Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Dworzanin_Herzoga

Grupa bojowa
 • Zawartość

  1026
 • Donations

  25,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Zawartość dodana przez Dworzanin_Herzoga

 1. Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0

  Hejt=grzech ciężki kościelny.
 2. Banksterski Premier

  Opolczyk w artykule https://opolczykpl.wordpress.com/2017/12/10/dlaczego-prawdziwa-polke-szydlo-prawdziwy-polak-kalkstein-zeslal-na-zielona-trawke/ zacytował niepokojący komentarz, ciekawe ile z tych przewidywań się sprawdzi: Co myślicie?
 3. Internetowy hejt na Braci Golec

  Nie znam genezy tego zjawiska, ale podejrzewam, że zaczęło się od wykopu. Też nic do nich nie mam, ale lekko mnie to rozbawiło.
 4. Internetowy hejt na Braci Golec

  Jak ja ich qrwa nienawidzę.
 5. Czego teraz słuchacie?

 6. Remontowi frajerzy! Przestroga

  W zeszłym roku robiliśmy remont domu znajomej starszej babce za połowę normalnej stawki (ale robiliśmy jak u siebie). Wcześniej kobita załatwiła swojemu chłopu nakaz eksmisji z powodu alkoholizmu i innych uciążliwości, a po kilku miesiącach jego bezdomnej tułaczki dostała od rodziny tego chłopa $$$ żeby go wzięła z powrotem (należał mu się od nich spadek, oczywiście został wywalony bez mydła) i część tego hajsu poszedł na odpicowanie chałupy. Dalszy przebieg zdarzeń był raczej łatwy do przewidzenia i mało zaskakujący. Jakiś czas po skończeniu roboty pan musiał opuścić miejsce zamieszkania na jakiś czas(podobno znowu odpierdalał - oficjalna wersja). Teraz znowu wrócił z tą samą kwotą i jest dobrze, a nawet normalnie, a kobita się mnie pytała czy może nas nająć do kolejnych prac. Daję mu czas max do lutego i będzie powtórka z rozrywki, a roboty się nie podejmuję ze względów moralnych, no i raz można było po taniości zrobić, ale to tyle.
 7. Szopka z dekomunizacją nazw ulic.

  Jeżeli chodzi o podejście do symboli reprezentujących te dwa reżimy, to też tak myślę. Skoro np. można swobodnie kupić koszulkę z sierpem i młotem albo che gevarą i jakoś nikt tego nie ściga z art 256kk, a niech ktoś spróbuje wypuścić/założyć koszulkę ze swastyką, będzie skandal i realna groźba kary. I Ciekawostka z Węgier sprzed 12 lat: Nie mam słów i nie mam pytań.
 8. Niedługo mają u mnie zmieniać nazwy ulic, czyszcząc je z nazwisk socjalistycznych/komunistycznych działaczy, na ich miejsce wstawiając postacie pozytywnie odznaczające się w naszej historii. Oberwie się też takim osobistościom jak 17 i 18 stycznia(tak, wiem, że to rocznice, gdyby trafił się jakiś capitan obvious). Byłoby to fajne i wartościowe przedsięwzięcie, gdybyśmy mieli zrobioną w tym kraju prawdziwą dekomunizację w polityce i sądownictwie, a takimi szczegółami zajmowaliby się pod koniec takiej transformacji. Z tego co kojarzę nic takiego nie miało miejsce przez ostatnie prawie 3 dekady, chyba, że coś mnie ominęło. A tak to IMO niepoważne działania pod publiczkę i na ten moment to głównie zawracanie 4 liter osobom mieszkającym przy tych ulicach z wyrabianiem nowych dokumentów. A Wy co myślicie o takich działaniach?
 9. Szopka z dekomunizacją nazw ulic.

  @MoszeKortuxy Tak, w pis-ie są np. S.Piotrowicz czy A.Zybertowicz, którzy nadzwyczaj dobrze sobie radzili w poprzednim ustroju.
 10. Materiał z '11r. Przypadkiem wpadłem na to video i jest dosyć ciekawe.
 11. COMMENT COMEBACK! - Czyli Jełopy w Komentarzach

  Wiadomo, że normalny człowiek nie jest od tego, żeby prać się po pyskach z patusami, ale po sensownym komentarzu z wytłumaczeniem mu co jest 5 (rafonix "kozak w necie, p*** w świecie") dalej szedł w zaparte heh. Spoko, to tylko moje odczucia. Lubię go czasem zapuścić, tylko szybko zaczyna irytować. No i to trochę żenujące, że np. gdy ktoś się o nim wypowie negatywnie to po prostu musi mu odpowiedzieć i podkreślać swoją wyższość fizyczną und umysłową vide szoty gural vs on. Nawet jeżeli to część konwencji, nie kupuję tego. Kelthuz jest prawie poza skalą. I właśnie gdy słucham dłużej podcastów kelthuza to czuję się podobnie jak po przedawkowaniu carrionera. Mimo, że forma jest inna, k. mówi spokojnie i dosyć jednostajnie, to uznaje tylko swój punkt widzenia, też nie znosi sprzeciwu i kłóciłby się do usranej śmierci nawet o mało istotne sprawy. Można go striggerować np. krytyką balcerowicza. Ale dużo dobrej muzy natłukł, trzeba mu przyznać. BTW niektóre sentencje mają podobne: "Sram ci do ryja" - Kelthuz "Sram na twoje uczucia" - Carrioner
 12. W małych dawkach nawet zabawna małpka z tego carrionera. Rozumiem tę konwencję insult comedy, usunięcie jego kanału to chamstwo, nagrał też parę dobrych materiałów (np. o islamie, wyjaśnianie betlejewskiego, czy palasajda), niby robi sobie jaja i ma dystans, ale IMO idzie wyczuć u niego infantylne, dziecięce ego i nie wie gdzie jest granica dobrego smaku, pewnie dobrze wyszedłby w teście na aspergera. Miejscami nagina, manipuluje i np. nie rozumie kontekstu tej sytuacji z rafonixem, mimo logicznie napisanego komentarza który czytał. BTW Chciałbym zobaczyć debatę na temat religii on vs Wojtek Cejrowski.
 13. Daniel dokłada 20 tysięcy złotych do ratowania Urzędniczej

  Podobno kiedyś mieli okazję wykupić tę melinę od PKP za symboliczne 5 tys zł, co miała potwierdzić siostra Gochy, która była ostatnio na streamie (przynajmniej na wykopie tak pisali). A teraz by to zatrzymać trzeba spłacić 70 tys zł zadłużenia i jeszcze później wykupić (pewnie po normalniejszej cenie). Ten interes jest jak wrzucenie 15 tys. w remont Lanosa. Ale "show must go on" i teatrzyk z pomaganiem sam się nie zrobi.
 14. Onet zamyka swoją blogosferę

  S. skończył karierę i stwierdzili, że nie warto tego dalej ciągnąć.
 15. Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0

  Coraz bliżej święta.
 16. Słuchając audycji na R.S, która dotyczy dramy na linii Elminster vs Pani rozwinięta duchowo byłem ciekawy, kiedy pojawi się komentarz jakiegoś fanatyka jednej ze stron i nie trzeba było długo czekać. Jakiś typ, który ma na YT 400 subów i po pobieżnym przejrzeniu jego kanału sprawia wrażenie demaskatora spisków, samozwańczego poszukiwacza prawdy absolutnej, jednej und ostatecznej, popełnił taki oto pseudo-intelektualny wysryw: I co tutaj widzimy? Między innymi: -Mieszanie pojęć, chaos semantyczny, -niepotrzebne dygresje niezwiązane z tematem, sałata słowna, -urojenia ksobne, inaczej odnoszące, ...a później standard, oskarżenia o bycie agentem i sprzedanie duszy, dopowiadanie czegoś, co w ogóle nie zostało powiedziane, nawiązania do ciągnięcia pały. Aż czuć, że ma się do czynienia z kimś dobrym, świadomym i wartościowym. Poza tym stwierdzenie, że dusza jest siedliskiem ducha świadczy o niskiej duchowej świadomości, ale to już inny temat. No i z tymi żydami i watykane też ładnie pojechał, ciekawe czy zna zdanie Marka na te tematy, wygląda na to, że nie. Są też groźby i nieudolne próby zastraszania. Na koniec obraża ogół śledzących kanał Radio Samiec. Zaiste, rozwinięty duchowo człowiek...a nie, przepraszam, to po prostu kolejny "duchowiak", nawiedzony, który czuje sie wyjątkowy z powodu posiadania śmieciowej wiedzy alienującej go od prawdziwego spokoju, akceptacji i wyrażania się w świecie w sensowny i służący czemuś sposób. Obserwując takie przypadki nie dziwię się, że niektórych ludzi nie interesujących się tą tematyką odrzuca od ezoteryki/duchowości jeżeli jako ludzi z tego kręgu widzieli tylko takich zombie... A co Wy myślicie, kolejny niegroźny typ, czy coś poważniejszego, a może wyważony krytyk? Kiedyś na podświadomym poziomie obawiałem się trochę "klątw" rzucanych przez takich ludzi, ale po np dramie z popkiem i innymi egzemplarzami widzę, że to po prostu margines i odrealnieni ćwierćinteligenci, trzeba pracować m.in. nad swoim poczuciem bezpieczeństwa, braku winy i z czasem wyrabia się odporność na taki bełkot. Tutaj jego kanał: https://www.youtube.com/user/karol4lus
 17. Zbulwersowany duchowiak komentuje audycje z R.S.

  @Quo Vadis? Może te błędy ortograficzne są celowe, to jakiś szyfr i wskazówki? Np. bież, bo => przybieżeli. Nawiązanie do żymu do Betlejem Taki kod leonarda da vinci. Coby się początkujący prozelita zbyt dużo nie dowiedział.
 18. Zbulwersowany duchowiak komentuje audycje z R.S.

  "Cesarstwo żymskie" też niezłe.
 19. Zbulwersowany duchowiak komentuje audycje z R.S.

  Kiedyś nie byłe fanem tego rozwiązania, ale teraz widzę, że na niektórych to tylko shadowban.
 20. Nieśmiało przypominam, że wg statystyk CBOSu z '12 roku, przemocy fizycznej ze strony partnera doświadczało 11% kobiet i 10% mężczyzn, a co piąty mężczyzna odczuł przemoc psychiczną ze strony partnerki. Biorąc pod uwagę stygmatyzację społeczną po takich wyznaniach, zjawisko może być bardziej nasilone. Poza tym w zeszłym roku Agencja Praw Podstawowych Unii Europejskiej opublikowała raport, wg którego polskie kobiety są najbardziej bezpieczne ze wszystkich krajów U.E., a największa przemoc jest w krajach skandynawskich, gdzie króluje tzw. postępowość. W tym artykule to przytaczają: http://www.polishexpress.co.uk/polskie-kobiety-najbardziej-bezpieczne-sposrod-obywatelek-panstw-unii
 21. Czego teraz słuchacie?

 22. Czego teraz słuchacie?

 23. Rzadkie Włosy

  Jako ciekawostkę anegdotyczną wrzucam zdjęcie Kenetha Frasiera, prezesa firmy Merck (producenta finasterydu, tzn. propecii): Warto zwrócić uwagę na bujny stan owłosienia. Co do samego fina, materiały poszkodowanych i naukowców skupiających się wokół post finasteride syndrome pozwalają mi przypuszczać, że ten środek u niektórych użytkowników ma potencjał wywołać duże, długoletnie szkody w organizmie, zbyt głęboko miesza w gospodarce hormonalnej i na zbyt wiele ścieżek ma wpływ, żeby brać to na problemy kosmetyczne. Ale co kto lubi, dla niektórych pewnie ryzyko warte ceny...warto zgłębić temat na własną rękę przed podjęciem decyzji. Suma summarum jakoś średnio im ufam, jedynie jodek potasu wyprodukowany przez nich co jakiś czas biorę i raczej nie przekroczę tej granicy brawury.
 24. Czyli w domyśle będzie jak w kawałku konkwisty: "wrogowie nie dają ci dojść do głosu, bo ciągle krzyczą o wolności słowa". Co do obscenicznych materiałów - ciekawe czy w takim razie przykręcą kurek pato-streamerom, bo na razie -naszczanie na żywo do miski/do butelki, zawymiotowanie, bójki, spalenie twarzy i elementów mieszkania/rąbanie mebli siekierą/ubliżanie = nic się nie stao w >90% przypadków. A na hitboxie/twitchu takiego eldorado nie ma z tego co kojarzę. Bo co do "mowy nienawiści", to da się zaobserować po kanale carrionera, jak do tego podchodzą. Pewnie exodus na inną platformę się zacznie wśród niektórych twórców.
×