Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Miner

Użytkownik
 • Zawartość

  519
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

256 Świetna

O Miner

 • Tytuł
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1144 wyświetleń profilu
 1. Również wszystkiego najlepszego, 100 lat w zdrowiu i sile:)
 2. Czasem ma wrażenie, że kobiety podświadomie bombardują Nasze ciało żeby nie wyglądało tak fajnie, tylko żeby się upodobniło do ich ...
 3. @Rnext czyli kasa misiu, kasa:) Skąd masz ten art.?
 4. Nie podoba mi się ten wpis. Wolałbym taki jak kiedyś Glux. Przestaje pisać, ale pozostaję na forum. Odezwę się gdy będę miał coś ciekawego do powiedzenia.
 5. Czekam na hejt damskiej części świata.
 6. Robert Lewandowski jaki jest każdy widzi. Chyba jednak większość Polaków nie zdaje jednak sobie sprawy do jakiego chłopak doszedł poziomu. Dla Nas stało się to już takie trochę normalne, ale facet jest najlepszą 9 na świecie. Na tej pozycji łapie się do każdego zespołu na świecie (także reprezentacyjnego). Nie wiem czy doczekamy się takiego poziomu za mojego życia. Arek Milik ma dryg do strzelania ale nie widać w nim takiego potencjału kompletności. Pamiętam jak kupował go Lech Poznań i niewielu o tym pamięta ale największy postęp w umiejętności grania z obrońcą na plecach zrobił przy F. Smudzie, który na treningach nie gwizdał fauli na nim gdy krył go Manuel Arboleda - takie czarne bydlę, swego czasu najlepszy obrońca w polskiej lidze, z rekordowymi zarobkami. Lewy nigdy nie narzekał, gdzie by nie był uczył się czegoś nowego, albo rozwijał to co miał. Nie ma roku żeby nie pokazał czegoś nowego już wytrenowanego. W tym sezonie doszły wolne i karne oraz lepsza gra głową. Pamiętam wywiad z Lewym gdy mówił, że na "tryb meczowy" potrafi przełączyć się "ot tak". To był sygnał dla mnie, że robi to świadomie i wie co mu to daje. Skupienie, upór, rozwój. Musimy jednak zdawać sobie w tym wszystkim sprawę, że duży, pozytywny wpływ na jego rozwój ma Anna Lewandowska. Trzeba uczciwie przyznać, że ta kropka nad "i" w kontekście jego rozwoju fizycznego to jej zasługa. Kwestia diety, rozwoju poszczególnych mięśni czy szybkości to również jej zasługa. Na pewno dziewczyna nie jest typem tępej celebrytki, która tylko korzysta z dobrodziejstw piłkarza. Ona mu daje te dodatkowe parę procent, które uczyniło z niego piłkarza światowej klasy. Pozostaje jeszcze kwestia innych piłkarzy. Na ich rozwój i dobór też ma wpływ i przykład Lewego, i rozpiski Anny i selekcjoner. Mamy fajne pokolenie piłkarzy, a dzięki Nawałce wielu z nich się rozwija. Nawet Ci niepowoływani są w stałym kontakcie ze sztabem reprezentacji. Młodzi czy nowi zawodnicy są wprowadzani do reprezentacji z głową. Przykład: wspomniany w pierwszym wpisie Zieliński. Fajnie się chłopak rozwija. Przypomina mi Modrica, ale co ważniejsze to fakt, że może być od niego lepszy. Modric w jego wieku nie osiągnął takiego poziomu. Dużo topowych klubów obserwuje jego rozwój w tym Real i Bayern. Stawiam, że w to lato nie odejdzie nawet gdyby pojawiły się fajne propozycje. W Napoli się rozwija i przyszły sezon może być kluczowy. Przy udanych MŚ możemy mieć tego chłopaka w pierwszej 11 topowego klubu świata.
 7. Jak uzyskać maksymalną produktywność intelektualną?
 8. "Dorota Wollenszleger-Gałuszka jest mediatorką i zawodowo zajmuje się organizowaniem rozwodów Polek." Panowie zwracam uwagę na kilka niejasności: 1. Artykuł ma charakter reklamy tej Pani. Być może za niego zapłaciła, albo jednej z Pań redaktor "zorganizowała" coś za friko. 2. Pani pomimo strasznego i okrutnego rozwodu nie wróciła do swojego jedynego panieńskiego nazwiska, albo wzięła ponownie ślub (nie wiem nie doczytałem, rzygać mi się chcę już na samym początku czytania). 3. Pani pełni funkcję mediatora, a nie Sądu, ani adwokata (a tak skonstruowany jest tekst). Zadaniem Pani jest pogodzić strony lub wypracować kompromis (ugodę) satysfakcjonujące obie strony, a tu ... szach - mat kur..a z logiki - Pani oferuje usługi jak załatwić męża. Mediator, prowadzący działalność, której celem jest oskubanie męża. Rewelacja! Jako Sędzia nigdy nie wyznaczyłbym Pani do mediacji z uwagi na jej nieukrywaną stronniczość. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam. ps. Baba jest okropna...
 9. To nie fakt operacji na koncie ma znaczenie podatkowe ale tytuł wpływu środków. Jeżeli wpłacasz własne środki na własne konto to nic się nie dzieje.
 10. A. B nie szanuje A i Ciebie też nie będzie. Zawiedzie Cię w potrzebie.
 11. @AdamPogadam Kiedyś czytałem o wyszukiwaniu sobie takich na prawdę mądrych sentencji i w chwilach zwątpienia człowiek miał je sobie czytać (jedna na każdy dzień). Dobierasz sobie rozwojowo, nie rycersko. Myślę, że efekt tego będzie dobry tylko jeżeli my wierzymy w czytane słowa i w chwili gdy pojawia się negatywna myśl będziesz potrafił ją wyciszyć. Wyciszyć, a nie stłumić. Myślę, że jeżeli myśl i uczucie są na tyle natrętne, że nie jesteś w stanie tego wyciszyć, to przyczyny leży głębiej i trzeba poobserować. Ze swojego prywatnego doświadczenia zauważyłem, że najtrudniej mi usunąć negatywne myślenie, gdy nie jestem w stanie szybko rozwiązać danego problemu lub muszę długo czekać. Potem samo mija, zwłaszcza że wiem z czego bierze się dane odczucie.