie obowiązku alimentacyjnego

  Dodałbym, że z formalnego punktu widzenia niezbędnym jest również pozew do Sądu o uchylenie obowiązku alimentacyjnego. Dla Komornika nie ma znaczenia czy obiektywne przesłanki realizacji obowiązku alimentacyjnego nadal funkcjonują lecz czy wyrok zasądzający alimenty jest w mocy.
 6. @Metody W takim razie bardzo się cieszę, że źle odczytałem Twojego posta:) pozdrawiam
 7. Seksistowski Nobel za odkrycie fal grawitacyjnych

  @Stulejman Wspaniały jestem fanem wszelkiej maści ciekawostek naukowych, ale nie mam takiej wiedzy żeby wypowiadać swobodnie (mądrzyć) w takich tematach, dlatego zadam tylko jedno pytanie: Cóż Waćpan robił na stronie GW? Gdzie Pana licho zaniosło, hm?
 8. Jezus synem Lucyfera?

  @Mariuszsoq a coś Ty taki pewny, że to tak łatwo odróżnić? Powiedz to na ambonie w niedzielę, na mszy o 7.00. Starsze Panie bardzo grzecznie, w zakrystii Ci wytłumaczą jak bardzo się mylisz. Potem zawiną Cię misie i zrobią sprawę o naruszenie uczuć religijnych, a Sąd zobowiąże Cię do publicznych przeprosin. Z religiami nie jest tak prosto:)
 9. Ty się niczego nie wstydź. Po prostu nie byłeś świadomy pewnych rzeczy i tyle. Całe życie przed Tobą by zostawić stare myślenie za sobą.
 10. Produkty korzystne dla samca

  @Tomko cytowany tekst:) Nie każde zioło działa lepiej niż jakikolwiek lek:) a przynajmniej na razie tego nie dowiedziono...
 11. @Metody jednej strony masz prawo tak to wszystko odczuwać, ale z drugiej pamiętaj że takie uczucia nie wnoszą nic dobrego do Twojego życia na dłuższą metę. W krótkim dystansie złość czy nienawiść potrafią dać kopa do działania, a właściwie ukierunkowane potrafią zdziałać wiele dobrego w Twoim życiu. Niestety w długim dystansie to uczucia które niszczą. To co opisałeś to rzeczywiście patologia i Stulejman pewnie napisałby Ci żebyś z tego środowiska elegancko spierd...ł Nie chcesz zakładać rodziny? Ok. Chcesz być w toksycznym środowisku? Ok. Chcesz zostać astronautą? Ok. Ale przyjmij to bez złości na innych (choćby rodziców czy inne osoby które miały inne życie) bo wiele rzeczy jest kompletnie od nich niezależnych.
 12. @Gr4nt Pamiętaj zawsze że Ty jesteś jeden. Tylko Ty. Miliony mężczyzn się rozstaje z kobietami i żyją. Wielu z nich odnajduje swoją drogę dopiero gdy są sami. Oczywiście musisz się pilnować z zachowaniem, tak by nie dać jej żadnych haków na siebie w przypadku rozstania, ale nic nie ugrasz w tej relacji jeżeli sam w głębi duszy nie pogodzisz się z tym, że możesz żyć spokojnie bez niej. Uwierz mi, że takie podejście to punkt wyjściowy dla Twojej psychiki. ps. Czytaj forum:)
×