Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

Mosze Red

Starszy Moderator
 • Zawartość

  6051
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  183

Mosze Red wygrał w dniu 19 Grudzień 2016

Mosze Red posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

7421 Świetna

3 obserwujących

O Mosze Red

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Polska, do stolicy bliżej niż dalej
 • Interests
  Prawo, ekonomia, logika, filozofia, kobiety.

Ostatnie wizyty

6241 wyświetleń profilu
 1. @wroński -1p - offtop w dziale technicznym @mac - ban na życzenie, rezygnacja z uczestnictwa w forum
 2. Nie na całym forum, tylko w dziale dla "zasłużonych", nie wymaga to zmiany regulaminu. Osoby, które mogą pisać w dziale weterana mają tą opcję włączaną z poziomu panelu administracyjnego i są umieszczane na liście, czyli jeśli jest to kobieta, a zostanie umieszczona na liście = ma pozwolenie do pisania w wydzielonym miejscu poza rezerwatem. Zasada ta była stosowana już wcześniej, zezwalano na pisanie kobietom poza rezerwatem np. w dziale o manipulacjach. Jaki w tym sens, zawsze można napisać szczerze za co wylatuje. Aczkolwiek idzie nowe panowie, koniec z publicznymi dyskusjami nad zasadnością banów, wszystkie sprawy z moderacja załatwia się na mod@braciasamcy.pl
 3. 1 Monitor 27 cali ? Tylko jeśli masz zamiar grać w rozdzielczości wyższej niż full hd, inaczej będzie "leciało" pikselem z ekranu. Weź w tych pieniądzach 23 - 24 jakiś gamingowy np. https://www.morele.net/monitor-iiyama-g-master-black-hawk-ge2488hs-b2-649008/ 5 Zasilacz zacny, ale 550 w do takiego zestawu to przesada, ja bym wziął XFX core xt 500W, wiem że nie jest 'gold' ale jest więcej niż wystarczający do tego zestawu i ma 6 lat gwarancji i jest tańszy kilkadziesiąt pln. 6 Obudowa to kwestia gustu, ale zastanów się czy nie starczy ci zalman z1 lub gladius M20. Twój zestaw będzie miał niskie temperatury więc chłodzenie 2 x 120 mm w obudowie jest więcej niż dobre przy tych podzespołach. 9 Ja osobiście wziął bym ten egzemplarz gtx 1060, ale to moje widzimisię, zwyczajnie uważam wyroby gainwarda za mniej awaryjne: https://www.morele.net/karta-graficzna-gainward-geforce-gtx1060-6gb-ddr5-192-bit-dvi-d-hdmi-3x-dp-box-426018336-3729-774632/ 10 Jeśli tani dysk 1 TB to zmień na WD, ciut wydajniejszy i zdecydowanie mniej awaryjny. https://www.morele.net/dysk-western-digital-caviar-blue-3-5-1tb-sata-600-7200rpm-64mb-cache-wd10ezex-479659/ Po tych zmianach oszczędzisz około 200 pln co proponuję dołożyć do pamięci RAM i brać 2 x 8 gb zamiast 2 x 4gb, będzie przyszłościowo. Czemu nie radzę dołożyć do innej karty graficznej tych 200 pln? z prostej przyczyny dalej w tej cenie +/- 1500 zł obracasz się w różnych modelach gtx 1060, rx 480 więc nie przeskoczysz na lepsza kartę.
 4. 1 Na podstawie dostępnych dla moderacji danych stwierdzono multikonto za co zgodnie z regulaminem konto zostało zablokowane. 2 Moderacja nie może weryfikować użytkowników na podstawie danych takich jak profile na portalach społecznościowych, ponieważ nie ma technicznych możliwości sprawdzenia prawdziwości danych tam zawartych. 3 Moderacja nie ma obowiązku kontaktowania się z użytkownikami w sposób inny niż skrzynka moderatorska, nie będziemy nikogo weryfikować telefonicznie, fejsbookowo czy. innymi metodami jakie zbanowany użytkownik stara się nam narzucić. 4 Moderacja nie ma obowiązku odpowiadać na każdy mail użytkownika, szczególnie gdy ilość wiadomości na skrzynce nosi znamiona spamu. 5 Termin udzielenia odpowiedzi na maile jest zależny od ram czasowych w jakich moderatorzy pracują, a nie życzeń użytkowników, którzy chcą odpowiedzi natychmiastowej. Trzeba cierpliwie czekać. 6 Wysyłanie wiadomości w sprawie odblokowania konta na YT, FB, maile Marka jest również traktowane jako spam i oznaka braku szacunku dla panujących na forum zasad. 7 Zawsze istnieje niewielka możliwość pomyłki przy banowaniu użytkowników za posiadanie kilku kont na forum, możliwości techniczne nie dają 100% pewności. Należy zgłosić to i czekać na rozpatrzenie odwołania. 8 Jeśli chodzi o redbulla i jego karygodne zachowanie w trakcie oczekiwania na rozpatrzenie odwołania, konto nie zostanie odblokowane. Marek to uzasadnił powyżej. - pomówienia na wykopie - bezpodstawne oskarżenie o przestępstwo z art. 286 kk - groźby karalne art. 190 kk Informuję iż w związku z ukazaniem się publicznie tych treści, został zabezpieczone materiał dowodowy w postaci wydruku zawierającego, nazwę strony internetowej, datę, treść wypowiedzi i inne dane. Czynności dokonał notariusz i potwierdził zgodność wydruków z materiałami zawartymi na wykop.pl. Ponadto, będę namawiał Marka aby podjął kroki prawne wobec osoby pomawiającej go na wykopie o przywłaszczenie pieniędzy. Temat zostaje zamknięty. Próby wznowienia go w innych wątkach będą traktowane jako celowe zakłócenie funkcjonowania forum, co wiąże się z karami w postaci punktów ostrzeżeń lub perm bana. Wszelkie sprawy, prośby zażalenia należy kierować na mod@braciasamcy.pl lub w szczególnych wypadkach na PW moderatorów. Zgłoszenia dotyczące problemów technicznych umieszczać w odpowiednim temacie, w dziale dotyczącym funkcjonowania forum.
 5. Według wszystkich dostępnych dla moderacji danych, konta wymienione w tym poście są multikontami. Pozwolę sobie odpowiedzieć za Marka, jak coś nie tak niech mnie skoryguje. Na wykopie piszą dwa konta więc Marek stosuje to rozgraniczenie, żeby nie pisać za każdym razem osoba X napisała z konta A, osoba X napisała z konta B.
 6. 1 I zrobiłeś to przypadkiem w wątku dotyczącym innego użytkownika, który atakuje forum. 2 Świadomie umieściłeś to jako sugestię nadużycia, a teraz przekręcasz kota ogonem. 3 Robisz offtop, wszelkie kwestie techniczne dotyczące forum porusza się w przeznaczonym do tego dziale.
 7. @EnemyOfTheState - co do Węgier info ok. Co do ścigania Sorosa listem gończym przez Rosję to fejk. "Źródło" zmianynaziemi.pl i dalej ślad się urywa
 8. Forum było przenoszone na szybsze serwery przez obsługę techniczną aby usprawnić działanie, trwało to około 15 -20 minut, informacja o przeniesieniu forum była podana na czacie. Jeszcze jakieś ciekawe teorie spiskowe?
 9. @baca - rezygnacja z uczestnictwa w forum - ban na życzenie
 10. Miłego "urlopu".
 11. @Klaudiusz - perm - multi @Andurwil - perm - trolling/ multi
 12. To zajrzyj do wątku kto się wypowiedział, na temat twojego określenia innego usera jako "frajer", niech zgadnę Marek (Silny) << to było obroną redbulla przed twoim ofensywnym w treści postem. Ja natomiast dałem warna, co było kara za złamanie regulaminu i stosunek do innego usera. Więc nie manipuluj. I nie stawiaj znaku równości pomiędzy nadaniem ostrzeżenia za złamanie regulaminu, a obroną w postaci posta.
 13. @baca wpadasz na forum po wielu miesiącach, przy okazji gównoburzy i chcesz aby ktoś przekazał tobie dane dostępne jedynie dla obsługi forum. Niepoważne zachowanie, to najdelikatniejsze określenie jakie przychodzi mi do głowy.
 14. Żartujesz prawda? Że ktoś z nas udostępni informacje dostępne jedynie moderacji i administracji. Już o konsekwencjach prawnych ujawniania niektórych nie wspomnę.