Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mosze Red

Starszy Moderator
 • Zawartość

  6323
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  192

Ostatnia wygrana Mosze Red w Rankingu w dniu 9 Marzec

Mosze Red posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

8096 Świetna

7 obserwujących

O Mosze Red

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Polska, do stolicy bliżej niż dalej
 • Interests
  Prawo, ekonomia, logika, filozofia, kobiety.

Ostatnie wizyty

7399 wyświetleń profilu
 1. @HORACIOU5 mi chodziło o sprzęt, a nie oprogramowanie. Komputer, słuchawki, karta dźwiękowa, wzmacniacz, głośniki mixery i inne tym podobne.
 2. @HORACIOU5 - na jakim sprzęcie pracujesz?
 3. @kryss http://trybun.org.pl/2015/08/26/noszenie-broni-w-swietle-przepisow-ustawy-o-broni-i-amunicji/ https://www.arslege.pl/odpowiedzialnosc-karna-za-naruszenie-przepisow-ustawy/k90/a15644/ i w bonusie:
 4. Wstaw avatar i przedstaw w odpowiednim dziale.
 5. Ładujesz na komputer >>> otwierasz za pomocą adobe after effects lub premiere (bardzo drogie programy do zaawansowanej obróbki video) >>> odpalasz plugin twixtor i możesz zapisać projekt w slow motion. Tą metodę testowałem na filmach z kamery. Druga metoda za pomocą I Movie, pokazana w tym filmiku i jest rozwiązaniem twojego problemu:
 6. @GluX - 1p - 7 dni blokady dostępu do forum - ofensywne zachowanie wobec administratora
 7. Marek nie musi się odwalać, jest u siebie. Jeśli tobie @GluX nie pasują tutejsze zasady i/ lub właściciel to możesz opuścić to grono. Jest wiele for gdzie spełnisz się w tematach sportów siłowych, dietetyki czy suplementacji, choćby SFD. Dodatkowo jesteś strasznie ofensywny wobec właściciela forum, czyli osoby dzięki, której masz platformę do dzielenia się swoją wiedzą. Z racji tego otrzymujesz tydzień urlopu od forum, żebyś miał czas na przemyślenie swojego zachowania. Mam nadzieję, że po tej przerwie wrócisz do normalnego użytkowania forum bez fochów. Masz też drugą opcję. Wrócisz z fochem i będziesz odgrywał uciemiężoną mniejszość SARMatów, co zapewne skończy się kolejną kłótnią i kolejnym banem.
 8. Nóż - mocno śliska sprawa. Kastet odpada. Gaz i pałka teleskopowa jeśli potrafisz prawidłowo się posłużyć. Broń palna, możesz nosić nabitego czarnoprochowca, zezwolenia nie trzeba. Kubotan lub dwa, udające breloczki do kluczy. Tyle, że posługiwanie się tym wymaga umiejętności walki wręcz, co ci z kubotana jak nie trafisz przeciwnika lub zbierzesz łomot i nie będziesz maił szansy go użyć.
 9. @MarcinK87 - avatar
 10. Masz tylko jedną opcję, która może ci faktycznie pomóc. Zgłoszenie sprawy na policję, niezgłoszenie sprawy w niczym ci nie pomoże, a gorzej będzie właśnie wtedy jeśli nic z tym nie zrobisz. Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie. Jeśli natomiast masz problem z przełamywaniem lęków zapisz się na sesję kołczingową z Markiem. Temat zamykam.
 11. Przedstaw się w odpowiednim dziale, zapoznaj z regulaminem. Jeśli chodzi o rozwiązanie twojego problemu, polecam wizytę na komisariacie policji.
 12. Ponownie otwarte po wysłuchaniu z autora.
 13. Są dwie opcje. 1 Przypomniała sobie jakąś traumę z przeszłości. 2 Niektóre, niewiasty tak mają, płaczą podczas lub po stosunku. Chomik emocjonalny w musku, zwiera im styki. Znałem 2 takie panie. I też na początku byłem zszokowany, to nie była kwestia złych wspomnień, czy bólu, czy braku przyjemności. Jak jedna skomentowała: "sama nie wiem, ale czasem podczas stosunku mam takie kłębowisko myśli, że płaczę".
 14. Dwie kromki suchego chleba + wiaderko wody na dzień, zrzucisz dychę w 2 tygodnie
 15. @ReddAnthony - 3p i miesiąc urlopu od forum - - złe podejście, brak zrozumienia dla nowych użytkowników, ofensywne wpisy wobec właściciela forum