Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

overkill

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  380
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Zawartość dodana przez overkill

 1. Rzadko, która wie czego chce. To mikstura emocji w niej buzuje i rzuca nią po ścianach Dałeś sobie narzucić jej schemat i tak to się kończy. Nie postawiłeś granic. No ale trudno o to kiedy jest się w matrixie. Nie trać motywacji. Przeorientuj się na dzieci. To Ci pomoże
 2. Dobre wejście. Każde merytoryczne rozważania odnoszące się do wrodzonych mechanizmów jakie posiadamy pozwalają Nam na lepsze zrozumienie naszych współczesnych relacji.
 3. Nówka - słucham cały czas :))
 4. Stary no cóż napisać. Chleba to już z tego nie będzie. Chociaż Twoja będzie Ci z pewnością jeszcze shit testy robić. Mnie najbardziej wkurw brał jak moja ex czy inne baby podejmowały takie nielogiczne działania destrukcyjne. Widzisz, że to do niczego nie prowadzi , ona nie myśli o dobru dziecka nic a nic a brnie w swój ciemny świat. Teraz to wiem, że to takie umysły po prostu ale kiedyś wydawało mi się że te co znałem to nielogiczne a inne może bardziej są myślące.
 5. Ja też bym chciał cofnąć czas .....
 6. @kamil To jest taki psychologiczny matrix, w który popadłeś. Z jednej strony rozumiem, że kumulujesz złość przeciwko obcemu facetowi a nie swojej żonie i w nim upatrujesz podświadomie całej winy za to co Cię spotkało . Kobiety też tak często robią - winiąc kochankę a nie męża który lata poza domem - coś w tym jest i to chyba taki emocjonalny i psychologiczny odruch nieuświadomiony - obwinianie kogoś trzeciego, pomimo, że żona czy mąż z kimś tam spał. To jest też taki etap, że jakby laska powiedziała facetowi, że to wina kochanka bo kochanek ją uwiódł to on by uwierzył i wytoczył działa przeciwko kochankowi. Niebezpieczny moment, bo ilu facetów się pozabijało przez kobietę . Racjonalnie to totalna głupota, ale wtedy rządzą emocje. Niestety nic bardziej mylnego, na trzeźwo patrząc, w Twojej sytuacji @kamil winna jest tylko i wyłącznie żona. Obcego faceta powinieneś odsunąć wraz z jego sprawami i małżeństwem. To jego sprawy. Żona była Twoja żoną i to relacja ona - ty jest dla Ciebie kluczowa i wobec niej kierowałbym wszelkie zarzuty, pretensje czy cokolwiek. Ja bym tak postąpił, ale to teraz kiedy mam świadomość tych mechanizmów i tego jak to wszystko działa. Kiedyś bym pewnie postępował tak jak ty. Ps. Po co Ci było to spotkanie z nim? Lepiej zapytaj na forum, poczytasz wtedy opinie innych i się zastanowisz co robić.
 7. Dobrze @CalvinCandiepisze. Baba zdesperowana to baba nie przebierająca w środkach aby osiągnąć swój cel . Może nawet nie być w ciąży a będzie ci wmawiać że jest , potem zrobi sceny że poroniła - to nie jest nic nadzwyczajnego. Generalnie żelazna zasada odchodzisz = nie bzykasz. Laski w sytuacjach podbramkowych z bajzlem emocjonalnym w głowie są bezwzględne Próba wymuszenia, żeby rozmawiać to klasyczna manipulacja. Zacznij z nią rozmawiać a gwarantuję Ci, że nic z tego nie wyjdzie i stracisz 1,5 godz. i będziesz jeszcze do tego wkur..y. Ile to ja razy próbowałem z laskami przegadać temat sporu Nigdy nie doszedłem do jakiegoś racjonalnego konsensusu - dlaczego ? Bo to praktycznie niemożliwe.
 8. @MnemonicTrafiłeś w sedno - pisząc o łańcuchu tak to właśnie jest . Podstawą wszystkiego jest świadomość. Świadomość procesów, mechanizmów i zachowań czyli całego schematu, który nazywamy matrixem. Tak jest to duże wyzwanie dla kogoś kto trochę liznął dystansu do matrixa ale jeszcze nie bardzo umie to wszystko przerobić.
 9. A mi się zdaje, że dobrze jest jak każdy facet przez divy przejdzie. To taki etap w życiu i różnie można go oceniać. Ja też po rozstaniu z żoną łaziłem cały rok. Potrzebne mi to było wtedy i nawet na wesoło to wspominam teraz - taka miła gadka szmatka jak się przyłazi a każdy wie o co chodzi, że to czysta transakcja. Z drugiej strony to tak pokazuje, z całym szacunkiem, że kobieta i seks nie jest czymś nadzwyczajnym i to żadna k..a nagroda jak to niby w ala matrixowych scenariuszach funkcjonuje. Divy pozwalają nabrać dystansu zwłaszcza dla kogoś kto w matrixie siedzi i nagle zdecydował się na ten krok, albo dla kogoś kto po jakimś trudnym zdarzeniu (patrz rozwód) przejrzał na oczy i chce jakoś odreagować.
 10. Znowu naszło mnie na wspomnienia, ach to były czasy i kolejny nieśmiertelny kawałek '92 - '93
 11. Słuchałem tego 20 lat temu :))
 12. To znak żebyś dał sobie spokój z divami. Za mocno podświadomość ci pracuje. Poznaj laskę oswój się z nią i nie będziesz się denerwował.
 13. Nie wiedziałem o tej sprawie . Trochę podobne do sprawy Zauchy. Jedna kobieta i dwóch facetów a potem jedne facet zabija drugiego dla kobiety albo w zemście za kobietę. Jeden na cmentarzu , drugi w więzieniu na pół dorosłego życia a kobieta żyje sobie dalej - taki o to morał.
 14. Z doświadczenia wiem, że to wspólne pisanie pozwu na nic się zdaje. U mnie też tak rzekomo miało być, a skończyło się na tym, że sam musiałem złożyć. Alimenty to w PL loteria, 1,5 k to moim zadaniem za dużo. Nie daj sobie tego wcisnąć. Ważne jest przy tym gdzie mieszkacie w sensie czy stolica, duże miasto czy gdzieś na prowincji.
 15. Jest takie ponoć stare greckie przysłowie: Weźmiesz sobie ładną żonę to będziesz się nią dzielił z innymi; weźmiesz sobie brzydką żonę to będziesz się męczył z nią sam.
 16. @ZosMasz niskie poczucie własnej wartości przez wychowanie i relacje z matką, o których napisałeś. Powinieneś popracować nad sobą i intensywnie wzmocnić swoje ego zainicjować samorozwój i zacząć myśleć o zasobach na przyszłość. Jednocześnie podczytuj książki Marka i słuchaj sobie audycji z radia samiec . Bo uwierz mi czego ci całym sobą nie życzę - Twoje uwarunkowania osobowościowe, które są pokłosiem wychowania przez kobiety mogą Ci przysporzyć wielu problemów w relacjach z kobietami i dostaniesz potem w dupę kilka razy za coś czego nawet nie będziesz świadomy. Teraz możesz jeszcze wszystko sobie naprostować, całe życie przed Tobą
 17. @manygguhTylko tak kontrolnie zapytam, czy fundacja jest Organizacją Pożytku Publicznego, że by ten 1% można było przekazywać, bo na stronie nie widzę tego nigdzie ? Poza tym bardzo ciekawa inicjatywa, dzięki za link:)
 18. Nie koncentruj się tak bardzo na tym, realizuj swoje cele. Bądź sobą ale opanowany i skuteczny w działaniu .
 19. Popieram w pełni. Ja też na początku myślałem że moja ex na wiele rzeczy się zgodzi i będzie można się dogadać, a potem zobaczyłem żądanie alimentów na ponad 2 k ! Co nie oznacza, że na jakimś farcie Tobie się uda ale tak łatwo to na pewno nie będzie. Pamiętaj, że ty z natury będziesz miał jakieś zahamowania , a kobieta to jedzie po bandzie na maxa wykorzystując przy tym bezwzględnie fakt, że ona zostaje z dzieckiem (po prostu społecznie dużo więcej w takiej sytuacji jej wolno - to jest też trwały element matrixa)
 20. Pełna zgoda. Myślę, że to też jest miłość wyidealizowana. @cooper żyjesz wyobrażeniem jak to będzie i przyjąłeś to za coś co nastąpi. Inni już tu wskazali, żebyś się nie rozczarował. To tak dla rozwagi
 21. @giorgiolaska zostawiła Cię w najtrudniejszym momencie swojego życia , a ty masz wyrzuty czy skrupuły ??? To jest odstrzał totalny i to z dubeltówy. Na koniec szmatą pociągnij. Piszę tak, nie żeby Ci wytknąć Twoje postępowanie, bo sam też tak miałem i znam ten moment czy tę sytuację, jak facet mimo wszystko stara się zachować postawę i wybiela laskę, że niby nic się nie stało bo on coś nawalił. Takich sytuacji jest pełno - ona postawiła już krzyżyk a on wciąż wierzy Piszę tak, żeby Cię otrzeźwić w tym wszystkim. Bo otóż stało się. Laska poszła na łatwiznę i jak poczuła problemy to spiernicza. To jest game over. W sporej części przypadków to typowe zachowanie (ale nie zawsze, czasem zdarza się inaczej). Posłuchaj audycji Marka : Panie zawsze uciekają z tonącego okrętu, a zrozumiesz w pełni i dokładnie co Ci się przytrafiło i jakie mechanizmy rządzą wtedy Paniami
 22. Nie wiem co o tym myśleć. Cała ta wazektomia to taki "feministyczny" wymysł z Zachodu, który dotarł do nas i u nas się teraz szerzy. To także ma być taka pseudo równowaga, że niby kobieta sama nie musi tylko dbać o ilość dzieci i brać jakieś proszki, to facet też może sobie wszystko podwiązać. Równość i równa odpowiedzialność za ilość potomstwa
 23. Super - co prawda to prawda Poniżej KROKUS po reaktywacji
 24. Szczególnie jak kobiety przyprawiają rogi a facet przez lata wychowuje nieswoje dziecko.
 25. @EnemyOfTheState Nie dorosłym ludziom - tak reaguje kobieta kiedy w emocjach szybko traci argumenty. Ten tekst o średniej jest modelowy - z kobietą o takiej pierdole możesz dyskutować godzinę. Z facetem zamienisz dwa zdania i wszystko będzie wyjaśnione. Ona nie przyjmuje racjonalnych argumentów. Wyjdziesz z toną naukowych, racjonalnych, potwierdzonych dowodów ona i tak dalej będzie nawijać swoje. Nie ma racjonalnej dyskusji z kobietą a już szczególnie kiedy dochodzą emocje.