Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

overkill

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  411
 • Donations

  120,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Zawartość dodana przez overkill

 1. Fantazje seksualne kobiet - Jordan B Peterson

  Dobre i prawdziwe
 2. Alimenty

  Możesz pisać na zabezpieczenie potrzeb . Alimentów na razie nie masz Moim zdaniem nie obronisz 450 . Średnia krajowa w małym mieście to dużo - Twoja będzie chciała z Ciebie "bogacza" zrobić wskazując, że sama nic nie ma. Spodziewaj się 600-700. Ale wychodź z 450 to racja. No i oczywiście nic oficjalnie na razie nie dorabiaj, bo ci to do pitu wrzuca - a sąd może zarządać pitów od Ciebie , nie tylko zaświadczenia z pracy . Paradoksalnie na "czarno" teraz lepiej.
 3. Alimenty

  @marian_koniuszko.1950Co do alimentów to zasady są rózne. 1) Zależy gdzie mieszkasz. W małej miejscowości alimenty są z reguły niższe w dużej z reguły wyższe. 2) Kwestia potrzeb dziecka - nie pamiętam ile Twoje dziecko ma lat, ale potrzeby mniejszego dzieciaka wiadomo niższe niż takiego nastolatka , no chyba że jest płatne przedszkole czy opiekunka to już jest inaczej 3) Twoje dochody. Pamiętaj, że sądy podchodzą do tego różnie liczą się nie tylko faktyczne dochody ale też możliwości zarobkowe, stąd jak Twoja żona wie, że gdzieś dorabiałeś i przynosiłeś więcej kasy do domu to może ten argument podnieść, że dziś też możesz zarabiać więcej. 4) 450 pln to dziś bardzo niskie alimenty wiec trzymaj się tej propozycji
 4. Utrudniony kontakt z dziećmi + alimenty

  @StonekZiemniaczanyna tym forum nikt nie będzie pochwalał i przyklaskiwał działaniom, które wpisują się w paragraf KK. A ty chcesz abyśmy oprócz porad na temat Twojej sytuacji poparli Twoje pomysły zemsty z przestępstwem w tle. To nie przejdzie.
 5. Witam

  Czesc
 6. Granicę gentlemanów

  Gentleman jest kulturalny nie wyzywa nie obraża (zawsze tak mówię aby nie wyzywać kobiet bo to słabość) Gentleman jest stanowczy, konsekwentny w relacji z kobietą i kulturalnie i spokojnie potrafi odmówić bądź powiedzieć po prostu "nie" Gentleman wie czego chce w relacji z kobietą, nie goni za cipką z jęzorem na wierzchu. A jak relacja mu się nie podoba to w sposób spokojny i stanowczy z niej wychodzi.
 7. Typowo babskie podejście

  Sąd orzeka w oparciu o prawo. A prawo jest takie, że w przypadku rozwodu za porozumieniem stron i bez orzekania o winie można ubiegać się o alimenty od ex-małżonka przez 5 lat. Chociaż na pewno jest je trudniej uzyskać niż po rozwodzie z orzekaniem o winie bo tam w zasadzie mogą być zasądzone z automatu.
 8. moja historia skrócona

  Z tego co tu opisujesz to źle to nie wygląda - czy z kobietopedią czy bez - to normalne sytuacje z kobietami w pracy . Przykład pierwszy pokazał, że ogarniasz kuwetę, więc wszystko idzie w dobrym kierunku.
 9. Witam

  Cześć
 10. Niespodziewany dołek

  Wyjątkiem jest wtedy kiedy masz z nią dziecko. Wtedy to nie jest takie łatwe.
 11. Żywot człowieka poczciwego

  Tak krótko co do Twoich sytuacji : 1. Mocna terapia i kwarantanna od związków - inaczej będziesz za każdym razem wpadał w taką relację - bo podświadomie przyciągasz kobiety z problemami bo sam masz w sobie nie rozwiązane problemy . 2. Mocno zastanów się czego chcesz w życiu, czego potrzebujesz dla siebie. 3. Pełna inwestycja w siebie równolegle z punktem 1 co pozwoli Cię zrekonstruować mentalnie .
 12. Młoda kobieta

  @Vegeta tak na pierwszy ogląd mój jak i wielu innych tutaj - co to ma być za "poważna" relacja jak ona na samym wstępie robi ci mega shit test z innymi kumplami i spotkaniami z nimi???? Po co ci to? Chyba że jesteś emocjonalnym masochistą i lubisz jak Cię boli. Myślę, że jesteś na tyle poukładanym facetem, że stać Cie na kobietę, z którym możesz stworzyć relację w układzie - ty i ona bez osób trzecich. Szanuj się. Bo to co napisałeś to nieświadomy pierwszy duży krok w kierunku zatracenia szacunku dla samego siebie.
 13. To, że samica nie może znać naszych sekretów to jest mega ważne. Często sekrety to jakieś słabości, które ona zawsze wykorzysta albo wypomni. Najlepsze są teksty z ich strony - "no co ty, mi możesz powiedzieć"
 14. Mój ostatni związek

  "była trochę tylko zainteresowana" bo czytelne sygnały dawałeś że ci zależy że orbiter jesteś. Ale poczytasz poukładasz sobie i za jakiś czas zobaczysz różnicę.
 15. @NormalnyJa już się tym nie emocjonuje. To po prostu normalne. Praktycznie każda baba pójdzie za kasą tym bardziej w dzisiejszych konsumpcyjnych czasach.
 16. To jest super! Czyli "chce mieć dzieci, marzę o tym i chce złapać frajera na dziecko - to mój cel nr 1 !!!!"
 17. Mój ostatni związek

  Zafiksowałeś się na udowodnienie samemu sobie, że jesteś facetem i możesz kogoś wyrwać. Typowy efekt jazdy w dół po rozwodzie. W sumie to normalne i nic nadzwyczajnego. Potraktuj to jako mała lekcję, która czegoś Cię nauczyła i coś z niej wyniosłeś. Niemniej jednak na Twoim miejscu zgłębiłbym lekturę forum i książki Marka wtedy dokładnie będziesz wiedział dlaczego Twoja partnerka, o której tu piszesz zachowywała się w ten sposób. Co więcej wiedziałbyś jak ją zatrzymać i zrobić tak, że to ona by za Tobą biegała.
 18. Rozwód na spokojnie???

  @chudy.bolek.3891Zjazdy są - to normalne . Nikt nie jest terminatorem. Najważniejsze abyś maksymalnie jak potrafisz ochronił przy tym swoją materię organiczną.
 19. Moja księga cytatów z forum

  Dobra robota. Myślę że takie zestawienie było niezbędne. To takie małe podsumowanie pracy wszystkich forumowiczów od x czasu wstecz.
 20. Meczyc sie dalej?

  @TheFlorator Otrzymałeś mądre rady. Ze swojej strony, w ramach podsumowania bo prochu tu już nie wymyślę, wypunktowałbym to tak: 1. Masz 36 lat i to jest ostatni moment aby się ogarnąć. Wyobraź sobie, że przeciągasz to jeszcze 10 lat - syn ma 18 , ty 46 czyli zaraz 50 i gwarantuję ci, że będziesz w tym samym miejscu swojego związku jeśli nie gorszym, a na pewno to ty będziesz bardziej rozjebany emocjonalnie. 2. Chcesz ratować syna a nie siebie, potwierdzam, że to błąd "punktu odniesienia" . Nie wiesz czy za ładnych parę lat syn, patrząc na to wszystko nie oleje Cię a ty zostaniesz w podwójnym poczuciu porażki - małżeńskiej i ojcowskiej. Dobrze jest to przemyśleć. 3. Laskę powinieneś spisać na straty . Po takich akcjach co tu wypisujesz - darcia mordy, wrzasków, i pogorszeniu się Twojego zdrowia - nie ma innej drogi, trzeba ratować siebie. 4. To ona wyznacza ramę a raczej jej brak bo Twoja już dawno się roztrzaskała. Sęk w tym, że po latach ciężko byłoby przywrócić granice, osobiście uważam, że to praktycznie niemożliwe, a jeśli już to bardzo czasochłonne i długotrwałe. 5. Absolutną rację ma @giorgio, co z resztą jest tu pisane na forum co chwila - kobiety się nie zmieniają. Znasz jakąś, które deklarowała, że nie będzie czegoś robić i była w tym konsekwentna?? Ja nie znam ani jednej. Żeby była konsekwentna musisz wziąć w ryzy albo postraszyć, ze nie dasz pieniążków - wtedy to działa. A tak sama z siebie ? Nie ma mowy. 2 dni dobrze a potem znowu karuzela. Poza tym jak ona ma się w dwa dni zmienić, jak ludzie nad zmianami swoich zachowań i nawyków pracują latami??? Obejrzyj jedną z audycji Marka na ten temat. 6. Przywróć sobie podstawy godności i szacunku do samego siebie. To na początek.
 21. @Długowłosy Dziękuję za wszelkie Twoje posty i zawarty w nich przekaz poparty pełną świadomością tego co chciałeś przekazać. Wszystkiego dobrego i powodzenia.
 22. @SearcherofPerfection Krótko: w mojej ocenie szanse na jakiś konkretny związek są niewielkie. Taka rywalizacja Ciebie będzie przede wszystkim denerwować i podkur...ć bo sam już widzisz, że to chory film. Tak naprawdę to jest toksyczne. Moja była żona tez miała takie fazy - wiecznego niedowartościowania, a jak zaczęła zarabiać więcej to oczywiści mi zaczęła wypominać między wierszami, że mam mniej.
 23. Tu się zgadzam. Lepiej jednak w kwestiach alimentacyjnych i rozwodowych wziąć kobietę.
 24. @Headliner już dawno nabrałem dystansu do prawników, nawet jak facet prawnik powie mi że to nie tak jak powinno być, to co mam sprawę do sądu skierować, przecież on nie zagwarantuje mi wygranej .
×