Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Pogromca_wdów_i_sierot

Grupa bojowa
 • Zawartość

  869
 • Donations

  25,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1
 1. Podkarpackie janusze chyba myślą, że mają drogę na własność.

  @radeq Z tego co pisali te łebki, to podobno jakieś supermoto, normalnie dopuszczone do ruchu, z homologacją. Ale nie jestem w stanie ocenić na ile to jest prawda, czym to się różni od crossa, ktoś bardziej kompetentny musiałby się wypowiedzieć czy to prawda.
 2. Jak śpiewał Kazik "socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny."
 3. Podkarpackie janusze chyba myślą, że mają drogę na własność.

  Z wyglądających na autentyczne informacji które znalazłem wynika, że te łebki dostali mandat tylko za jazdę bez dokumentów przy sobie (po 50zł), a ten agresywny tłum został ukarany za opiekę nad dziećmi pod wpływem alkoholu. W cywilizowanym świecie nie powinno istnieć coś takiego jak samosąd czy odpowiedzialność zbiorowa. Popieranie takich działań i ich pokrętne tłumaczenie to prymitywizm. Ale jak widać niektórym pasuje, że w Polsce jak w lesie. Konkretna osoba powinna odpowiadać za konkretne przewinienie i być sądzona przez odpowiednie instytucje, a nie być szarpana i straszona, bo jakiś podcięty prymityw zrobił się odważny. Odpowiedzialność zbiorowa to podstawa każdego totalitaryzmu, poza tym zarzucę jeszcze cytatem z konstytucji: Art. 42 Konstytucji RP Punkt 1. Odpowiedzialności karnej podlega ten tylko, kto dopuścił się czynu zabronionego pod groźbą kary przez ustawę obowiązującą w czasie jego popełnienia. Zasada ta nie stoi na przeszkodzie ukaraniu za czyn, który w czasie jego popełnienia stanowił przestępstwo w myśl prawa międzynarodowego. Przytoczona wyżej sytuacja gdzie ktoś jest w grupie kiboli to zupełnie inna para kaloszy vide Art. 254. Udział w zbiegowisku Art. 254. § 1. Kto bierze czynny udział w zbiegowisku wiedząc, że jego uczestnicy wspólnymi siłami dopuszczają się gwałtownego zamachu na osobę lub mienie, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. O innych argumentach które zostały przytoczone wypowiadałem się w 1-szym poście, także z mojej strony to wszystko.
 4. Czego teraz słuchacie?

  Te wspomnienia nie wygasną...
 5. Feministka atakuje polskich mężczyzn na FB !

  Oczywiście typiara przejechała się w swojej wypowiedzi po ogóle mężczyzn, po czym odpowiedziała na komentarz skierowany w jej stronę: Facepalm jak stąd do Glasgow. Silne wyparcie, bo pani jest wspaniałym reprezentantem tych trzech cech.
 6. Normalnie nie ruszają mnie takie filmy i biorę pod uwagę, że wycinek takiego nagrania może być tendencyjny i nie pokazywać wszystkiego, ale tutaj trochę ciśnienie mi się podniosło. Wynika z tego, że miejscowym nie podobało się, iż dwóch typów na motorach przejechało sobie po drodze publicznej, bo tam dzieci biegajo. Motocyklista powiedział, że pierwszy raz tędy przejeżdżają i nie jechali szybko, na co locha "ale wy tu cały czas jeździcie", czyli wg niej ci małolaci mają cierpieć za innych. Tak jak mówię, z rozmów które przewijają się przez filmik nie wynika, że tych dwóch chłopaków złamało przepisy ruchu drogowego albo spowodowali zagrożenie na drodze. Najgorzej to mnie wqwiła ta ulana świnia w białej koszulce z 1-szych sekund i przy 1-szej minucie, jebany myśli, że ma prawo szarpać kogoś, kto nie zachowuje się w żaden sposób agresywnie, do tego brak szacunku do prywatnej własności. Jeżeli chłopaki ich zdaniem zrobili coś nagannego, to powinni zadzwonić na policję i nie bawić się w samosąd."Nikt tu kurwa nie będzie jeździć" - no na pewno. Jestem trochę zdziwiony, że w komentarzach sporo osób broni tej dziczy. Jedyne co ten jeden małolat spierdolił to to, że oddalił się i zostawił kumpla, to było niepoważne. Koło mnie też czasem hałasują quadami i innym gównem, ale w życiu bym się nie przypruł w ten sposób, żyj i daj żyć... Ciekawe jaki był ciąg dalszy hehe.
 7. Dziś urodziny Premiera Jana Olszewskiego

 8. Wojciech Leszczu - legendarny zadymiarz.

  Tak jak pisałem w 1-szym poście - wszystkie filmy z oryginalnego kanału zostały ustawione na prywatnie, a później pewnie został usunięty, jeżeli nie można go znaleźć. W związku z czym sporo dobrego materiału zniknęło z sieci. Najbardziej żałuję tego filmiku, gdzie leszczu leży pod kołdrą i opowiada jak wyrwał laskę na dyskotece, Cypis pyta "to ona myśli, że ile ty leszczu masz lat?", a leszczu "trzydzieści sześć". EDIT: to był jego ostatni kanał - https://www.youtube.com/user/LeszczuMc Tutaj na koncie google widać, że wszystkie nagrywki prywatne wiszą na yt jeżeli klikniesz w któryś filmik https://plus.google.com/101120915639885338739 Ostatni, albo przedostatni kawałek (bo wyszedł jeszcze jeden diss) który nagrał został ponownie wrzucony przez kogoś: No i ten kawałek Leszczu/Cypis sobie odświeżałem ostatnio: http://ulub.pl/6qrsHNaMsf/leszczu-z-nimi-chlam-featcypis Są plotki, że podobno Leszczu nie żyje, ale nie wierze w to szczerze mówiąc. Rocznik '58 to mimo nadmiernego chlania chyba by się jeszcze trzymał, w końcu służył w 7 kompanii ss herman goering to się zahartował.
 9. "Poprawność" polityczna w Google

  Pamiętam, że w stanach były badania z których wynikało, że przeciętny czarnoskóry ma IQ na poziomie 85pkt, biały 100pkt, a azjaci ciut więcej. Do tego ich procentowa liczebność w populacji USA vs ilość przestępstw które popełniają jest co najmniej mocno zastanawiająca. Ale to nie przeszkadza młodym, wykształconym z wielkich miast rzucać hasła o rasizmie i ksenofobii, a już najbardziej bawią/żenują (w zależności od nastroju) takie memy jak ten: A w RPA a działa tzw. dyskryminacja pozytywna, to pewnie jest ok.
 10. Szatan w sennej rzeczywistości.

  Strzeżonego Pan Bóg strzeże. Skoro jeszcze po przebudzeniu coś pamiętasz, to od razu spisuj treść na kartce zanim zapomnisz.
 11. Szatan w sennej rzeczywistości.

  Jak da radę, to proszę o niełącznie postów. Ciekawy w sumie temat, bo nie pamiętałem całkowicie o tym wątku do niedawna, pojawiły się jeszcze dwa sny z tym symbolem. Dzisiaj w nocy treść marzenia sennego wyglądała w ten sposób, że rozmawiałem z osobą z którą łączą mnie tzw. więzy krwi. Spokojny dialog przekształcił się w nagłą egzaltację rozmówcy, który zaczął się trząść, płakać jak bóbr i przepraszać, po czym chciał się przytulić. Dla załagodzenia sytuacji zgodziłem się na to. Staliśmy w takiej pozycji, że nie widzieliśmy swoich twarzy. Wtedy "kamera" przełączyła się na taką TPP zza moich pleców, co pozwoliło zauważyć, że krewny częściowo zamienił się w szatana. Tzn. dotyczyło to głównie twarzy i dłoni, które wyglądały jak szpony i serdecznie mnie obejmowały. Powody pojawienia się tego snu nie muszą się łączyć z poprzednimi, mogą być też całkowicie prozaiczne, jak np. oglądanie parę tyg. temu filmików o "opętaniu" D.M. Chociaż bardziej chyba chodzi o to, że ta osoba ze snu lubiła w przeszłości pozwolić sobie na zbyt dużo, ostatnio popadła w pewne problemy i zachowuje się co najmniej poprawie, ale nauczony doświadczeniem zastanawiam się, czy i ewentualnie jak długo ten stan się utrzyma. Wiadomo, w innej kulturze miałbym inne wzorce archetypowe i też nie ma co się zanadto fiksować na takich sprawach, ale jak mieliście takie sny około-religijne to piszcie, jeżeli możecie.
 12. Rafonix rozmawia z widzem o Ośrodku Wychowawczym !

  Aras - no właśnie edytowałem posta i dopisałem o co mi chodzi, coś forum się zwiesiło.
 13. Rafonix rozmawia z widzem o Ośrodku Wychowawczym !

  https://pl.wiktionary.org/wiki/spryt Wyjaśnione. Tak poważnie - można te wyrazy poniekąd traktować jako synonimy, ale ja dostrzegam różnicę gdzie ktoś jest po prostu cwaniakiem vide np janusze biznesu, którzy radzą sobie w obecnych realiach, ale większości z nich nie określiłbym jako inteligentnych, bo to by było nadużycie.
 14. Rafonix rozmawia z widzem o Ośrodku Wychowawczym !

  Raczej sprytni niż inteligentni.
×