Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mosze Red

Starszy Moderator
 • Zawartość

  6408
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  194

Ostatnia wygrana Mosze Red w Rankingu w dniu 23 Kwiecień

Mosze Red posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

8243 Świetna

7 obserwujących

O Mosze Red

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Polska, do stolicy bliżej niż dalej
 • Interests
  Prawo, ekonomia, logika, filozofia, kobiety.

Ostatnie wizyty

8062 wyświetleń profilu
 1. To i ja dokładam:
 2. @aloha 1 Brak znajomości regulaminu 2 Brak postu powitalnego w odpowiednim dziale 3 Brak avatara
 3. Reklamowano nawet jako zapobiegające nowotworom :>
 4. No panowie prócz przyczyn prawnych i higieny psychicznej dochodzi jeszcze jeden element. Jest to element pro zdrowotny, a nawet pro męsko zdrowotny. Okazało się i mężczyznom żonatym bardzo mocno spada testosteron, a co za tym idzie przyśpieszają się procesy starzenia, spadek masy mięśniowej, wypadanie włosów, siwienie itp... Czyżby matka natura zaprojektowała to tak iż nie dość, że panie aktywują poszukiwanie nowego partnera, to męskie organizmy w długotrwałym związku przestają by męskie co przyśpiesza/ zachęca do w/w reakcji organizm pań? Oto jest pytanie. A tu macie materiał: http://tvn24bis.pl/24-godziny,140,m/zyskuja-zony-ale-traca-wazny-hormon-naukowcy-badaja-dlaczego,733966.html A może to jest tak, że my w związku tracimy teścia, a wtedy paniom odpala się poszukiwanie nowej gałęzi. Czyli nasza wina, znaczy naszych organizmów Chichot natury normalnie.
 5. Dobry Wieczór Przepraszam że przeszkadzam mogę zadać pytanie?

  gdzie to się wysyła tuu?

  kurdee

   

  1. Mosze Red

   Mosze Red

   Odpisałem na PW 2x, natomiast otrzymałem już kilka wiadomości pw o tej samej treści. 

    

   Podałem link z działem. 

  2. MG-42

   MG-42

   Przepraszam oki niebęde przeszkadzał Pozdrawiam

    

 6. Ból dupy, że zabraknie nieświadomych facetów, których można wyzyskiwać :>
 7. Jak i w latach 30 tych XX wieku, tak i dziś panie wiedzą, że być światową i modną to dawać dupki na lewo i prawo :>
 8. Ale to nie jest twój problem Adolfie, że inni nienormalne zachowanie traktują jako normalne, to że jest powszechne przyzwolenie na to, że chujnia się dzieje nie oznacza, że ty masz też się z tym godzić. Pytanie na dziś: Co jest ważniejsze. Co sąsiedzi/ rodzina powiedzą czy to czy szczęśliwie przeżyję resztę życia? To niech cię spłaci, po takiej propozycji nabierze chęci na sprzedaż. Zakasujesz połowę kasy, kupisz sobie mały domek i będziesz żył w spokoju, emeryturę masz, to nie jest zaczynanie od nowa tylko pozbycie się toksycznego bagażu. Od nowa to by było gdybyś inną panią sobie przygruchał.
 9. Jakie to ma znaczenie czy chce czy nie? Zgoda małżonki nie jest wymagana.
 10. Co jest złego w byciu łasym na kasę, prawie wszyscy są. Część z nich jest hipokrytami i stara się to ukrywać. Każdy potrzebuje pieniędzy, ile to kwestia indywidualna, zalena od perspektywy, celów życiowych itp. Jak powiesz 3/4 stawki i wieść się rozniesie, to już nie będą przychodzić po prośbie z pustymi rękami, wyeliminuje to 90% proszących, przyjdą tylko ci, którzy będą przekonani iż dobrze sprawę załatwisz i chętnie zapłacą. Korzyść podwójna pozbędziesz się natrętów i zarobisz kasę. Natomiast jak przyjdzie ktoś kto ma z tobą stałe - dobre relacje, zrobisz to gratis, ale tu te trzeba ostrożnie i owszem tej osobie zrobisz gratis, ale jak przyjdzie prosić o pomoc dla siostry, wujka, kuzyna, kolegi to 3/4 stawki.
 11. Jak najbardziej.
 12. Ale jak to radzisz jako "każdy" nie znasz się na tym i radzisz? I weźmiesz odpowiedzialność za efekty jeśli ktoś posłucha twoich rad, a efekt będzie odwrotny od oczekiwanego? I nie taką wirtualną, tylko prawdziwą, np. finansową? Masz przemyślenia, to ok każdy ma. Ale jeśli nie jesteś specem w danej dziedzinie rad nie udzielaj, szczególnie gdy na szali stoją CUDZE PIENIĄDZE. Napisze tylko tyle przez ostatnie 2 miesiące dzienny przyrost subów kanału poszybował o 200% w górę i to nie dzięki takim "oświeconym" radom jakie udziela "każdy" kto ma przemyślenia, wiele zastosowanych mechanizmów opiera się na działaniach całkowicie odwrotnych do tych, które sugerujesz. Nie chce mi się tłumaczyć jak to działa "od środka". W tym kraju jest jak jest bo każdy ma "przemyślenia" i zna się na wszystkim od piłki nożnej po promy kosmiczne, każdy by lepiej prowadził kanał na yt, każdy lepiej by prowadził biznes czy był lepszym trenerem, tylko jakoś dziwnym zbiegiem okoliczności ten oświecony 'każdy" nie robi zawodowo żadnej z tych rzeczy i nie ma szans w 99% aby to robić, no ale rad chętnie udzieli xD
 13. @Zwierzak - jedno pytanie ile for internetowych i kanałów yt stworzyłeś i wypromowałeś, albo ile biznesów stworzyłeś od zera, że czujesz się na siłach udzielać rady w tym zakresie?
 14. @daymonfrey1982 - avatar + post powitalny w odpowiednim dziale proszę, zamykam temat do czasu aż pojawią się te dwie rzeczy