Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mosze Red

Starszy Moderator
 • Zawartość

  7223
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  232

Ostatnia wygrana Mosze Red w Rankingu w dniu 9 Grudzień

Mosze Red posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

10728 Świetna

O Mosze Red

 • Tytuł
  Major
 • Urodziny 16.03.1979

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Polska, do stolicy bliżej niż dalej
 • Interests
  Prawo, ekonomia, logika, filozofia, kobiety.

Ostatnie wizyty

15182 wyświetleń profilu
 1. Panna z innego miasta - wizyta

  Żaden wyznacznik. Auto mógł kupić tatuś lub dziadek i tankuje co miesiąc do pełna + uiszcza opłaty. Posiadanie własnego mieszkania też nie jest wyznacznikiem, może być ono obciążone kredytem na kolejne 20 lat, a pani szukać jelonka, który spłaci.
 2. @Jabbar - nie czytasz ze zrozumieniem, to nie jest anons tylko wpis z portalu z tzw. anonimowymi wyznaniami.
 3. Ja jestem zdania, że ta historia to tylko manifestacja kobiecych oczekiwań wobec życia, nie wydarzyła się naprawdę i/ lub krzyk rozpaczy zazdrosnej pani (zazdrosnej o atrakcyjniejszą koleżankę, która ma dobrą partię). Czas na post z cyklu "red bawi i uczy": Zwróćcie uwagę na główny mechanizm: facet daje od siebie bardzo dużo, pieniądze, apartament, prezenty w zamian za sporadyczne spotkania, z seksem lub bez. Jest to odzwierciedlenie życia w tzw związku lub małżeństwie. Stąd też spora jak na polskie warunki kwota 8k. Pani zwyczajnie marzy, żeby dostawać jak najwięcej za jak najmniej. Syndrom, ty płacisz za wszystko, a ja jestem wspaniała, leżę i pachnę. Przejdźmy do sedna, to się jeszcze nie wydarzyło, to jest imaginacja pani o układzie sponsorowanym. Tak naprawdę zazdrości koleżance lub siostrze/ kuzynce związku z zamożnym facetem, kieszonkowego, prezentów itp. Ponieważ nie jest wystarczająco atrakcyjna i/ lub cwana żeby to osiągnąć tradycyjnymi metodami doszła do wniosku, że spróbuje sponsoringu, a ten wpis jest manifestem jej wyobrażeń i oczekiwań wobec takiego układu + sondowaniem opinii społecznej. Usprawiedliwienie wszystkiego sumą 8k i możliwością pomocy bliskim oraz zwierzętom jest to mechanizm zabezpieczający, który działa w jej 'musku' jestem mniej kurwą, a bardziej dziewczyną, bo będę brała więcej za mniej i przeznaczam na zbożny cel. Przy okazji jak ktoś zechce płacić więcej za mniej = jestem więcej warta. I teraz będzie tak, zamieści ogłoszenie/ a na portalu w jej mniemaniu 'dla lepszych sponsorów', z wymaganiami jak z opisu. Chętnych brak, za to pojawią się prześmiewcze maile i dużo niższe oferty. Takie ogłoszenie poleci 2 lub 3x z kolejnych będzie zaznaczone, że traci nadzieję na poważny układ i poważne potraktowanie jej oferty, że brak na portalu mężczyzn z klasą bla bla bla ... Kolejne ogłoszenie będzie z zejściem z ceny (zmiana maila/ telefonu/ zestawu zdjęć). I finalnie zgoda na układ sponsorowany na dużo gorszych warunkach niż tu opisane (mniej kasy - więcej seksu). I teraz tak, ta pani jest ekstremalnie niebezpieczna, ponieważ motywem jej działania jest zazdrość wobec innej pani. Jak znajdzie sponsora, który będzie dość reprezentacyjny nastąpi próba złapania na dziecko. Reasumując, pojawi się gentleman, który szczodrze zapłaci za sam numer telefonu do niej, bo jest tak wspaniała, później będzie jaj płacił za wieczory przy świecach, dawał kasę, zabierał w ekskluzywne miejsca itp. Na sam koniec pozna jej piękne, nieskalane wnętrze i poprosi o rękę. Taka Karyno - nowoczesna wersja "Pretty woman".
 4. Jak wejśc na czat u Marka kiedy prowadzi strima?

  Musisz mieć konto google/ youtube. Logujesz się na yt, wchodzisz na strim i możesz pisać.
 5. Mam kolegę, który od dawna korzysta z tzw. utrzymanek. Cena studentki w Lublinie to wynajęcie dla niej stancji + kieszonkowe, ostatecznie kawalerki + kieszonkowe. To daje 2000 - 2500 miesięcznie max. I korzysta częściej niż 1x w tygodniu, zasadniczo odwiedza kiedy chce.
 6. Kit, nikt nie zapłaci 1k za numer telefonu z ogłoszenia, żeby dostać kontakt do Karyny, która może nie istnieć.
 7. Napiwki

  Ponadto wiele miejsc pracy robi przewały na napiwkach, gdzie np. pracodawca ograbia pracowników z lwiej części napiwków, lub idą do wspólnej puli i są dzielone według widzimisię szefa, ewentualnie pula jest dzielona pomiędzy pracowników według jakiegoś klucza. Dam wam przykład, w okresie studiów kumpel pracował w kasynie jako krupier i wszystkie napiwki szły do wspólnej puli, na koniec dnia 1/2 napiwków szła do podziału między szefa sali i jego głównego przydupasa. 1/4 między kierowników stołów, a 1/4 między szeregowych krupierów, którzy to te napiwki faktycznie otrzymali. Kolejny przykład, jedna z restauracji w Lublinie. Kasa idzie do wspólnej puli i jest dzielona między wszystkich pracowników, po równo, nie zostaje w całości dla kelnerów/ kelnerek Taki komunizm. Kolejny przykład, też z restauracji, 1/3 napiwków zgarniał właściciel, 1/3 kierownik, a 1/3 była do podziału między kelnerów.
 8. Jak zrobić grafikę w prosty sposób?

  Gimp, najlepszym przyjacielem :>
 9. Wspólne konto bankowe

  @AdwokatDiabła89 - przedstaw się w odpowiednim dziale i zapoznaj z regulaminem. A co zrobisz jak żona przepierdoli na swoje zachcianki, powiesz że budżet zamknięty? Co dzieciom jeść nie kupisz bo ona wydała, nie opłacisz rachunków bo ona wydała? Dostęp do kasy wspólnej = nieograniczony dostęp do kasy twojej. Bo są wydatki, które musisz uiścić tak czy siak, jeśli ona dokona 'defraudacji wspólnych środków'. Wymuszenie więcej od ciebie, poprzez rozpierdolenie kasy wspólnej.
 10. Żebyśmy się źle nie zrozumieli zbędnych wydatków, czyli wydatków bez, których gospodarstwo domowe funkcjonuje normalnie, lub wydatków, które są przeznaczone na towary luksusowe przeznaczone jedynie dla kobiety (buciki, torebki, kreacje itp). I jeszcze to, że mężczyzna, który nigdy nie miał żony ma statystycznie 3x większe oszczędności emerytalne, niż ten co miał. Wszystko dotyczy USA, badania były podane (link) pod, którąś z audycji na redpill phlosophy lub mgtow 101.
 11. To na 100% przez ten straszny patriarchat i opresję wobec kobiet, przez myśl mi nie przejdzie, że kobiety nie potrafią zarządzać własnymi finansami, odpowiadają za 90% zbędnych wydatków w gospodarstwie domowym i łykają reklamową papkę jak pelikan ryby :>
 12. Książkowy zakątek

  @MG-42 tu masz całego audiobooka:
 13. @zuckerfrei Można było krócej: Facet ma mieć w domu spokój, a gdy z niego wychodzi ma mieć pełen żołądek i puste jaja.
 14. Ja jestem pełen empatii i zrozumienia
×