Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Dworzanin_Herzoga

Grupa bojowa
 • Zawartość

  949
 • Donations

  25,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Dworzanin_Herzoga w Rankingu w dniu 4 Wrzesień 2015

Dworzanin_Herzoga posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

673 Świetna

O Dworzanin_Herzoga

 • Tytuł
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

9494 wyświetleń profilu
 1. Grzech śmiertelny - brak rozgrzeszenia

  Trochę rozbawił mnie ten cytat, bo przypomniał mi słowa Karola Kota z Krakowa, mianowicie twierdził, że: Po czym z rozbrajającą szczerością dodawał:
 2. Nie znałem wcześniej tego człowieka i widzę, że to żadna strata. Manipulował i zachował się jak kompletny prymityw, chciał zastraszyć tego kuca fizycznie, bo wszedł mu w słowo? Po wpisaniu tego nazwiska w google pokazują się informacje, że dobrze odnajdywał się w PZPR, co nie jest szczególnie szokujące. Z wikipedii: Ma też wgranego jakiegoś mema anty-rosyjskiego... Keltuz ładnie zaorał go w komentarzu pod tym fragmentem oraz "Młodzież kontra 613: Józef Cyran (KASE) vs prof. Andrzej Zybertowicz 14.10.2017" (nawet nie chcę linkować). M.in. z takich powodów ograniczyłem oglądanie tv do minimum.
 3. "Chora sekta braciasamcy.pl" - wyznania Szymona

  Jakoś nie mogę sobie wyobrazić, dlaczego karalne ma być podanie linku do ogólnodostępnego pliku video, zwłaszcza, że komentarz nie jest jakiś prostacki. To trochę tak, jakby magicale, bystrzaki itd. pozywali nas za wklejanie na forum szotów z ich YouTubowej działalności.
 4. Czego teraz słuchacie?

 5. Na początku artykułu pada ordynarne zdanie: Ale kiedy Sklepowicz kulturalnie i inteligentnie pyta o kobiety biorące udział w czarnym proteście "kto to rucha?", to jest dym i szkalowanie na podobnych stronach. Podwójne standardy. Przejrzałem treści na tej stronie i...a, szkoda strzępić ryja.
 6. Mahonek o walce Adriana Polaka z Guralem

  Nie, to jakaś użytkowniczka wykopu. https://www.wykop.pl/wpis/27349229/porownanie-wzrostu-bystrzaka-tajfuna-i-mary-d-resz/
 7. Mahonek o walce Adriana Polaka z Guralem

  Ta relacja bardziej mi podeszła, mimo, że Bystrzak nie widział nawet walki: Co mnie zdziwiło, Bystry kiedyś mówił o Polaku, że "dosięga mu do loda". Wizualnie wydawało się, że to wiarygodne. Myślałem, że ma z 186 wzrostu, a zobacz to foto: 172-175cm.
 8. Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0

  Sklepowicz nie jest kryształową postacią, ale to mu się udało. Znowu wróciłem do tej wypowiedzi i nadal śmieszy, elegancko zbaitował środowiska feministyczne i inne postępowe.
 9. Najpiękniejszy wiersz jaki czytały me oczy

  Lubię ten wiersz - tutaj jest w fajnym wykonaniu, niestety trochę ocenzurowany, bo bez przedostatniej i trzeciej od końca zwrotki: A tutaj ciekawa uwspółcześniona parafraza:
 10. Dziewczyna sławnego youtubera dokonała aborcji

  @Metody Tak, ale niekoniecznie trzeba krzyczeć, żeby to nastąpiło w wersji "instant".
 11. Dziewczyna sławnego youtubera dokonała aborcji

  Fazi ładnie pokazał brak klasy i honoru Cypisa wspominając o wciąganiu osób trzecich w ich konflikt, pisałem o tym na forum na długo zanim pojawił się filmik "11 minut dla gnoma policyjnej parówy". Podejrzewam, że Cypis ma sporo za uszami i będzie milczeć jak zaklęty, ale pożyjemy, zobaczymy. Miałby teraz wg mnie moralne usprawiedliwienie upubliczniając pogrążające Cypisa materiały vide "to co jest cesarskie daję cesarzowi, to co jest prostackie daję prostakowi", ale pewnie ma za dużo klasy, mimo wszystko tego nie zrobi. Nie najeżdżam na Cypisa, ale widać, że nie był w porządku w paru kwestiach. Szkoda, że Spawacz nie wyjdzie, ale ma być w innym składzie. Tylko, że po tych akcjach pozostanie trochę niesmaku, jeśli ta płyta faktycznie zostanie wydana. A co do tej aborcji, to właśnie w komentarzach pod materiałem z czopkatv widziałem, że ludzie podłapali temat, ale nie zwróciłem na to większej uwagi. Za to widziałem, że nitrozyniaka ostatnio zbanowali na yt(nie wiem na jak długo). To zabawne, że potrafił powiedzieć "ja nikomu źle nie życzę", ale gdy jakiś gimbus go baitował w gierce on-line, życzył, żeby mu matka zmarła. Dzieje się ogólnie.
 12. Zajęta i chętna, korzystać czy zostawić?

  Staram się nie przyczyniać do rozkręcania karuzeli spierdolenia. Zdrowiej wyjdzie skorzystać z płatnej miłości. Nie kieruję się solidarnością, po prostu cenię sobie spokój. Po co ktoś ma mnie później ganiać, bo jego myszka nie wiedziała co robi itd.
 13. Czego teraz słuchacie?

 14. Przeglądając fb natknąłem się na kolejną, prawdopodobnie fejkową informację nt. przywrócenia obowiązkowej służby wojskowej. Jestem za zawodową, dobrze opłacaną armią dla chętnych, nie powszechnym poborem. Nie wiem skąd u niektórych ludzi przeświadczenie, że obrona tzw. ojczyzny w razie zagrożenia, a realnie bycie mięsem armatnim, to powód do dumy i każdy powinien w tym uczestniczyć. A kto tego nie robi, ma się wynieść z kraju. Trzeźwo patrząc na to co dzieje się tutaj dzieje,nie widzę podstaw, żeby było czego bronić, albo o co i o kogo walczyć. Dla rządzącej kasty niezmiennie priorytetem jest, by jak najwięcej zedrzeć z tzw. obywatela, o którym pamięta się raz na kilka lat, kiedy trzeba wrzucić głos do urny. Hurr Durr, ale historia Hurr Durr, powstania Hurr Durr, Rozbiory Hurr Durr? Nie przekonuje mnie to. Przypadek zdecydował, że akurat tutaj się urodziłem, ale wystarczy, że płacę podatki pośrednie/bezpośrednie, które w większości są marnotrawione i tyle.Na codzień staram się być w porządku, dbać o najbliższe otoczenie i robić jak najmniej gnoju. Żyję i daję żyć innym. Na resztę kładę c**j. Skuteczniejsze od powszechnego poboru chyba byłyby jakieś rakiety z głowicami atomowymi które prewencyjnie gotowe są do odpalenia niż jakaś przypadkowa zbieranina. Skrót myślowy, chyba wiadomo o co chodzi. A ten pożal się boże argument o kształtowaniu męskości? Jeżeli ktoś przed wojskiem był pozbawiony jaj, zasad und kręgosłupa moralnego, po wojsku nauczy się tylko większego cwaniactwa i kombinatorstwa, albo się załamie. Ktoś weźmie za to później odpowiedzialność? No i ciężko dostać pozwolenie na broń, bo byśmy się rzekomo pozabijali między sobą, ale już walczyć w okopach, to każdej jeden może i będzie dobrze, a nawet normalnie. To tylko moje zdanie, niczego nie narzucam i nie dam sobie narzucić. W razie przymusu wolę w ostateczności wyemigrować albo odsiedzieć ten okres, a zdanie bogoojczyźnianych osobników dotkniętych mesjanizmem i kretynizmem znaczy dla mnie mniej więcej tyle co szczekanie psa... Pozdro szczodro.
×